LimeSurvey 2.x - en to nl translation catalogue (3129 entries)

en: %s cannot be left empty
nl: %s kan niet leeg gelaten worden

en: %s duplicate records removed
nl: %s dubbele records verwijderd

en: %s entries were not copied because they already existed
nl: %s records zijn niet gekopieerd omdat ze al bestaan.

en: %s field(s) were successfully added.
nl: %s veld(en) zijn toegevoegd.

en: %s lines had a mismatching number of fields.
nl: %s regels hebben een verkeerd aantal velden.

en: %s messages were scanned out of which %s were marked as bounce by the system.
nl: %s berichten zijn gecontroleerd waarvan er %s niet verstuurd kunnen worden (bounce).

en: %s messages were scanned, none were marked as bounce by the system.
nl: %s berichten zijn gecontroleerd, er zijn geen problemen.

en: %s new participants were created
nl: %s nieuwe deelnemers zijn toegevoegd

en: %s of %s columns selected
nl: %s van de %s kolommen geselecteerd

en: %s old response(s) and according timings were successfully imported.
nl: %s oude response(s) en bijbehorende timinginstellingen zijn geïmporteerd.

en: %s old response(s) were successfully imported.
nl: %s oude response(s) zijn geïmporteerd.

en: %s participant(s) are to be copied
nl: %s deelnemer(s) worden gekopieerd

en: %s participants have been copied to the central participants table
nl: %s deelnemers zijn gekopieerd naar de deelnemersdatabase

en: %s participants have been copied to the survey token table
nl: %s deelnemers zijn gekopieerd naar de tabel met toegangscodes van de vragenlijst.

en: %s participants have been shared
nl: %s deelnemers zijn gedeeld

en: %s question contains errors that need to be corrected | %s questions contain errors that need to be corrected
nl[0]: %s vraag heeft fouten die opgelost moeten worden
nl[1]: %s vragen hebben fouten die opgelost moeten worden

en: %s records found in CSV file
nl: %s records gevonden in CSV bestand

en: %s records have empty mandatory fields
nl: Bij %s records ontbreken waarden

en: %s records have incomplete or wrong attribute values
nl: %s records hebben onvolledige of verkeerde attribuutwaarden

en: %s records imported
nl: %s records geïmporteerd

en: %s records met minimum requirements
nl: %s bestanden voldoen aan de minimale eisen

en: %s records were duplicate but had attributes updated
nl: %s records waren al aanwezig, maar daarvan zijn velden gewijzigd

en: %s records where the number of fields does not match
nl: %s records waarvan het aantal velden niet overeenkomen

en: %s records with invalid email address removed
nl: %s records met een ongeldig e-mailadres verwijderd

en: %s response lines in your file.
nl: %s respons regels in je bestand.

en: %s response was successfully deleted. | %s responses were successfully deleted.
nl[0]: %s antwoord is succesvol verwijderd.
nl[1]: %s antwoorden zijn succesvol verwijderd.

en: %s responses already exist.
nl: %s responses bestaan al.

en: %s responses cannot be inserted or updated.
nl: %s responses konden niet worden toegevoegd of gewijzigd.

en: %s responses were inserted.
nl: %s responses zijn toegevoegd.

en: %s responses were updated.
nl: %s responses zijn gewijzigd.

en: %s token has been created. | %s tokens have been created.
nl[0]: %s token is aangemaakt.
nl[1]: %s tokens zijn aangemaakt.

en: %s were found to be duplicate entries and did not need a new participant to be created.
nl: %s zijn duplicaten, in deze gevallen hoeft geen nieuwe deelnemer aangemaakt te worden.

en: %s%% completed
nl: %s%% voltooid

en: 'Other:' comment mandatory
nl: 'Andere:' opmerking verplicht

en: (Autodetect)
nl: (Automatisch vinden)

en: (Iconv Library not installed)
nl: (Iconv bibliotheek niet geïnstalleerd)

en: (Label sets were not imported since you do not have the permission to create new label sets.)
nl: (De labelsets zijn niet geïmporteerd, omdat je geen rechten hebt om nieuwe labelsets aan te maken.)

en: (No target question)
nl: (Geen doel vraag)

en: (None)
nl: (Geen)

en: (Reason: Admin email address empty)
nl: (Reden: Geen e-mailadres van beheerder)

en: (Select multiple label sets by using the Ctrl key)
nl: (Selecteer meerdere labelsets door de CTRL toets te gebruiken).

en: (Sub-)question width
nl: Breedte (sub-) vraag

en: (none)
nl: (geen)

en: (stable)
nl: (stabiel)

en: (unstable)
nl: (instabiel)

en: *This setting cannot be changed later!
nl: *Deze instelling kan later niet worden aangepast!

en: ...or import a question
nl: ...of importeer een vraag

en: 16 or up
nl: 16 of hoger

en: 1st quartile (Q1)
nl: 1e kwartiel (K1)

en: 1st time limit warning CSS style
nl: 1e tijdslimiet CSS stijl waarschuwing

en: 1st time limit warning message
nl: 1e tijdslimiet waarschuwing

en: 1st time limit warning message display time
nl: 1e tijdslimiet tijd van waarschuwen

en: 1st time limit warning message timer
nl: 1e tijdslimiet waarschuwing klok

en: 2nd quartile (Median)
nl: 2e kwartiel (mediaan)

en: 2nd time limit warning CSS style
nl: 1e tijdslimiet CSS stijl waarschuwing

en: 2nd time limit warning message
nl: 2e tijdslimiet waarschuwing

en: 2nd time limit warning message display time
nl: 2e tijdslimiet tijd van waarschuwen

en: 2nd time limit warning message timer
nl: 2e tijdslimiet waarschuwing klok

en: 3-Click ComfortUpdate
nl: 3-Klik ComfortUpdate

en: 3rd quartile (Q3)
nl: 3e kwartiel (K3)

en: 5 Point Choice
nl: 5 punt keuze

en: 7bit Swedish
nl: 7bit Zweeds

en: <No default value>
nl: <Geen standaardwaarde>

en: <no data>
nl: <geen data>

en: A Note On Privacy
nl: Een opmerking over je privacy

en: A backup of this table has been made and can be accessed by your system administrator.
nl: Er is een back-up gemaakt waar alleen de beheerder toegang tot heeft.

en: A backup of this table will be made if you proceed. Your system administrator will be able to access this table.
nl:  Er wordt een back-up van deze tabel gemaakt als je verder gaat. Alleen de beheerder heeft nog toegang tot deze tabel.

en: A database named "%s" already exists.
nl: Er is al een database met de naam "%s".

en: A deactivated survey is not accessible to participants (only a message appears that they are not permitted to see this survey).
nl: Een gedeactiveerde vragenlijst is niet toegankelijk voor deelnemers (er wordt alleen een bericht weergeven dat ze de vragenlijst niet mogen zien).

en: A full question index will be shown; participants will be able to jump between relevant questions.
nl: Er zal een volledige vragenindex worden getoond; deelnemers kunnen tussen de relevante vragen springen.

en: A group in the CSV/SQL file is not part of the same survey. The import of the survey was stopped.
nl: Een groep in het CSV/SQL bestand maakt geen deel uit van dezelfde vragenlijst. Het importeren van de vragenlijst is gestopt.

en: A question index will be shown; participants will be able to jump between viewed questions.
nl: Er wordt een vragenindex getoond; deelnemers kunnen tussen de getoonde vragen springen.

en: A template with that name already exists.
nl: Er bestaat al een sjabloon met deze naam.

en: A token entry for the saved survey has been created too.
nl: De toegangscode voor de opgeslagen vragenlijst is ook aangemaakt.

en: A token table has been created for this survey and the old tokens were imported.
nl: Er is een toegangscodetabel voor deze vragenlijst aangemaakt en de oude toegangscodes zijn geïmporteerd.

en: A token table has been created for this survey.
nl: Er is een toegangscodetabel voor deze vragenlijst aangemaakt.

en: A username was not supplied or the username is invalid.
nl: De gebruikersnaam is niet ingevuld of is ongeldig.

en: AND
nl: EN

en: AND/OR Date is
nl: EN/OF Datum is

en: ARMSCII-8 Armenian
nl: ARMSCII-8 Armeens

en: Abbreviated question text
nl: Afgekorte vraag

en: Ability to change of questions, groups and parameters is still limited.
nl: Mogelijkheid om te veranderen van vragen, groepen en parameters is beperkt.

en: Absolute value
nl: Absolute waarde

en: Accelerator keys for list items
nl: Sneltoetsen

en: Access
nl: Toegang

en: Access denied
nl: Toegang geweigerd

en: Access denied!
nl: Toegang geweigerd!

en: Action
nl: Bewerking

en: Action to perform when time limit is up
nl: Actie na het verstrijken van de tijdslimiet

en: Actions
nl: Bewerkingen

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate Survey
nl: Activeren vragenlijst

en: Activate this Survey
nl: Activeer deze vragenlijst

en: Activate this to show a map above the input field where the user can select a location
nl: Activeer dit om een kaart te tonen boven het invoerveld waarop de gebruiker de locatie kan kiezen

en: Active
nl: Actief

en: Active surveys
nl: Actieve vragenlijsten

en: Active token tables
nl: Actieve toegangscodetabellen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add New Quota
nl: Toevoegen quota

en: Add URL parameter
nl: Voeg URL parameter toe

en: Add a button to reset the slider. If you choose an start value, it reset at start value, else empty the answer.
nl: Voegt een knop toe om de schuif terug te zetten. Als je een beginwaarde kiest, dan wordt deze waarde weer geldig, anders wordt het antwoord verwijderd.

en: Add a language:
nl: Voeg een taal toe:

en: Add a new question
nl: Een nieuwe vraag toevoegen

en: Add a prefix to the answer field
nl: Voeg een voorvoegsel toe aan het antwoordveld

en: Add a suffix to the answer field
nl: Voeg een achtervoegsel toe aan het antwoordveld

en: Add all %s participants in your current list to a survey.
nl: Voeg alle %s deelnemers in je huidige lijst toe aan een vragenlijst.

en: Add all participants in your current list to a survey.
nl: Alle deelnemers in de lijst toevoegen aan een vragenlijst.

en: Add and edit conditions
nl: Voeg conditie toe en pas aan

en: Add another record
nl: Nog een record toevoegen

en: Add another search criteria
nl: Voeg een zoekcriterium toe

en: Add another token entry
nl: Voeg nieuwe toegangscode toe

en: Add answer
nl: Antwoord toevoegen

en: Add attribute
nl: Voeg attribuut toe

en: Add condition
nl: Voeg voorwaarde toe

en: Add dummy tokens
nl: Toevoegen dummy toegangscodes

en: Add fields
nl: Voeg toe

en: Add file
nl: Bestand toevoegen

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: Add language
nl: Voeg taal toe

en: Add new group to survey
nl: Voeg nieuwe groep aan deze vragenlijst toe

en: Add new question to group
nl: Voeg een nieuwe vraag aan de groep toe

en: Add new token entry
nl: Voeg nieuwe toegangscode toe

en: Add new user group
nl: Voeg nieuwe gebruikersgroep toe

en: Add or delete groups
nl: Groepen toevoegen of verwijderen

en: Add or delete questions
nl: Vragen toevoegen of verwijderen

en: Add or delete subquestions or change their codes
nl: Subvragen toevoegen of verwijderen, of de bijbehorende codes wijzigen

en: Add or delete token attributes
nl: Toevoegen of verwijderen token attributen

en: Add participant
nl: Voeg deelnemer toe

en: Add participant to survey
nl: Voeg deelnemer toe aan vragenlijst

en: Add participants to a survey
nl: Voeg deelnemers toe aan een vragenlijst

en: Add participants to central database
nl: Voeg deelnemers toe aan de deelnemersdatabase

en: Add participants to survey
nl: Voeg deelnemers toe aan vragenlijst

en: Add question
nl: Vraag toevoegen

en: Add question group
nl: Voeg nieuwe vraaggroep toe

en: Add scenario
nl: Voeg scenario toe

en: Add search condition
nl: Toevoegen zoekvoorwaarde

en: Add survey
nl: Voeg vragenlijst toe

en: Add the %s selected participants to a survey.
nl: Voeg de %s geselecteerde deelnemers toe aan een vragenlijst.

en: Add the selected participants to a survey.
nl: Voeg de geselecteerde deelnemers toe aan een vragenlijst.

en: Add token entry
nl: Voeg toegangscode toe

en: Add user
nl: Toevoegen gebruiker

en: Add user group
nl: Voeg gebruikersgroep toe

en: Add user:
nl: Nieuwe gebruiker:

en: Add value
nl: Voeg waarde toe

en: Additional Languages
nl: Additionele talen

en: Additional languages:
nl: Additionele talen:

en: Admin email:
nl: E-mail Beheerder:

en: Admin login name
nl: Beheerder inlognaam

en: Admin login password
nl: Wachtwoord login beheerder

en: Administration
nl: Beheer

en: Administration template:
nl: Administratiesjabloon:

en: Administrator credentials
nl: Beheerder aanmeldgegevens

en: Administrator email
nl: Beheerder e-mail:

en: Administrator name
nl: Naam beheerder

en: Administrator name:
nl: Naam beheerder:

en: Administrator:
nl: Beheerder:

en: After
nl: Toekomstig

en: After answers, a cell give some information.
nl: Na het beantwoorden wordt er in een veld informatie getoond.

en: After having clicked the save button you can either close this browser window or continue filling out the survey.
nl: Je kan na het klikken op de knop Opslaan doorgaan met iets anders of doorgaan met het invullen.

en: After you are done please click the bottom 'Save' button to save your changes.
nl: Nadat je klaar bent druk dan op de knop 'Bewaar' om je wijzigingen op te slaan.

en: Albanian
nl: Albanees

en: All
nl: Alle

en: All %s user templates updated.
nl: Alle %s gebruikerssjablonen geüpdatet.

en: All answers are already selected in this quota.
nl: Alle antwoorden zijn al geselecteerd in dit quota.

en: All answers meet consistency standards.
nl: Alle antwoorden zijn consistent.

en: All assessments meet consistency standards.
nl: Alle beoordelingen zijn consistent.

en: All conditions in this survey have been deleted.
nl: Alle condities in deze vragenlijst zijn verwijderd.

en: All conditions meet consistency standards.
nl: Alle condities zijn consistent.

en: All conditions scenarios were renumbered.
nl: Alle scenario's zijn hernummerd.

en: All default values meet consistency standards.
nl: Alle standaardwaarden zijn consistent.

en: All groups meet consistency standards.
nl: Alle groepen zijn consistent.

en: All in one
nl: Alles ineens

en: All of the user's surveys were transferred to %s.
nl: Alle vragenlijsten van de gebruiker zijn overgezet naar %s.

en: All old survey tables meet consistency standards.
nl: Alle vragen in oude vragenlijsten zijn consistent.

en: All old token tables meet consistency standards.
nl: Alle toegangscodetabellen van oude vragenlijsten zijn consistent.

en: All participant information is lost.
nl: Alle deelnemersinformatie is verloren.

en: All question attributes meet consistency standards.
nl: Alle vraagattributen zijn consistent.

en: All questions meet consistency standards.
nl: Alle vragen zijn consistent.

en: All questions, answers, etc for removed languages will be lost. Are you sure?
nl: Alle vragen, antwoorden, etc voor verwijderde talen zullen verloren gaan. Weet je het zeker?

en: All questions, groups and parameters are editable again.
nl: Alle vragen, groepen en parameters zijn opnieuw bewerkbaar

en: All quota language settings meet consistency standards.
nl: Alle quota taalinstellingen zijn consistent.

en: All quota quota members meet consistency standards.
nl: Alle quota leden zijn consistent.

en: All quotas meet consistency standards.
nl: Alle quota zijn consistent.

en: All responses
nl: Alle respons

en: All responses are not accessible anymore with LimeSurvey).
nl: Alle antwoorden zijn niet meer toegankelijk bij LimeSurvey).

en: All survey language settings meet consistency standards.
nl: Alle taalinstellingen van de vragenlijst zijn consistent.

en: All surveys meet consistency standards.
nl: Alle instellingen van de vragenlijsten zijn consistent.

en: All the attributes are automatically mapped
nl: Alle attributen zijn automatisch gekoppeld

en: All tokens
nl: Alle toegangscodes

en: All your answers must be different.
nl: Uw antwoorden moeten verschillend zijn.

en: Allow multiple responses or update responses with one token?
nl: Toestaan meerdere keren respons of wijzigen respons met een toegangscode?

en: Allow only numerical input
nl: Sta alleen numerieke invoer toe

en: Allow only numerical input for 'Other' text
nl: Sta alleen numerieke invoer toe voor 'Andere'

en: Allow participant to unblacklist himself/herself:
nl: Sta een deelnemer toe zichzelf van de uitsluitlijst te verwijderen

en: Allow public registration?
nl: Openbare aanmelding toestaan?

en: Allow reset the slider
nl: Initialiseren schuif toestaan

en: Allow this user to edit these participants
nl: Sta deze gebruiker toe om deze deelnemers te bewerken

en: Allowed
nl: Toegestaan

en: Allowed file types
nl: Mogelijke bestandstypes

en: Allowed file types in comma separated format. e.g. pdf,doc,odt
nl: Mogelijke bestandstypes (vb. pdf,doc,odt)

en: Also this problem can occur when you are working/editing in LimeSurvey in several browser windows/tabs at the same time.
nl: Dit probleem kan zich ook voordoen als je met meerdere browservensters / tabbladen tegelijk in LimeSurvey werkt.

en: Always
nl: Altijd

en: Always hide this question
nl: Deze vraag altijd verbergen

en: An array of sub-question on each cell. The sub-question text are in the table header and concerns line header.
nl: Een tabel met subvragen per veld. De tekst van de subvragen staan in de kop en hebben betrekking op de regel.

en: An array with sub-question on each column. The sub-question are on table header, the answers are in each line header.
nl: Een tabel met per kolom een subvraag. De subvragen staan in de kop van de tabel en de antwoorden per regel.

en: An array with sub-question on each line, with 2 answers to provide on each line. The answers are contained in the table header.
nl: Een tabel met per regel een subvraag, met per regel 2 antwoorden. De antwoorden staan in de kop van de tabel.

en: An array with sub-question on each line, with 2 answers to provide on each line. You have to select the answer.
nl: Een tabel met per regel een subvraag, met per regel 2 antwoorden waaruit een keuze gemaakt moet worden.

en: An array with sub-question on each line. The answers are contained in the table header.
nl: Een tabel met per regel een subvraag. De antwoorden staan in de kop van de tabel.

en: An array with sub-question on each line. The answers are increase, same, decrease and are contained in the table header.
nl: Een tabel met per regel een subvraag. De mogelijke antwoorden zijn: Meer, Gelijk, Minder en staan in de kop van de tabel.

en: An array with sub-question on each line. The answers are value from 1 to 10 and are contained in the table header.
nl: Een tabel met per regel een subvraag. Elk antwoord is een waarde van 1 t/m 10 en staat in de kop van de tabel.

en: An array with sub-question on each line. The answers are value from 1 to 5 and are contained in the table header.
nl: Een tabel met per regel een subvraag. Elk antwoord is een waarde van 1 t/m 5 en staat in de kop van de tabel.

en: An array with sub-question on each line. The answers are yes, no, uncertain and are in the table header.
nl: Een tabel met per regel een subvraag. De mogelijke antwoorden zijn: ja, nee, weet niet en staan in de kop van de tabel.

en: An array with sub-question on each line. You have to select your answer.
nl: Een tabel met per regel een subvraag. Je moet je antwoord selecteren.

en: An email has been sent to the address you provided with access details for this survey. Please follow the link in that email to proceed.
nl: Er is een e-mail met toegangsgegevens voor deze vragenlijst gestuurd naar het opgegeven adres. Gebruik de link in deze e-mail om de vragenlijst in te vullen.

en: An email has been sent with details about your saved survey
nl: Je hebt een e-mail ontvangen met gegevens over de door je bewaarde vragenlijst.

en: An email with a generated password was sent to the user.
nl: Een e-mail met een aangemaakt wachtwoord is verzonden naar de gebruiker.

en: An email with your login data was sent to you.
nl: Er is een e-mail met je inloggegevens naar je verzonden.

en: An error occurred saving a response to survey id
nl: Er is een fout opgetreden bij het bewaren van de respons op vragenlijst nr

en: An error occurred uploading your file. This may be caused by incorrect permissions in your %s folder.
nl: Het uploaden van je bestand is mislukt. Dit kan komen door onjuiste toegangsrechten van de %s map.

en: An expired survey is not accessible to participants (they only see a message that the survey has expired).
nl: Een verlopen vragenlijst is niet toegankelijk voor deelnemers (ze zien alleen een bericht dat de vragenlijst verlopen is).

en: An non-recoverable error happened during the update. Error details:
nl: Het updaten is mislukt. Foutgegevens:

en: An unexpected error has occurred and your responses cannot be saved.
nl: Door een onverwachte fout is je respons niet bewaard.

en: Anonymized responses
nl: Anonieme respons

en: Anonymized responses?
nl: Anonieme respons?

en: Answer
nl: Antwoord

en: Answer codes
nl: Antwoordcodes

en: Answer from previous questions
nl: Antwoorden van eerdere vragen

en: Answer matched (regexp)
nl: Antwoord overeenkomend (regexp)

en: Answer must be %s
nl: Antwoord moet %s zijn

en: Answer must be between %s and %s
nl: Antwoord moet tussen %s en %s liggen

en: Answer must be greater or equal to %s
nl: Antwoord moet groter of gelijk zijn aan %s

en: Answer must be less or equal to %s
nl: Antwoord moet kleiner of gelijk zijn aan %s

en: Answer option
nl: Antwoordoptie

en: Answer options
nl: Antwoordopties

en: Answer options were successfully saved.
nl: Antwoordopties zijn opgeslagen.

en: Answer prefix
nl: Antwoord voorvoegsel

en: Answer scale %s
nl: Antwoordschaal %s

en: Answer suffix
nl: Antwoord achtervoegsel

en: Answer was
nl: Antwoord was

en: Answer was NOT
nl: Antwoord ONGELIJK

en: Answer was greater than
nl: Antwoord was groter dan

en: Answer was greater than or equal to
nl: Antwoord was groter dan of gelijk aan

en: Answer was less than
nl: Antwoord was kleiner dan

en: Answer was less than or equal to
nl: Antwoord was kleiner dan of gelijk aan

en: Answer:
nl: Antwoord:

en: Answers
nl: Antwoorden

en: Answers and tokens have been re-opened.
nl: Antwoorden en toegangscodes zijn heropend.

en: Answers cleared
nl: Antwoorden verwijderd

en: Answers from this response
nl: Antwoorden van deze respons

en: Answers with a code of 0 (zero) or blank code are not allowed, and will not be saved
nl: Antwoorden met code 0 (nul) of leeg zijn niet toegestaan en worden niet bewaard

en: Answer|Left-slider-text|Right-slider-text separator character
nl: Antwoord|Tekst linkerschuif|Tekst rechterschuif scheidingsteken

en: Any
nl: Alle

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Arc cosine
nl: Arccosinus

en: Arc sine
nl: Arcsinus

en: Arc tangent
nl: Arctangens

en: Arc tangent of two variables
nl: Arctangens van twee variabelen

en: Are you really sure you want to *delete* some incomplete answers and reset the completed state of both answers and tokens?
nl: Wil je de onvolledige antwoorden *verwijderen* en de volledige staat van antwoorden en toegangscodes herstellen?

en: Are you sure you want to clear all your responses?
nl: Weet je zeker dat je alle antwoorden wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete all conditions set in this scenario?
nl: Weet je zeker dat je alle condities van dit scenario wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete all conditions set to the questions you have selected?
nl: Weet je zeker dat je alle condities gerelateerd aan de geselecteerde vraag wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the selected entries?
nl: Wil je de geselecteerde records verwijderen?

en: Are you sure you want to delete these surveys?
nl: Weet je zeker dat je deze vragenlijsten wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this URL parameter?
nl: Weet je zeker dat u het URL van deze parameter wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this condition?
nl: Weet je zeker dat je deze voorwaarde wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this entry?
nl: Weet je zeker dat je dit record wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this file?
nl: Wil je dit bestand verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this template?
nl: Wil je dit sjabloon verwijderen?

en: Are you sure you want to expire these surveys?
nl: Weet je zeker dat je deze vragenlijst wilt beëindigen?

en: Are you sure you want to renumber the scenarios with incremented numbers beginning from 1?
nl: Weet je zeker dat je de scenario's wilt hernummeren met opgaande nummers beginnend vanaf 1?

en: Are you sure you want to un-share the selected participants?
nl: Wil je de geselecteerde deelnemers niet langer delen?

en: Arithmetic mean
nl: Wiskundig gemiddelde

en: Armenian
nl: Armeens

en: Array (10 Point Choice)
nl: Array (10 punten)

en: Array (5 Point Choice)
nl: Array (5 punten)

en: Array (Increase/Same/Decrease)
nl: Array (Meer, Gelijk, Minder)

en: Array (Numbers)
nl: Array (getallen)

en: Array (Texts)
nl: Array (teksten)

en: Array (Yes/No/Uncertain)
nl: Array (Ja/Nee/Weet niet)

en: Array by column
nl: Array met kolom

en: Array dual scale
nl: Array Dubbele Schaal

en: Array filter exclusion
nl: Array filter uitsluiting

en: Array filter style
nl: Array filter stijl

en: As a last step you should clear your browser cache now.
nl: Wis nu de cache van je browser.

en: Assessment details
nl: Details beoordeling

en: Assessment group score
nl: Deel-beoordelingsscore

en: Assessment heading
nl: Koptekst beoordeling

en: Assessment mode for this survey is not activated. You can activate it in the %s survey settings %s (tab 'Notification & data management').
nl: Voor deze vragenlijst zijn beoordelingen niet actief. Je kunt dit wijzigen in de %s instellingen %s (tab Melding & Datamanagement).

en: Assessment rules
nl: Beoordelingsregels

en: Assessment value
nl: Beoordelingswaarde

en: Assessment:
nl: Beoordeling:

en: Assessments
nl: Beoordelingen

en: Assessments mode not activated
nl: Beoordelingen niet geactiveerd

en: At beginning
nl: Aan het begin

en: At end
nl: Aan het eind

en: At least one installed
nl: Minstens één geïnstalleerd.

en: Attention: Several question codes were updated. Please check these carefully as the update  may not be perfect with customized expressions.
nl: Attentie:Er zijn meerdere vraagcodes gewijzigd. Controleer deze wijzigingen goed omdat het wijzigen van de aangepaste expressies fout kan gaan.

en: Attribute %s (%s)
nl: Attribuut %s (%s)

en: Attribute %s was deleted.
nl: Attribuut %s is verwijderd.

en: Attribute ID
nl: Attribuut ID

en: Attribute display setting updated
nl: Attribuut weergave-instelling bijgewerkt

en: Attribute field
nl: Attribuut veld

en: Attribute management
nl: Attribuut beheer

en: Attribute name
nl: Attribuut naam

en: Attribute name:
nl: Attribuut naam:

en: Attribute settings
nl: Attribuut instellingen

en: Attribute type
nl: Attribuuttype

en: Attribute type:
nl: Attribuuttype:

en: Attribute value
nl: Attribuutwaarde

en: Attribute values for existing participants have been updated from the participants records
nl: De attribuutwaarden voor bestaande deelnemers zijn gewijzigd op basis van de deelnemersgegevens.

en: Attribute values for existing participants have been updated from the token records
nl: De attribuutwaarden voor bestaande deelnemers zijn geüpdatet op basis van de tokengegevens.

en: Attribute visible:
nl: Attribuut zichtbaarheid:

en: Attributes to be created
nl: Aan te maken attributen

en: Attributes to export:
nl: Te exporteren velden:

en: Attributes values from the participant's token
nl: Attribuutwaarde uit het toegangscode record van de deelnemer

en: August
nl: Augustus

en: Authentication method
nl: Authenticatie methode

en: Auto
nl: Automatisch

en: Auto Translate
nl: Automatisch Vertalen

en: Auto-check exclusive option if all others are checked
nl: Kies automatisch optie exclusief als alle andere opties gekozen worden

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Automatic (UTF-8)
nl: Automatisch (UTF-8)

en: Automatically check for updates:
nl: Automatisch controleren op updates:

en: Automatically load URL when survey complete?
nl: URL automatisch laden na afronding vragenlijst?

en: Available label sets:
nl: Beschikbare labelsets:

en: Available languages:
nl: Beschikbare talen:

en: Average
nl: Gemiddelde

en: Average file size
nl: Gemiddelde bestandsgrootte

en: Average interview time:
nl: Gemiddelde interviewtijd:

en: Average no. of files per respondent
nl: Gemiddeld aantal bestanden per respondent

en: Average size per respondent
nl: Gemiddelde grootte per respondent

en: Back
nl: Terug

en: Back to Response Import
nl: Terug naar het importeren van respons

en: Back to attribute field management.
nl: Terug naar attribuut beheer.

en: Back to global settings
nl: Terug naar instellingen

en: Back to main menu
nl: Terug naar menu

en: Backup Entire Database
nl: Back-up gehele database

en: Bar chart
nl: Staafdiagram

en: Base language
nl: Standaardtaal

en: Base language:
nl: Standaardtaal:

en: Basic admin notification
nl: Eenvoudige e-mail bevestiging

en: Basic admin notification email body:
nl: Basis administratie notificatie e-mail:

en: Basic admin notification subject:
nl: Basis administratie notificatie onderwerp:

en: Basic email notification
nl: Eenvoudige e-mail bevestiging

en: Basic email notification is sent to:
nl: Eenvoudige bevestiging is verstuurd naar:

en: Basic notification attachments:
nl: Basis administratie notificatie bijlagen:

en: Basque
nl: Baskisch

en: Before
nl: Voorgaand

en: Begins with
nl: Begint met

en: Belarusian
nl: Wit-Russisch

en: Big5 Traditional Chinese
nl: Big5 Traditioneel Chinees

en: Binary pseudo charset
nl: Binaire pseudo karakterset

en: Binary safe case-insensitive string comparison
nl: Binair veilige hoofdletteronhankelijke tekstvergelijking

en: Binary safe string comparison
nl: Binair veilige tekstvergelijking

en: Blacklist all current surveys for participant once the global field is set:
nl: Plaats de deelnemer op de uitsluitlijst voor alle huidige vragenlijsten als het globale veld is gevuld:

en: Blacklist control
nl: Beheer uitsluitlijst

en: Blacklist participant for any new added survey once the global field is set:
nl: Plaats de deelnemer op de uitsluitlijst voor alle nog toe te voegen vragenlijsten als het globale veld is gevuld:

en: Blacklist settings
nl: Instellingen uitsluitlijst

en: Blacklisted
nl: Uitgesloten

en: Blacklisted participants
nl: Uitgesloten deelnemers

en: Bosnian
nl: Bosnisch

en: Both rows and columns
nl: Rijen en kolommen

en: Bounce Email:
nl: Bounce e-mail:

en: Bounce email:
nl: Bounce e-mail:

en: Bounce processing is deactivated either application-wide or for this survey in particular.
nl: Verwerking bounce is uitgeschakeld, of voor het gehele systeem of specifiek voor deze vragenlijst.

en: Bounce settings
nl: Bounce instellingen

en: Bounce settings have been saved.
nl: Bounce instellingen zijn opgeslagen.

en: Bounce settings to be used
nl: Te gebruiken bounce instellingen

en: Browse
nl: Blader

en: Browse Uploaded Resources
nl: Bekijk geüploade bestanden

en: Browse responses
nl: Bekijk antwoorden

en: Browse saved responses
nl: Bekijk opgeslagen antwoorden

en: Browse uploaded resources
nl: Bekijk geüploade bronnen

en: Buildnumber was successfully updated to %s.
nl: Buildnumber gewijzigd in %s.

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: But this one isn't.
nl: Maar het voorbeeld is niet lang.

en: By group
nl: Per groep

en: By question group
nl: Per vraaggroep

en: Bypass token with failing email addresses
nl: Overslaan verkeerde e-mailadressen

en: CPDB CSV summary
nl: CPDB CSV samenvatting

en: CPDB mapping
nl: CPDB koppeling

en: CSS & Javascript files:
nl: CSS & Javascript bestanden:

en: CSS Style for the message that displays in the countdown timer during the countdown
nl: CSS stijl voor bericht in klok tijdslimiet

en: CSS style for the 'time limit expiry message'
nl: CSS stijl voor boodschap tijdslimiet

en: CSS style used when the 'time limit warning' message is displayed
nl: CSS stijl voor waarschuwing tijdslimiet

en: CSS style used when the 2nd 'time limit warning' message is displayed
nl: CSS stijl voor waarschuwing 2e tijdslimiet

en: CSV field names
nl: CSV veldnamen

en: CSV input format
nl: CSV invoerformaat

en: Calculate the Sample Standard Deviation for the list of numbers
nl: Bepaal de standaarddeviatie van een rij getallen

en: Calculate the sum of values in an array
nl: Bepaal de som van de waarden in het array

en: Calculates the exponent of e
nl: Bereken de e-exponent

en: Calculation
nl: Berekening

en: Can edit?
nl: Mag bewerken?

en: Can't bind to the LDAP directory
nl: Kan niet verbinden met de LDAP-map

en: Can't connect to the LDAP directory
nl: Kan geen verbinding met de LDAP-map maken

en: Can't update labels because you are using duplicated codes
nl: Kan labels niet bijwerken omdat je gebruikt maakt van dubbele codes

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Cannot be changed
nl: Kan niet worden gewijzigd

en: Cannot be changed (survey is active)
nl: Kan niet worden gewijzigd (vragenlijst actief)

en: Cannot import the VVExport file.
nl: Kan bestand VVExport niet importeren.

en: Case-insensitive strstr
nl: Hoofdlettergevoelige strstr

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Catalan (Valencian)
nl: Catalaans (Valencia)

en: Category separator
nl: Categorie scheidingsteken

en: Caution: JavaScript execution is disabled in your browser. You may not be able to answer all questions in this survey. Please, verify your browser parameters.
nl: Waarschuwing: JavaScript is uitgeschakeld in je browser. Hierdoor kun je mogelijk niet alle vragen in deze vragenlijst beantwoorden. Kijk de browserinstellingen na.

en: Central participant database/panel
nl: Deelnemersdatabase

en: Central participants database summary
nl: Deelnemersdatabase samenvatting

en: Change log
nl: Verslag wijzigingen

en: Change the display style of the month when using select boxes
nl: Wijzig de stijl van weergave van de maand wanneer u selecteer kaders gebruikt

en: Change the language
nl: Taal wijzigen

en: Changes cannot be saved to a standard template.
nl: Wijzigingen in een standaardsjabloon kunnen niet worden opgeslagen.

en: Character set of file:
nl: Karakterset van bestand:

en: Character set of the file:
nl: Karakterset van het bestand:

en: Chart type
nl: Grafiektype

en: Check Data Integrity
nl: Controleer consistentie van gegevens

en: Check again
nl: Controleer opnieuw

en: Check all
nl: Kies alle

en: Check any that apply
nl: Meerdere antwoorden mogelijk

en: Check data
nl: Controleer gegevens

en: Check database again?
nl: Opnieuw de database controleren?

en: Check now
nl: Controleer nu

en: Check or uncheck all items
nl: Alle items aan of uitvinken

en: Check or uncheck the answer for each subquestion.
nl: Vink het antwoord voor elk subvraag aan of uit.

en: Check survey logic for current question
nl: Controleer huidige vraag

en: Check survey logic for current question group
nl: Controleer huidige groep

en: Checkbox is checked
nl: Checkbox is aangevinkt

en: Checkbox is unchecked
nl: Checkbox is niet aangevinkt

en: Checkbox layout
nl: Checkbox lay-out

en: Checked
nl: Gecontroleerd

en: Checking basic requirements...
nl: Controle van vereisten...

en: Checking existing LimeSurvey files...
nl: Controleren bestaande LimeSurvey bestanden...

en: Chinese (Simplified)
nl: Chinees (vereenvoudigd)

en: Chinese (Traditional - Hong Kong)
nl: Chinees (Traditioneel - Hong Kong)

en: Chinese (Traditional - Taiwan)
nl: Chinees (Traditioneel - Taiwan)

en: Choice header
nl: Kop keuze

en: Choice of rank %s
nl: Keuze van rang %s

en: Choose 'Run/All' from the menu to run the import
nl: Kies 'Run/All' in het menu om de import te starten

en: Choose another language
nl: Kies een andere taal

en: Choose columns
nl: Kies kolommen

en: Choose one of the following answers
nl: Kies één van de volgende antwoorden

en: Choose the CSV file to upload:
nl: Kies het te uploaden CSV bestand:

en: Choose the file to upload:
nl: Kies het te uploaden CSV bestand:

en: Choose token fields
nl: Kies velden toegangscode

en: Choose when user can add a comment
nl: Geef aan of de gebruiker een opmerking mag toevoegen

en: Choose your language
nl: Kies je taal

en: Clear
nl: Wis

en: Clear All Page
nl: Wis alles pagina

en: Clear Responses
nl: Verwijder alle respons

en: Click here to continue
nl: Klik hier om verder te gaan

en: Click here to log in.
nl: Klik hier om je aan te melden.

en: Click here to start the survey.
nl: Klik hier om met de vragenlijst te beginnen.

en: Click on 'Submit' now to complete the process and save your answers.
nl: Klik op 'Verstuur' om het proces te beëindigen en je antwoorden op te slaan.

en: Click on the following button if you want to
nl: Klik op de volgende knop als je

en: Clicking 'Yes' will generate tokens for all those in this token list that have not been issued one. Continue?
nl: Klik op 'Ja' om toegangscodes aan te maken voor alle records in deze lijst die nog geen toegangscode hebben. Doorgaan?

en: Close
nl: Sluiten

en: Close Window
nl: Sluit venster

en: Close editor
nl: Sluit editor

en: Close this group
nl: Sluit deze groep

en: Close this question
nl: Sluit deze vraag

en: Close this survey
nl: Sluit deze vragenlijst af

en: Close this window
nl: Sluit dit venster

en: Closed
nl: Besloten

en: Column control
nl: Beheer kolomopmaak

en: Columns
nl: Kolommen

en: ComfortUpdate step %s
nl: ComfortUpdate stap %s

en: Comma
nl: Komma

en: Comma (,)
nl: Komma (,)

en: Comment
nl: Opmerking

en: Comment only when
nl: Alleen commentaar als

en: Comment only when you choose an answer.
nl: Vul alleen een opmerking in als je een antwoord kiest.

en: Comment only when you don't choose an answer.
nl: Vul alleen een opmerking in als je geen antwoord kiest.

en: Comment your answers.
nl: Geef een toelichting bij je antwoorden.

en: Comments
nl: Opmerkingen

en: Compare a string to a regular expression pattern
nl: Vergelijk een tekst met een reguliere expressie

en: Comparison operator
nl: Vergelijkingsoperator

en: Compatible
nl: Compatibel

en: Compatible with type coercion
nl: Compatibel met type afdwinging

en: Completed
nl: Voltooid

en: Completed Page
nl: Afsluitpagina

en: Completed responses only
nl: Alleen volledige respons

en: Completed?
nl: Voltooid?

en: Completion state
nl: Voltooiingsstatus

en: Condition
nl: Conditie

en: Condition successfully copied
nl: Conditie(s) gekopieerd.

en: Condition successfully copied (some were skipped because they were duplicates)
nl: Conditie(s) gekopieerd (enkele zijn overgeslagen omdat ze al bestonden).

en: Conditional processing
nl: Voorwaardelijke verwerking

en: Conditions
nl: Condities

en: Conditions designer
nl: Conditie-editor

en: Configuration
nl: Configuratie

en: Configuration directory is not writable
nl: Configuratiemap is niet schrijfbaar

en: Configure
nl: Configureren

en: Confirm Password:
nl: Bevestig wachtwoord:

en: Confirm your admin password
nl: Bevestig je wachtwoord

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: Confirmation attachments:
nl: Bevestiging bijlagen:

en: Confirmation email
nl: Bevestiging e-mail

en: Confirmation email body:
nl: Bevestiging e-mail:

en: Confirmation email subject
nl: Bevestiging e-mail onderwerp

en: Confirmation email subject:
nl: Onderwerp e-mail bevestiging:

en: Confirmation of your participation in our survey
nl: Bevestiging van je deelname aan de vragenlijst

en: Connection with database failed. Please check database location, user name and password and try again.
nl: Verbinding met de database is mislukt. Controleer de locatie van de database, de gebruikersnaam en het wachtwoord en probeer het opnieuw.

en: Constant
nl: Waarde

en: Constant value
nl: Vaste waarde

en: Contains
nl: Bevat

en: Continue
nl: Ga verder

en: Continue?
nl: Doorgaan?

en: Convert N to
nl: Zet "N" om in

en: Convert Y to
nl: Zet "Y" om in

en: Convert a 8 bit string to a quoted-printable string
nl: Zet een 8 bit string om naar een afdrukbare tekst

en: Convert a date/time string to unix timestamp
nl: Converteer een datum/tijd naar een tijdstempel

en: Convert a quoted-printable string to an 8 bit string
nl: Zet een geciteerd stuk tekst om naar een 8 bit string

en: Convert all HTML entities to their applicable characters (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
nl: Zet alle HTML code om in tekst (gebruik altijd ENT_QOUTES en UTF-8)

en: Convert all applicable characters to HTML entities (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
nl: Zet alle HTML tekst om in HTML code (gebruik altijd ENT_QUOTES en UTF-8)

en: Convert resource links and INSERTANS fields?
nl: Omzetten van links van bronnen en INSERTANS velden?

en: Convert resource links?
nl: Bron links omzetten?

en: Convert resources links?
nl: Links van bestanden omzetten?

en: Convert spaces in question text to underscores
nl: Zet spaties in de vragen om naar underscores (_)

en: Convert special HTML entities back to characters (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
nl: Zet speciale HTML-code om in tekst (gebruik altijd ENT_QUOTES en UTF-8)

en: Convert special characters to HTML entities (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
nl: Zet speciale HTML code om in tekst (gebruik altijd ENT_QUOTES en UTF-8)

en: Copy
nl: Kopieer

en: Copy Current Question
nl: Kopieer huidige vraag

en: Copy Template
nl: Kopieer sjabloon

en: Copy advanced settings?
nl: Speciale instellingen kopiëren?

en: Copy answer options?
nl: Antwoordopties kopiëren?

en: Copy conditions
nl: Kopieer condities

en: Copy failed
nl: Kopiëren mislukt

en: Copy of survey is completed.
nl: Vragenlijst is gekopieerd.

en: Copy question
nl: Kopieer vraag

en: Copy subquestions?
nl: Subvragen kopiëren?

en: Copy survey
nl: Kopieer vragenlijst

en: Copy template
nl: Kopieer sjabloon

en: Copy the selected conditions to
nl: Kopieer de geselecteerde condities naar

en: Core plugin can not be disabled.
nl: De kern plugin kan niet worden uitgeschakeld.

en: Corrected time:
nl: Gecorrigeerde tijd:

en: Cosine
nl: Cosinus

en: Could not connect to LDAP server.
nl: Het verbinden met de LDAP-server is mislukt.

en: Could not delete user group.
nl: Kon gebruikersgroep niet verwijderen.

en: Could not delete user group. No group selected.
nl: Kon gebruikersgroep niet verwijderen. Geen groep geselecteerd.

en: Could not delete user. User was not supplied.
nl: Kan de gebruiker niet verwijderen, omdat de gebruikersnaam ontbreekt.

en: Could not insert answer
nl: Antwoord niet toegevoegd

en: Could not insert question
nl: Vraag niet toegevoegd

en: Could not insert subquestion
nl: Toevoegen subvraag is mislukt

en: Could not modify user data.
nl: De gegevens konden niet gewijzigd worden.

en: Couldn't delete
nl: Verwijderen mislukt

en: Count
nl: Telling

en: Count stats for each question based only on the total number of responses for which the question was displayed
nl: De tellingen per vraag zijn gemaakt op grond van het aantal responses op de vraag wanneer die vraag getoond is

en: Count the number of answered questions in the list
nl: Tel de beantwoorde vragen in de lijst

en: Count the number of answered questions in the list equal the first argument
nl: Tel het aantal beantwoorde vragen in de lijst die gelijk zijn aan het eerste argument.

en: Count the number of answered questions in the list which pass the critiera (arg op value)
nl: Tel het aantal beantwoorde vragen in de lijst die aan de voorwaarden voldoen (argument op waarde)

en: Create
nl: Aanmaken

en: Create a new question group inside your survey.
nl: Maak een vraaggroep aan in je vragenlijst.

en: Create a new survey clicking on the %s icon in the upper right.
nl: Maak een vragenlijst aan door rechtsboven op het %s-icoon te klikken.

en: Create dummy tokens
nl: Maak dummy toegangscodes aan

en: Create new label set
nl: Aanmaken labelset

en: Create new participant
nl: Voeg een deelnemer toe

en: Create new template
nl: Maak nieuw sjabloon aan

en: Create new template called:
nl: Maak nieuw sjabloon aan onder naam:

en: Create one or more questions inside the new question group.
nl: Maak een of meer vragen aan in de vraaggroep.

en: Create or import new label set(s)
nl: Toevoegen of importeren nieuwe labelset(s)

en: Create tokens
nl: Maak toegangscodes

en: Create, import, or copy a survey
nl: Maak, importeer of kopieer vragenlijst

en: Create, import, or copy survey
nl: Maak, importeer of kopieer vragenlijst

en: Create/edit user groups
nl: Aanmaken/wijzigen gebruikersgroepen

en: Created by
nl: Aangemaakt door

en: Creating DB & file backup
nl: Aanmaken database en bestanden back-up

en: Creating database backup...
nl: Aanmaken database back-up...

en: Creating file backup...
nl: Aanmaken bestanden back-up...

en: Croatian
nl: Kroatisch

en: Current
nl: Huidig

en: Currently there are no additional languages configured for this survey.
nl: Er zijn geen andere talen ingesteld voor deze vragenlijst.

en: Currently there are no conditions configured for this survey.
nl: Er zijn geen condities in deze vragenlijst.

en: Currently we detect and handle the following changes:
nl: We verwerken nu de volgende wijzigingen:

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Czech (informal)
nl: Tsjechisch (informeel)

en: DATA TO BE ENTERED
nl: IN TE VOEREN GEGEVENS

en: DB backup created: %s
nl: Database back-up aangemaakt: %s

en: DEC West European
nl: DEC West Europees

en: DOS Central European (cp852)
nl: DOS Centraal Europees (cp852)

en: DOS Cyrillic (cp866)
nl: DOS Cyrillisch (cp866)

en: DOS Kamenicky Czech-Slovak (cp895)
nl: DOS Kamenicky Tsjechisch-Slowaaks (cp895)

en: DOS West European (cp850)
nl: DOS West Europees (cp850)

en: Danish
nl: Deens

en: Data consistency check
nl: Controleer de consistentie van de gegevens

en: Data entry
nl: Gegevensinvoer

en: Data entry screen
nl: Gegevensinvoer

en: Data redundancy check
nl: Controleer op redundantie

en: Data selection
nl: Selectie gegevens

en: Data selection:
nl: Selectie:

en: Data view control
nl: Data weergave beheer

en: Database %s has been successfully populated.
nl: Database `%s` invullen gelukt.

en: Database backup functionality is currently not available for your database type. Before proceeding please backup your database using a backup tool!
nl: LimeSurvey kan voor dit type database geen back-up maken. Doe dit eerst zelf, voordat je verder gaat!

en: Database configuration
nl: Database configuratie

en: Database creation
nl: Database aanmaak

en: Database doesn't exist!
nl: Database bestaat niet!

en: Database error!!
nl: Database fout!!

en: Database has been created.
nl: Database is aangemaakt.

en: Database has been successfully upgraded to version %s
nl: Database is met succes geüpgraded naar versie %s

en: Database location
nl: Database locatie

en: Database name
nl: Naam database

en: Database password
nl: Database wachtwoord

en: Database settings
nl: Database instellingen

en: Database update finished (%s)
nl: Database update afgerond (%s)

en: Database user
nl: Database gebruiker

en: Database was populated but there were errors:
nl: Database was gevuld maar er waren fouten:

en: Dataentry Screen for Survey
nl: Invoerscherm van de vragenlijst

en: Date
nl: Datum

en: Date (YYYY-MM-DD) equals
nl: Datum (JJJJ-MM-DD) is gelijk aan

en: Date Saved
nl: Bewaardatum

en: Date Stamp?
nl: Datering?

en: Date added
nl: Datum toegevoegd

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: Date entered is invalid!
nl: De ingevoerde datum is ongeldig!

en: Date format
nl: Datumformaat

en: Date format:
nl: Datumformaat:

en: Date in the format : %s
nl: Datum in het formaat : %s

en: Date is
nl: Datum is

en: Date last action
nl: Datum laatste actie

en: Date picker
nl: Datumkiezer

en: Date stamp?
nl: Datering?

en: Date started
nl: Startdatum

en: Date submitted
nl: Datum verstuurd

en: Date/Time
nl: Datum

en: Date/Time format
nl: Datum/Tijd formaat

en: Datestamp
nl: Datum

en: Day
nl: Dag

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Deactivate Survey
nl: Deactiveren vragenlijst

en: Deactivate survey
nl: Deactiveer vragenlijst

en: Deactivated result tables
nl: Inactieve resultaattabellen

en: Deactivated token tables
nl: Inactieve toegangscodetabellen

en: Deactivation
nl: Deactiveer

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    Recently we invited you to participate in a survey.
    
    We note that you have not yet completed the survey, and wish to remind you that the survey is still available should you wish to take part.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
nl: Beste {FIRSTNAME},
    
    Recent bent je uitgenodigd om aan een onderzoek deel te nemen.
    
    We hebben geconstateerd dat je nog niet aan het onderzoek hebt deelgenomen en willen je er bij deze aan herinneren dat het onderzoek nog loopt en dat je, als je dat wilt, nog kan deelnemen. 
    
    Het onderzoek is getiteld: 
    ''{SURVEYNAME}"
    
    ''{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    Om deel te nemen klik je op onderstaande link. 
    
    Hoogachtend,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Klik op:
    {SURVEYURL} om aan het onderzoek deel te nemen.

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    You, or someone using your email address, have registered to participate in an online survey titled {SURVEYNAME}.
    
    To complete this survey, click on the following URL:
    
    {SURVEYURL}
    
    If you have any questions about this survey, or if you did not register to participate and believe this email is in error, please contact {ADMINNAME} at {ADMINEMAIL}.
nl: Beste {FIRSTNAME},
    
    Je, of iemand die je e-mailadres gebruikt, heeft zich aangemeld voor deelname aan het online onderzoek {SURVEYNAME}.
    
    Klik op onderstaande link om aan het onderzoek mee te doen:
    
    {SURVEYURL}
    
    Als je vragen hebt over de vragenlijst, of als je je niet hebt aangemeld voor deelname en meent dat je deze e-mail ten onrechte hebt ontvangen, kun je contact opnemen met {ADMINNAME} via {ADMINEMAIL}.

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    this email is to confirm that you have completed the survey titled {SURVEYNAME} and your response has been saved. Thank you for participating.
    
    If you have any further questions about this email, please contact {ADMINNAME} on {ADMINEMAIL}.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME}
nl: Beste {FIRSTNAME},
    
    Dit e-mail bericht bevestigt dat je de vragenlijst {SURVEYNAME} hebt ingevuld en dat je antwoorden zijn verwerkt. Bedankt voor de deelname.
    
    Als je vragen hebt over deze e-mail, neem dan contact op met de beheerder {ADMINNAME} via {ADMINEMAIL}.
    
    Met vriendelijke groeten,
    
    {ADMINNAME}

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    you have been invited to participate in a survey.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
nl: Beste {FIRSTNAME},
    
    Je wordt uitgenodigd om deel te nemen aan een onderzoek.
    
    Het onderzoek is genaamd:
    '{SURVEYNAME}'
    
    '{SURVEYDESCRIPTION}'
    
    Om aan het onderzoek deel te nemen moet je op onderstaande link klikken.
    
    Met vriendelijke groeten,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Klik op {SURVEYURL}
     om aan het onderzoek deel te nemen.

en: Decimal mark:
nl: Decimaal scheidingsteken:

en: Decrease
nl: Afnemend

en: Default
nl: Standaard

en: Default Google Analytics
nl: Standaard Google Analytics

en: Default HTML editor mode:
nl: Standaard HTML Editor methode

en: Default administration page
nl: Beginpagina

en: Default answer for scale %s:
nl: Standaard antwoord voor schaal %s

en: Default answer value:
nl: Standaardwaarde antwoord:

en: Default answers
nl: Standaard antwoorden

en: Default attribute name:
nl: Standaard attribuutnaam:

en: Default coordinates of the map when the page first loads. Format: latitude [space] longtitude
nl: Begin coördinaten kaart bij laden pagina (Formaat: breedtegraad spatie lengtegraad)

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Default position
nl: Standaardpositie

en: Default scenario
nl: Standaard scenario

en: Default site admin email:
nl: Standaard e-mailadres website:

en: Default site bounce email:
nl: Standaard site bounce e-mail:

en: Default site language:
nl: Standaardtaal

en: Default template:
nl: Standaardsjabloon

en: Default value for option 'Other':
nl: Standaardwaarde voor keuze 'Andere':

en: Default value settings were successfully saved.
nl: Standaardwaarde instellingen zijn opgeslagen.

en: Default value:
nl: Standaardwaarde:

en: Default:
nl: Standaard:

en: Delete
nl: Wis

en: Delete Tokens
nl: Verwijder toegangscodes

en: Delete Tokens Table
nl: Verwijder toegangscodetabel

en: Delete User
nl: Verwijder Gebruiker

en: Delete all conditions
nl: Verwijderen alle condities

en: Delete all incomplete answers that correspond to a token for which a completed answers is already recorded
nl: Verwijder alle onvolledige antwoorden die overeenkomen met een toegangscode waarvoor al een volledig antwoord is geregistreerd

en: Delete attribute
nl: Verwijder attribuut

en: Delete checked items!
nl: Verwijder aangevinkte items!

en: Delete current question
nl: Verwijder huidige vraag

en: Delete current question group
nl: Verwijder huidige groep

en: Delete current user group
nl: Verwijder huidige gebruikersgroep

en: Delete entry
nl: Verwijder record

en: Delete exported tokens
nl: Verwijder geëxporteerde toegangscodes

en: Delete globally blacklisted participant from the database:
nl: Verwijder uitgesloten deelnemer uit de database:

en: Delete label set
nl: Verwijder labelset

en: Delete marked responses
nl: Verwijder geselecteerde responses

en: Delete participant(s) from central panel and tokens tables
nl: Verwijder deelnemer(s) uit de deelnemersdatabase en tokentabellen

en: Delete participant(s) from central panel, tokens tables and all associated responses
nl: Verwijder deelnemer(s) uit de deelnemersdatabase, tokentabellen en alle geassocieerde antwoorden

en: Delete participant(s) from central participants panel only
nl: Verwijder deelnemer(s) alleen uit deelnemersdatabase

en: Delete selected attribute(s) and associated data?
nl: Verwijder de geselecteerde attributen en de geassocieerde data?

en: Delete selected participant(s) from this survey
nl: Verwijder geselecteerde deelnemers uit de vragenlijst.

en: Delete selected participants
nl: Verwijder geselecteerde deelnemers.

en: Delete selected survey(s)
nl: Verwijder geselecteerde vragenlijst(en)

en: Delete survey
nl: Verwijder vragenlijst

en: Delete the selected entries
nl: Verwijder alle geselecteerde keuzes

en: Delete this answer option
nl: Verwijder deze antwoordoptie

en: Delete this attribute:
nl: Verwijder dit attribuut:

en: Delete this condition
nl: Deze voorwaarde verwijderen

en: Delete this entry
nl: Wis deze respons

en: Delete this label
nl: Verwijder dit label

en: Delete this response
nl: Verwijder deze respons

en: Delete this scenario
nl: Verwijder dit scenario

en: Delete this subquestion
nl: Verwijder deze subvraag

en: Delete this template
nl: Verwijder dit sjabloon

en: Delete this user
nl: Verwijder deze gebruiker

en: Delete this user from group
nl: Verwijder deze gebruiker uit de groep

en: Delete token attribute %s
nl: Verwijder toegangscode attribuut %s

en: Delete token entry
nl: Verwijder toegangscode-record

en: Delete tokens table
nl: Verwijder toegangscodetabel

en: Delete user
nl: Verwijder gebruiker

en: Delete value
nl: Verwijder waarde

en: Deleting User
nl: Bezig met het verwijderen van de gebruiker

en: Deleting answers: %u answers deleted
nl: Verwijderen antwoorden: %u antwoorden verwijderd

en: Deleting assessments: %u assessment entries deleted
nl: Verwijderen van beoordelingen: %u verwijderd

en: Deleting conditions: %u conditions deleted
nl: Verwijderen condities: %u condities verwijderd

en: Deleting groups: %u groups deleted
nl: Verwijderen groepen: %u groepen verwijderd

en: Deleting orphan survey table:
nl: Verwijderen resultaten oude vragenlijsten:

en: Deleting orphan token table:
nl: Verwijdering oude toegangscodetabellen:

en: Deleting orphaned default values.
nl: Verwijderen ongebruikte standaardwaarden.

en: Deleting orphaned quota members.
nl: Verwijdering ongebruikte quota.

en: Deleting orphaned quotas.
nl: Verwijdering ongebruikte quota.

en: Deleting question attributes: %u attributes deleted
nl: Verwijderen van vraagattributen: %u attributen verwijderd

en: Deleting questions: %u questions deleted
nl: Verwijderen vragen: %u vragen verwijderd

en: Deleting survey languagesettings: %u survey languagesettings deleted
nl: Verwijderen taalinstellingen van de vragenlijst: %u taalinstellingen van de vragenlijst verwijderd

en: Deleting survey table: %s
nl: Verwijderen vragenlijst tabel : %s

en: Deleting surveys: %u surveys deleted
nl: Verwijderen vragenlijsten: %u vragenlijsten verwijderd

en: Deleting this group will also delete any questions and answers it contains. Are you sure you want to continue?
nl: Het verwijderen van deze groep zal ook de bijbehorende vragen en antwoorden verwijderen. Weet je zeker dat je door wilt gaan?

en: Deleting this question will also delete any answer options and subquestions it includes. Are you sure you want to continue?
nl: Het verwijderen van deze vraag zal ook de bijbehorende opties en subvragen verwijderen. Wil je doorgaan?

en: Deleting token table: %s
nl: Verwijderen token tabel : %s

en: Demo mode only: Uploading files is disabled in this system.
nl: Indien in demo-mode: Uploaden van bestanden is uitgezet in dit systeem.

en: Demo mode: Uploading template files is disabled.
nl: Demo-mode: Het uploaden van sjablonen is uitgeschakeld.

en: Demo mode: Uploading templates is disabled.
nl: Demo-mode: Uploaden van sjablonen is uitgeschakeld.

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description of the survey
nl: Beschrijving van de vragenlijst

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Detailed Error
nl: Toelichting fout

en: Detailed admin notification
nl: Gedetailleerde bevestiging beheerder

en: Detailed admin notification email body:
nl: Gedetailleerde administratie notificatie e-mail:

en: Detailed admin notification subject:
nl: Onderwerp gedetailleerde bevestiging e-mail:

en: Detailed email notification with response data is sent to:
nl: Bevestiging met resultaten is gestuurd naar:

en: Detailed email notification with result codes
nl: E-mail bevestiging met resultaten (codes)

en: Detailed list of surveys
nl: Gedetailleerde lijst vragenlijsten

en: Detailed notification attachments:
nl: Gedetailleerde administratie notificatie bijlagen:

en: Determine whether a variable is considered to be empty
nl: Bepaal of een variabele leeg is

en: Did Not Save
nl: Niet bewaard

en: Directory with the name `%s` already exists - choose another name
nl: De map `%s` bestaat al. Kies een andere naam.

en: Disable chart
nl: Schakel grafiek uit

en: Disable map display
nl: Schakel weergave map uit

en: Disable only
nl: Alleen uitschakelen

en: Disable the next button until time limit expires
nl: Schakel de knop 'Vervolg' uit totdat de tijd verstreken is

en: Disable the prev button until the time limit expires
nl: Schakel de knop 'Vorige' uit totdat de tijd verstreken is

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disabled - Delete current question
nl: Uitgezet - Huidige vraag verwijderen

en: Display
nl: Toon

en: Display / Export
nl: Tonen / Exporteren

en: Display Last 50 Responses
nl: Toon laatste 50 responses

en: Display Responses
nl: Toon responses

en: Display a 'time limit warning' when there are this many seconds remaining in the countdown (warning will not display if left blank)
nl: Aantal seconden voor het verlopen van de tijdslimiet dat er een waarschuwing getoond moet worden (leeg is geen waarschuwing)

en: Display a chart in the statistics?
nl: Een grafiek tonen bij de statistieken?

en: Display as bar chart
nl: Toon als staafdiagram

en: Display as pie chart
nl: Toon als taartdiagram

en: Display chart
nl: Toon grafiek

en: Display columns
nl: Toon kolommen

en: Display dropdown boxes
nl: Toon dropdown-velden

en: Display map
nl: Toon kaart

en: Display min and max value under the slider
nl: Toon waarden (min,max) onder de schuif

en: Display numbers with comma as decimal separator, if needed
nl: Laat, als dat nodig is, getallen zien met een komma als decimaal scheidingsteken.

en: Display participants
nl: Toon deelnemers

en: Display rows
nl: Toon rijen

en: Display slider min and max value
nl: Toon waarden (min,max) van de schuif

en: Display survey tokens after adding?
nl: Toon toegangscodes na het toevoegen?

en: Display the 'time limit expiry message' for this many seconds before performing the 'time limit action' (defaults to 1 second if left blank)
nl: Aantal seconden dat de boodschap 'tijdslimiet verlopen' getoond wordt voordat de bijbehorende actie wordt uitgevoerd (leeg is 1 seconde)

en: Display the 2nd 'time limit warning' when there are this many seconds remaining in the countdown (warning will not display if left blank)
nl: Aantal seconden voor het verlopen van de tijdslimiet dat de 2e waarschuwing getoond wordt (leeg betekent geen 2e waarschuwing)

en: Display tokens
nl: Toon toegangscodes

en: Display:
nl: Toon:

en: Do not use Google Analytics
nl: Google Analytics niet gebruiken

en: Do survey
nl: Doen een vragenlijst

en: Do you really want to delete all marked responses?
nl: Wil je alle geselecteerde responses verwijderen?

en: Do you really want to delete this label set?
nl: Weet je zeker dat je deze labelset wilt verwijderen?

en: Do you really want to delete this response?
nl: Wil je deze respons verwijderen?

en: Do you want to create a token table for this survey?
nl: Wilt je een toegangscodetabel voor deze vragenlijst aanmaken?

en: Do you want to populate that database now by creating the necessary tables?
nl: Wil je de database nu vullen door de noodzakelijke tabellen aan te maken?

en: Does not contain
nl: Bevat niet

en: Don't allow blacklisted participants to be added to new survey:
nl: Deelnemers op de uitsluitlijst mogen niet deelnemen aan nieuwe vragenlijst:

en: Don't force on or off
nl: Niet forceren aan of uit

en: Don't import if label set already exists:
nl: Niet importeren als labelset al bestaat:

en: Don't show blacklisted participants:
nl: Uitgesloten deelnemers niet tonen:

en: Done. Test your survey using the %s icon.
nl: Test je vragenlijst met het %s-icoon.

en: Dot (.)
nl: Punt (.)

en: Double-click or drag-and-drop items in the left list to move them to the right - your highest ranking item should be on the top right, moving through to your lowest ranking item.
nl: Dubbelklik of klik-en-sleep items van de linkerlijst naar de rechterlijst. De volgorde in de rechterlijst is op afnemende belangrijkheid.

en: Download all files in this response as a zip file
nl: Download alle bestanden in deze respons in een zip-bestand.

en: Download files for this entry
nl: Download bestanden voor dit record

en: Download marked files
nl: Download geselecteerde bestanden

en: Download the data and the syntax file
nl: Download de data en het syntax-bestand

en: Download the data and the syntax file.
nl: Download de data en het syntax-bestand.

en: Drag and drop the pin to the desired location. You may also right click on the map to move the pin.
nl: Klik-en-sleep de pin naar de gewenste locatie. Je kunt ook rechtsklikken op de kaart.

en: Drag this attribute to another column to map it to the central participants database
nl: Sleep dit veld naar een andere kolom om het te koppelen aan de deelnemersdatabase

en: Drop a CSV field into an existing participant attribute listed below to import your data into it.
nl: Sleep een CSV-veld naar een onderstaand bestaand deelnemersattribuut om daar geïmporteerde gegevens in te bewaren.

en: Drop a CSV field into this area to create a new participant attribute and import your data into it.
nl: Sleep een CSV-veld hier naartoe om een nieuw deelnemersattribuut aan te maken waarin geïmporteerde gegevens kunnen worden bewaard.

en: Drop-down list
nl: Dropdown lijst

en: Dropdown separator
nl: Dropdown scheidingsteken

en: Duplicate codes found, these entries won't be updated
nl: Dubbele codes, dit item wordt niet aangepast

en: Duplicate label set name
nl: Er is al een labelset met deze naam

en: Duplicate records removed
nl: Dubbele gegevens verwijderd

en: Duplicates are determined by:
nl: Iets is dubbel als:

en: Duplicates will be detected by a combination of firstname, lastname and email addresses.
nl: Duplicaten worden herkend met de combinatie van de voornaam, de achternaam en het e-mailadres.

en: Duplicates will be detected using the participant_id field in this CSV file.
nl: Duplicaten worden herkend met het participant_id veld in dit CSV-bestand.

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Dutch (informal)
nl: Nederlands (informeel)

en: ERROR MESSAGE
nl: FOUTMELDING

en: EUC-JP Japanese
nl: EUC-JP Japans

en: EUC-KR Korean
nl: EUC-KR Koreaans

en: Each answer must be %s
nl: Elk antwoord moet %s zijn

en: Each answer must be at least %s
nl: Elk antwoord moet minimaal %s zijn

en: Each answer must be at most %s
nl: Elk antwoord mag maximaal %s zijn

en: Each answer must be between %s and %s
nl: Elk antwoord moet tussen %s en %s zijn

en: Each answers are a number.
nl: Elk antwoord is een getal.

en: Each answers are number.
nl: Elk antwoord is een getal.

en: Earlier than:
nl: Voor:

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit Current Question
nl: Wijzig huidige vraag

en: Edit Group
nl: Bewerk Groep

en: Edit URL parameter
nl: Bewerk de URL parameter

en: Edit answer options
nl: Wijzig antwoordopties

en: Edit answer options for this question
nl: Wijzigen antwoordopties van deze vraag

en: Edit attribute
nl: Wijzig attribuut

en: Edit attribute value
nl: Wijzig attribuutwaarde

en: Edit condition
nl: Bewerk voorwaarde

en: Edit current question group
nl: Wijzig huidige groep

en: Edit current user group
nl: Bewerk huidige gebruikersgroep

en: Edit default answer values
nl: Bewerk standaard antwoordwaarden

en: Edit default answers for this question
nl: Bewerk antwoordopties van deze vraag

en: Edit email templates
nl: Bewerk e-mailsjabloon

en: Edit entry
nl: Wijzig record

en: Edit label set
nl: Wijzig labelset

en: Edit label sets
nl: Beheer labelsets

en: Edit permissions
nl: Wijzig rechten

en: Edit question
nl: Vraag aanpassen

en: Edit quota
nl: Wijzig quota

en: Edit response URL
nl: Wijzig respons URL

en: Edit scenario
nl: Pas scenario aan

en: Edit subquestions
nl: Subvragen aanpassen

en: Edit subquestions for this question
nl: Wijzig subvragen van deze vraag

en: Edit survey permissions
nl: Wijzig rechten vragenlijst

en: Edit survey permissions for group %s
nl: Wijzig rechten voor groep %s

en: Edit survey permissions for user %s
nl: Wijzig rechten voor gebruiker %s

en: Edit survey settings
nl: Wijzig instellingen vragenlijst

en: Edit survey text elements
nl: Wijzig tekstelementen

en: Edit template permissions
nl: Wijzig sjabloonrechten

en: Edit text elements
nl: Wijzig tekstelementen

en: Edit the 4th line and complete the filename with a full path to the downloaded data file
nl: Pas de 4e regel aan en vul de bestandsnaam aan met het volledige pad naar het gedownloade data-bestand

en: Edit this condition
nl: Deze voorwaarde aanpassen

en: Edit this entry
nl: Bewerk respons

en: Edit this response
nl: Wijzig deze respons

en: Edit this token
nl: Bewerk deze toegangscode

en: Edit this user
nl: Wijzig deze gebruiker

en: Edit token entry
nl: Wijzig toegangscode

en: Edit user permissions for user %s
nl: Wijzig rechten van gebruiker %s

en: Edit value
nl: Bewerk waarde

en: Edit your personal preferences
nl: Wijzig je persoonlijke voorkeuren

en: Editing
nl: Bewerken

en: Editing %s
nl: Bewerken %s

en: Editing response (ID %s)
nl: Bezig met bewerken respons (ID %s)

en: Editing template '%s' - File '%s'
nl: Wijzigen sjabloon '%s' - Bestand '%s'

en: Editing user
nl: Wijzigen gebruiker

en: Editing user group (Owner: %s)
nl: Wijzigen gebruikersgroep (Eigenaar: %s)

en: Either you have been inactive for too long, you have cookies disabled for your browser, or there were problems with your connection.
nl: Of je bent te lang inactief geweest, of je hebt cookies geweigerd in je browser, of er waren problemen met je verbinding.

en: Email
nl: E-mail

en: Email Status
nl: E-mailstatus

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Email address is not valid.
nl: E-mailadres is niet geldig.

en: Email address of the survey administrator
nl: E-mailadres van de lijstbeheerder

en: Email batch size:
nl: E-mail batch grootte:

en: Email from the token
nl: E-mailadres uit toegangscode

en: Email method:
nl: E-mail methode:

en: Email settings
nl: E-mail instellingen

en: Email status
nl: E-mail status

en: Email templates
nl: E-mailsjablonen

en: Email templates successfully saved.
nl: E-mailsjabloon is opgeslagen.

en: Email to %s failed. Error Message:
nl: Versturen van e-mail naar %s is mislukt. Foutmelding:

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) delayed: Token is not yet valid.
nl: E-mail naar {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) uitgesteld: Toegangscode is nog niet geldig.

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) failed. Error Message:
nl: Versturen van e-mail naar {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) is mislukt. Foutmelding:

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) skipped: Token is not valid anymore.
nl: E-mail naar {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) overgeslagen: Toegangscode is niet meer geldig.

en: Email to {NAME} ({EMAIL}) failed.
nl: Versturen van e-mail naar {NAME} ({EMAIL}) is mislukt

en: Email was not sent because demo-mode is activated.
nl: E-mail is niet verstuurd omdat de demo-mode geactiveerd is.

en: Email:
nl: E-mail:

en: Email: %s
nl: E-mail: %s

en: Enable assessment mode?
nl: Beoordelingsmode aanzetten?

en: Enable chart
nl: Schakel grafiek in

en: Enable map display
nl: Schakel weergave map in

en: Enable token-based response persistence?
nl: Aanzetten persistent opslaan van antwoorden gebaseerd op toegangscodes?

en: Encryption type:
nl: Type versleuteling:

en: End URL
nl: Afsluiting URL

en: End URL:
nl: Afsluiting URL:

en: End message:
nl: Einde bericht:

en: English
nl: Engels

en: Ensure a minimum number of possible answers (0=No limit)
nl: Verzeker een minimum aantal mogelijke antwoorden (0=onbeperkt)

en: Enter a boolean equation to validate each sub-question.
nl: Geef een vergelijking waarmee elke subvraag gecontroleerd kan worden.

en: Enter a boolean equation to validate the whole question.
nl: Geef een vergelijking om de hele vraag te controleren.

en: Enter a header text for the first scale
nl: Voer de koptekst voor de 1e schaal in

en: Enter a header text for the second scale
nl: Voer de koptekst voor de 2e schaal in

en: Enter a name and password for this survey and click save below.
nl: Geef een naam en wachtwoord voor deze vragenlijst en klik hieronder op opslaan.

en: Enter one answer per line. You can provide a code by separating code and answer text with a semikolon or tab. For multilingual surveys you add the translation(s) on the same line separated with a semikolon or tab.
nl: Voer per regel één antwoord in. Geef de code, een scheidingsteken (komma of tab) en de tekst. Voor meertalige vragenlijsten kun je de vertalingen op dezelfde regel invoeren met gebruik van het scheidingsteken.

en: Enter one label per line. You can provide a code by separating code and label text with a semikolon or tab. For multilingual surveys you add the translation(s) on the same line separated with a semikolon or tab.
nl: Voer per regel één label in. Voer een code in door de code en het label te scheiden met een puntkomma of een tab. Voeg voor vragenlijsten in meerdere talen de vertaling toe op dezelfde regel gescheiden door een puntkomma of een tab.

en: Enter one subquestion per line. You can provide a code by separating code and subquestion text with a semikolon or tab. For multilingual surveys you add the translation(s) on the same line separated with a semikolon or tab.
nl: Vul per regel een subvraag in. Je kunt een code invullen, gevolgd door een scheidingsteken (komma of tab) en de tekst. Voor meertalige vragenlijsten vul je de vertaling in door de tekst ook te scheiden met het scheidingsteken.

en: Enter question ID to get subquestion order from a previous question
nl: Geef het nummer van een vorige vraag in voor het bepalen van de volgorde van subvragen

en: Enter the code(s) of Multiple choice question(s) (separated by semicolons) to exclude the matching answer options in this question.
nl: Vul de vraagcode(s) van meerkeuze vragen in, gescheiden door puntkomma's om de overeenkomstige antwoordmogelijkheden NIET te tonen in deze vraag.

en: Enter the code(s) of Multiple choice question(s) (separated by semicolons) to only show the matching answer options in this question.
nl: Vul de vraagcode(s) van meerkeuze vragen in, gescheiden door puntkomma's om alleen de overeenkomstige antwoordmogelijkheden te tonen in deze vraag.

en: Enter your answers:
nl: Voer je antwoorden in:

en: Enter your details below, and an email containing the link to participate in this survey will be sent immediately.
nl: Vul onderstaande gegevens in en je ontvangt een e-mail met daarin een link naar de vragenlijst.

en: Enter your hostname and port, e.g.: imap.gmail.com:995
nl: Geef je hostnaam en poort op (bijv.: mijn.smtp.com:25)

en: Enter your hostname and port, e.g.: my.smtp.com:25
nl: Geef hostnaam en poort (bijv.: mijn.smtp.com:25)

en: Enter your labels:
nl: Voer de labels in:

en: Enter your subquestions:
nl: Vul je subvragen in:

en: Equals
nl: Gelijk aan

en: Equals sum value
nl: Is gelijk aan de waarde van de som

en: Equals:
nl: Gelijk aan:

en: Equation
nl: Vergelijking

en: Error
nl: Fout

en: Error Files List
nl: Lijst foute bestanden

en: Error files list
nl: Lijst foutbestanden

en: Error in SQL update
nl: Fout tijdens SQL bijwerken

en: Error on %s for subquestion %s: %s
nl: Fout bij %s voor subvraag %s: %s

en: Error on file backup: %s
nl: Fout met back-up bestand: %s

en: Error saving results
nl: Fout met het opslaan van de resultaten

en: Error when checking for new version: %s
nl: De controle op een nieuwe versie is mislukt: %s

en: Error while updating usertemplates.
nl: Fout tijdens het updaten van gebruikerssjablonen.

en: Error:
nl: Foutmelding:

en: Error: 'other' is a reserved keyword.
nl: Fout: 'other' is een gereserveerd woord.

en: Error: Email failed, this may indicate a PHP Mail Setup problem on the server. Your survey details have still been saved, however you will not get an email with the details. You should note the "name" and "password" you just used for future reference.
nl: Fout: E-mail mislukt, mogelijk is er een probleem met het instellen van e-mail in PHP op de server. Je vragenlijstgegevens zijn opgeslagen, maar je krijgt geen bevestiging. Noteer de  "name" en "password" die je net gebruikt hebt voor toekomstig gebruik.

en: Error: Response table does not exist. Survey cannot be deactivated.
nl: Fout: Vragenlijst kan niet worden gedeactiveerd, er is geen responstabel.

en: Error: There are no answer options for this question and/or they don't exist in this language.
nl: Fout: Er zijn geen antwoordopties bij deze vraag en/of niet in deze taal.

en: Error: There are no answers defined for this question.
nl: Foutmelding: Er zijn geen antwoorden gespecificeerd voor deze vraag.

en: Error: This question has no answers.
nl: Fout: Deze vraag heeft geen antwoorden.

en: Error: You are trying to use duplicate answer codes.
nl: Fout: antwoordcode komt al voor.

en: Error: You are trying to use duplicate label codes.
nl: Fout: Je probeert dubbele label codes te gebruiken.

en: Error: You are trying to use duplicate subquestion codes.
nl: Fout: je probeert dubbele subvraagcodes te gebruiken.

en: Error: You have to enter a group title for each language.
nl: Fout: Je moet een groepstitel opgeven voor iedere taal.

en: Error: You have to enter a name for this label set.
nl: Fout: Je moet een naam voor deze labelset invullen.

en: Error: You have to enter a title for this survey.
nl: Fout: Je moet een titel opgeven voor deze vragenlijst.

en: Error: Your uploaded file is missing one or more of the mandatory columns (%s)
nl: Fout: In je bestand ontbreken een of meer verplichte kolommen (%s)

en: Estonian
nl: Ests

en: Every 2 weeks
nl: Elke 2 weken

en: Every day
nl: Elke dag

en: Every month
nl: Elke maand

en: Every week
nl: Elke week

en: Everything looks alright. Please proceed to the next step.
nl: Alles lijkt goed. Ga door met de volgende stap.

en: Example data
nl: Voorbeeld gegevens

en: Exclude answers?
nl: Antwoorden uitsluiten?

en: Exclude quotas?
nl: Quota uitsluiten?

en: Exclude record IDs?
nl: Record IDs uitsluiten?

en: Exclude survey permissions?
nl: Uitsluiten vragenlijst rechten?

en: Excludes all other options if a certain answer is selected - just enter the answer code(s) separated with a semikolon.
nl: Dit sluit alle andere opties uit als een bepaald antwoord is gekozen, vul de antwoordcode(s) in  gescheiden met een puntkomma.

en: Exclusive option
nl: Optie exclusief

en: Execute this survey
nl: Voer deze vragenlijst uit

en: Existing LID: %s
nl: Bestaand LID: %s

en: Existing attribute
nl: Bestaand attribuut

en: Existing participant attributes
nl: Attributen van bestaande deelnemers

en: Existing token attributes
nl: Huidige toegangscode attributen

en: Exit and clear survey
nl: Stoppen, verwijder alle ingevulde antwoorden

en: Expected expressions separated by commas
nl: Expressies moeten gescheiden worden met een komma

en: Expected left parentheses after function name
nl: Na de functienaam moet een linkerhaakje komen

en: Expected right parentheses
nl: Het rechterhaakje ontbreekt

en: Expiration
nl: Vervalt

en: Expire survey
nl: Beëindig vragenlijst

en: Expired
nl: Vervallen

en: Expiry date/time:
nl: Vervaldatum/tijd:

en: Exponential expression
nl: Exponentiële expressie

en: Export
nl: Exporteer gegevens

en: Export %s participant to CSV | Export %s participants to CSV
nl[0]: Exporteer %s deelnemer naar CSV
nl[1]: Exporteer %s deelnemers naar CSV

en: Export (filtered) participants to CSV
nl: Exporteer (gefilterde) deelnemers naar CSV

en: Export CSV
nl: Exporteer CSV

en: Export Resources As ZIP Archive
nl: Exporteer bestanden als ZIP-bestand

en: Export Template
nl: Exporteer sjabloon

en: Export VV file
nl: Exporteer VV-bestand

en: Export a VV survey file
nl: Exporteer een VV vragenlijst

en: Export data
nl: Exporteer gegevens

en: Export multiple label sets
nl: Exporteer meerdere labelsets

en: Export resources as ZIP archive
nl: Exporteer bestanden als ZIP

en: Export result data to SPSS
nl: Exporteer resultaten naar SPSS

en: Export results
nl: Exporteer resultaten

en: Export results to a R data file
nl: Exporteer resultaten naar een R bestand

en: Export results to a SPSS/PASW command file
nl: Exporteer resultaten naar SPSS/PASW bestand

en: Export results to application
nl: Exporteer resultaten

en: Export selected label sets
nl: Exporteer geselecteerde labelsets

en: Export survey
nl: Exporteer vragenlijst

en: Export survey results
nl: Exporteer vragenlijstresultaten

en: Export syntax
nl: Exporteer syntax

en: Export template
nl: Exporteer sjabloon

en: Export this Response
nl: Exporteer deze respons

en: Export this label set
nl: Exporteer deze labelset

en: Export this question
nl: Exporteer deze vraag

en: Export this question group
nl: Exporteer deze vraaggroep

en: Export to CSV file
nl: Exporteer naar CSV bestand

en: Export tokens
nl: Exporteer toegangscodes

en: Export tokens to CSV file
nl: Exporteer toegangscodes naar CSV-bestand

en: Export...
nl: Exporteer...

en: Expression Manager
nl: Expressie Beheer

en: Expression manager
nl: Expressie beheer

en: Extra comma found in function
nl: Extra komma gevonden in functie

en: Extra right parentheses detected
nl: Er is een extra rechterhaakje gevonden

en: Extra token found after expressions
nl: Extra teken gevonden na expressies

en: Extra tokens found
nl: Extra toegangscodes gevonden

en: Failed
nl: Niet gelukt

en: Failed to activate the plugin.
nl: Het activeren van de plugin is mislukt.

en: Failed to add group! Group Name was not supplied.
nl: Groep niet toegevoegd, de groepsnaam is niet ingevuld!

en: Failed to add group! Group already exists.
nl: Groep niet toegevoegd, de groep bestaat al.

en: Failed to add group! Group name length more than 20 characters.
nl: Groep niet toegevoegd, de groepsnaam mag maximaal 20 tekens zijn.

en: Failed to add user
nl: Toevoegen gebruiker mislukt

en: Failed to add user group.
nl: Toevoegen gebruikersgroep is mislukt.

en: Failed to add user.
nl: Toevoegen gebruiker mislukt.

en: Failed to create token entries
nl: Aanmaken toegangscodes mislukt

en: Failed to deactivate the plugin.
nl: Het deactiveren van de plugin is mislukt.

en: Failed to delete answer
nl: Verwijderen antwoorden mislukt

en: Failed to edit user group!
nl: Wijzigen gebruikersgroep is mislukt!

en: Failed to insert default value
nl: Toevoegen standaardwaarde is mislukt

en: Failed to insert group
nl: Toevoegen groep is mislukt

en: Failed to insert question attribute
nl: Vraagattribuut toevoegen is mislukt

en: Failed to insert survey language
nl: Toevoegen taal vragenlijst is mislukt

en: Failed to open the uploaded file!
nl: Het geüploade bestand kan niet geopend worden!

en: Failed to remove user.
nl: Gebruiker verwijderen mislukt.

en: Failed to update answers
nl: Antwoorden bijwerken mislukt

en: Failed to update survey permissions!
nl: Rechten bijwerken mislukt!

en: Failed.
nl: Mislukt.

en: Faulty line in import - fields and data don't match
nl: Foute regel in import - velden en gegevens komen niet overeen

en: Fax to:
nl: Fax naar:

en: February
nl: Februari

en: Female
nl: Vrouw

en: Field caption
nl: Veld tekst

en: Field description
nl: Beschrijving veld

en: Field summary for %s
nl: Samenvatting voor %s

en: File
nl: Bestand

en: File %s
nl: Bestand %s

en: File %s couldn't be deleted. Please check the permissions on the /upload/template folder
nl: Bestand %s kan niet worden verwijderd. Controleer de rechten op de map /upload/template

en: File %s deleted
nl: Bestand verwijderd: %s

en: File %s uploaded
nl: Bestand %s geüpload

en: File backup created: %s
nl: Back-up bestand aangemaakt: %s

en: File count
nl: Aantal bestanden

en: File does not contain LimeSurvey data in the correct format.
nl: Bestand bevat geen LimeSurvey gegevens in het juiste formaat

en: File extension
nl: Bestandstype

en: File metadata
nl: Bestandsgegevens

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File seems empty or has only one line
nl: Bestand is leeg of bevat maar één regel.

en: File should be a standard CSV (comma delimited) file with optional double quotes around values (default for OpenOffice and Excel). The first line must contain the field names. The fields can be in any order.
nl: Het bestand moet een standaard CSV (kommagescheiden) bestand zijn optioneel met dubbele aanhalingstekens om de waarden (standaard in OpenOffice en Excel). De eerste regel moet de veldnamen bevatten. De volgorde is niet belangrijk.

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: File upload
nl: Bestand upload

en: File upload succeeded.
nl: Bestandsoverdracht gelukt.

en: File:
nl: Bestand:

en: Files
nl: Bestanden

en: Filter HTML for XSS:
nl: Filter HTML op XSS:

en: Filter blank email addresses:
nl: Filter lege e-mailadressen

en: Filter by
nl: Filter op

en: Filter by email address
nl: Filter op e-mailadres

en: Filter by language
nl: Filter op taal

en: Filter duplicate records:
nl: Filter dubbele records:

en: Filter surveys
nl: Filter vragenlijsten

en: Filter the available answers by this value
nl: Filter de beschikbare antwoorden op deze waarde

en: Filtered from statistics script
nl: Gefilterd uit het statistieken-script

en: Finalize response submission
nl: Afronden inzending

en: Find
nl: Zoek

en: Find first occurrence of a string
nl: Zoek eerste voorkomen van een tekst in een tekst

en: Find highest value
nl: Vind de hoogste waarde

en: Find lowest value
nl: Vind de laagste waarde

en: Find position of first occurrence of a case-insensitive string
nl: Vind de plaats van het eerste voorkomen in een niet hoofdlettergevoelige tekst

en: Find position of first occurrence of a string
nl: Vind de positie van het eerste voorkomen van een tekst in een tekst

en: Find whether the type of a variable is integer
nl: Bepaalt of het type van een variabele een getal is

en: Find whether the type of a variable is string
nl: Bepaalt of het type van een variabele een tekst is

en: Finds whether a value is not a number
nl: Bepaalt of een waarde geen nummer is

en: Finds whether a variable is NULL
nl: Bepaalt of een waarde NULL is

en: Finds whether a variable is a number or a numeric string
nl: Bepaalt of een variabele een getal of een numerieke tekst is

en: Finds whether the type of a variable is float
nl: Bepaalt of het type van een variabele een float is

en: Finnish
nl: Fins

en: First choice
nl: Eerste keuze

en: First line contains the code of questions:
nl: De eerste regel bevat de vraagcodes:

en: First name
nl: Voornaam

en: First name from token
nl: Voornaam uit toegangscode

en: Folder
nl: Map

en: Follow the following link to update it
nl: Klik op de volgende link om de vragenlijst bij te werken

en: Following survey(s) are not yet active but you can register for them.
nl: De volgende vragenlijsten zijn nog niet actief maar u kunt zich er wel voor aanmelden.

en: For easy opening in MS Excel, change the extension to 'tab' or 'txt'
nl: Om gemakkelijk te openen in MS Excel wijzig je het bestandstype naar 'tab' of 'txt'

en: For further information please contact %s
nl: Voor meer informatie neem contact op met %s

en: For list dropdown boxes, show up to this many rows
nl: Voor dropdowns, het maximaal aantal rijen

en: For stable and unstable versions
nl: Voor alle versies

en: For stable versions
nl: Voor stabiele versies

en: Forbidden Extension
nl: Niet toegestane bestandstype

en: Force HTTPS:
nl: Forceer HTTPS:

en: Force each choice to have the same height
nl: Zorg dat elke keuze dezelfde hoogte heeft.

en: Force import:
nl: Forceer importeren:

en: Force the choice list and the rank list to have the same height
nl: Zorg dat de keuzelijsten en volgordelijsten dezelfde hoogte hebben.

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Format
nl: Formaat

en: Format a GMT date/time
nl: Formatteer een GMT datum/tijd

en: Format a local date/time
nl: Formatteer de locale datum/tijd

en: Format a local time/date as integer
nl: Geef de locale tijd/datum als een getal

en: Format a number with grouped thousands
nl: Geef met een symbool duizendtallen aan in een getal

en: Format:
nl: Formaat:

en: Format: %s
nl: Formaat: %s

en: Found
nl: Gevonden

en: Found & writable
nl: Gevonden & Beschrijfbaar

en: French
nl: Frans

en: From
nl: Van

en: From token table
nl: Uit toegangscodetabel

en: Full
nl: Volledig

en: Full answers
nl: Volledige antwoorden

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Full names
nl: Volledige namen

en: Full question text
nl: Volledige vraag

en: Full responses
nl: Volledige responses

en: Full search
nl: Uitgebreid zoeken

en: Full selector
nl: Uitgebreide keuzelijst

en: Full selector (default)
nl: Volledig selecteren (standaard)

en: Full template editor
nl: Volledige sjabloonbewerker

en: Full template editor (default)
nl: Volledig sjabloon editor (standaard)

en: Function does not support %s arguments
nl: Functie ondersteunt geen %s argumenten

en: Function must have at least %s argument | Function must have at least %s arguments
nl[0]: Functie moet minstens %s argument hebben
nl[1]: Functie moet minstens %s argumenten hebben

en: Function supports this many arguments, where -1=unlimited: %s
nl: Functie ondersteunt %s argumenten (1=onbeperkt)

en: GB2312 Simplified Chinese
nl: GB2312 Vereenvoudigd Chinees

en: GBK Simplified Chinese
nl: GBK Vereenvoudigd Chinees

en: GEOSTD8 Georgian
nl: GEOSTD8 Georgisch

en: Galician
nl: Galicisch

en: Gender
nl: Geslacht

en: General
nl: Algemeen

en: General filters
nl: Algemene filters

en: General settings
nl: Instellingen

en: Generate a random integer
nl: Genereer een willekeurig getal

en: Generate tokens
nl: Toegangscodes aanmaken

en: Generating summaries ...
nl: Bezig met het maken van samenvattingen ...

en: Georgian
nl: Georgisch

en: German
nl: Duits

en: German (informal)
nl: Duits (informeel)

en: Get UNIX timestamp for a date (each of the 6 arguments are optional)
nl: Haal een UNIX timestamp op voor een datum (elk van de 6 argumenten is optioneel)

en: Get order from previous question
nl: Antwoorden op voorgaande vragen

en: Get statistics from these responses
nl: Toon statistieken

en: Get string length
nl: Bepaal lengte tekst

en: Get the default location using the user's IP address?
nl: Bepalen van de standaardlocatie met het IP-adres van de gebruiker?

en: Get the integer value of a variable
nl: Geef de waarde van een variabele als getal

en: Get time statistics from these responses
nl: Toon tijdstatistieken

en: Get value of pi
nl: Krijg de waarde van pi

en: Getting questions and answers ...
nl: Bezig met ophalen van Vragen en Antwoorden ...

en: Give focus to the HTML editor popup window
nl: Ga naar de HTML editor

en: Global participant settings
nl: Globale deelnemersinstellingen

en: Global settings
nl: Instellingen

en: Global settings were saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Go back
nl: Ga terug

en: Go to question
nl: Ga naar vraag

en: Go to question group
nl: Ga naar vraaggroep

en: Go to survey
nl: Ga naar vragenlijst

en: Go to this group
nl: Ga naar deze groep

en: Go to this question
nl: Ga naar deze vraag

en: Google Analytics API key for this survey?
nl: Google Analytics API key voor deze vragenlijst?

en: Google Analytics style for this survey?
nl: Google Analytics stijl voor deze vragenlijst?

en: Greater than
nl: Groter dan

en: Greater than (Strings)
nl: Groter dan (Tekst)

en: Greater than or equal to
nl: Groter dan of gelijk aan

en: Greater than or equal to (Strings)
nl: Groter dan of gelijk aan (Tekst)

en: Greater than:
nl: Groter dan:

en: Greek
nl: Grieks

en: Group
nl: Groep

en: Group 1: The first lot of questions
nl: Groep 1: De eerste partij vragen

en: Group by Group
nl: Groep voor groep

en: Group could not be deleted
nl: Groep kan niet worden verwijderd

en: Group description
nl: Groepsbeschrijving

en: Group member can only see own group:
nl: Groepsleden kunnen alleen hun eigen groep zien:

en: Group members
nl: Groepsleden

en: Group not found.
nl: Groep niet gevonden.

en: Group of checkboxes
nl: Groep met checkboxen

en: Group time
nl: Groep tijd

en: HP West European
nl: HP West Europees

en: HTML editor mode
nl: HTML Editor methode

en: Header for first scale
nl: Koptekst 1e schaal

en: Header for second scale
nl: Koptekst 2e schaal

en: Heading
nl: Kop

en: Headings
nl: Koppen

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Height of dropdown
nl: Hoogte van dropdown

en: Height of the map in pixel
nl: Hoogte van de kaart (in pixel)

en: Hello %s,
nl: Hallo %s,

en: Hello,
    
    A new response was submitted for your survey '{SURVEYNAME}'.
    
    Click the following link to reload the survey:
    {RELOADURL}
    
    Click the following link to see the individual response:
    {VIEWRESPONSEURL}
    
    Click the following link to edit the individual response:
    {EDITRESPONSEURL}
    
    View statistics by clicking here:
    {STATISTICSURL}
nl: Hallo,
    
    Er is een nieuwe reactie op je vragenlijst '{SURVEYNAME}'.
    
    Om de vragenlijst te bekijken:
    {RELOADURL}
    
    Om de reactie te bekijken:
    {VIEWRESPONSEURL}
    
    Om de nieuwe reactie te wijzigen:
    {EDITRESPONSEURL}
    
    Om de statistieken te bekijken:
    {STATISTICSURL}

en: Hello,
    
    A new response was submitted for your survey '{SURVEYNAME}'.
    
    Click the following link to reload the survey:
    {RELOADURL}
    
    Click the following link to see the individual response:
    {VIEWRESPONSEURL}
    
    Click the following link to edit the individual response:
    {EDITRESPONSEURL}
    
    View statistics by clicking here:
    {STATISTICSURL}
    
    
    The following answers were given by the participant:
    {ANSWERTABLE}
nl: Hallo,
    
    Er is een nieuwe reactie op je vragenlijst  '{SURVEYNAME}'.
    
    Om de vragenlijst te bekijken:
    {RELOADURL}
    
    Om de nieuwe reactie te bekijken:
    {VIEWRESPONSEURL}
    
    Om de nieuwe reactie te wijzigen:
    {EDITRESPONSEURL}
    
    Om de statistieken te bekijken:
    {STATISTICSURL}
    
    
    De deelnemer geeft de volgende antwoorden gegeven:
    {ANSWERTABLE}

en: Help about this question
nl: Help over deze vraag

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Hide advanced settings
nl: Verberg speciale instellingen

en: Hide both
nl: Verberg beide

en: Hide both (Forced by the system administrator)
nl: Verberg beide (bepaald door beheerder)

en: Hide details of this Survey
nl: Verberg details van deze vragenlijst

en: Hide details of this group
nl: Verberg gegevens van deze groep

en: Hide details of this question
nl: Verberg details van deze vraag

en: Hide the tip that is normally shown with a question
nl: Verberg de tip die normaliter wordt weergegeven bij een vraag

en: Hide this question at any time. This is useful for including data using answer prefilling.
nl: Deze vraag nooit tonen. Dit is handig om gegevens toe te voegen met vooringevulde vragen.

en: Hide tip
nl: Verberg tip

en: Hints
nl: Tips

en: Hour
nl: Uur

en: How many rows to display
nl: Aantal weer te geven rijen

en: Huge Free Text
nl: Extra lange vrije tekst

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: I accept
nl: Ik ga akkoord

en: IP Addresses will be logged
nl: IP-adressen worden opgeslagen

en: IP address
nl: IP-adres

en: IP as default location
nl: IP als standaardlocatie

en: ISO 8859-1 West European (latin1)
nl: ISO 8859-1 West Europees (latin1)

en: ISO 8859-13 Baltic (latin7)
nl: ISO 8859-13 Baltisch (latin7)

en: ISO 8859-2 Central European (latin2)
nl: ISO 8859-2 Centraal Europees (latin2)

en: ISO 8859-7 Greek
nl: ISO 8859-7 Grieks

en: ISO 8859-8 Hebrew
nl: ISO 8859-8 Hebreeuws

en: ISO 8859-9 Turkish (latin5)
nl: ISO 8859-9 Turks (latin5)

en: Icelandic
nl: IJslands

en: Identifier
nl: Identificatie

en: Identifier:
nl: Identificatie:

en: If errors are showing up you might have to execute this script repeatedly.
nl: Als er fouten optreden kun je deze opdracht meerdere malen uitvoeren.

en: If necessary the database will be updated.
nl: Indien nodig wordt de database bijgewerkt.

en: If one of the subquestions is marked then for each marked subquestion this value is added as assessment.
nl: Als een van de subvragen is gemarkeerd dan wordt voor elke gemarkeerde subvraag deze waarde als beoordeling toegevoegd.

en: If the database does not yet exist it will be created (make sure your database user has the necessary permissions). In contrast, if there are existing LimeSurvey tables in that database they will be upgraded automatically after installation.
nl: Indien de database nog niet bestaat, zal deze aangemaakt worden. Zorg er dus voor dat je database gebruiker de nodige toegangsrechten heeft. Indien er al LimeSurvey tabellen in de database aanwezig zijn, zullen deze automatisch geüpgraded worden bij de installatie.

en: If the link does not work and you turn on HTTPS, LimeSurvey will break and you won't be able to access it.
nl: Als de link niet werkt en je schakelt HTTPS in, dan kun je LimeSurvey niet benaderen.

en: If the participant marks all options, uncheck all and check the option set in the "Exclusive option" setting
nl: Als de deelnemer alle opties kiest, selecteer dan alleen de optie behorend bij "Exclusieve optie"

en: If tokens are used, the public may register for this survey
nl: Als toegangscodes worden gebruikt kan iedereen zich aanmelden voor deze vragenlijst

en: If you are blacklisted but want to participate in this survey and want to receive invitations please click the following link:
    {OPTINURL}
nl: Als u bent uitgesloten, maar toch deze vragenlijst wilt invullen en ook nieuwe uitnodigingen wilt ontvangen, klik dan op de volgende link:
    {OPTINURL}

en: If you are using token functions or notifications emails you need to set an administrator email address.
nl: Als je toegangscodes of e-mail bevestiging gebruikt, dan moet je een e-mailadres van de beheerder invullen.

en: If you choose '%s' please also specify your choice in the accompanying text field.
nl: Indien je '%s' kiest, licht deze keuze dan toe in het bijbehorende tekstvak.

en: If you delete this table tokens will no longer be required to access this survey.
nl: Als je deze tabel verwijderd, zullen toegangscodes niet langer nodig zijn om de vragenlijst in te vullen.

en: If you do not want to participate in this survey and don't want to receive any more invitations please click the following link:
    {OPTOUTURL}
nl: Als u deze vragenlijst niet wilt invullen en ook geen nieuwe uitnodigingen wilt ontvangen, klik dan a.u.b. op de volgende link: {OPTOUTURL}

en: If you give an email address, an email containing the details will be sent to you.
nl: Als je een e-mailadres invult, krijg je een e-mail met de details.

en: If you have any questions regarding this mail please do not hesitate to contact the site administrator at %s. Thank you!
nl: Als je vragen hebt naar aanleiding van deze e-mail, neem dan contact op met de beheerder via %s. Bedankt!

en: If you have been issued a token, please enter it in the box below and click continue.
nl: Indien je een toegangscode hebt ontvangen, vul deze dan hier in en klik op 'Ga verder'.

en: If you initialise tokens for this survey then this survey will only be accessible to users who provide a token either manually or by URL.
nl: Als je toegangscodes voor deze vragenlijst maakt, zal deze vragenlijst alleen toegankelijk zijn voor gebruikers die een toegangscode hebben ontvangen.

en: If you remove this attribute, you will lose all information.
nl: Als u dit attribuut verwijderd gaat alle informatie verloren.

en: If you switch email mode, you'll have to review your email templates to fit the new format
nl: Als je van e-mailmethode verwisselt, moet je de e-mailsjablonen aanpassen aan het nieuwe formaat

en: If you turn on the -Anonymized responses- option and create a tokens table, LimeSurvey will mark your completed tokens only with a 'Y' instead of date/time to ensure the anonymity of your participants.
nl: Als je de optie anonieme antwoorden kiest en een toegangscodetabel maakt, zal LimeSurvey de gebruikte toegangscodes enkel met een 'Y' markeren in plaats van datum/tijd om de anonimiteit te garanderen.

en: If you used an identifying token to access this survey, please rest assured that this token will not be stored together with your responses. It is managed in a separate database and will only be updated to indicate whether you did (or did not) complete this survey. There is no way of matching identification tokens with survey responses.
nl: Als je een toegangscode hebt gebruikt om deze vragenlijst te kunnen invullen, dan verzekeren wij je dat deze toegangscode niet bij je ingevulde gegevens wordt opgeslagen. Het wordt in een aparte database opgeslagen en het wordt alleen gewijzigd om aan te geven of je de vragenlijst wel of niet helemaal hebt ingevuld. De toegangscodes worden niet gecombineerd met je ingevulde gegevens.

en: If you want to check any of the answers you have made, and/or change them, you can do that now by clicking on the [<< prev] button and browsing through your responses.
nl: Als je de antwoorden nog eens wilt nakijken of wijzigen, kun je door de vragenlijst bladeren met de [<< Vorige] knop.

en: If you want to edit it %s please copy it first%s.
nl: Als je het wilt wijzigen %s maak dan eerst een kopie%s.

en: If you want to import survey on old installation or if your survey have problem: use old version (automatically selected if some code are duplicated).
nl: Als je een vragenlijst wilt importeren in een oude installatie of als er problemen zijn met de enquête: gebruik de oude versie (automatisch geselecteerd als enige code dubbel is).

en: If you wish, you may upload %s more file(s); else you may return back to survey.
nl:  Je mag nog %s bestand(en) uploaden, je kunt ook terugkeren naar de vragenlijst.

en: If your database is shared, recommended prefix is "lime_" else you can leave this setting blank.
nl: Als jouw database gedeeld is, dan is het prefix aanbevolen "lime_" anders kun je deze instellingen leeg laten.

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Import
nl: Importeer gegevens

en: Import CSV
nl: Importeer CSV

en: Import Label Set
nl: Importeren labelset

en: Import Question
nl: Importeer vraag

en: Import Resources ZIP Archive
nl: Importeer bestanden uit ZIP-bestand

en: Import VV file
nl: Importeer VV-bestand

en: Import a VV response data file
nl: Importeer een VV response bestand

en: Import a VV survey file
nl: Importeer een VV vragenlijst

en: Import again
nl: Importeer opnieuw

en: Import as not finalized answers?
nl: Importeren als niet complete antwoorden?

en: Import failed. You specified an invalid file type '%s'.
nl: Import mislukt. Je vulde een ongeldig bestandstype '%s' in.

en: Import failed: Forced import was requested but the input file doesn't contain enough columns to fill the survey.
nl: Importeren is mislukt: Het invoerbestand bevat niet genoeg kolommen om de vragenlijst te vullen.

en: Import failed: No answers could be mapped.
nl: Importeren is mislukt: Er kunnen geen antwoorden worden gekoppeld.

en: Import from CSV file
nl: Importeer vanuit CSV bestand

en: Import label set resources
nl: Importeer labelset bronnen

en: Import label set(s)
nl: Importeren labelset

en: Import of label set(s) is completed.
nl: Import van de labelset(s) is voltooid.

en: Import of survey is completed.
nl: Import van de vragenlijst is voltooid.

en: Import of this survey file failed
nl: Import van deze vragenlijst is mislukt

en: Import old tokens
nl: Importeer oude toegangscodes

en: Import question group
nl: Importeer vraaggroep

en: Import resources ZIP archive
nl: Importeer bestanden uit ZIP

en: Import responses
nl: Importeer responses

en: Import responses from a deactivated survey table
nl: Importeer responses van een gedeactiveerde vragenlijst

en: Import survey
nl: Importeer vragenlijst

en: Import survey data
nl: Importeer vragenlijst

en: Import survey resources
nl: Importeer vragenlijst hulpmiddelen

en: Import template
nl: Importeer sjabloon

en: Import template ZIP archive
nl: Importeer bestanden uit ZIP-bestand

en: Import timings (if exist)
nl: Importeer timinginstellingen (indien aanwezig)

en: Import tokens from CSV file
nl: Importeer toegangscodes uit CSV-bestand

en: Import tokens from LDAP query
nl: Importeer toegangscodes uit LDAP-query

en: Important instructions
nl: Belangrijke voorschriften

en: Imported Files List
nl: Geïmporteerde bestanden lijst

en: Imported Resources for
nl: Importeer bestanden voor

en: Imported files list
nl: Lijst geïmporteerde bestanden

en: Imported resources for
nl: Bronnen geïmporteerd voor

en: Imported template files for
nl: Importeer sjabloonbestanden voor

en: Impossible to delete this group because there is at least one question having a condition on its content
nl: Het is niet mogelijk deze groep te verwijderen, omdat er minstens één conditionele vraag afhankelijk is van een vraag uit deze groep

en: In the printable version replace the relevance equation with this explanation text.
nl: Vervang bij het afdrukken het betreffende deel door deze uitleg.

en: Inactive
nl: Inactief

en: Include:
nl: Responses:

en: Incomplete responses
nl: Onvolledige responses

en: Incomplete responses only
nl: Alleen onvolledige respons

en: Incorrect permissions in your %s folder.
nl: Onjuiste rechten van je %s map.

en: Incorrect username and/or password!
nl: Gebruikersnaam en/of wachtwoord onjuist!

en: Increase
nl: Toenemend

en: Incremental
nl: Incrementeel

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Inexistant token table
nl: Toegangscodetabel bestaat niet

en: Information
nl: Informatie

en: Initial Superadmin cannot be deleted!
nl: De initiële hoofdbeheerder kan niet worden verwijderd!

en: Initial Superadmin permissions cannot be updated!
nl: De initiële rechten van de hoofdbeheerder kunnen niet worden gewijzigd!

en: Initialise tokens
nl: Initialiseren toegangscodes

en: Inline HTML editor (default)
nl: Inline HTML editor (standaard)

en: Input
nl: Invoer

en: Input box width
nl: Breedte invulveld

en: Insert a new answer option after this one
nl: Voeg een nieuw antwoordoptie toe na deze

en: Insert a new label after this one
nl: Voeg hierna een nieuw label toe

en: Insert a new subquestion after this one
nl: Voeg hierna een nieuwe subvraag toe

en: Insert a page break before this question in printable view by setting this to Yes.
nl: Begin deze vraag in printweergave op een nieuwe pagina door hier 'Ja' te kiezen.

en: Insert page break in printable view
nl: Forceer nieuwe pagina in printweergave

en: Insert/edit LimeSurvey replacement field
nl: Toevoegen/wijzigen vervangingsveld

en: Inserting the label set failed.
nl: Toevoegen labelset is mislukt.

en: Inserts HTML line breaks before all newlines in a string
nl: Voeg HTML regelovergang toe voor elke nieuwe regel in de tekst.

en: Instructions for the impatient
nl: Instructies voor de ongeduldige

en: Integer only
nl: Alleen gehele getallen

en: Interface language
nl: Standaardtaal

en: Interview time
nl: Interviewtijd

en: Invalid PERL Regular Expression: %s
nl: Ongeldige PERL Reguliere Expressie: %s

en: Invalid group number for this survey:
nl: Ongeldig groepsnummer voor deze vragenlijst:

en: Invalid question - probably missing sub-questions or language-specific settings for language %s
nl: Ongeldige vraag - waarschijnlijk ontbreken er subvragen of taalinstellingen voor %s

en: Invalid survey ID
nl: Ongeldige vragenlijst ID

en: Invalid value(s) on the stack
nl: Ongeldige waarde(s) aangeleverd

en: Invitation
nl: Uitnodiging

en: Invitation attachments:
nl: Uitnodiging bijlagen:

en: Invitation email
nl: E-mail uitnodiging

en: Invitation email body:
nl: Uitnodiging e-mail:

en: Invitation email subject
nl: Uitnodiging e-mail onderwerp

en: Invitation email subject:
nl: Onderwerp e-mail uitnodiging:

en: Invitation email:
nl: E-mail uitnodiging:

en: Invitation sent date
nl: Verzenddatum uitnodiging

en: Invitation sent to:
nl: Uitnodiging verzonden naar:

en: Invitation sent?
nl: Uitnodiging verzonden?

en: Invitation status:
nl: Status uitnodiging:

en: Invitation to participate in a survey
nl: Uitnodiging om deel te nemen aan een vragenlijst

en: Invited
nl: Uitgenodigd

en: Irish
nl: Iers

en: Is no answer (missing) allowed when either 'Equals sum value' or 'Minimum sum value' are set?
nl: Is geen antwoord toegestaan als 'Is gelijk aan de waarde van de som' en/of 'Minimale som' van toepassing is?

en: Is the participant required to give a comment to the uploaded file?
nl: Moet er een toelichting worden ingevuld voor het te uploaden bestand?

en: Is the participant required to give a title to the uploaded file?
nl: Moet er een titel worden ingevuld voor het te uploaden bestand?

en: It is missing a quota message for the following languages:
nl: Er ontbreekt een quota bericht voor de volgende talen:

en: It is presented group by group.
nl: Wordt groep voor groep getoond.

en: It is presented on one single page.
nl: Wordt op een enkele pagina getoond.

en: It is presented question by question.
nl: Wordt vraag voor vraag getoond.

en: It uses cookies for access control.
nl: Er worden cookies gebruikt voor toegangsbeheer.

en: It will also delete any resources/files that have been uploaded for this survey.
nl: Ook de bij deze vragenlijst behorende geüploade bestanden zullen worden verwijderd.

en: It's still possible to perform statistics on responses using LimeSurvey.
nl: Het is nog altijd mogelijk om statistieken van antwoorden uit te voeren met LimeSurvey.

en: Italian
nl: Italiaans

en: Italian (informal)
nl: Italiaans (informeel)

en: Iterate survey
nl: Herhaal vragenlijst

en: January
nl: Januari

en: Japanese
nl: Japans

en: Join array elements with a string
nl: Koppel de array elementen met een tekst

en: Join strings, return joined string.This function is an alias of implode("",argN)
nl: Join strings, return joined string. Deze functie is gelijk aan implode("",argN)

en: July
nl: Juli

en: June
nl: Juni

en: KOI8-R Relcom Russian
nl: KOI8-R Relcom Russisch

en: KOI8-U Ukrainian
nl: KOI8-U Oekraïens

en: Keyboard-less operation
nl: Minder werken met toetsenbord

en: Korean
nl: Koreaans

en: Kurdish (Sorani)
nl: Koerdisch (Sorani)

en: LDAP is disabled or no LDAP query defined.
nl: LDAP is uitgeschakeld of er is geen LDAP-query gedefinieerd.

en: LDAP queries are defined by the administrator in the configuration file /application/config/ldap.php .
nl: LDAP-queries zijn door de beheerder gedefinieerd in het configuratiebestand application/config/ldap.php

en: Label Set
nl: Labelset

en: Label for 'Other:' option
nl: Label voor 'Andere:' optie

en: Label set administration
nl: Beheer labelsets

en: Label set browser
nl: Labelset browser

en: Label set import summary
nl: Samenvatting van de import van de labelset

en: Label set name
nl: Naam labelset

en: Label set properties sucessfully updated.
nl: Labelset is gewijzigd.

en: Label set sucessfully deleted.
nl: Labelset is verwijderd.

en: Label set was not imported because the same label set already exists.
nl: De labelset is niet geïmporteerd omdat er al een labelset met deze naam is.

en: Label sets
nl: Labelsets

en: Label sets:
nl: Labelsets:

en: Labels sucessfully updated
nl: Labels gewijzigd

en: Language
nl: Taal

en: Language Switch
nl: Taalkeuze

en: Language code
nl: Taalcode

en: Language selection
nl: Taalkeuze

en: Languages
nl: Talen

en: Languages:
nl: Talen:

en: Last VV version
nl: Nieuwste VV-versie

en: Last check: %s
nl: Laatste controle: %s

en: Last invited
nl: Laatst uitgenodigd

en: Last name
nl: Achternaam

en: Last name from token
nl: Achternaam uit toegangscode

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Last reminder sent date
nl: Datum versturen laatste herinnering

en: Later than:
nl: Na:

en: Latvian
nl: Lets

en: Less than
nl: Kleiner dan

en: Less than (Strings)
nl: Kleiner dan (Tekst)

en: Less than or equal to
nl: Kleiner dan of gelijk aan

en: Less than or equal to (Strings)
nl: Kleiner dan of gelijk aan (Tekst)

en: Less than:
nl: Kleiner dan:

en: License
nl: Licentie

en: LimeSurvey can attempt to create this database for you.
nl: LimeSurvey kan proberen om de database aan te maken.

en: LimeSurvey database is up to date. No action needed
nl: LimeSurvey database up-to-date. Geen actie nodig

en: LimeSurvey has been installed successfully.
nl: LimeSurvey is met succes geïnstalleerd.

en: LimeSurvey installer
nl: LimeSurvey installatie

en: LimeSurvey online manual
nl: LimeSurvey Online Handleiding

en: LimeSurvey replacement field properties
nl: Eigenschappen vervangingsveld

en: Limit
nl: Limiet

en: Limit the number of possible answers
nl: Beperk het aantal mogelijke antwoorden

en: Limit time to answer question (in seconds)
nl: Limiettijd om een vraag te beantwoorden (seconden)

en: Limit:
nl: Limiet:

en: Line %s: Fields found: %s Expected: %s
nl: Regel %s: Aantal gevonden velden: %s Verwacht: %s

en: List
nl: Lijst

en: List (Dropdown)
nl: Lijst (Dropdown)

en: List (Radio)
nl: Lijst (Radioknoppen)

en: List survey publicly:
nl: Maak vragenlijst openbaar:

en: List with comment
nl: Lijst met opmerkingen

en: Lithuanian
nl: Litouws

en: Load Page
nl: Laad pagina

en: Load a previously saved survey
nl: Laad een bewaarde vragenlijst

en: Load now
nl: Laad nu

en: Load unfinished survey
nl: Laad onvoltooide vragenlijst

en: Loading translations
nl: Laden vertalingen

en: Loading...
nl: Laden...

en: Location
nl: Locatie

en: Logged in
nl: Ingelogd

en: Logged in as:
nl: Ingelogd als:

en: Logic
nl: Logisch

en: Logic File for Survey #
nl: Logica-bestand voor vragenlijst #

en: Login
nl: Inloggen

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Logout successful.
nl: Je bent uitgelogd.

en: Long Free Text
nl: Lange vrije tekst

en: Look at survey logic files
nl: Bekijk de vragenlijst logica-bestanden

en: Mac Central European
nl: Mac Centraal Europees

en: Mac West European
nl: Mac West Europees

en: Macedonian
nl: Macedonisch

en: Mail to all Members
nl: Mail naar alle leden

en: Main Admin Screen
nl: Hoofd beheerscherm

en: Main admin screen
nl: Hoofd beheerscherm

en: Make a comment on your choice here:
nl: Geef hier een toelichting op je antwoord:

en: Make a string lowercase
nl: Zet een tekst om naar kleine letters

en: Make a string uppercase
nl: Zet een tekst om naar hoofdletters

en: Make the 'Other:' comment field mandatory when the 'Other:' option is active
nl: Maak opmerking bij 'Andere:' verplicht als 'Andere:' is gekozen

en: Make these mappings automatic in future
nl: Doe deze koppelingen voortaan automatisch

en: Malay
nl: Maleisisch

en: Male
nl: Man

en: Maltese
nl: Maltees

en: Manage additional attribute fields
nl: Beheer extra attributen

en: Manage survey administrators
nl: Gebruikersbeheer

en: Manage token attribute fields
nl: Bewerk attribuutbeschrijvingen toegangscodes

en: Mandatory Question
nl: Verplichte vraag

en: Mandatory fields:
nl: Verplichte velden:

en: Mandatory:
nl: Verplicht:

en: Mandatory?
nl: Verplicht?

en: Map height
nl: Kaart hoogte

en: Map width
nl: Kaart breedte

en: Map your participant attributes to an existing token attribute or create a new one
nl: Koppel je deelnemersvelden aan een bestaand veld van de toegangscontrole of voeg een nieuwe toe

en: Map your token attributes to an existing participant attribute or create a new one
nl: Koppel je toegangscode attributen aan een bestaand attribuut van een deelnemer of maak een nieuwe aan

en: Map zoom level
nl: Kaart inzoomniveau

en: Mar
nl: Mrt

en: March
nl: Maart

en: Mask questions
nl: Gesloten vragen

en: Max number of files
nl: Maximum aantal bestanden

en: Max reminders
nl: Max. aantal herinneringen

en: Maximize
nl: Maximaliseer

en: Maximum answers
nl: Maximum antwoorden

en: Maximum characters
nl: Maximum karakters

en: Maximum characters allowed
nl: Maximum aantal toegestane karakters

en: Maximum date
nl: Laatste datum

en: Maximum date selectable in calendar (YYYY-MM-DD). Only the year is used if dropdown boxes are selected.
nl: Laatste te selecteren datum in de kalender (EEJJ-MM-DD). Alleen het jaar wordt gebruikt bij keuze voor dropdownlijsten.

en: Maximum file size allowed (in KB)
nl: Maximale bestandsgrootte (in KB)

en: Maximum number of files that the participant can upload for this question
nl: Het maximale aantal door de deelnemer te laden bestanden voor deze vraag

en: Maximum sum value
nl: Maximale som

en: Maximum sum value of multiple numeric input
nl: Maximale som van meervoudige numerieke invoer

en: Maximum value
nl: Maximum waarde

en: Maximum value for array(mult-flexible) question type
nl: Maximum waarde voor array(multi-flexibel) vraagtype

en: Maximum value of the numeric input
nl: Maximum voor numerieke invoer

en: May
nl: Mei

en: Maybe you don't have permission.
nl: Wellicht heb je geen rechten.

en: Median:
nl: Mediaan:

en: Message
nl: Bericht

en: Message:
nl: Bericht:

en: Min days between reminders
nl: Min. aantal dagen tussen herinneringen

en: Min number of files
nl: Minimum aantal bestanden

en: Minimize
nl: Minimaliseer

en: Minimum answers
nl: Minimum antwoorden

en: Minimum date
nl: Oudste datum

en: Minimum date selectable in calendar (YYYY-MM-DD). Only the year is used if dropdown boxes are selected.
nl: Oudste te selecteren datum in de kalender (EEJJ-MM-DD). Alleen het jaar wordt gebruikt bij keuze voor dropdownlijsten.

en: Minimum memory available
nl: Minimum beschikbaar geheugen

en: Minimum number of files that the participant must upload for this question
nl: Het minimale aantal door de deelnemer te uploaden bestanden voor deze vraag

en: Minimum requirements
nl: Minimale vereisten

en: Minimum sum value
nl: Minimale som

en: Minimum value
nl: Minimum waarde

en: Minimum value for array(multi-flexible) question type
nl: Minimum waarde voor array(multi-flexibel) vraagtype

en: Minimum value of the numeric input
nl: Minimale waarde van numerieke invoer

en: Minute
nl: Minuut

en: Minute step interval
nl: Minuut stap interval

en: Minute step interval when using select boxes
nl: Minuut stap interval wanneer gebruik gemaakt van de kaders

en: Missing %s closing right parentheses
nl: Er ontbreken %s rechterhaakjes (sluithaakjes)

en: Mongolian
nl: Mongools

en: Month
nl: Maand

en: Month display style
nl: Maand weergave stijl

en: Move on without warning
nl: Doorgaan zonder waarschuwen

en: Moving user templates to new location at %s...
nl: Verplaatsen sjablonen gebruiker naar locatie %s...

en: Multiple Numerical Input
nl: Meervoudige numerieke invoer

en: Multiple Short Text
nl: Meerdere korte vrije teksten

en: Multiple choice
nl: Meerkeuze vraag

en: Multiple choice questions
nl: Meerkeuze vragen

en: Multiple choice with comments
nl: Meerkeuzevraag met opmerkingen

en: Multiple numeric inputs sum must equal this value
nl: De som van meervoudige numerieke invoer moet gelijk zijn aan deze waarde

en: Name
nl: Naam

en: Name [ID]
nl: Naam [ID]

en: Name of the survey
nl: Naam van de vragenlijst

en: Name of the survey administrator
nl: Naam beheerder vragenlijst

en: Name:
nl: Naam:

en: Navigation delay (seconds):
nl: Vertraging navigatie (sec):

en: Need %s token. | Need %s tokens.
nl[0]: Nodig %s toegangscode.
nl[1]: Nodig %s toegangscodes

en: Never
nl: Nooit

en: New answer for quota '%s'
nl: Nieuw antwoord voor quota '%s'

en: New answer option
nl: Nieuwe antwoordoptie

en: New dummy tokens were added.
nl: Er zijn dummy toegangscodes toegevoegd.

en: New files were successfully installed.
nl: Nieuwe bestanden toegevoegd.

en: New files will be downloaded and installed.
nl: Nieuwe bestanden worden gedownload en geïnstalleerd.

en: New label set
nl: Nieuwe labelset

en: New password: %s
nl: Nieuw wachtwoord: %s

en: New question group was saved.
nl: Nieuwe vraaggroep is opgeslagen.

en: New quota
nl: Nieuw quota

en: New scenario number:
nl: Nieuw scenario nummer:

en: New subquestion
nl: Nieuwe subvraag

en: New survey title:
nl: Nieuwe titel vragenlijst:

en: New token was added.
nl: Een nieuwe toegangscode is toegevoegd.

en: NewTemplate
nl: NieuwSjabloon

en: Next
nl: Volgende

en: Next choice
nl: Volgende keuze

en: Next question
nl: Volgende vraag

en: Next question group
nl: Volgende groep

en: No
nl: Nee

en: No (Forced by the system administrator)
nl: Nee (bepaald door beheerder)

en: No CFIELDNAME field set!
nl: Er is geen "CFIELDNAME" veld!

en: No GID (Group) has been provided. Cannot import question
nl: Er is geen GID (groep) opgegeven waardoor de vraag niet kan worden geïmporteerd.

en: No HTML editor
nl: Geen HTML editor

en: No SID (Survey) has been provided. Cannot import question.
nl: Er is geen SID (Vragenlijst) opgegeven waardoor de vraag niet kan worden geïmporteerd.

en: No SID Provided
nl: De vragenlijstcode ontbreekt

en: No Username selected.
nl: Geen gebruikersnaam geselecteerd.

en: No answer
nl: Geen antwoord

en: No attributes to view
nl: Er zijn geen te tonen velden

en: No conditions could be copied (due to duplicates)
nl: Geen conditie kon worden gekopieerd (dubbel)

en: No control on checkbox
nl: Geen controle over checkbox

en: No database action required!
nl: Geen database handeling vereist!

en: No email notification
nl: Geen e-mail bevestiging

en: No invitation code is needed to complete the survey.
nl: Er is geen uitnodigingscode vereist om deel te nemen aan deze vragenlijst.

en: No matching CFIELDNAME group!
nl: Er is geen overeenkomende CFIELDNAME groep!

en: No matching CQID
nl: Er is geen overeenkomende Cqid

en: No matching group
nl: Er is geen bijbehorende groep

en: No matching question
nl: Er is geen overeenkomende vraag

en: No matching survey
nl: Er is geen bijpassende vragenlijst.

en: No new participants were created
nl: Er zijn geen nieuwe deelnemers toegevoegd

en: No next question
nl: Geen volgende vraag

en: No next question group
nl: Geen volgende groep

en: No of surveys
nl: Aantal vragenlijsten

en: No old responses found.
nl: Er zijn geen oude responses.

en: No old survey or token table selected.
nl: Er is geen oude vragenlijst of token tabel geselecteerd.

en: No other user in the system
nl: Geen andere gebruiker in het systeem

en: No parameters defined
nl: Geen parameters gedefinieerd

en: No participant information lost.
nl: Er is geen deelnemersinformatie verloren.

en: No participants to view
nl: Er zijn geen te tonen deelnemers.

en: No previous question
nl: Geen vorige vraag

en: No previous question group
nl: Geen voorgaande groep

en: No question group found.
nl: Geen vraaggroep gevonden.

en: No question index will be shown with this format.
nl: In dit formaat wordt geen vragenindex getoond.

en: No questions selected
nl: Geen vragen gekozen

en: No quotas have been set for this survey
nl: Er zijn geen quota ingesteld voor deze vragenlijst

en: No reminder(s) sent
nl: Geen herinnering verstuurd

en: No replacement variable available for this field
nl: Er is geen vervangende variabele beschikbaar voor dit veld

en: No response lines in your file.
nl: Geen  respons regels in je bestand.

en: No responses are lost.
nl: Geen antwoorden zijn verloren.

en: No survey ID has been provided. Cannot copy survey
nl: Er is geen SID opgegeven waardoor de vragenlijst niet kan worden gekopieerd

en: No survey participants matching the search criteria
nl: Geen deelnemers aan de vragenlijst die overeenkomen met de zoekcriteria

en: No surveys are available. Either you don't have permissions to any surveys or none of your surveys have a token table
nl: Geen vragenlijst beschikbaar. Of je hebt geen rechten, of er is geen vragenlijst van je met toegangscodes.

en: No surveys available.
nl: Geen vragenlijsten beschikbaar.

en: No syntax errors detected in this survey
nl: Geen fouten gevonden in de vragenlijst

en: No token table.
nl: Geen toegangscodetabel.

en: No, thanks.
nl: Nee, bedankt.

en: Nominal
nl: Nominaal

en: None
nl: Geen

en: None found
nl: Geen gevonden

en: None selected
nl: Niets geselecteerd

en: Norwegian (Bokmal)
nl: Noors (Bokmal)

en: Norwegian (Nynorsk)
nl: Noors (Nynorsk)

en: Not Active
nl: Inactief

en: Not Selected
nl: Niet geselecteerd

en: Not a valid expression
nl: Geen geldige expressie

en: Not all answer options were saved. This usually happens due to server limitations ( PHP setting max_input_vars) - please contact your system administrator.
nl: Niet alle antwoordopties zijn opgeslagen. Dit komt waarschijnlijk door een server instelling (PHP instelling max_input_vars) -  neem contact op met de beheerder.

en: Not all labels were updated successfully.
nl: Niet alle labels zijn gewijzigd.

en: Not all subquestions were saved. This usually happens due to server limitations ( PHP setting max_input_vars) - please contact your system administrator.
nl: Niet alle subvragen zijn opgeslagen. Dit komt waarschijnlijk door een server instelling (PHP instelling max_input_vars) - neem contact op met de beheerder.

en: Not completed or Not displayed
nl: Niet afgerond of Niet getoond

en: Not contains
nl: Bevat niet

en: Not displayed
nl: Niet getoond

en: Not enough values for calculation
nl: Er zijn niet genoeg waarden voor een berekening

en: Not equal
nl: Ongelijk

en: Not equal to
nl: Ongelijk aan

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Not imported label sets
nl: Niet geïmporteerde labelsets

en: Not invited
nl: Niet uitgenodigd

en: Not started
nl: Niet begonnen

en: Note
nl: Opmerking

en: Note that this assessment section will only show if assessment rules have been set and assessment mode is activated.
nl: Merk op dat deze beoordelingssectie enkel getoond zal worden als de beoordelingsregels ingesteld zijn en de beoordelingsmode geactiveerd is.

en: Note that you cannot undo a delete if you proceed. The data will be gone.
nl: Als je doorgaat kan deze verwijdering niet ongedaan gemaakt worden.

en: Note: All fields marked with (*) are required.
nl: Verplichte velden zijn gemarkeerd met een *.

en: Note: Demo mode is activated. Marked (*) settings can't be changed.
nl: NB: In de demo-mode kunnen instellingen die met een sterretje zijn aangegeven, niet worden gewijzigd.

en: Note: If you deactivated this survey in error, it is possible to restore this data easily if you do not make any changes to the survey structure. See the LimeSurvey documentation for further details
nl: Let op: Als je per ongeluk deze vragenlijst hebt gedeactiveerd, is het mogelijk om de gegevens te herstellen als je geen wijzigingen in de vragenlijst hebt aangebracht. Zie de LimeSurvey documentatie voor nadere uitleg

en: Note: If you turn on the -Anonymized responses- option for this survey then LimeSurvey will mark your completed tokens only with a 'Y' instead of date/time to ensure the anonymity of your participants.
nl: Als je de optie anonieme respons kiest, zal LimeSurvey de gebruikte toegangscodes enkel met een  'Y' markeren in plaats van datum/tijd om de anonimiteit te garanderen.

en: Note: Standard token fields cannot be automatically mapped
nl: Let op: Standaardvelden van de toegangscontrole kunnen niet automatisch gekoppeld worden

en: Note: This is a standard template.
nl: Let op: dit is een standaardsjabloon.

en: Note: You MUST enter a new question code!
nl: Opmerking: je MOET een nieuwe vraagcode voor de vraag invullen

en: Note: You can only give limited permissions to other users because your own permissions are limited, too.
nl: NB.: Omdat je eigen rechten beperkt zijn kun je ook beperkt rechten verlenen aan andere gebruikers.

en: Note: You can't edit the relevance equation because there are currently conditions set for this question.
nl: NB.: Je kunt de relevantie vergelijking niet wijzigen omdat er een of meer condities zijn bij deze vraag.

en: Nothing to translate on this page
nl: Er is op deze pagina niets om te vertalen

en: Notification & data management
nl: Bevestiging & datamanagement

en: Null values are ignored in calculations
nl: Ontbrekende waarden zijn genegeerd in de berekeningen

en: Number greater than
nl: Cijfer groter dan

en: Number less than
nl: Cijfer kleiner dan

en: Number of attribute fields to add:
nl: Aantal toe te voegen attribuutvelden:

en: Number of cases
nl: Aantal zaken

en: Number of files greater than
nl: Aantal bestanden groter dan

en: Number of files less than
nl: Aantal bestanden kleiner dan

en: Number of questions/groups
nl: Aantal vragen/groepen

en: Number of records in this query:
nl: Aantal responses in deze vragenlijst:

en: Number of tokens
nl: Aantal toegangscodes

en: Numbers
nl: Getallen

en: Numbers only
nl: Uitsluitend getallen

en: Numbers only for 'Other'
nl: Uitsluitend getallen voor 'Andere'

en: Numerical Input
nl: Numerieke invoer

en: OR
nl: OF

en: Occitan
nl: Occitaans (Frans)

en: Oct
nl: Okt

en: October
nl: Oktober

en: Off
nl: Uit

en: Off (Forced by the system administrator)
nl: Uit (bepaald door beheerder)

en: Old VV version
nl: Oude VV-versie

en: On
nl: Aan

en: On (Forced by the system administrator)
nl: Aan (bepaald door beheerder)

en: On errors
nl: Bij fouten

en: On requesting the update information from limesurvey.org there has been an error:
nl: Ophalen informatie over wijzigingen LimeSurvey is mislukt, fout:

en: Once a survey is activated you can no longer:
nl: Wanneer een vragenlijst is geactiveerd kunt u niet meer:

en: One
nl: Eén

en: One or more file have either exceeded the filesize/are not in the right format or the minimum number of required files have not been uploaded. You cannot proceed until these have been completed
nl: Een of meerdere bestanden zijn te groot, van een verkeerd type of er zijn te weinig bestanden. Je kunt niet verder gaan zonder dit te herstellen

en: One or more mandatory questions have not been answered. You cannot proceed until these have been completed.
nl: Een of meer verplichte vragen zijn niet beantwoord. Je kan niet verder gaan zonder ze te beantwoorden.

en: One or more questions have not been answered in a valid manner. You cannot proceed until these answers are valid.
nl: Een of meer vragen zijn onjuist beantwoord. U kunt niet verder gaan zonder dit te herstellen.

en: One or more uploaded files are not in proper format/size. You cannot proceed until these files are valid.
nl: Een of meer van de bestanden zijn van het verkeerde formaat of hebben een verkeerde grootte. Je kunt niet verder gaan zonder dit te herstellen.

en: Online Manual
nl: Online Handleiding

en: Online manual
nl: Online handleiding

en: Only %s new dummy tokens were added after %s trials.
nl: Er zijn maar %s dummy toegangscodes toegevoegd na %s pogingen.

en: Only %s token has been created. | Only %s tokens have been created.
nl[0]: Maar %s toegangscode is aangemaakt.
nl[1]: Maar %s toegangscodes zijn aangemaakt.

en: Only Previous pages answers are available
nl: Alleen antwoorden op vorige pagina's zijn beschikbaar

en: Only answer the following question if:
nl: De volgende volgende vraag alleen beantwoorden als:

en: Only answer this if the following conditions are met:
nl: Beantwoord deze vraag alleen als aan de volgende condities is voldaan:

en: Only answer this question for the items you did not select in question %s ('%s')
nl: Beantwoord deze vraag alleen voor de items die je niet geselecteerd hebt in vraag %s ('%s')

en: Only answer this question for the items you selected in question %s ('%s')
nl: Beantwoord deze vraag alleen voor de items die je geselecteerd hebt in vraag %s ('%s')

en: Only answer this question if the following conditions are met:
nl: Beantwoord deze vraag alleen als aan de volgende condities is voldaan:

en: Only integer value may be entered in this field.
nl: In dit veld mogen alleen gehele getallen worden ingevoerd.

en: Only integer value may be entered in this fields.
nl: In deze velden mogen alleen gehele getallen worden ingevoerd.

en: Only numbers may be entered in '%s' accompanying text field.
nl: In het  bij '%s' horende tekstveld mogen alleen getallen worden ingevoerd.

en: Only numbers may be entered in these fields.
nl: In deze velden alleen cijfers invoeren.

en: Only numbers may be entered in this field.
nl: In dit veld mogen alleen cijfers ingevoerd worden.

en: Only one CSV attribute is mapped with central attribute.
nl: Er is maar één CSV-attribuut gekoppeld met een centraal attribuut.

en: Only one central attribute is mapped with token attribute
nl: Maar één centraal attribuut is gekoppeld met token attribuut

en: Only show question %s IF
nl: Vraag %s alleen tonen ALS

en: Only variables can be assigned values
nl: Alleen een variabele kan een waarde krijgen

en: Oops, There was an error deleting the file
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van het bestand

en: Open
nl: Openbaar

en: Open imported template
nl: Open geïmporteerd sjabloon

en: Open the syntax file in SPSS in Unicode mode
nl: Open het SPSS syntax-bestand in de Unicode mode.

en: Open-access mode
nl: Vrije toegangsmode

en: Option 'Other':
nl: Optie 'Andere':

en: Optional
nl: Optioneel

en: Optional Question
nl: Optionele vraag

en: Optional fields:
nl: Optionele velden:

en: Optional modules
nl: Optionele modules

en: Optional settings
nl: Optionele instellingen

en: Optional settings to give you a head start
nl: Mogelijke instellingen om mee te starten

en: Options
nl: Opties

en: Order - like 3)
nl: Volgorde - als 3)

en: Ordinal
nl: Ordinaal

en: Organize question groups/questions
nl: Volgorde aanpassen

en: Other
nl: Andere

en: Other answer
nl: Ander antwoord

en: Other comment
nl: Andere opmerkingen

en: Other files:
nl: Andere bestanden:

en: Other:
nl: Andere:

en: Outdated
nl: Verouderd

en: Output options
nl: Uitvoer opties

en: Overall assessment score
nl: Totale beoordelingsscore

en: Overview & update
nl: Overzicht & bijwerken

en: Overwrite existing attribute values if a participant already exists?
nl: Bestaande waarden overschrijven als een deelnemer al voorkomt?

en: Overwrite existing auto mapped attribute values if a participant already exists?
nl: Als een deelnemer al bestaat, moet dan een bestaande automatische koppeling overschreven worden?

en: Overwrite existing standard field values if a participant already exists?
nl: Als een deelnemer al bestaat, moet dan een bestaande standaardwaarde overschreven worden?

en: Overwrite existing token attribute values if a duplicate participant is found?
nl: Wil je de bestaande tokenwaarden overschrijven indien een dubbele deelnemer gevonden wordt?

en: Overwrite existing token attribute values if a participant already exists?
nl: Als een deelnemer al bestaat, moet dan een bestaande toegangscode overschreven worden?

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Owner ID
nl: Eigenaar ID

en: Owner name
nl: Naam eigenaar

en: PDF export
nl: PDF-export

en: PHP (default)
nl: PHP (standaard)

en: PHP PDO driver library
nl: PHP PDO driver bibliotheek

en: PHP mbstring library
nl: PHP mbstring bibliotheek

en: PHP version
nl: PHP-versie

en: PHP/PECL JSON library
nl: PHP/PECL JSON  bibliotheek

en: Pad a string to a certain length with another string
nl: Plak een tekst tot een specifieke lengte aan een andere tekst

en: Page {0} of {1}
nl: Pagina {0} van {1}

en: Panel integration
nl: Paneel-integratie

en: Parameter name:
nl: Naam van de parameter:

en: Partial
nl: Gedeeltelijk

en: Partial (saved) responses
nl: Gedeeltelijk ingevulde respons

en: Participant ID
nl: Deelnemers ID

en: Participant attributes to create
nl: Aan te maken deelnemers attributen

en: Participant may save and resume later?
nl: Deelnemer kan opslaan en later hervatten?

en: Participant panel
nl: Deelnemersdatabase

en: Participant table is empty.
nl: Deelnemerstabel is leeg.

en: Participant's attribute information
nl: Deelnemers attribuut informatie

en: Participant's survey information
nl: Deelnemers vragenlijst informatie

en: Participants
nl: Deelnemers

en: Participants can save partially finished surveys
nl: Respondenten kunnen incomplete vragenlijsten bewaren

en: Participants may print answers?
nl: Afdrukken van antwoorden door respondenten toegestaan?

en: Participants owned by you
nl: Jouw deelnemers

en: Participants shared with you
nl: Bestanden gedeeld met u

en: Participants you have shared
nl: Deelnemers die je hebt gedeeld

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Passwords do not match!
nl: Wachtwoorden komen niet overeen!

en: Passwords don't match.
nl: Wachtwoorden komen niet overeen.

en: Percentage of total:
nl: Percentage van het totaal:

en: Permission
nl: Rechten

en: Permission to activate/deactivate a survey
nl: Recht om een vragenlijst te (de)activeren

en: Permission to create surveys (for which all permissions are automatically given) and view, update and delete surveys from other users
nl: Recht om vragenlijsten aan te maken (met alle rechten) en het tonen, wijzigen en verwijderen van vragenlijsten van andere gebruikers

en: Permission to create your own participants in the central participants database (for which all permissions are automatically given) and view, update and delete participants from other users
nl: Recht om eigen deelnemers in de deelnemersdatabase toe te voegen (met alle rechten) en om deelnemers van andere gebruikers te tonen, te wijzigen en te verwijderen

en: Permission to create(data entry)/view/update/delete/import/export responses
nl: Recht om responses van een vragenlijst te beheren

en: Permission to create, view, update and delete user groups
nl: Recht om gebruikersgroepen toe te voegen, te tonen, te wijzigen en te verwijderen

en: Permission to create, view, update and delete users
nl: Recht om gebruikers toe te voegen, te tonen, te wijzigen en te verwijderen

en: Permission to create, view, update, delete, export and import label sets/labels
nl: Recht om label(sets) toe te voegen, te tonen, te wijzigen, te verwijderen, te exporteren en te importeren

en: Permission to create, view, update, delete, export and import templates
nl: Recht om sjablonen toe te voegen, te tonen, te wijzigen, te verwijderen, te exporteren en te importeren

en: Permission to create/update/delete/import/export token entries
nl: Recht om toegangscodes te beheren

en: Permission to create/view/update/delete assessments rules for a survey
nl: Recht om beoordelingsregels van een vragenlijst te beheren

en: Permission to create/view/update/delete quota rules for a survey
nl: Recht om de quota van een vragenlijst te beheren

en: Permission to create/view/update/delete/import/export the questions, groups, answers & conditions of a survey
nl: Recht om vragen, groepen, antwoorden en condities van een vragenlijst te beheren

en: Permission to delete a survey
nl: Recht om een vragenlijst te verwijderen

en: Permission to modify survey security settings
nl: Recht om instellingen beveiliging te wijzigen

en: Permission to view & update the translations using the quick-translation feature
nl: Recht om vertalingen te beheren met het hulpmiddel snelle-vertaling

en: Permission to view and update global settings & plugins and to delete and import plugins
nl: Recht om algemene instellingen te tonen en te wijzigen en om plugins te verwijderen en te importeren

en: Permission to view statistics
nl: Recht om statistieken te bekijken

en: Permission to view/update the survey locale settings
nl: Recht om land instellingen van een vragenlijst te beheren

en: Permission to view/update the survey settings including token table creation
nl: Recht om instellingen van een vragenlijst te beheren incl. aanmaken toegangscodetabel

en: Permissions were successfully updated.
nl: Rechten zijn gewijzigd.

en: Persian
nl: Perzisch

en: Pie chart
nl: Taartdiagram

en: Place questions into a specified randomization group, all questions included in the specified group will appear in a random order
nl: Plaats vragen in een specifieke willekeurig indelen groep, alle vragen hierin worden dan in een willekeurige volgorde getoond

en: Placeholder {TEMPLATEJS} added to your startpage.pstpl.
nl: Placeholder {TEMPLATEJS} is toegevoegd aan de startpage.pstpl.

en: Please <a href="%s">log in</a>.
nl: Je kunt nu <a href="%s">inloggen</a>.

en: Please be patient and try again in about 10 minutes.
nl: Probeer het over 10 minuten opnieuw.

en: Please be patient...
nl: Een ogenblik geduld...

en: Please change the directory permissions of the folder %s in order to enable this option
nl: Pas de rechten van de map %s aan om deze optie mogelijk te maken

en: Please change the directory permissions of the folder %s in order to preview templates.
nl: Pas de rechten van de map %s aan om de sjablonen van te voren te bekijken.

en: Please change the directory permissions of the folders /tmp and /upload/templates in order to enable this option.
nl: Pas de rechten van de mappen /tmp en /upload/templates aan om deze optie mogelijk te maken.

en: Please check any problems above and then proceed to the final step.
nl: Controleer de eventueel bovenstaande problemen en ga daarna door met de laatste stap.

en: Please check any problems above and then proceed to the next step.
nl: Controleer de eventueel bovenstaande problemen en ga daarna door met de volgende stap.

en: Please check at least one box per row
nl: Selecteer minstens één veld per rij

en: Please check at least one item.
nl: Kies minstens één item.

en: Please check the directory permissions.
nl: Kijk naar de toegangsrechten van de map.

en: Please check the format of your answer.
nl: Kijk het formaat van je antwoord na.

en: Please check these settings now, then click the button below.
nl: Controleer nu deze instellingen, klik daarna op de onderstaande knop.

en: Please check your settings
nl: Controleer je instellingen

en: Please choose
nl: Selecteer

en: Please choose *all* that apply:
nl: Selecteer alle mogelijkheden:

en: Please choose *only one* of the following:
nl: Kies één van de volgende mogelijkheden:

en: Please choose all that apply and provide a comment:
nl: Selecteer alle mogelijke antwoorden en geef een toelichting:

en: Please choose at least %s items.
nl: Kies minimaal %s items.

en: Please choose either of the options
nl: Kies één van de volgende mogelijkheden

en: Please choose no more than %s items.
nl: Kies niet meer dan %s items.

en: Please choose the appropriate response for each item:
nl: Kies het toepasselijke antwoord voor elk onderdeel:

en: Please choose the label sets you want to export:
nl: Kies de labelsets die u wilt exporteren:

en: Please choose...
nl: Maak je keuze...

en: Please click and drag the slider handles to enter your answer.
nl: Klik en sleep de schuif om je antwoord in te voeren.

en: Please complete all parts
nl: Vul alle onderdelen in

en: Please complete all parts of the date!
nl: Vul alle delen van de datum in!

en: Please confirm access to survey by answering the security question below and click continue.
nl: Bevestig je toegang tot de vragenlijst door het beantwoorden van de beveiligingsvraag hieronder en klik op 'Doorgaan'.

en: Please confirm the token by answering the security question below and click continue.
nl: Bevestig je toegangscode door onderstaande beveiligingsvraag te beantwoorden en klik op 'Verder'.

en: Please contact %s ( %s ) for further assistance.
nl: Neem contact op met %s ( %s ) voor hulp.

en: Please contact your LimeSurvey administrator for your password.
nl: Neem voor je wachtwoord contact op met de beheerder.

en: Please continue with populating the database.
nl: Ga a.u.b. verder met het vullen van de database.

en: Please enter a date:
nl: Vul een datum in:

en: Please enter the database settings you want to use for LimeSurvey:
nl: Vul de database instellingen in die u wilt gebruiken voor LimeSurvey:

en: Please enter the name for the copied template:
nl: Geef een naam voor het gekopieerde sjabloon:

en: Please enter your comment here
nl: Vul hier je opmerkingen in

en: Please explain something in detail:
nl: Beschrijf gedetailleerd:

en: Please fax your completed survey to:
nl: Fax je vragenlijst naar:

en: Please fill in %s answers
nl: Vul %s antwoorden in

en: Please fill in at least %s answers
nl: Vul minstens %s antwoorden in

en: Please fill in at least one answer
nl: Vul minstens één antwoord in

en: Please fill in at most %s answers
nl: Vul maximaal %s antwoorden in

en: Please fill in at most one answer
nl: Vul maximaal één antwoord in

en: Please fill in between %s and %s answers
nl: Vul tussen de %s en de %s antwoorden in

en: Please fix this error in your database and try again
nl: Herstel deze fout in je database en probeer het opnieuw

en: Please log in first.
nl: Log eerst in.

en: Please note that once responses have collected with this survey and you want to add or remove groups/questions or change one of the settings above, you will need to deactivate this survey, which will move all data that has already been entered into a separate archived table.
nl: Hou er rekening mee dat als je groepen of vragen wilt toevoegen of verwijderen terwijl er al ingevulde vragenlijsten zijn, je de vragenlijst zult moeten deactiveren waardoor de reeds ingevoerde gegevens naar een archief worden verplaatst.

en: Please note: The export to Excel is currently limited to loading no more than 255 columns.
nl: NB.: Je kunt bij het exporteren naar Excel maximaal 255 kolommen kiezen.

en: Please number each box in order of preference from 1 to
nl: Geef een nummer voor elke optie volgens je voorkeur van 1 tot

en: Please rank all items
nl: Rangschik alle items

en: Please select %s answers
nl: Kies %s antwoorden

en: Please select a condition
nl: Selecteer een conditie

en: Please select a condition.
nl: Selecteer een conditie.

en: Please select a field
nl: Selecteer een veld

en: Please select a field.
nl: Selecteer een veld.

en: Please select a file to import!
nl: Selecteer een bestand om te importeren!

en: Please select a language:
nl: Selecteer een taal:

en: Please select a user first
nl: Kies eerst een gebruiker

en: Please select a user group first
nl: Kies eerst een gebruikersgroep

en: Please select at least %s answers
nl: Kies minstens %s antwoorden

en: Please select at least one answer
nl: Kies minstens één antwoord

en: Please select at least one file for deletion
nl: Selecteer minstens één bestand om te verwijderen

en: Please select at least one file for download
nl: Kies minstens één bestand om te downloaden

en: Please select at least one participant
nl: Kies minstens één deelnemer

en: Please select at least one participant.
nl: Kies minstens één deelnemer.

en: Please select at most %s answers
nl: Kies maximaal %s antwoorden

en: Please select at most one answer
nl: Kies maximaal één antwoord

en: Please select between %s and %s answers
nl: Kies tussen de %s en %s antwoorden

en: Please select the attributes that are to be added to the central database
nl: Selecteer de attributen die toegevoegd moeten worden aan de deelnemersdatabase

en: Please select your preferred language:
nl: Selecteer de gewenste taal:

en: Please submit by %s
nl: Stuur uiterlijk in op %s

en: Please try again.
nl: Probeer het nog eens.

en: Please upload %s files
nl: Upload %s bestanden

en: Please upload %s more file(s).
nl: Upload nog %s bestanden.

en: Please upload at least %s files
nl: Upload minstens %s bestanden

en: Please upload at least one file
nl: Upload minstens één bestand

en: Please upload at most %s files
nl: Upload maximaal %s bestanden

en: Please upload at most one file
nl: Upload maximaal één bestand

en: Please upload between %s and %s files
nl: Upload minimaal %s en maximaal %s bestanden

en: Please upload one file
nl: Upload alstublieft één bestand

en: Please use the LimeSurvey navigation buttons or index.  It appears you attempted to use the browser back button to re-submit a page.
nl: Gebruik de navigatieknoppen of de index. Mogelijk heeft u de terug-knop van de browser gebruikt.

en: Please verify the following information before continuing with the database upgrade:
nl: Controleer de volgende informatie voordat je verder gaat met het bijwerken van de database:

en: Please wait ...
nl: Een ogenblik geduld a.u.b. ...

en: Please write your answer here:
nl: Vul je antwoord hier in:

en: Please write your answer(s) here:
nl: Vul je antwoord(en) hier in:

en: Plugin '%s' was missing and is removed from the database.
nl: Plugin '%s' ontbrak en is verwijderd uit de database.

en: Plugin manager
nl: Plugin beheer

en: Polish
nl: Pools

en: Poorly terminated expression - expected a constant or variable
nl: Expressie bevat geen constante of variabele

en: Populate database
nl: Database vullen

en: Popup HTML editor
nl: Pop-up HTML editor

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Portuguese (Brazilian)
nl: Portugees (Brazilië)

en: Position:
nl: Positie:

en: Possible attribute values
nl: Mogelijke waarden attribuut

en: Pre-installation check
nl: Controle voor de installatie

en: Pre-installation check for LimeSurvey
nl: Controle voor de installatie voor LimeSurvey

en: Pre-mapped attributes
nl: Al gekoppelde attributen

en: Predefined
nl: Voorgedefinieerd

en: Predefined answer options for this question
nl: Voorgedefinieerde antwoordopties bij deze vraag

en: Predefined label sets...
nl: Voorgedefinieerde labelsets...

en: Prefix for list items
nl: Prefix van items in de lijst

en: Prefix|Suffix for dropdown lists
nl: Prefix|Suffix voor dropdown lijsten

en: Present answer options in reverse order
nl: Presenteer antwoorden in omgedraaide volgorde

en: Present as text input boxes instead of dropdown lists
nl: Toon als tekstinvoerveld in plaats van als dropdown lijst

en: Present dropdown control(s) instead of list of radio buttons
nl: Gebruik dropdown lijsten in plaats van radio knoppen

en: Present subquestions/answer options in random order
nl: Presenteer subvragen/antwoordopties in willekeurige volgorde

en: Presentation
nl: Presentatie

en: Presentation & navigation
nl: Presentatie & navigatie

en: Preview current question group
nl: Voorvertoon huidige groep

en: Preview this group
nl: Voorvertoon deze groep

en: Preview this question
nl: Voorvertonen vraag

en: Preview this question group in:
nl: Voorvertoon deze vraaggroep in:

en: Preview this question in:
nl: Voorvertoon deze vraag in:

en: Preview:
nl: Voorbeeld:

en: Previous
nl: Vorige

en: Previous answer fields
nl: Vorige antwoordvelden

en: Previous question
nl: Vorige vraag

en: Previous question group
nl: Voorgaande groep

en: Previous questions
nl: Voorgaande vragen

en: Previous session is set to be finished.
nl: Vorige sessie is gemarkeerd om beëindigd te worden.

en: Print answers page
nl: Print antwoorden pagina

en: Print your answers.
nl: Druk je antwoorden af.

en: Printable survey page
nl: Afdrukbare versie van de vragenlijst

en: Printable version
nl: Afdrukbare versie

en: Prior to 16
nl: voor 16

en: Proceed to step %s
nl: Ga door met stap %s

en: Processing...
nl: Wordt verwerkt...

en: Progress
nl: Voortgang

en: Public statistics?
nl: Openbare statistieken?

en: Publication & access control
nl: Publicatie & toegangscontrole

en: Publish API on /admin/remotecontrol:
nl: Publiceer API op /admin/remotecontrol:

en: Q1 and Q3 calculated using %s
nl: Q1 en Q3 berekend door gebruik te maken van %s

en: Question
nl: Vraag

en: Question Page
nl: Vraagpagina

en: Question Selection
nl: Vraagselectie

en: Question Type:
nl: Vraagtype:

en: Question attribute
nl: Vraagattribuut

en: Question attributes
nl: Vraagattributen

en: Question attributes:
nl: Vraagattributen:

en: Question by Question
nl: Vraag voor vraag

en: Question code
nl: Vraagcode

en: Question code / ID
nl: Vraagcode / ID

en: Question code:
nl: Vraagcode:

en: Question codes must be unique.
nl: Vraagcodes moeten uniek zijn.

en: Question codes must start with a letter and may only contain alphanumeric characters.
nl: Een vraagcode moet beginnen met een letter en mag alleen letters en cijfers bevatten.

en: Question codes were successfully regenerated.
nl: De vraagcodes zijn opnieuw bepaald.

en: Question could not be created with error on %s: %s
nl: Vraag kan niet aangemaakt worden met fout bij %s: %s

en: Question could not be created.
nl: Vraag kan niet worden aangemaakt.

en: Question could not be deleted. There are conditions for other questions that rely on this question. You cannot delete this question until those conditions are removed.
nl: Vraag kan niet verwijderd worden. Er zijn condities voor andere vragen die afhankelijk zijn van deze vraag. Je kunt deze vraag niet verwijderen tot deze condities zijn verwijderd.

en: Question could not be updated
nl: Vraag kan niet worden bijgewerkt

en: Question could not be updated with error on %s: %s
nl: Vraag kan niet gewijzigd worden met fout bij %s: %s

en: Question could not be updated.
nl: Vraag kan niet gewijzigd worden.

en: Question could not be updated. There are conditions for other questions that rely on the answers to this question and changing the type will cause problems. You must delete these conditions  before you can change the type of this question.
nl: Vraag kan niet gewijzigd worden. Er zijn één of meer condities bij één of meer andere vragen die afhankelijk zijn van de antwoorden bij deze vraag. Daarom kan het type niet gewijzigd worden. Verwijder eerst deze conditie(s).

en: Question could not be updated. There are conditions for other questions that rely on the answers to this question and changing the type will cause problems. You must delete these conditions before you can change the type of this question.
nl: De vraag kan niet worden bijgewerkt. Er zijn condities voor andere vragen die afhangen van de antwoorden op deze vraag en het veranderen van het type zou voor problemen zorgen. Je moet de condities verwijderen voor je het type van deze vraag kunt wijzigen.

en: Question group
nl: Vraaggroep

en: Question group import is complete.
nl: De vraaggroep is geïmporteerd.

en: Question group import summary
nl: Samenvatting import vraaggroep

en: Question group successfully saved.
nl: Groep is opgeslagen.

en: Question group/question organizer disabled
nl: Vraaggroep/vraag organiseren is uitgeschakeld

en: Question group:
nl: Vraaggroep:

en: Question groups
nl: Groepen

en: Question groups:
nl: Groepen:

en: Question help
nl: Vraag hulp

en: Question import is complete.
nl: Het importeren van de vraag is compleet.

en: Question import summary
nl: Samenvatting import vraag

en: Question in language %s could not be created with error on %s: %s
nl: Vraag kan niet in taal %s worden aangemaakt. Foutmelding op %s: %s

en: Question in language %s could not be created.
nl: Vraag in taal %s kan niet gemaakt worden.

en: Question index
nl: Vraagindex

en: Question is added to target (result is set to database default value).
nl: Vraag is toegevoegd (resultaat krijgt in de database de standaardwaarde).

en: Question is moved to another group (result is imported correctly).
nl: Vraag is verplaatst naar een andere groep (resultaat is geïmporteerd).

en: Question is removed from target (result is ignored).
nl: Vraag is verwijderd (resultaat wordt overgeslagen).

en: Question time
nl: Vraag tijd

en: Question type selector
nl: Vraagtype keuzelijst

en: Question type selector:
nl: Vraagtype selecteren:

en: Question validation equation
nl: Vraag controle vergelijking

en: Question validation tip
nl: Vraag controle tip

en: Question was successfully added.
nl: Vraag is toegevoegd.

en: Question was successfully deleted.
nl: Vraag is verwijderd.

en: Question was successfully saved.
nl: Vraag is opgeslagen.

en: Question:
nl: Vraag:

en: Questions
nl: Vragen

en: Questions with conditions to this group
nl: Vragen met condities in deze groep

en: Questions:
nl: Vragen:

en: Quick CSV report
nl: Snel CSV rapport

en: Quick add...
nl: Snel toevoegen...

en: Quick statistics
nl: Eenvoudige statistieken

en: Quick translation
nl: Snelle vertaling

en: Quick-add answers
nl: Snel-toevoegen antwoorden

en: Quick-add subquestion or answer items
nl: Snel toevoegen subvragen of antwoorden

en: Quick-add subquestions
nl: Snel subvragen toevoegen

en: Quick-translation
nl: Snelle vertaling

en: Quota action
nl: Quota actie

en: Quota action:
nl: Quota actie:

en: Quota could not be added.
nl: Het toevoegen van quota is niet mogelijk.

en: Quota limit
nl: Quota limiet

en: Quota limit:
nl: Quota limiet:

en: Quota message
nl: Quota bericht

en: Quota name
nl: Quota naam

en: Quota name:
nl: Quota naam:

en: Quotas
nl: Quota's

en: Quote meta characters
nl: Gebruik quotes voor metakarakters

en: R (data file)
nl: R (data bestand)

en: R (syntax file)
nl: R (syntax bestand)

en: RANK
nl: RANG

en: READ THIS CAREFULLY BEFORE PROCEEDING
nl: LEES DIT ZORGVULDIG ALVORENS VERDER TE GAAN

en: RPC interface enabled:
nl: RPC interface actief:

en: Random order
nl: Willekeurige volgorde

en: Randomization group name
nl: Willekeurig indelen groepsnaam

en: Randomization group:
nl: Willekeurig indelen groep:

en: Randomize on each page load
nl: Volgorde bij laden pagina willekeurig

en: Range:
nl: Bereik:

en: Rank %s
nl: Rang %s

en: Rank header
nl: Kop volgorde

en: Ranking
nl: Rangschikken

en: Reading file..
nl: Bezig met lezen van het bestand..

en: Reading file...
nl: Bestand lezen...

en: Reason:
nl: Reden:

en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: Record Deleted
nl: Record is gewist

en: Record has been updated.
nl: Record is bijgewerkt.

en: Records displayed:
nl: Aantal weergegeven records:

en: Records imported
nl: Aantal geïmporteerde records

en: Recover your password
nl: Wachtwoord opvragen

en: Referrer URL
nl: Verwijzer URL

en: Referrer URL will be saved.
nl: Verwijzende URL zal worden opgeslagen.

en: Refresh list
nl: Ververs lijst

en: Regenerate question codes
nl: Opnieuw genereren vraagcodes

en: Register Page
nl: Aanmeldingspagina

en: Registration
nl: Registratie

en: Registration attachments:
nl: Registratie bijlagen:

en: Registration email
nl: Registratie e-mail

en: Registration email body:
nl: Registratie e-mail onderwerp:

en: Registration email subject
nl: Registratie e-mail onderwerp

en: Registration email subject:
nl: Registratie e-mail onderwerp:

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Relevance
nl: Relevantie

en: Relevance [Validation] (Default value)
nl: Relevantie [Validatie] (Standaardwaarde)

en: Relevance equation:
nl: Relevantie vergelijking:

en: Relevance help for printable survey
nl: Ondersteuning voor printbare vragenlijst

en: Relevance:
nl: Relevantie:

en: Reload URL
nl: Herlaad URL

en: Reload participant list
nl: Herlaad deelnemerslijst

en: Reload survey list
nl: Lijst vragenlijsten opnieuw laden

en: Reload your survey by clicking on the following link (or pasting it into your browser):
nl: Laad de vragenlijst opnieuw door op de volgende link te klikken:

en: Reloading screen. Please wait.
nl: Opnieuw laden van het scherm. Even geduld.

en: Remaining
nl: Resterend

en: Remaining:
nl: Resterend:

en: Reminder
nl: Herinnering

en: Reminder Email:
nl: Herinnering e-mail:

en: Reminder attachments:
nl: Herinnering bijlagen:

en: Reminder count
nl: Aantal herinneringen

en: Reminder count:
nl: Aantal herinneringen:

en: Reminder email
nl: Herinnering e-mail

en: Reminder email body:
nl: Herinnering e-mail:

en: Reminder email subject
nl: Herinnering e-mail onderwerp

en: Reminder email subject:
nl: Herinnering e-mail onderwerp:

en: Reminder sent to:
nl: Herinnering verzonden naar:

en: Reminder sent?
nl: Herinnering verzonden?

en: Reminder status:
nl: Status herinnering:

en: Reminder to participate in a survey
nl: Herinnering om deel te nemen aan een vragenlijst

en: Reminder(s) sent
nl: Herinnering(en) verstuurd

en: RemoteControl is available using %s for transport and exposes the following functionality:
nl: Bediening op afstand is mogelijk met gebruik van %s voor het transport en met de volgende functionaliteit:

en: Remove
nl: Verwijder

en: Remove condition
nl: Condities herstellen

en: Remove search condition
nl: Verwijderen zoekvoorwaarde

en: Remove text or uncheck checkbox automatically
nl: Automatisch tekst verwijderen en uitvinken checkbox

en: Rename this template
nl: Hernoem dit sjabloon

en: Rename this template to:
nl: Hernoem dit sjabloon naar:

en: Renumber scenario automatically
nl: Hernummer het scenario automatisch

en: Renumber the new record.
nl: Hernummer het nieuwe record

en: Reorder question groups / questions
nl: Herschikken vraaggroepen

en: Repeat a string
nl: Herhaal een string

en: Repeat headers
nl: Kopregels herhalen

en: Repeat headings every X subquestions (Set to 0 to deactivate heading repeat, deactivate minimum repeat headings from config).
nl: Herhaal kopregels elke X subvragen (Gebruik 0 om kopregels niet te herhalen, schakel in de configuratie eventueel minimum herhalen kopregels uit).

en: Repeat password
nl: Herhaal het wachtwoord

en: Repeating headings in array questions every X subquestions:
nl: Herhaal kopregels in arrayvragen na elke X subvragen:

en: Replace
nl: Vervang

en: Replace all occurrences of the search string with the replacement string
nl: Vervang alle voorkomens van een tekst door een andere tekst

en: Replace answers in file in the existing record.
nl: Vervang antwoorden in bestand in het bestaande record.

en: Replace choice header (default: "%s")
nl: Vervang kop keuze (standaard: "%s")

en: Replace existing label set
nl: Vervang huidige labelset

en: Replace label set?
nl: Labelset vervangen?

en: Replace rank header (default: "%s")
nl: Vervang kop volgorde (standaard: "%s")

en: Replace the existing record.
nl: Vervang het bestaande record

en: Replaces the label of the 'Other:' answer option with a custom text
nl: Vervang het label van de optie 'Andere:' met een tekst

en: Report and skip the new record.
nl: Rapporteer een fout (en negeer het nieuwe record).

en: Required
nl: Verplicht

en: Reset
nl: Opnieuw

en: Reset Survey Logic
nl: Herstel vragenlijst logica

en: Reset all your tokens to the 'not used' state
nl: Initialiseer al je toegangscodes naar de 'niet gebruikte' status

en: Reset answers and token completed state
nl: Antwoorden wissen en status voldaan

en: Reset conditions
nl: Condities herstellen

en: Reset conditions/relevance?
nl: Terugzetten condities/relevantie?

en: Reset start/end date/time?
nl: Wissen start/eind datum en tijd?

en: Reset the completed answers to the incomplete state
nl: Initialiseer de ingevoerde antwoorden naar de niet-ingevoerde status

en: Resources
nl: Hulpmiddelen

en: Resources Import Summary
nl: Samenvatting van de geïmporteerde bestanden

en: Resources import summary
nl: Samenvatting importeren bronnen

en: Response
nl: Respons

en: Response ID
nl: Respons ID

en: Response ID %s was successfully deleted.
nl: Antwoord ID %s is succesvol verwijderd.

en: Response filters
nl: Respons filters

en: Response import summary
nl: Samenvatting import vraag

en: Response rate
nl: Respons perc.

en: Response submission for survey {SURVEYNAME}
nl: Respons vragenlijst {SURVEYNAME}

en: Response submission for survey {SURVEYNAME} with results
nl: Respons vragenlijst {SURVEYNAME} met resultaten

en: Response summary
nl: Samenvatting respons

en: Responses & statistics
nl: Responses & Statistieken

en: Responses containing
nl: Responses bevattende

en: Responses to this survey are NOT anonymized.
nl: Antwoorden voor deze vragenlijst zijn NIET anoniem.

en: Responses to this survey are anonymized.
nl: Antwoorden voor deze vragenlijst zijn anoniem.

en: Responses will be date stamped.
nl: Responses worden gedateerd.

en: Responses will have the IP address logged
nl: IP-adressen worden opgeslagen

en: Responses will have their referring URL logged.
nl: De verwijzende URL wordt in de respons opgeslagen.

en: Responses will not be date stamped.
nl: Responses worden niet gedateerd.

en: Responses will not have the IP address logged.
nl: IP-adressen worden niet opgeslagen.

en: Responses will not have their referring URL logged.
nl: De verwijzende URL wordt niet in de respons opgeslagen.

en: Restart this Survey
nl: Begin opnieuw met deze vragenlijst

en: Restore
nl: Herstellen

en: Restore options
nl: Opties herstellen

en: Restrict input to integer values
nl: Beperk invoer tot gehele getallen

en: Result
nl: Resultaat

en: Results
nl: Resultaten

en: Results from LDAP Query.
nl: Resultaten van de LDAP-query.

en: Resume later
nl: Later verdergaan

en: Return a formatted string
nl: Geef een geformatteerde tekst terug

en: Return comma-separated list of values
nl: Geef een kommagescheidenlijst van waarden

en: Return current UNIX timestamp
nl: Geeft huidige UNIX timestamp

en: Return part of a string
nl: Geef een deel van een tekst terug

en: Return to label set administration
nl: Keer terug naar beheer labelsets

en: Return to survey
nl: Terug naar de vragenlijst

en: Return to survey administration
nl: Keer terug naar beheer

en: Returns true if all non-empty responses are unique
nl: Is waar indien alle niet lege antwoorden uniek zijn.

en: Returns true(1) if it is a valid date in gregorian calendar
nl: Geeft waar (1) als het een geldige datum is

en: Reverse a string
nl: Keer een string om

en: Reverse answer order
nl: Omdraaien antwoordvolgorde

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Round fractions down
nl: Naar beneden afronden

en: Round fractions up
nl: Naar boven afronden

en: Rounds a number to an optional precision
nl: Rond een getal af met een aantal decimalen

en: Rows
nl: Rijen

en: Russian
nl: Russisch

en: SMTP debug output:
nl: SMTP debug uitvoer:

en: SMTP password:
nl: SMTP wachtwoord:

en: SMTP username:
nl: SMTP gebruikersnaam:

en: SPSS export scale type
nl: SPSS export schaaltype

en: SPSS version:
nl: SPSS versie:

en: SQL CODE THAT FAILED
nl: DE SQL CODE WAAROP HET MISLIEP

en: SQL command failed: %s
nl: SQL actie mislukt: %s

en: Same
nl: Zelfde

en: Same height for all choice
nl: Zelfde hoogte voor alle keuzes.

en: Same height for lists
nl: Zelfde hoogte voor lijsten.

en: Save
nl: Bewaar

en: Save & Load
nl: Bewaren & Laden

en: Save & edit survey text elements
nl: Opslaan & wijzigen tekstelementen

en: Save / Activate survey
nl: Opslaan / Activeren vragenlijst

en: Save IP Address?
nl: IP-adres opslaan?

en: Save IP address?
nl: IP-adres opslaan?

en: Save Now
nl: Bewaar nu

en: Save Page
nl: Bewaar pagina

en: Save and close
nl: Bewaar en sluit

en: Save as label set
nl: Labelset opslaan

en: Save both of them on the R working directory (use getwd() and setwd() on the R command window to get and set it)
nl: Sla beide bestanden op in de werkmap van R. Gebruik getwd() en setwg() in R om de werkmap uit te lezen of te wijzigen.

en: Save changes
nl: Bewaar wijzigingen

en: Save city
nl: Plaats opslaan

en: Save country
nl: Land opslaan

en: Save for further completion by survey user
nl: Opslaan voor later door de invuller

en: Save plugin settings
nl: Opslaan instellingen plugin

en: Save postal code
nl: Postcode opslaan

en: Save question group
nl: Vraaggroep opslaan

en: Save quota
nl: Opslaan quota

en: Save referrer URL?
nl: Verwijzer URL opslaan?

en: Save settings
nl: Instellingen bewaren

en: Save state
nl: Provincie opslaan

en: Save this, then create another:
nl: Bewaar deze en maak dan een andere:

en: Save timings?
nl: Timinginstellingen bewaren?

en: Save your responses so far
nl: Sla je antwoorden tot nu toe op

en: Save your unfinished survey
nl: Bewaar de onvoltooide vragenlijst

en: Saved Responses
nl: Bewaarde respons

en: Saved Responses:
nl: Bewaarde respons:

en: Saved Survey Details
nl: Gegevens van de opgeslagen vragenlijst

en: Saved name
nl: Bewaarde naam

en: Scale
nl: Schaal

en: Scale 1
nl: Schaal 1

en: Scale 2
nl: Schaal 2

en: Scope
nl: Bereik

en: Screen:
nl: Scherm:

en: Search
nl: Zoek

en: Search attributes
nl: Zoek velden

en: Search shared participants
nl: Zoek gedeelde deelnemers

en: Search...
nl: Zoek...

en: Second choice
nl: Tweede keuze

en: Section
nl: Sectie

en: Security
nl: Beveiliging

en: Security Question
nl: Beveiligingsvraag

en: Security alert
nl: Beveiligingswaarschuwing

en: Security question
nl: Beveiligingsvraag

en: Security question:
nl: Beveiligingsvraag:

en: Select Answer
nl: Kies antwoord

en: Select LimeSurvey question file (*.lsq/*.csv)
nl: Kies LimeSurvey vraagbestand (*.lsq/*.csv)

en: Select ZIP File:
nl: Selecteer ZIP-bestand:

en: Select ZIP file:
nl: Selecteer ZIP-bestand:

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Select at least one attribute.
nl: Selecteer minstens één attribuut.

en: Select at least one survey.
nl: Selecteer minstens één vragenlijst.

en: Select columns
nl: Selecteer kolommen

en: Select file
nl: Selecteer bestand

en: Select label set file (*.lsl,*.csv):
nl: Kies bestand met labelset (*.lsl, *.csv):

en: Select one of the three options
nl: Selecteer één van de drie opties

en: Select output format
nl: Selecteer uitvoerformaat

en: Select question
nl: Selecteer vraag

en: Select question group file (*.lsg/*.csv):
nl: Kies bestand met vraaggroep (*.lsq/*.csv)

en: Select survey structure file (*.lss, *.csv, *.txt) or survey archive (*.lsa):
nl: Kies het structuurbestand (*.lss, *.csv, *.txt) of het archiefbestand (*.lsa):

en: Select survey to copy:
nl: Kies te kopiëren vragenlijst:

en: Select template ZIP file:
nl: Selecteer ZIP-bestand:

en: Select the LDAP query you want to run:
nl: Selecteer de LDAP-query die je wilt laten uitvoeren:

en: Select the answer for each subquestion.
nl: Selecteer het antwoord voor elke subvraag.

en: Select the type of chart to be displayed
nl: Selecteer het te tonen type tabel

en: Select which fields to import as attributes with your participant. | Select which fields to import as attributes with your %s participants.
nl[0]: Selecteer welke velden geïmporteerd moeten worden van deze deelnemer.
nl[1]: Selecteer welke velden geïmporteerd moeten worden van deze %s deelnemers.

en: Select...
nl: Kies...

en: Semicolon
nl: Puntkomma

en: Send
nl: Verstuur

en: Send Invitations
nl: Verstuur uitnodigingen

en: Send Reminders
nl: Verstuur herinneringen

en: Send a reminder email to the selected entries (if they have already received the invitation email)
nl: Verstuur een e-mail met een herinnering naar de geselecteerden (als deze de uitnodiging al eerder hebben gekregen)

en: Send an invitation email to the selected entries (if they have not yet been sent an invitation email)
nl: Verstuur een e-mail met de uitnodiging naar de geselecteerden (als deze de uitnodiging nog niet eerder hebben gekregen)

en: Send basic admin notification email to:
nl: E-mail eenvoudige bevestiging naar:

en: Send confirmation emails?
nl: Versturen e-mails ter bevestiging?

en: Send detailed admin notification email to:
nl: E-mail gedetailleerde bevestiging naar:

en: Send email invitation
nl: Verstuur uitnodiging

en: Send email invitations
nl: Verstuur uitnodigingen

en: Send email reminder
nl: Verstuur herinnering

en: Send invitation email to this person (if they have not yet been sent an invitation email)
nl: Stuur via e-mail een uitnodiging naar deze persoon (indien hij nog niet uitgenodigd is)

en: Send me a copy:
nl: Stuur mij een kopie:

en: Send reminder email to this person (if they have already received the invitation email)
nl: Stuur via e-mail een herinnering naar deze persoon (indien hij al uitgenodigd is)

en: Send reminder to token ID(s):
nl: Verstuur herinneringen naar toegangscode ID's:

en: Sending invitations...
nl: Bezig met versturen van uitnodigingen...

en: Sending reminders...
nl: Herinneringen worden verstuurd...

en: Sending to Token IDs
nl: Versturen naar toegangscodes ID's

en: Separator used:
nl: Gebruikt scheidingsteken:

en: Serbian (Cyrillic)
nl: Servisch (Cyrillisch)

en: Serbian (Latin)
nl: Servisch (Latijns)

en: Server name & port:
nl: Server naam & poort:

en: Server time:
nl: Servertijd:

en: Session lifetime for surveys (seconds):
nl: Sessie tijdsduur voor enquêtes (seconden):

en: Session writable
nl: Sessie schrijfbaar

en: Set Survey Rights
nl: Vragenlijst rechten instellen

en: Set a specific SPSS export scale type for this question
nl: SPSS schaaltype voor deze vraag instellen

en: Set conditions for this question
nl: Stel condities voor deze vraag in

en: Set cookie to prevent repeated participation?
nl: Stel cookie in om herhaald invullen te voorkomen?

en: Set global permissions for this user
nl: Wijzig rechten

en: Set name:
nl: Naam labelset:

en: Set survey permissions
nl: Bepaal rechten vragenlijst

en: Set template permissions
nl: Instellen sjabloonrechten

en: Set template permissions for this user
nl: Wijzig sjabloonrechten van deze gebruiker

en: Set templates that this user may access
nl: Stel de sjablonen in waartoe deze gebruiker toegang heeft

en: Set the percentage width of the (sub-)question column (1-100)
nl: Stel de breedte van de (sub)vraag kolom in op percentage (1-100)

en: Set this to the IP/net location of your database server. In most cases "localhost" will work. You can force Unix socket with complete socket path.
nl: Stel dit in op de IP/net locatie van de database server. In de meeste gevallen is dat "localhost". Je kunt Unix socket forceren met het volledige socket pad.

en: Set token length to:
nl: Lengte toegangscode:

en: Set user permissions
nl: Wijzig rechten gebruiker

en: Settings & Plugins
nl: Instellingen & Plugins

en: Settings for plugin %s
nl: Instellingen plugin %s

en: Share
nl: Deel

en: Share panel
nl: Deel bestand

en: Share participants with other users
nl: Deel deelnemers met andere gebruikers

en: Share the selected participants
nl: Deel alle geselecteerde deelnemers

en: Shared user id
nl: Gedeeld gebruikers ID

en: Shared with
nl: Gedeeld met

en: Sharing participants...
nl: Deelnemers delen...

en: Shift-JIS Japanese
nl: Shift-JIS Japans

en: Short Free Text
nl: Korte vrije tekst

en: Short names
nl: Korte namen

en: Should never  get to this line?
nl: Deze regel is niet bereikbaar?

en: Should we proceed with the delete?
nl: Wilt je doorgaan met het verwijderen?

en: Show
nl: Toon

en: Show "No answer"
nl: Toon "Geen antwoord"

en: Show "There are X questions in this survey"
nl: Toon "Er zijn X vragen in deze vragenlijst"

en: Show 'no answer' option for non-mandatory questions:
nl: Toon optie 'geen antwoord' bij niet verplichte vragen:

en: Show Details of this Question
nl: Toon gegevens van deze vraag

en: Show PHPInfo
nl: Toon PHPInfo

en: Show [<< Prev] button
nl: Toon [<< Vorige] knop

en: Show a map in the statistics?
nl: Toon een kaart in de statistieken?

en: Show advanced settings
nl: Toon speciale instellingen

en: Show an alert if answers exceeds the number of max answers
nl: Geef een waarschuwing als het maximale antwoorden overschreden wordt

en: Show both
nl: Toon beide

en: Show both (Forced by the system administrator)
nl: Toon beide (bepaald door beheerder)

en: Show comment
nl: Toon toelichting

en: Show conditions for this question
nl: Toon condities van deze vraag

en: Show details of this group
nl: Toon gegevens van deze groep

en: Show details of this question
nl: Toon details van deze vraag

en: Show details of this survey
nl: Toon details van deze vragenlijst

en: Show during registration?
nl: Tonen tijdens registratie?

en: Show grand total
nl: Toon totale som

en: Show grand total for either columns or rows
nl: Toon eindtotaal voor kolommen of rijen

en: Show graphs
nl: Toon grafieken

en: Show graphs in public statistics?
nl: Toon grafieken in openbare statistieken?

en: Show group description only
nl: Toon alleen groepsbeschrijving

en: Show group description only (Forced by the system administrator)
nl: Toon alleen groepsbeschrijving (bepaald door beheerder)

en: Show group name and/or group description
nl: Toon groepsnaam en/of beschrijving

en: Show group name only
nl: Toon alleen groepsnaam

en: Show group name only (Forced by the system administrator)
nl: Toon alleen groepsnaam (bepaald door beheerder)

en: Show help
nl: Toon help

en: Show in public statistics
nl: Toon in openbare statistieken

en: Show javascript alert
nl: Toon javascript foutmelding

en: Show last..
nl: Toon laatste...

en: Show last...
nl: Toon laatste...

en: Show next..
nl: Toon volgende...

en: Show next...
nl: Toon volgende..

en: Show previous..
nl: Toon vorige...

en: Show previous...
nl: Toon vorige...

en: Show progress bar
nl: Toon voortgang

en: Show question code only
nl: Alleen vraagcodes tonen

en: Show question code only (Forced by the system administrator)
nl: Toon alleen vraagcode (bepaald door beheerder)

en: Show question group name and/or description
nl: Toon groepsnaam en/of beschrijving

en: Show question index / allow jumping
nl: Toon vragenindex / toestaan vrije volgorde

en: Show question number and/or code
nl: Toon vraagnummer en/of code

en: Show question number and/or question code
nl: Toon vraagnummer en/of vraagcode

en: Show question number only
nl: Toon alleen vraagnummer

en: Show question number only (Forced by the system administrator)
nl: Toon alleen vraagnummer (bepaald door beheerder)

en: Show start...
nl: Toon begin...

en: Show statistics of this question in the public statistics page
nl: Toon statistieken over deze vraag op de openbare pagina met statistieken

en: Show summary information
nl: Toon samenvatting

en: Show text responses inline:
nl: Toon tekstuele antwoorden inline:

en: Show this token entry
nl: Laat deze toegangscode zien

en: Show title
nl: Toon titel

en: Show token summary
nl: Toon samenvatting

en: Show totals for
nl: Toon totalen voor

en: Show totals for either rows, columns or both rows and columns
nl: Toon totalen voor rijen en/of kolommen

en: Show update notifications:
nl: Toon wijzigingsbevestigingen:

en: Show welcome screen?
nl: Welkomstpagina tonen?

en: Showing Filtered Results
nl: Gefilterde Resultaten Tonen

en: Simple selector
nl: Beknopte keuzelijst

en: Simple template editor
nl: Eenvoudige sjabloonbewerker

en: Sine
nl: Sinus

en: Single checkbox
nl: Enkele checkbox

en: Single choice questions
nl: Enkelkeuze vragen

en: Single response: ID %s
nl: Een respons: ID %s

en: Site name
nl: Naam website

en: Site name:
nl: Naam website:

en: Size
nl: Grootte

en: Skipped tokens entry:
nl: Overgeslagen tokens:

en: Slider
nl: Schuif

en: Slider accuracy
nl: Precisie schuif

en: Slider initial value
nl: Startwaarde schuif

en: Slider left/right text separator
nl: Scheiding teksten schuif

en: Slider maximum value
nl: Maximale waarde schuif

en: Slider minimum value
nl: Minimale waarde schuif

en: Slider start as this value (this will set the initial value).
nl: Schuif start met deze waarde (dit stelt de initiële waarde in).

en: Slider starts at the middle position
nl: Schuif begint in het midden

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Some Question have been disabled
nl: Sommige vragen zijn uitgeschakeld

en: Some URL description
nl: Een URL-omschrijving:

en: Some example answer option
nl: Voorbeelden antwoordopties

en: Some example subquestion
nl: Voorbeelden van subvragen

en: Some piece-of-cake steps to create your very own first survey:
nl: Een aantal eenvoudige stappen om je eerste vragenlijst te maken:

en: Some text in this answer
nl: Wat tekst in dit antwoord

en: Some user templates can not be updated, please add the placeholder {TEMPLATEJS} in your startpage.pstpl manually.
nl: Sommige gebruikerssjablonen kunnen niet geüpdatet worden. Voeg de placeholder {TEMPLATEJS} handmatig toe aan je startpage.pstpl.

en: Someone may be trying to use your LimeSurvey session (CSRF attack suspected). If you just clicked on a malicious link, please report this to your system administrator.
nl: Iemand probeert mogelijk je LimeSurvey sessie te gebruiken (CSRF aanval vermoedelijk). Als je net op een vreemde link hebt geklikt, neem dan contact op met je beheerder.

en: Sorry there are no supported question types in this survey.
nl: Er zijn geen ondersteunde vraagtypes in deze vragenlijst.

en: Sorry your responses have exceeded a quota on this survey.
nl: Helaas, het maximaal aantal deelnemers is al bereikt.

en: Sorry, but the LDAP module is missing in your PHP configuration.
nl: Sorry, maar de LDAP-module is niet aanwezig in de PHP configuratie.

en: Sorry, but this question has no responses yet so a graph cannot be shown.
nl: Er kan geen grafiek getoond worden omdat er nog geen antwoorden op deze vraag zijn.

en: Sorry, but this question has too many answer options to be shown properly in a graph.
nl: Deze vraag heeft teveel antwoorden om goed in een grafiek te kunnen worden getoond.

en: Sorry, no more files can be uploaded!
nl: Er kunnen geen bestanden meer worden geüpload!

en: Sorry, only %s extensions are allowed!
nl: Alleen bestandstype (%s) is toegestaan!

en: Sorry, only %s files can be uploaded for this question!
nl: Alleen %s bestanden kunnen worden geüpload voor deze vraag!

en: Sorry, the name you entered for the label set is already in the database. Please select a different name.
nl: Er is al een labelset met deze naam; kies een andere naam.

en: Sorry, the request failed!
nl: Sorry, het verzoek is mislukt!

en: Sorry, the uploaded file (%s) is larger than the allowed filesize of %s KB.
nl: Het geüploade bestand (%s) is groter dan toegestaan (%s KB).

en: Sorry, there was an error uploading your file
nl: Er is een fout opgetreden bij het uploaden van je bestand

en: Sorry, this file extension (%s) is not allowed!
nl: Dit bestandstype (%s) is niet toegestaan!

en: Sorry, this file is too large. Only files up to %s KB are allowed.
nl: Dit bestand is te groot. Maximale bestandsgrootte is %s KB.

en: Sorry, this file is too large. Only files upto %s KB are allowed.
nl: Dit bestand is te groot. Maximale bestandsgrootte is %s KB.

en: Sorry. There is no matching survey.
nl: Sorry. Er is geen vragenlijst met dit nummer.

en: Sort answers alphabetically
nl: Sorteer antwoorden alfabetisch

en: Sort the answer options alphabetically
nl: Sorteer de antwoordopties alfabetisch

en: Source table
nl: Bron tabel

en: Spanish
nl: Spaans

en: Spanish (Argentina)
nl: Spaans (Argentinië)

en: Spanish (Argentina) (Informal)
nl: Spaans (Argentinië, informeel)

en: Spanish (Chile)
nl: Spaans (Chili)

en: Spanish (Mexico)
nl: Spaans (Mexico)

en: Specify a custom date/time format (the <i>d/dd m/mm yy/yyyy H/HH M/MM</i> formats and "-./: " characters are allowed for day/month/year/hour/minutes without or with leading zero respectively. Defaults to survey's date format
nl: Geef zelf een formaat voor datum/tijd aan (<i>d/dd m/mm yy/yyyy H/HH M/MM</i> en "-/:" tekens zijn toegestaan voor dag/maand/jaar/uur/minuten zonder of met voorloop nullen. Standaard voor een datumformaat

en: Specify how array-filtered sub-questions should be displayed
nl: Geef aan hoe array-filtered subvragen moeten worden getoond

en: Square root
nl: Wortel

en: Standard Fields
nl: Standaard velden

en: Standard deviation
nl: Standaardafwijking

en: Standard files:
nl: Standaard bestanden:

en: Standard token fields
nl: Standaard token velden

en: Start HTML editor in a popup window
nl: Start HTML editor in een pop-up venster

en: Start bounce processing
nl: Start verwerken bounce

en: Start date/time:
nl: Ingangsdatum/tijd:

en: Start installation
nl: Start installatie

en: Start language
nl: Begin taal

en: Start language:
nl: Begin taal:

en: Started but not yet completed
nl: Begonnen maar nog niet afgerond

en: Starting from:
nl: Beginnend vanaf:

en: Starting in 2.05, variable names should only contain letters and numbers; and may not start with a number. This variable name is deprecated.
nl: Vanaf versie 2.05 mag een naam van een variabele alleen uit letters en cijfers bestaan en moet het beginnen met een letter. Deze naam wordt ontraden.

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Statistics URL
nl: Statistieken URL

en: Statistics report language
nl: Statistieken taal

en: Statistics survey %s
nl: Statistieken vragenlijst %s

en: Step value
nl: Stapgrootte

en: Stop this survey
nl: Stop deze vragenlijst

en: Store the city?
nl: Plaats opslaan?

en: Store the country?
nl: Land opslaan?

en: Store the postal code?
nl: Postcode opslaan?

en: Store the state?
nl: Provincie opslaan?

en: Straight
nl: Per vraag

en: Strip HTML and PHP tags from a string
nl: Verwijder de HTML en PHP tags uit een tekst

en: Strip whitespace (or other characters) from the beginning and end of a string
nl: Verwijder whitespace (of andere tekens) van het begin en het einde van een tekst

en: Strip whitespace (or other characters) from the beginning of a string
nl: Verwijder whitespace (of andere karakters) van het begin van een stuk tekst

en: Strip whitespace (or other characters) from the end of a string
nl: Verwijder whitespace (of andere tekens) van het einde van een tekst

en: Sub-question validation equation
nl: Subvraag controle vergelijking

en: Sub-question validation tip
nl: Subvraag controle tip

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Submission date
nl: Datum inzending

en: Submit
nl: Versturen

en: Submit Your Survey.
nl: Verstuur je vragenlijst

en: Submit your answers
nl: Je antwoorden doorgeven

en: Submit your survey.
nl: Verstuur je vragenlijst.

en: Submitted
nl: Verzonden

en: Subquestion
nl: Subvraag

en: Subquestion codes may only contain alphanumeric characters.
nl: Een subvraagcode mag alleen letters en cijfers bevatten.

en: Subquestion codes must be unique.
nl: Subvraagcodes moeten uniek zijn.

en: Subquestion:
nl: Subvraag:

en: Subquestions
nl: Subvraag

en: Subquestions %s could not be updated.
nl: Subvragen %s kunnen niet gewijzigd worden.

en: Subquestions were successfully saved.
nl: Subvragen zijn opgeslagen.

en: Subtotals based on displayed questions
nl: Subtotalen van getoonde vragen

en: Success
nl: Succesvol

en: Success!
nl: Succes!

en: Successfully created CPDB entries
nl: Toegangscodes aangemaakt

en: Successfully created token entries
nl: Toegangscodes aangemaakt

en: Sum
nl: Som

en: Sum the values of answered questions in the list which pass the critiera (arg op value)
nl: Sommeer de waarden van de beantwoorde vragen in de lijst die aan de voorwaarden voldoen (argument op waarde)

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Superadministrator
nl: Hoofdbeheerder

en: Support this project - Donate to
nl: Draag bij aan dit project - Doneer aan

en: Survey
nl: Vragenlijst

en: Survey %s
nl: Vragenlijst %s

en: Survey Access
nl: Vragenlijst toegang

en: Survey Format is %s:
nl: Formaat van vragenlijst is %s:

en: Survey Has Been Deactivated
nl: De vragenlijst is gedeactiveerd.

en: Survey ID
nl: vragenlijst ID

en: Survey ID %d saved at %s containing %d record(s)
nl: Vragenlijst ID %d opgeslagen op %s bevattende %d record(s)

en: Survey ID %d saved at %s containing %d record(s) (%s)
nl: Vragenlijst ID %d opgeslagen op %s bevattende %d record(s) (%s)

en: Survey List Page
nl: Overzichtslijst

en: Survey URL
nl: URL van de vragenlijst

en: Survey activation
nl: Activeren vragenlijst

en: Survey admin can choose
nl: Beheerder van vragenlijst kan kiezen

en: Survey administrator
nl: vragenlijst beheerder

en: Survey archive (.lsa)
nl: Vragenlijst archief (.lsa)

en: Survey bounce email:
nl: E-mailadres bij bounce:

en: Survey cannot be activated yet.
nl: De vragenlijst kan nog niet worden geactiveerd.

en: Survey cannot be activated. Either you have no permission or there are no questions.
nl: De vragenlijst kan niet worden geactiveerd. Of je hebt geen rechten of er zijn geen vragen.

en: Survey content
nl: Vragenlijst inhoud

en: Survey copy summary
nl: Samenvatting kopiëren vragenlijst

en: Survey could not be created because it did not have a title
nl: De vragenlijst kan niet aangemaakt worden omdat er geen titel is

en: Survey could not be updated
nl: De vragenlijst kan niet bijgewerkt worden

en: Survey could not be updated.
nl: Het wijzigen van de vragenlijst is mislukt.

en: Survey currently active
nl: De vragenlijst is actief

en: Survey deleted.
nl: vragenlijst verwijderd.

en: Survey deletion
nl: Vragenlijst verwijderen

en: Survey does not pass consistency check
nl: Deze vragenlijst is niet consistent

en: Survey expiration date
nl: Vervaldatum vragenlijst

en: Survey has been activated. Results table has been successfully created.
nl: De vragenlijst is geactiveerd. De tabel met resultaten is aangemaakt.

en: Survey import summary
nl: Samenvatting importeren vragenlijst

en: Survey links
nl: Links vragenlijst

en: Survey locale settings
nl: Land instellingen

en: Survey logic file
nl: Vragenlijst logica-bestand

en: Survey mode is set to %s:
nl: Mode van vragenlijst is gewijzigd naar %s:

en: Survey name
nl: Naam vragenlijst

en: Survey name (ID)
nl: Naam vragenlijst (ID)

en: Survey name (ID):
nl: Naam vragenlijst (ID):

en: Survey name-[SID]/Group name
nl: Naam vragenlijst-[SID]/Groepsnaam

en: Survey participants
nl: Deelnemers aan de vragenlijst

en: Survey permissions
nl: Vragenlijst rechten

en: Survey permissions for all users in this group were successfully updated.
nl: Alle rechten van gebruikers in deze groep zijn gewijzigd.

en: Survey permissions were successfully updated.
nl: Rechten zijn gewijzigd.

en: Survey preview only for administration users
nl: Voorvertonen vragenlijst alleen voor beheerders

en: Survey properties
nl: Vragenlijst eigenschappen

en: Survey quota
nl: vragenlijst quota

en: Survey quotas
nl: Vragenlijst quota

en: Survey registration confirmation
nl: Bevestiging registratie vragenlijst

en: Survey response
nl: Vragenlijst response

en: Survey response %d
nl: Vragenlijst response %d

en: Survey security
nl: Vragenlijst beveiliging

en: Survey settings
nl: Instellingen

en: Survey settings were successfully saved.
nl: Instellingen van vragenlijst zijn opgeslagen.

en: Survey structure (.lss)
nl: vragenlijst structuur (*.lss)

en: Survey structure import summary
nl: Samenvatting importeren vragenlijst

en: Survey table could not be created.
nl: De tabel voor de vragenlijst kan niet aangemaakt worden.

en: Survey table name
nl: Tabelnaam vragenlijst

en: Survey text elements successfully saved.
nl: Tekstelementen zijn opgeslagen.

en: Survey title
nl: Titel vragenlijst

en: Survey title and description
nl: Vragenlijst titel en beschrijving

en: Survey was successfully added.
nl: Je vragenlijst is toegevoegd.

en: Surveys
nl: Vragenlijsten

en: Surveys:
nl: Vragenlijsten:

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Switch to closed-access mode
nl: Wijzigen in besloten toegangsmode

en: System overview
nl: Overzicht systeem

en: TIS620 Thai
nl: TIS620 Thais

en: Tab-separated-values format (*.txt)
nl: Tab-separated-values-formaat (*.txt)

en: Table column usage
nl: Gebruik tabelkolom

en: Table prefix
nl: Tabel voorvoegsel

en: Table size usage
nl: Tabelgrootte gebruik

en: Take ownership
nl: Eigenaar worden

en: Tangent
nl: Tangens

en: Target (sub-)question:
nl: Doel (sub)vragen:

en: Target question
nl: Doel vraag

en: Tempdir %s is not writable
nl: Tijdelijk map %s is niet schrijfbaar

en: Template %s not found, please review when activating.
nl: Sjabloon %s ontbreekt, controleer dit bij het actief maken.

en: Template '%s' does already exist.
nl: Sjabloon '%s' bestaat al.

en: Template '%s' was successfully deleted.
nl: Sjabloon `%s` is verwijderd.

en: Template Editor
nl: Sjablooneditor

en: Template Preview:
nl: Sjabloon voorvertonen:

en: Template Sample
nl: Sjabloon voorbeeld

en: Template could not be renamed to `%s`.
nl: Sjabloon kan niet worden hernoemd naar `%s`.

en: Template editor
nl: Sjabloon bewerker

en: Template editor mode
nl: Sjabloon bewerker mode

en: Template editor:
nl: Sjabloon editor:

en: Template name
nl: Sjabloon naam

en: Template permissions were updated successfully.
nl: Sjabloonrechten gewijzigd.

en: Template preview image
nl: Sjabloon voorvertonen afbeelding

en: Template upgrade summary
nl: Sjabloon upgrade overzicht

en: Template(s) to be verified :
nl: Te controleren sjablo(o)n(en):

en: Template:
nl: Sjabloon:

en: Templates
nl: Sjablonen

en: Terminate survey
nl: Beëindig vragenlijst

en: Terminate survey with warning
nl: Vragenlijst afsluiten met waarschuwing

en: Test if your server has SSL enabled by clicking on this link.
nl: Klik op deze link om te testen of je server SSL ingeschakeld heeft.

en: Test survey
nl: Test deze vragenlijst

en: Test this survey
nl: Test deze vragenlijst

en: Text [Help] (Tip)
nl: Tekst [Help] (Tip)

en: Text box
nl: Tekstvak

en: Text display
nl: Tekst scherm

en: Text file row number
nl: Regelnummer in het tekstbestand

en: Text inputs
nl: Tekstinvoer

en: Text questions
nl: Tekst vragen

en: Text shown on each subquestion row between both scales in dropdown mode
nl: Tekst die bij elke subvraag tussen de schalen wordt getoond

en: Thai
nl: Thais

en: Thank you for completing this survey.
nl: Bedankt voor je deelname aan deze vragenlijst.

en: Thank you for registering to participate in this survey.
nl: Bedankt voor je deelname aan deze vragenlijst.

en: Thank you for saving your survey in progress.  The following details can be used to return to this survey and continue where you left off.  Please keep this e-mail for your reference - we cannot retrieve the password for you.
nl: Je vragenlijst is opgeslagen. Je kan onderstaande gegevens gebruiken om verder te gaan met de vragenlijst. Bewaar deze e-mail zorgvuldig. je wachtwoord wordt niet door ons opgeslagen.

en: Thank you!
nl: Bedankt!

en: The 'time limit warning' will stay visible for this many seconds (will not turn off if this setting is left blank)
nl: Aantal seconden dat de waarschuwing voor de tijdslimiet zichtbaar is (leeg betekent dat het zichtbaar blijft)

en: The 2nd 'time limit warning' will stay visible for this many seconds (will not turn off if this setting is left blank)
nl: Aantal seconden dat de 2e waarschuwing zichtbaar blijft (leeg betekent dat de waarschuwing zichtbaar blijft)

en: The 2nd message to display as a 'time limit warning' (a default warning will display if this is left blank)
nl: De te tonen 2e waarschuwing voor de tijdslimiet (er is een standaardboodschap)

en: The LimeSurvey ComfortUpdate is an easy procedure to quickly update to the latest version of LimeSurvey.
nl: ComfortUpdate is een gemakkelijke procedure om snel de nieuwste versie van LimeSurvey te installeren.

en: The LimeSurvey database is being upgraded
nl: De LimeSurvey database wordt bijgewerkt

en: The answer options will be distributed across the number of columns set here
nl: De opties worden verdeeld over het aantal hier opgegeven kolommen

en: The answer to the security question is incorrect.
nl: Het antwoord op de beveiligingsvraag is fout.

en: The answer(s) must meet these array_filter criteria:
nl: De antwoorden moeten voldoen aan deze "array_filter' voorwaarden:

en: The answer(s) must meet these validation criteria:
nl: De antwoorden moet voldoen aan de volgende criteria:

en: The database does exists and contains LimeSurvey tables. You'll be redirected to the database update or (if your database is already up to date) to the administration login in 5 seconds. If not, please click <a href="%s">here</a>.
nl: De database bestaat en bevat LimeSurvey tabellen. Je wordt doorgestuurd naar het updaten van de database. Als dit updaten niet nodig is, dan wordt je na 5 seconden doorgestuurd naar het inlogscherm. Als je niet wordt doorgestuurd, klik dan <a href="%s">hier</a>.

en: The database export is only available for MySQL databases. For other database types please use the according backup mechanism to create a database dump.
nl: Het exporteren van de database is alleen beschikbaar voor MySQL databases. Voor andere typen dien je gebruik te maken van een geschikt back-up mechanisme.

en: The database you specified does already exist.
nl: De opgegeven database bestaat al.

en: The database you specified does not exist:
nl: De database die je hebt opgegeven bestaat niet:

en: The email address is not valid.
nl: Het e-mailadres is niet geldig.

en: The email you used has already been registered.
nl: Het e-mailadres dat je opgaf is al geregistreerd.

en: The email you used is not valid. Please try again.
nl: Het e-mailadres dat je opgaf is ongeldig. Probeer het nog eens.

en: The entry was assigned the following record id:
nl: Het record heeft het volgende nummer:

en: The file %s was deleted.
nl: Bestand %s verwijderd.

en: The file has been successfuly uploaded.
nl: Het uploaden van het bestand is gelukt.

en: The following LimeSurvey updates are available:
nl: De volgende LimeSurvey updates zijn beschikbaar:

en: The following additional fields were found in your CSV file.
nl: De volgende extra velden zijn aanwezig in je CSV-bestand.

en: The following answers should be deleted:
nl: De volgende antwoorden moeten worden verwijderd:

en: The following assessments should be deleted:
nl: De volgende beoordelingen moeten worden verwijderd:

en: The following conditions should be deleted:
nl: De volgende conditie moet worden verwijderd:

en: The following files will be modified or deleted but were already modified by someone else.
nl: De volgende bestanden worden gewijzigd of verwijderd maar zijn al door iemand anders gewijzigd.

en: The following files would be added by the update but already exist. This is very unusual and may be co-incidental.
nl: De volgende bestanden zouden worden toegevoegd, maar bestaan al. Dat is vreemd.

en: The following groups should be deleted:
nl: De volgende groepen moeten worden verwijderd:

en: The following old survey response tables exist and may be deleted if no longer required:
nl: De tabellen van de volgende oude vragenlijsten kunnen worden verwijderd indien ze niet langer nodig zijn:

en: The following old survey tables should be deleted because they contain no records or their parent survey no longer exists:
nl: De tabellen van de volgende oude vragenlijsten dienen te worden verwijderd omdat de bijbehorende vragenlijst niet meer bestaat:

en: The following old token list tables exist and may be deleted if no longer required:
nl: De volgende oude toegangscodetabellen kunnen worden verwijderd:

en: The following old token tables could be restored:
nl: De volgende oude toegangscodetabellen konden niet worden hersteld:

en: The following old token tables should be deleted because they contain no records or their parent survey no longer exists:
nl: De volgende oude toegangscodetabellen dienen worden verwijderd omdat zij geen gegevens bevatten of de bijbehorende vragenlijst niet meer bestaat:

en: The following problems have been found:
nl: De volgende problemen zijn gevonden:

en: The following questions should be deleted:
nl: De volgende vragen moeten worden verwijderd:

en: The following settings cannot be changed when the survey is active.
nl: Kan niet worden gewijzigd (vragenlijst actief).

en: The following steps will be done by this update:
nl: De volgende stappen worden uitgevoerd:

en: The following survey language settings should be deleted:
nl: De volgende taalinstellingen van de vragenlijst moeten worden verwijderd:

en: The following surveys are available:
nl: De volgende vragenlijsten zijn beschikbaar:

en: The following surveys should be deleted:
nl: De volgende vragenlijsten moeten worden verwijderd:

en: The fonts file %s was not found in <limesurvey root folder>/fonts directory. Please, see the txt file for your language in fonts directory to generate the charts.
nl: Het lettertypen-bestand %s is niet gevonden in de map <limesurvey root folder>/fonts. Lees het tekstbestand in jouw taal in deze map om de grafieken te generen.

en: The handle is displayed at the middle of the slider except if Slider initial value is set (this will not set the initial value).
nl: De schuif staat in het midden behalve als de initiële waarde is gezet (dit zal niet de initiële waarde wijzigen).

en: The imap PHP library is not installed. Please contact your system administrator.
nl: De PHP library 'imap' is niet geïnstalleerd. Zoek contact met de beheerder.

en: The languages of the imported group file must at least include the base language of this survey.
nl: De geïmporteerde groep moet in ieder geval de basistaal van deze vragenlijst bevatten.

en: The languages of the imported question file must at least include the base language of this survey.
nl: De geïmporteerde vraag moet in ieder geval de basistaal van deze vragenlijst bevatten.

en: The last cell are for no answer.
nl: De laatste plek is voor 'geen antwoord'.

en: The last cell give some information.
nl: In het laatste veld wordt informatie getoond.

en: The last column show the total for the row.
nl: In de laatste kolom staat het totaal van de regel.

en: The last row show the total for the column and the last column show the total for the row.
nl: In de laatste rij staat het totaal van de kolom en in de laatste kolom staat het totaal van de regel.

en: The last row show the total for the column.
nl: In de laatste rij staat het totaal van de kolom.

en: The logarithm of number to base, if given, or the natural logarithm.
nl: Het logaritme met een gegeven grondtal, of het natuurlijk logaritme (grondtal e).

en: The maximum number of files has been uploaded. You may return back to survey.
nl: Het maximale aantal bestanden is geüpload, je kunt terugkeren naar de vragenlijst.

en: The message to display as a 'time limit warning' (a default warning will display if this is left blank)
nl: De te tonen waarschuwing voor de tijdslimiet (er is een standaardboodschap)

en: The message to display when the time limit has expired (a default message will display if this setting is left blank)
nl: De te tonen boodschap na het verlopen van de tijd (er is een standaardboodschap)

en: The minimum number of files has not been uploaded.
nl: Het minimale aantal bestanden is nog niet geüpload.

en: The new question group/question order was successfully saved.
nl: Vraaggroep is opgeslagen.

en: The number of selected columns was reduced automatically.
nl: Het aantal geselecteerde kolommen is automatisch verlaagd.

en: The participant cannot upload a single file larger than this size
nl: De deelnemer kan geen bestand laden groter dan

en: The question could not be added. You must enter at least a question code.
nl: De vraag kan niet worden toegevoegd. Je moet in ieder geval een vraagcode invullen.

en: The question could not be added. You must enter at least enter a question code.
nl: De vraag kan niet worden toegevoegd. Je moet een vraagcode invullen.

en: The question group was deleted.
nl: Groep is verwijderd.

en: The record of your survey responses does not contain any identifying information about you, unless a specific survey question explicitly asked for it.
nl: De gegevens die worden vastgelegd over de vragenlijst die je hebt ingevuld bevatten geen gegevens die tot je zijn te herleiden. Behalve als er in een vraag naar is gevraagd.

en: The records have been saved successfully!
nl: De records zijn opgeslagen!

en: The redundancy check looks for tables leftover after deactivating a survey. You can delete these if you no longer require them.
nl: De redundantiecontrole kijkt of er tabellen zijn achtergebleven na het deactiveren van een vragenlijst. Je kunt deze verwijderen als je ze niet langer nodig hebt.

en: The related survey is missing.
nl: Gerelateerde vragenlijst ontbreekt.

en: The required directory for saving the uploaded files couldn't be created. Please check file premissions on the /upload/surveys directory.
nl: De map voor het bewaren van de geüploade bestanden kan niet worden aangemaakt. Controleer de bestandsrechten van de map /upload/surveys.

en: The response timings table has been renamed to:
nl: De respons timing tabel is hernoemd naar:

en: The responses table has been renamed to:
nl: De responstabel is hernoemd naar:

en: The responses to this survey are no longer available using LimeSurvey.
nl: De responses van deze vragenlijst zijn niet langer beschikbaar in LimeSurvey.

en: The selected attribute was invalid.
nl: Het geselecteerde attribuut is ongeldig.

en: The sum must be at least %s
nl: De som moet minimaal %s zijn

en: The sum must be at most %s
nl: De som moet maximaal %s zijn

en: The sum must be between %s and %s
nl: De som moet tussen %s en %s zijn

en: The sum must equal %s
nl: De som moet gelijk zijn aan %s

en: The sum must equal %s.
nl: De som moet gelijk zijn aan %s.

en: The sum of the multiple numeric inputs must be greater than this value
nl: De som van meervoudige numerieke invoer moet groter zijn dan deze waarde

en: The survey cannot be activated until these problems have been resolved.
nl: De vragenlijst kan niet worden geactiveerd zolang deze problemen niet zijn opgelost.

en: The survey was successfully expired by setting an expiration date in the survey settings.
nl: Deze vragenlijst is verlopen, door de vervaldatum te zetten in de vragenlijst instellingen.

en: The survey you selected does not exist
nl: De vragenlijst die je hebt geselecteerd bestaat niet

en: The text message that displays in the countdown timer during the countdown
nl: De te tonen boodschap bij de klok gedurende het aftellen

en: The token entry was successfully updated.
nl: Toegangscode-record is bijgewerkt.

en: The token you have provided is either not valid, or has already been used.
nl: De code die je hebt ingevoerd is ongeldig of is al gebruikt.

en: The token you have provided is not valid or has already been used.
nl: De toegangscode die je hebt ingevoerd is ongeldig of is al gebruikt.

en: The token you provided doesn't match the one in your session.
nl: De toegangscode die je hebt ingevuld komt niet overeen met die van je sessie.

en: The tokens table associated with this survey has been renamed to:
nl: De toegangscodetabel van deze vragenlijst is hernoemd naar:

en: The tokens table has now been removed and tokens are no longer required to access this survey.
nl: De toegangscodetabel is nu verwijderd en er is geen toegangscode meer nodig om de vragenlijst in te vullen.

en: The type of your database management system
nl: Het type van de database

en: The update is now complete!
nl: De update is nu uitgevoerd!

en: The update server is currently busy. This usually happens when the update files for a new version are being prepared.
nl: De server is op dit moment bezig. Dit kan betekenen dat er nu een nieuwe versie wordt aangemaakt op de server.

en: The user name already exists.
nl: Gebruikersnaam bestaat al.

en: The username already exists.
nl: De gebruikersnaam bestaat al.

en: The value of this variable can not be changed
nl: De waarde van deze variabele kan niet gewijzigd worden

en: There are %s orphaned default value entries which can be deleted.
nl: Er zijn %s ongebruikte standaardwaarden die verwijderd kunnen worden.

en: There are %s orphaned question attributes.
nl: Er zijn %s ongebruikte vraagattributen.

en: There are %s orphaned quota entries which can be deleted.
nl: Er zijn %s ongebruikte quota die verwijderd kunnen worden.

en: There are %s orphaned quota language settings which can be deleted.
nl: Er zijn %s ongebruikte taalinstellingen die verwijderd kunnen worden.

en: There are %s orphaned quota members which can be deleted.
nl: Er zijn %s ongebruikte quota die verwijderd kunnen worden.

en: There are %s user attribute fields in this token table
nl: Er zijn %s records in deze toegangscodetabel

en: There are currently no surveys.
nl: Er zijn nu geen vragenlijsten.

en: There are more emails pending than can be sent in one batch. Continue sending emails by clicking below.
nl: Er staan meer e-mails in de wachtrij dan in één keer kunnen worden verstuurd. Ga verder met het versturen door hieronder te klikken.

en: There are no existing conditions in this survey.
nl: Er zijn geen condities in deze vragenlijst.

en: There are no groups available.
nl: Er zijn geen groepen beschikbaar.

en: There are no label sets which match the survey default language
nl: Er is geen labelset voor de taal van de vragenlijst

en: There are no more questions. Please press the <Submit> button to finish this survey.
nl: Je hebt alle vragen gehad. Druk op de <Versturen> knop om deze vragenlijst af te sluiten.

en: There are no participants to be exported.
nl: Er zijn geen deelnemers geëxporteerd.

en: There are no questions in this survey
nl: Er zijn geen vragen in deze vragenlijst

en: There are no unmapped attributes
nl: Er zijn geen niet gekoppelde attributen

en: There are two ways to stop a survey. Please read carefully on the two options below and choose the right one for you.
nl: Er zijn twee manieren om een vragenlijst te stoppen. Lees zorgvuldig de onderstaande mogelijkheden en kies de voor jou juiste.

en: There are {EMAILCOUNT} emails still to be sent.
nl: Er zijn nog {EMAILCOUNT} e-mails te versturen.

en: There are {NUMBEROFQUESTIONS} questions in this survey
nl: Er zijn {NUMBEROFQUESTIONS} vragen in deze vragenlijst

en: There are {NUMBEROFQUESTIONS} questions in this survey.
nl: Er zijn {NUMBEROFQUESTIONS} vragen in deze vragenlijst.

en: There is 1 question in this survey
nl: Er is slechts 1 vraag in deze vragenlijst

en: There is already a recorded answer for this token
nl: Er is al een antwoord geregistreerd voor deze toegangscode

en: There is already an entry with that exact token in the table. The same token cannot be used in multiple entries.
nl: Er is al een gebruiker met exact dezelfde toegangscode in de tabel. Dezelfde toegangscode kan niet bij meerdere gebruikers hetzelfde zijn.

en: There is currently no newer LimeSurvey version available.
nl: Je hebt de meest recente versie van LimeSurvey.

en: There is no matching saved survey
nl: Er is geen vragenlijst gevonden bij deze naam

en: There is no matching survey.
nl: Er is geen bijpassende vragenlijst.

en: There was a problem deleting the template '%s'. Please check your directory/file permissions.
nl: Verwijderen sjabloon '%s' mislukt. Controleer je map/bestandsrechten.

en: There was a problem downloading the update file. Please try to restart the update process.
nl: Downloaden bestand met updates is mislukt. Probeer het opnieuw.

en: There was a problem downloading the updater file. Please try to restart the update process.
nl: Downloaden bestand met updates is mislukt. Probeer het opnieuw.

en: There was a problem updating the user permissions.
nl: Het wijzigen van de gebruikersrechten is mislukt.

en: There was an error on update check (%s)
nl: Er is een fout opgetreden bij de wijzigingscontrole (%s)

en: There was an error using the Google API.
nl: Er is een fout opgetreden in de Google API.

en: There were no eligible emails to send. This will be because none satisfied the criteria of:
nl: Er waren geen e-mails te versturen. De mogelijke oorzaken hiervan zijn:

en: They were found to be duplicate using a combination of firstname, lastname and email fields
nl: Deze zijn dubbel, controle op een combinatie van voornaam, achternaam en e-mailadres

en: They were found to be duplicate using the participant id field
nl: Deze zijn dubbel, controle is uitgevoerd op deelnemer ID

en: Third choice
nl: Derde keuze

en: This ZIP archive contains no valid Resources files. Import failed.
nl: Dit ZIP-bestand bevat geen geldige bestanden. Importeren mislukt.

en: This ZIP archive contains no valid template files. Import failed.
nl: Dit ZIP-bestand bevat geen geldig sjabloon. Importeren mislukt.

en: This action need confirmation.
nl: Deze actie moet bevestigd worden.

en: This archive contains a PDF file of the survey, the queXML file of the survey and a queXF banding XML file which can be used with queXF: http://quexf.sourceforge.net/ for processing scanned surveys.
nl: Het archief bevat een vragenlijst in PDF-formaat, een queXML-bestand en een queXF banding XML-bestand (zie queXF: http://quexf.sourceforge.net/) voor het werken met gescande vragenlijsten.

en: This attribute is automatically mapped
nl: Dit veld is automatisch gekoppeld.

en: This feature is only available for MySQL databases.
nl: Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor MySQL databases.

en: This field is required.
nl: Dit is een verplicht veld.

en: This file is not a LimeSurvey label set file. Import failed.
nl: Dit bestand is geen LimeSurvey labelset. Import mislukt.

en: This file is not a LimeSurvey question file. Import failed.
nl: Dit bestand is geen LimeSurvey vraagbestand. Import mislukt.

en: This file is not a LimeSurvey survey file. Import failed.
nl: Dit bestand is geen LimeSurvey vragenlijst. Import mislukt.

en: This file is not a valid ZIP file archive. Import failed.
nl: Dit bestand is geen geldig ZIP-bestand. Importeren mislukt.

en: This file is too old. Only files from LimeSurvey version 1.50 (DBVersion 112) and newer are supported.
nl: Dit bestand is te oud. Alleen bestanden van LimeSurvey versie 1.50 (DBVersion 112) en nieuwer worden ondersteund.

en: This file type is not allowed to be uploaded.
nl: Je mag bestanden van dit formaat niet uploaden.

en: This filename is not allowed to be uploaded.
nl: Deze bestandsnaam is niet toegestaan.

en: This function creates a ZIP archive of several survey archives and can take some time - please be patient! Do you want to continue?
nl: U gaat een ZIP aanmaken van meerdere oude vragenlijsten, dit kan even duren! Wilt u doorgaan?

en: This group contains no questions.  You must add questions to this group before you can preview it
nl: Deze groep bevat geen vragen. Voeg eerst vragen toe

en: This group description is fairly vacuous, but quite important.
nl: Deze beschrijving van de groep is redelijk leeg, maar is wel belangrijk!

en: This group does not contain any question(s).
nl: Deze groep bevat geen vragen.

en: This group, by itself, does not contain any syntax errors
nl: Deze groep bevat geen fouten

en: This is a closed-access survey, so you must supply a valid token.  Please contact the administrator for assistance.
nl: De toegang tot deze vragenlijst is besloten. Je moet een geldige toegangscode invullen.

en: This is a controlled survey. You need a valid token to participate.
nl: Dit is een gecontroleerde vragenlijst. Je hebt een geldige toegangscode nodig om deel te nemen.

en: This is a hint text that will be shown to the participant describing the question validation equation.
nl: Dit is een toelichting voor de deelnemer om aan te geven hoe de vraag gecontroleerd wordt.

en: This is a sample question text. The user was asked to enter a date.
nl: Dit is een voorbeeldvraag. De gebruiker is gevraagd een datum in te voeren.

en: This is a sample question text. The user was asked to pick an entry.
nl: Dit is een voorbeeldvraag. De gebruiker is gevraagd een antwoord te kiezen.

en: This is a sample survey description. It could be quite long.
nl: Dit is een voorbeeld van een vragenlijst. Het kan vrij lang zijn.

en: This is a shared participant and you are not authorised to edit it
nl: Deze deelnemer wordt gedeeld en je mag de gegevens niet wijzigen

en: This is a tip shown to the participant describing the sub-question validation equation.
nl: Dit is een toelichting voor de deelnemer waarin aangegeven wordt hoe de subvraag gecontroleerd wordt.

en: This is an unstable version and cannot be updated using ComfortUpdate. Please check %sour website%s regularly for a newer version.
nl: Dit is een ontwikkelversie die niet kan worden geüpgraded met ComfortUpdate. Kijk regelmatig op %sonze website%s of er nieuwe versies zijn.

en: This is another sample question text - asking for number.
nl: Dit is een andere voorbeeldvraag. De gebruiker is gevraagd een getal in te voeren.

en: This is not a .csv file.
nl: Dit is geen csv bestand.

en: This is not a valid LimeSurvey survey structure XML file.
nl: Dit bestand is geen LimeSurvey vragenlijst in XML-vorm.

en: This is not a valid response data XML file.
nl: Dit is geen geldig bestand met antwoorden in XML-formaat.

en: This is not a valid timings data XML file.
nl: Dit is geen geldig tijdsdata XML bestand.

en: This is not a valid token data XML file.
nl: Dit is geen geldig tokengegevens XML bestand.

en: This is one last sample question text - asking for some free text.
nl: Dit is ook een voorbeeldvraag. De gebruiker is gevraagd een vrije tekst in te voeren.

en: This is some help text for this question.
nl: Dit is een helptekst voor deze vraag.

en: This is some help text.
nl: Dit is wat helptekst.

en: This is the base language of your survey and it can't be changed later. You can add more languages after you have created the survey.
nl: Dit is de standaardtaal van je vragenlijst, deze kan later niet worden gewijzigd. Je kunt na het aanmaken van de vragenlijst wel meer talen toevoegen.

en: This is the default email address of the site administrator and used for system messages, contact options and default bounce email.
nl: Dit is het standaard e-mailadres van de beheerder. Het wordt gebruikt voor het systeemberichten, contact en bounce e-mail.

en: This is the default name of the site administrator and used for system messages and contact options.
nl: Dit is de standaardnaam van de beheerder en wordt gebruikt voor systeemberichten en contact.

en: This is the survey end message.
nl: Dit is de afsluittekst van de vragenlijst.

en: This list cannot accept token attributes.
nl: In deze lijst zijn geen attributen van de toegangscode toegestaan.

en: This name has already been used for this survey. You must use a unique save name.
nl: Deze naam is al gebruikt voor een opgeslagen sessie van deze vragenlijst. Kies een andere naam.

en: This name is reserved for standard template.
nl: Deze naam is gereserveerd voor het standaardsjabloon.

en: This name will appear in the survey list overview and in the administration header.
nl: Deze naam zal getoond worden in de overzichtslijst van de vragenlijsten en in de kop beheer.

en: This option can't be set if the `Anonymized responses` option is active.
nl: Deze optie is niet mogelijk met de optie anonieme antwoorden.

en: This process will delete this survey, and all related groups, questions answers and conditions.
nl: Deze handeling zal de vragenlijst, inclusief alle groepen, vragen, antwoorden en condities, verwijderen.

en: This question does not have a question 'type' set.
nl: Er is bij deze vraag geen type gedefinieerd.

en: This question has a condition set, however the condition is based on a question that appears after it.
nl: Dit is een voorwaardelijke vraag, maar de voorwaarde hangt af van een latere vraag.

en: This question has at least %s error. | This question has at least %s errors.
nl[0]: Deze vraag heeft minstens %s fout.
nl[1]: Deze vraag heeft tenminste %s fouten.

en: This question has no answers.
nl: Deze vraag heeft geen antwoorden.

en: This question has no subquestions.
nl: Deze vraag heeft geen subvragen.

en: This question is always shown.
nl: Deze vraag wordt altijd getoond.

en: This question is mandatory
nl: Dit is een verplichte vraag

en: This question requires a second answer set but none is set.
nl: Deze vraag vereist een tweede set antwoorden, maar die is er nog niet.

en: This question requires answers, but none are set.
nl: Deze vraag moet antwoorden hebben, maar die zijn er nog niet.

en: This question's SGQA code
nl: SGQA-code van deze vraag

en: This question's group ID number
nl: Het ID-nummer van de vraaggroep

en: This question's question ID number
nl: Het ID-nummer van deze vraag

en: This question's survey ID number
nl: Het ID-nummer van deze vraag

en: This question, by itself, does not contain any syntax errors
nl: Deze vraag bevat geen fouten

en: This response ID is invalid.
nl: Dit antwoord ID is ongeldig.

en: This survey allows public registration. A token table must also be created.
nl: Deze vragenlijst staat openbare aanmelding toe. Er moet ook een toegangscodetabel worden aangemaakt.

en: This survey does not seem to exist.
nl: Deze vragenlijst bestaat niet.

en: This survey does not yet have any questions and cannot be tested or completed.
nl: Er zijn nog geen vragen aangemaakt voor deze vragenlijst en er valt dus niets te testen of in te vullen.

en: This survey has an associated tokens table. If you delete this survey this tokens table will be deleted. We recommend that you export or backup these tokens before deleting this survey.
nl: Deze vragenlijst heeft een toegangscodetabel. Als je de vragenlijst wist, zal ook deze tabel worden verwijderd. Het is aan te raden deze tabel te exporteren of er een back-up van te maken alvorens deze vragenlijst te verwijderen.

en: This survey has not been activated. There are no results to browse.
nl: Deze vragenlijst is niet geactiveerd. Er zijn geen resultaten.

en: This survey is active - click here to stop this survey.
nl: Deze vragenlijst is actief, klik hier om de vragenlijst te deactiveren.

en: This survey is active and a responses table exists. If you delete this survey, these responses (and files) will be deleted. We recommend that you export the responses before deleting this survey.
nl: Deze vragenlijst is actief en er bestaat een responstabel. Als je deze vragenlijst verwijdert, zullen ook de antwoorden worden verwijderd. Het wordt aanbevolen deze eerst te exporteren.

en: This survey is active but expired.
nl: Deze vragenlijst is actief maar verlopen.

en: This survey is active but has a start date.
nl: Deze vragenlijst is actief, maar heeft een ingangsdatum.

en: This survey is anonymous.
nl: Deze vragenlijst is anoniem.

en: This survey is currently active.
nl: Deze vragenlijst is actief.

en: This survey is currently not active
nl: Deze vragenlijst is niet actief

en: This survey is currently not active - click here to activate this survey.
nl: Deze vragenlijst is nu niet actief, klik hier om de vragenlijst te activeren.

en: This survey is currently not active.
nl: Deze vragenlijst is nu niet actief.

en: This survey is currently not active. You will not be able to save your responses.
nl: Deze vragenlijst is nu niet actief. Je antwoorden kunnen niet worden bewaard.

en: This survey is no longer available.
nl: Deze vragenlijst is niet meer beschikbaar.

en: This survey is not active - no responses are available
nl: Deze vragenlijst is niet actief - er zijn geen antwoorden beschikbaar.

en: This survey is not active - no responses are available.
nl: De vragenlijst is niet actief - geen respons beschikbaar.

en: This survey is not active, data entry is not allowed
nl: Deze vragenlijst is niet actief. Antwoorden worden niet opgeslagen.

en: This survey is not active. You must activate the survey before attempting to import a VVexport file.
nl: De vragenlijst is niet actief. Je kunt dan geen VVexport bestand importeren.

en: This survey is not yet activated and so your participants won't be able to fill out the survey.
nl: Deze vragenlijst is nog niet actief. De deelnemers kunnen de vragenlijst dus nog niet invullen.

en: This survey is not yet active. Your response cannot be saved
nl: Deze vragenlijst is nog niet actief. Je antwoorden kunnen niet worden bewaard

en: This survey is not yet started.
nl: Deze vragenlijst is nog niet actief.

en: This survey is now active, and responses can be recorded.
nl: De vragenlijst is actief, de antwoorden worden opgeslagen.

en: This survey setting has not been imported: %s => %s
nl: Deze vragenlijst instelling is niet geïmporteerd: %s => %s

en: This surveys uses anonymized responses, so you can't update your response.
nl: Deze vragenlijst is anoniem, je kunt je antwoord niet bijwerken.

en: This variable name has already been used.
nl: Vraagcode is al in gebruik

en: This will be the password of admin user.
nl: Dit zal het wachtwoord zijn van da beheerder.

en: This will be the userid by which admin of board will login.
nl: Dit zal het ID zijn waarmee de beheerder zal inloggen.

en: This will be your default language.
nl: Dit zal je standaardtaal worden

en: This will replace the existing text. Continue?
nl: Dit zal de bestaande tekst vervangen. Doorgaan?

en: Three
nl: Drie

en: Time difference (in hours):
nl: Tijdsverschil (in uren):

en: Time limit
nl: Tijdslimiet

en: Time limit action
nl: Tijdslimiet actie

en: Time limit countdown message
nl: Tijdslimiet boodschap

en: Time limit disable next
nl: Tijdslimiet uitschakelen volgende

en: Time limit disable prev
nl: Tijdslimiet uitschakelen vorige

en: Time limit expiry message
nl: Tijdslimiet verlopen boodschap

en: Time limit expiry message display time
nl: Tijdslimiet voor verlopen tijd boodschap

en: Time limit message CSS style
nl: Tijdslimiet CSS stijl boodschap

en: Time limit timer CSS style
nl: Tijdslimiet CSS stijl klok

en: Time remaining
nl: Nog beschikbare tijd

en: Time statistics
nl: Tijdstatistieken

en: Timer
nl: Klok

en: Timings table could not be created.
nl: De tabel voor de timinginstellingen kan niet aangemaakt worden.

en: Timings will be saved.
nl: Timinginstellingen worden bewaard.

en: Timings will not be saved.
nl: Timinginstellingen worden niet bewaard.

en: Tip:
nl: Aanwijzing:

en: Title
nl: Titel

en: Title of subquestion %s was updated to %s.
nl: Titel van subvraag %s is gewijzigd naar %s.

en: Title:
nl: Titel:

en: To be able to upload images or other content you have to save your survey once first.
nl: Je moet eerst de vragenlijst opslaan om gegevens te kunnen uploaden.

en: To receive a new password by email you have to enter your user name and original email address.
nl: Om een e-mail te ontvangen met je nieuwe wachtwoord, moet je je gebruikersnaam en het originele e-mailadres invullen.

en: To remain anonymous please use a pseudonym as your username, also an email address is not required.
nl: Gebruik een willekeurige naam als gebruikersnaam om anoniem te blijven, een e-mailadres is niet verplicht.

en: To reorder questions/questiongroups just drag the question/group with your mouse to the desired position.
nl: Klik met de muis op de te verplaatsen vraag / vraaggroep en sleep die naar de gewenste positie.

en: Token
nl: Toegangscode

en: Token ID
nl: Toegangscode

en: Token attribute descriptions were successfully updated.
nl: Attribuut beschrijvingen zijn bijgewerkt.

en: Token attribute: %s
nl: Toegangscodes attribuut: %s

en: Token attributes to create
nl: Aan te maken toegangscode attributen

en: Token code for this participant
nl: Toegangscode voor deze deelnemer

en: Token control
nl: Beheer toegangscodes

en: Token export options
nl: Toegangscode exporteeropties

en: Token fields
nl: Toegangscodevelden

en: Token length
nl: Lengte toegangscode

en: Token management
nl: Beheer toegangscodes

en: Token mismatch
nl: Toegangscode komt niet overeen

en: Token status:
nl: Toegangscode status:

en: Token summary
nl: Toegangscode samenvatting

en: Token:
nl: Toegangscode:

en: Tokens
nl: Toegangscodes

en: Tokens already exist for this survey.
nl: Er zijn al toegangscodes voor deze vragenlijst.

en: Tokens available
nl: Toegangscodes beschikbaar

en: Tokens have not been initialised for this survey.
nl: Toegangscodes zijn niet geactiveerd voor deze vragenlijst.

en: Too low
nl: Te laag

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Total
nl: Totaal

en: Total Errors
nl: Totaal aantal fouten

en: Total Imported files
nl: Totaal aantal geïmporteerde bestanden:

en: Total attributes in the central table
nl: Totaal aantal records in de deelnemersdatabase

en: Total errors
nl: Totaal aantal fouten

en: Total files imported
nl: Aantal geïmporteerde bestanden

en: Total imported files
nl: Aantal geïmporteerde bestanden

en: Total invitations sent
nl: Totaal aantal uitnodigingen verstuurd:

en: Total number of files
nl: Aantal bestanden

en: Total numbers of sent reminders
nl: Aantal verzonden herinneringen

en: Total opted out
nl: Totaal aantal afmeldingen e-mail

en: Total participants in central table
nl: Totaal aantal deelnemers in deze deelnemersdatabase

en: Total records in survey
nl: Totaal aantal responses in deze vragenlijst

en: Total records in survey:
nl: Totaal aantal responses in deze vragenlijst:

en: Total records in this token table
nl: Totaal aantal records in deze toegangscodetabel:

en: Total responses
nl: Aantal responses

en: Total size of files
nl: Totale grootte van de bestanden

en: Total surveys completed
nl: Totaal aantal volledige vragenlijsten

en: Total time
nl: Totaaltijd

en: Total with no unique Token
nl: Totaal zonder unieke toegangscode:

en: Total:
nl: Totaal:

en: Transfer the surveys of this user to:
nl: Verplaats de vragenlijsten van deze gebruiker naar:

en: Translate survey
nl: Vertaal vragenlijst

en: Translate to
nl: Vertaal naar

en: Tried to pop value off of empty stack
nl: De stack is leeg, dus pop is nu niet mogelijk

en: Try again
nl: Probeer opnieuw

en: Try again! Connection with database failed.
nl: Probeer opnieuw! Connectie met de database is mislukt.

en: Try again! Connection with database failed. Reason:
nl: Probeer opnieuw! Verbinding met database mislukt. Reden:

en: Try to import even if question codes don't match
nl: Probeer ook te importeren als de vraagcodes niet overeenkomen

en: Try to submit again
nl: Probeer opnieuw in te sturen

en: Try with a bigger token length.
nl: Probeer een langere lengte voor de toegangscode.

en: Turkish
nl: Turks

en: Two
nl: Twee

en: Type in the 'name' you used to save the survey, and the password.
nl: Vul de door u bij het bewaren opgegeven 'naam' en wachtwoord in.

en: UJIS for Windows Japanese
nl: UJIS voor Japanse Windows

en: URL description
nl: URL-omschrijving

en: URL description:
nl: URL-omschrijving:

en: URL for a respondent to opt-in to this survey
nl: URL voor een ontvanger op zich aan te melden voor deze vragenlijst (opt-in)

en: URL for a respondent to opt-out of this survey
nl: URL voor een ontvanger op zich af te melden voor deze vragenlijst (opt-out)

en: URL of the survey
nl: Link naar de vragenlijst

en: Un-quotes a quoted string
nl: Verwijder de aanhalingstekens

en: Un-share selected participants
nl: Geselecteerde deelnemers niet langer delen

en: Unable to add {TEMPLATEJS} placeholder, please check your startpage.pstpl.
nl: De {TEMPLATEJS} placeholder is niet toegevoegd, Controleer de startpage.pstpl.

en: Unable to backup your database for unknow reason. Before proceeding please backup your database using a backup tool!
nl: Het maken van een back-up van je database is om een onbekende reden niet mogelijk.
    Maak er zelf een met een back-up tool voordat je verder gaat!

en: Unable to create directory `%s`.
nl: Het is niet mogelijk om de map `%s` te maken.

en: Unable to evaluate binary operator - fewer than 2 entries on stack
nl: Binaire operatie niet mogelijk - minder dan twee gegevens aangeleverd

en: Unable to evaluate unary operator - no entries on stack
nl: Binaire operatie niet mogelijk - geen gegevens aangeleverd

en: Unable to find startpage.pstpl to add {TEMPLATEJS} placeholder, please check your template.
nl: Het bestand startpage.pstpl is niet gevonden. De {TEMPLATEJS} placeholder is niet toegevoegd, Controleer het sjabloon.

en: Unable to insert record into survey table
nl: Toevoegen vragenlijst mislukt

en: Unbalanced equation - values left on stack
nl: Vergelijking niet evenwichtig - aangeleverde gegevens nog beschikbaar

en: Uncertain
nl: Weet niet

en: Unchanged
nl: Ongewijzigd

en: Uncheck all
nl: Alles uitvinken

en: Undefined function
nl: Onbekende functie

en: Undefined variable
nl: Onbekende variabele

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Unknown file extension
nl: Onbekend bestandstype

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Unlimited administration permissions
nl: Onbeperkte beheerdersrechten

en: Unmapped participant attributes
nl: Niet gekoppelde attributen deelnemer

en: Unmapped token attributes
nl: Niet gekoppelde attributen toegangscode

en: Unsupported number of arguments: %s
nl: Onjuist aantal parameters: %s

en: Unsupported syntax
nl: Deze syntax wordt niet ondersteund

en: Unwritable
nl: Onbeschrijfbaar

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update available: %s | Updates available: %s
nl[0]: Nieuwe versie beschikbaar : %s

en: Update condition
nl: Pas voorwaarde aan

en: Update scenario
nl: Scenario updaten

en: Update server busy
nl: Update server bezig

en: Update token entry
nl: Wijzig toegangscode

en: Update user group
nl: Update gebruikersgroep

en: Updater file is not writable (%s). Please set according file permissions.
nl: Bestand is niet schrijfbaar (%s). Pas de rechten aan.

en: Updates
nl: Nieuw

en: Upload a file:
nl: Upload een bestand:

en: Upload files
nl: Upload bestanden

en: Upload summary
nl: Upload samenvatting

en: Upload your files
nl: Upload je bestanden

en: Uploaded CSV file successfully
nl: Upload CSV bestand gelukt

en: Uploaded label set file needs to have an .lsl extension.
nl: Een labelset-bestand moet het bestandstype lsl hebben.

en: Uploaded resources management
nl: Beheer geüploade bronnen

en: Uploaded template file
nl: Geüpload sjabloonbestand

en: Uploading
nl: Uploaden

en: Uploading LDAP Query
nl: Upload LDAP-query

en: Uppercase the first character of each word in a string
nl: Maak van elk woord in een tekst van de eerste letter een hoofdletter

en: Use CAPTCHA for
nl: Gebruik CAPTCHA voor

en: Use ComfortUpdate
nl: Gebruik ComfortUpdate

en: Use HTML format for token emails?
nl: HTML formaat voor toegangscode e-mails gebruiken?

en: Use accessible dropdown boxes instead of calendar popup
nl: Gebruik dropdown-velden in plaats van de pop-up kalender

en: Use checkbox layout
nl: Gebruik checkbox lay-out

en: Use dropdown presentation
nl: Gebruik dropdown-velden

en: Use global settings
nl: Gebruik algemene instellingen

en: Use javascript function to remove text and uncheck checkbox (or use Expression Manager only).
nl: Gebruik JavaScript functie om tekst te verwijderen en checkbox uit te vinken (of gebruik alleen  Expressie Beheer).

en: Use mapping service
nl: Gebruik kaarten

en: Use same default value across languages:
nl: Gebruik dezelfde standaardwaarde voor alle talen:

en: Use settings below
nl: Gebruik onderstaande instellingen

en: Use slider layout
nl: Gebruik schuif lay-out

en: Used/free space for file uploads
nl: Gebruikte/beschikbare ruimte voor uploaden bestanden

en: User
nl: Gebruiker

en: User '%s' was successfully deleted.
nl: Verwijderen gebruiker '%s'  is geslaagd.

en: User ID
nl: Gebruikers ID

en: User ID editable:
nl: Gebruikers ID te wijzigen:

en: User added.
nl: Gebruiker toegevoegd

en: User already exists in the group.
nl: Gebruiker zit al in de groep.

en: User control
nl: Gebruikersbeheer

en: User data
nl: Gebruikersgegevens

en: User does not exist in the group.
nl: Gebruiker bestaat niet in deze groep.

en: User group
nl: Gebruikersgroep

en: User group added.
nl: Gebruikersgroep toegevoegd.

en: User group successfully added!
nl: Gebruikersgroep is toegevoegd!

en: User group successfully saved!
nl: Gebruikersgroep is toegevoegd!

en: User groups
nl: Gebruikersgroepen

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: User name and/or email not found!
nl: Gebruikersnaam en/of e-mail niet gevonden!

en: User name:
nl: Gebruikersnaam:

en: User not found.
nl: Gebruiker niet gevonden.

en: User registration at '%s'
nl: Registratie gebruiker bij '%s'

en: User removed.
nl: Gebruiker verwijderd.

en: User with whom the participants are to be shared
nl: Gebruiker met wie de deelnemers gedeeld worden

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username already exists.
nl: Gebruikersnaam bestaat al

en: Username: %s
nl: Gebruikersnaam: %s

en: Users
nl: Gebruikers

en: Uses left
nl: Aantal keer nog te gebruiken

en: Uses left:
nl: Aantal keer nog te gebruiken:

en: Using type coercion may break your data; use with care or not at all if possible.
nl: Het afdwingen van het type kan je gegevens verminken, wees voorzichtig of gebruik het niet

en: VV export version
nl: VV-export versie

en: Valid from
nl: Geldig van

en: Valid until
nl: Geldig tot

en: Validation:
nl: Validatie:

en: Value
nl: Waarde

en: Value range allows missing
nl: Ontbreken waarde is toegestaan

en: Values:
nl: Waarden:

en: Variable not declared until a later page
nl: Variabele wordt pas in een latere pagina gedefinieerd

en: Version
nl: Versie

en: Version file is not writable (%s). Please set according file permissions.
nl: Versie bestand is niet schrijfbaar (%s). Pas dit aan.

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: View Saved but not submitted Responses
nl: Toon bewaarde maar niet verstuurde responses

en: View This Record
nl: Bekijk dit record

en: View participants of this survey in the central participant database panel
nl: Bekijk deelnemers van deze vragenlijst in de deelnemersdatabase

en: View response
nl: Bekijk antwoord

en: View response ID %d
nl: Bekijken respons ID %d

en: View response URL
nl: Bekijk respons URL

en: View response details
nl: Bekijk detail respons

en: View statistics
nl: Toon statistieken

en: View summary of all available fields
nl: Toon samenvatting van alle beschikbare velden

en: View the statistics for this survey.
nl: Toon statistieken van deze vragenlijst.

en: View this person in the central participants database
nl: Bekijk deze persoon in de deelnemersdatabase.

en: View this record
nl: Toon dit record

en: View {0} - {1} of {2}
nl: Toon {0} - {1} van {2}

en: View/read
nl: Bekijk

en: Viewing response (ID %s)
nl: Bekijken respons (ID %s)

en: Visible in participants panel
nl: Zichtbaar in deelnemersdatabase

en: Visit our website!
nl: Bezoek onze website!

en: Warn and move on
nl: Waarschuwen en doorgaan

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Warning!
nl: Waarschuwing!

en: Warning! Admin bounce email was not saved because it was not valid.
nl: Waarschuwing! Het bounce e-mailadres van de beheerder is niet opgeslagen omdat het ongeldig is.

en: Warning! Admin email was not saved because it was not valid.
nl: Waarschuwing! Het e-mailadres van de beheerder is niet opgeslagen omdat het ongeldig is.

en: Warning! Bounce email was not updated because it was not valid.
nl: Waarschuwing! Het bounce e-mailadres is niet gewijzigd omdat het ongeldig is.

en: Warning! Notification email was not updated because it was not valid.
nl: Waarschuwing! Het bevestiging e-mailadres is niet gewijzigd omdat het ongeldig is.

en: Warning: Before turning on HTTPS,%s check if this link works.%s
nl: Waarschuwing: Voordat je HTTPS inschakelt,%s controleer of deze link werkt.%s

en: Warning: The following files/directories need to be updated but their permissions are set to read-only.
nl: Waarschuwing: De volgende bestanden/mappen moeten worden gewijzigd, maar de rechten staan dit niet toe.

en: Warning: You are still using the default password ('password'). Please change your password and re-login again.
nl: Waarschuwing: Je gebruikt nog steeds het standaard wachtwoord ('password'). Verander je wachtwoord en log opnieuw in.

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: We are sorry but there was a system error and your file was not saved. An email has been dispatched to notify the survey administrator.
nl: Helaas is er een systeemfout opgetreden en is het bestand niet opgeslagen. De beheerder is per e-mail ingelicht.

en: We are sorry but you are not allowed to enter this survey.
nl: Je mag helaas niet deelnemen aan deze vragenlijst.

en: We are sorry but you don't have permissions to do this.
nl: Je mag dit niet doen.

en: We are sorry but your session has expired.
nl: Tot onze spijt is je sessie verlopen.

en: We recommend that before you delete this survey you export the entire survey from the main administration screen.
nl: Wij raden je aan de vragenlijst te exporteren vanuit het hoofdmenu voordat je definitief verwijdert.

en: We recommend that before you proceed, you export the entire survey from the main administration screen.
nl: Wij raden je aan om, voordat je doorgaat, je hele vragenlijst te exporteren.

en: We recommend that these files should be replaced by the update procedure.
nl: We bevelen aan om deze bestanden bij de update te laten overschrijven.

en: Welcome
nl: Welkom

en: Welcome %s!
nl: Welkom %s!

en: Welcome Page
nl: Welkomstpagina

en: Welcome and end text
nl: Welkomst/eind tekst

en: Welcome message:
nl: Welkomstbericht

en: Welcome to %s!
nl: Welkom bij %s!

en: Welcome to the ComfortUpdate
nl: Welkom bij ComfortUpdate

en: Welcome to the LimeSurvey installation wizard. This wizard will guide you through the installation, database setup and initial configuration of LimeSurvey.
nl: Welkom bij de LimeSurvey installatie-wizard. Deze zal je begeleiden door de installatie, de aanmaak van de database en de configuratie van LimeSurvey.

en: Welcome to this sample survey
nl: Welkom bij deze vragenlijst

en: Welcome:
nl: Welkom:

en: When an imported record matches an existing record ID:
nl: Als een geïmporteerd record gelijk is aan een bestaand record ID:

en: When checking your file permissions we found one or more problems. Please check for any error messages above and fix these before you can proceed.
nl: Je bestandsrechten zijn niet goed. Controleer de bovenstaande foutboodschappen en verhelp deze eerst voordat je doorgaat.

en: When checking your installation we found one or more problems. Please check for any error messages above and fix these before you can proceed.
nl: De installatie is niet goed. Controleer de bovenstaande foutboodschappen en verhelp deze eerst voordat je doorgaat.

en: Width of text input box
nl: Breedte van het tekst-invoervak

en: Width of the map in pixel
nl: Breedte van de kaart (in pixel)

en: Windows Arabic (Windows-1256)
nl: Windows Arabisch (Windows-1256)

en: Windows Baltic (Windows-1257)
nl: Windows Baltisch (Windows-1257)

en: Windows Central European (Windows-1250)
nl: Windows Centraal Europees (Windows-1250)

en: Windows Cyrillic (Windows-1251)
nl: Windows Cyrillisch (Windows-1251)

en: Windows-31J - SJIS for Windows Japanese (cp932)
nl: Windows-31J - SJIS voor Windows Japans (cp932)

en: With not anonymous survey: user can update his answer after completion, else user can add new answers without restriction.
nl: Bij een niet anonieme vragenlijst kan de deelnemer achteraf de antwoorden wijzigen, een anonieme vragenlijst kan meerdere keren ingevuld worden.

en: With real vv file : questions code are in second line
nl: Met echt VV-bestand : vraagcodes staan op de tweede regel

en: Writable
nl: Beschrijfbaar

en: X-Scale
nl: X-as

en: Y-Scale
nl: Y-as

en: Year
nl: Jaar

en: Yes
nl: Ja

en: Yes (Forced by the system administrator)
nl: Ja (bepaald door beheerder)

en: Yes - Delete Them!
nl: Ja - Verwijder ze

en: Yes - slider with emoticon
nl: Ja - schuif met emoticon

en: Yes - stars
nl: Ja - sterren

en: Yes/No
nl: Ja/Nee

en: You are about to delete all conditions on this survey's questions
nl: Je staat op het punt om alle condities in deze vragenlijst te verwijderen

en: You are about to delete this survey
nl: Je staat op het punt deze vragenlijst te verwijderen

en: You are about to replace a given label set with the current answer options. Continue?
nl: U wilt de opgegeven labelset vervangen door de deze opties voor antwoorden. Doorgaan?

en: You are about to replace a given label set with the labels of this subquestions. Continue?
nl: Wil je de opgegeven labelset vervangen met de labels van deze subvragen?

en: You are already a part of this survey.
nl: U neem al deel aan deze vragenlijst.

en: You are not a participant in this survey.
nl: Je bent geen deelnemer aan deze vragenlijst.

en: You are not allowed dump the database!
nl: Het is je niet toegestaan om de hele database te exporteren!

en: You are not allowed export a label set!
nl: Je mag geen labelset exporteren!

en: You are not allowed to activate this survey!
nl: Je mag deze vragenlijst niet activeren!

en: You are not allowed to add a group to this survey!
nl: Je mag geen groep toevoegen aan deze vragenlijst!

en: You are not allowed to add new questions for this survey!
nl: Je mag geen nieuwe vragen aan deze vragenlijst toevoegen!

en: You are not allowed to browse responses!
nl: Je hebt niet voldoende rechten om de respons te bekijken!

en: You are not allowed to change user data!
nl: Je mag geen gegevens van gebruikers aanpassen!

en: You are not allowed to create new surveys!
nl: Je mag geen nieuwe vragenlijsten maken!

en: You are not allowed to delete this group!
nl: Je mag deze groep niet verwijderen!

en: You are not allowed to delete this survey!
nl: Je mag deze vragenlijst niet verwijderen!

en: You are not allowed to edit groups in this survey!
nl: Je mag geen groepen wijzigen in deze vragenlijst!

en: You are not allowed to edit this survey!
nl: Je mag deze vragenlijst niet aanpassen!

en: You are not allowed to edit your own user permissions.
nl: Je mag niet je eigen rechten wijzigen.

en: You are not allowed to import a group!
nl: Je mag geen groep importeren!

en: You are not allowed to import a survey!
nl: Je mag geen vragenlijst importeren!

en: You are not allowed to order groups in this survey!
nl: Je mag geen groepen herschikken in deze vragenlijst!

en: You are not allowed to perform this operation!
nl: Je bent niet gemachtigd deze taak uit te voeren!

en: You are not allowed to set assessment rules!
nl: Je mag geen beoordelingsregels instellen!

en: You are not allowed to stop this survey!
nl: U mag deze vragenlijst niet stoppen!

en: You are not allowed to to import a question!
nl: Je mag geen vraag importeren!

en: You are not authorized to delete questions.
nl: Je mag geen vragen verwijderen!

en: You can %s download and update manually %s or use the %s.
nl: Je kunt %s downloaden en handmatig updaten %s of gebruik maken van %s.

en: You can import all old responses that are compatible with your current survey. Compatibility is determined by comparing column types and names, the ID field is always ignored.
nl: Je kunt alle oude responses importeren die compatibel zijn met de huidige vragenlijst. Hierbij wordt gekeken naar de kolomtypes en kolomnamen, het ID veld wordt nooit geïmporteerd.

en: You can leave these settings blank and change them later
nl: Je kan deze instellingen leeg laten en later wijzigen

en: You can leave this blank, and automatically generate tokens using 'Generate Tokens'
nl: Je kan dit leeg laten en automatisch toegangscodes genereren met 'Toegangscodes aanmaken'

en: You can load a survey that you have previously saved from this screen.
nl: Je kan met een vragenlijst die je hier eerder hebt opgeslagen, weer verder gaan.

en: You can not add or remove the group owner from the group.
nl: De eigenaar van een groep kan niet worden toegevoegd of verwijderd.

en: You can only archive active surveys.
nl: Je kan alleen actieve vragenlijsten archiveren

en: You can only choose 255 colums at a maximum for Excel export.
nl: Je kunt maximaal 255 kolommen kiezen bij het exporteren naar Excel.

en: You can see and edit settings for shared participants in share panel.
nl: Je kunt gedeelde deelnemers bekijken en wijzigen in de deelnemersdatabase.

en: You can switch to the closed-access mode by initialising a token table with the button below.
nl: Je kan omschakelen naar besloten toegang door met onderstaande knop een toegangscodetabel te initialiseren.

en: You can upload %s under %s KB each.
nl: Je kan %s uploaden van minder dan %s KB per stuk.

en: You can use now the following credentials to log into the site:
nl: Je kan met de volgende gegevens inloggen op de website:

en: You can't copy a question if the survey is active.
nl: Je kan de vraag niet kopiëren want de vragenlijst is actief.

en: You can't delete this question because the survey is currently active.
nl: Je kunt deze vraag niet verwijderen omdat de vragenlijst actief is.

en: You can't import a group which doesn't support at least the survey base language.
nl: Je kunt geen groep importeren die niet de huidige basistaal ondersteunt.

en: You can't import a question which doesn't support at least the survey base language.
nl: Je kan geen vraag importeren die de huidige standaardtaal van de vragenlijst niet ondersteunt.

en: You can't import answers which doesn't support at least the survey base language.
nl: Je kan geen antwoorden importeren die niet de huidige basistaal ondersteunen.

en: You can't import label sets which don't support the current survey's base language
nl: Je kan geen labelset importeren die niet de huidige standaardtaal ondersteunt

en: You can't save changes because the template directory is not writable.
nl: Kan wijzigen niet opslaan omdat de sjabloonmap niet schrijfbaar is.

en: You can't use Anonymized responses when Token-based answers persistence is enabled.
nl: Je kan niet kiezen voor anonieme antwoorden wanneer toegangscode-gebaseerde antwoorden is ingeschakeld.

en: You cannot add/remove subquestions or edit their codes because the survey is active.
nl: Je kan geen subvragen toevoegen/wijzigen, de vragenlijst is actief.

en: You cannot delete the last answer option.
nl: Je kan de laatste antwoordoptie niet verwijderen.

en: You cannot delete the last subquestion.
nl: Je kan de laatste subvraag niet verwijderen.

en: You cannot proceed until you enter some text for one or more questions.
nl: Je kan pas doorgaan na het invullen van 1 of meerdere vragen.

en: You cannot remove this item since you need at least one language in a labelset.
nl: Je kunt dit item niet verwijderen, omdat er minstens één taal in de set aanwezig dient te zijn.

en: You did not answer to the security question.
nl: Je hebt de beveiligingsvraag niet beantwoord.

en: You did not provide a name
nl: Je moet een naam invullen

en: You did not provide a password
nl: Je moet een wachtwoord invullen

en: You do not have sufficient rights to access this page.
nl: Je mag deze pagina niet bekijken.

en: You do not have the Freetype Library installed. Showing charts requires the Freetype library to function properly.
nl: Je hebt de Freetype Library niet geïnstalleerd. Dit is nodig voor het correct weergeven van grafieken.

en: You do not have the GD Library installed. Showing charts requires the GD library to function properly.
nl: Je hebt de GD Library niet geïnstalleerd. Dit is nodig voor het correct weergeven van grafieken.

en: You don't have permission to delete this entry.
nl: Je hebt niet voldoende rechten om dit te verwijderen.

en: You don't have sufficient permissions.
nl: Je hebt niet genoeg rechten.

en: You don't have the permission to activate tokens.
nl: Je hebt niet voldoende rechten om de toegangscodes te activeren.

en: You have already been removed from the central participants list for this site
nl: Je bent al verwijderd van de deelnemerslijst van deze website

en: You have already completed this survey.
nl: Je hebt deze vragenlijst al ingevuld.

en: You have been already removed from this survey.
nl: Je bent al verwijderd uit deze vragenlijst.

en: You have been removed from the central participants list for this site
nl: Je bent verwijderd uit de deelnemersdatabase van deze website.

en: You have been successfully added back to this survey.
nl: Je bent weer toegevoegd aan deze vragenlijst.

en: You have been successfully removed from this survey.
nl: Je bent verwijderd uit deze vragenlijst.

en: You have completed %s%% of this survey
nl: Je hebt %s%% van deze vragenlijst ingevuld

en: You have completed answering the questions in this survey.
nl: Je bent klaar met het beantwoorden van de vragen in deze vragenlijst.

en: You have exceeded the number of maximum login attempts. Please wait %d minutes before trying again.
nl: Je hebt het maximale aantal inlogpogingen overschreden. Probeer het opnieuw na %d minuten.

en: You have no row selected
nl: Je hebt geen rij geselecteerd

en: You have not provided a survey identification number
nl: Je hebt geen nummer van de vragenlijst opgegeven

en: You have not selected a question
nl: Je hebt geen vraag geselecteerd

en: You have not selected a survey
nl: Je hebt geen vragenlijst geselecteerd

en: You have not selected a survey to delete
nl: Je hebt geen vragenlijst geselecteerd om te verwijderen

en: You have to enter a valid parameter name.
nl: Je moet een geldige parameternaam invullen.

en: You have to pair it with one attribute of the token table
nl: Je moet het koppelen met een attribuut in de token tabel

en: You have to pair this field with an existing attribute.
nl: Je moet dit veld koppelen aan een bestaand attribuut.

en: You have to select a file.
nl: Je moet een bestand selecteren.

en: You have to select at least one label set.
nl: Je moet minstens één labelset selecteren.

en: You may register for this survey if you wish to take part.
nl: Je kan je registreren voor deze vragenlijst als je wil deelnemen.

en: You must be registered to complete this survey
nl: Registratie is vereist om deel te nemen aan deze vragenlijst.

en: You must select a survey from the list
nl: Kies een vragenlijst uit de lijst

en: You must set according write permissions on these filese before you can proceed. If you are unsure what to do please contact your system administrator for advice.
nl: Je moet eerst de schrijfrechten op deze bestanden toekennen. Als je niet weet hoe dat moet, vraag dan je beheerder om hulp.

en: You must set at last one available language.
nl: Je moet minstens één beschikbare taal selecteren.

en: You must supply a name for this saved session.
nl: Vul de naam in van de opgeslagen sessie.

en: You must supply a password for this saved session.
nl: Vul het wachtwoord in van de opgeslagen sessie.

en: You need to add answer options to this question
nl: Je moet nog antwoordopties aan deze vraag toevoegen

en: You need to add question groups
nl: Je moet nog vraaggroepen toevoegen

en: You need to add questions
nl: Je moet nog vragen toevoegen

en: You need to add subquestions to this question
nl: Je moet nog subvragen aan deze vraag toevoegen

en: You need to upload %s more files for this question.
    Are you sure you want to exit?
nl: Je moet nog %s bestanden voor deze vraag uploaden. Weet je zeker dat je wilt stoppen?

en: You should export your responses before deactivating.
nl: je kunt het beste de antwoorden exporteren alvorens te deactiveren.

en: You should have a great time doing this
nl: Veel plezier met het invullen

en: You should note the name(s) of the table(s) in case you need to access this information later.
nl: Noteer de naam/namen van de tabel(len) als je deze informatie later nodig hebt.

en: You should only activate a survey when you are absolutely certain that your survey setup is finished and will not need changing.
nl: Activeer een vragenlijst pas als je er zeker van bent dat de vragenlijst compleet is en je geen aanpassingen meer moet doen.

en: You will be redirected in about 5 secs. If not, click <a href="%s">here</a>.
nl: U wordt binnen 5 seconden doorgestuurd, klik anders <a href="%s">hier</a>.

en: Your Choices
nl: Je keuzes

en: Your DB and any changed files will be backed up.
nl: Er wordt een back-up gemaakt van de database en de gewijzigde bestanden.

en: Your LimeSurvey installation is checked if the update can be run successfully.
nl: Je installatie wordt gecontroleerd om te zien of de update kan worden uitgevoerd.

en: Your Ranking
nl: Je rangschikking

en: Your answer
nl: Je antwoord

en: Your assessment
nl: Jouw beoordeling

en: Your browser reports that it was used previously to answer this survey. We are resetting the session so that you can start from the beginning.
nl: Je browser geeft aan dat deze voorheen is gebruikt om deze vragenlijst te beantwoorden. We initialiseren de sessie zodat je vanaf het begin kan starten.

en: Your condition could not be added! It did not include the question and/or answer upon which the condition was based. Please ensure you have selected a question and an answer.
nl: Je conditie kan niet worden toegevoegd! Het bevatte niet de vraag en/of het antwoord waarop de conditie is gebaseerd. Wees er zeker van dat je een vraag en een antwoord selecteert.

en: Your data should be imported now
nl: De data zou nu geïmporteerd moeten zijn

en: Your data should be imported now, the data.frame is named "data", the variable.labels are attributes of data ("attributes(data)$variable.labels"), like for foreign:read.spss.
nl: Je data zou nu geïmporteerd moeten zijn, het data.frame heet 'data', de namen van de variabelen zijn attributen van data('attributes(data)$variable.labels'), zoals bij foreign:read.spss.

en: Your database server password.
nl: Jou database server wachtwoord

en: Your database server user name. In most cases "root" will work.
nl: Database server gebruikersnaam. Meestal "root".

en: Your email address
nl: Je e-mailadres

en: Your passwords do not match.
nl: Je wachtwoord is verkeerd.

en: Your personal settings
nl: Persoonlijke instellingen

en: Your personal settings were successfully saved.
nl: Je persoonlijke instellingen zijn opgeslagen.

en: Your preferred language will be used through out the installation process.
nl: De door u gekozen taal wordt gebruikt tijdens de installatie.

en: Your response table will be renamed to:
nl: De responstabel wordt hernoemd naar:

en: Your responses have not been lost and have been emailed to the survey administrator and will be entered into our database at a later point.
nl: Je respons is niet verloren. Het is doorgestuurd naar de beheerder van de vragenlijst. De respons zal op een later tijdstip worden ingevoerd.

en: Your responses were successfully saved.
nl: Je antwoorden zijn opgeslagen.

en: Your search returned no results
nl: Er is niets gevonden

en: Your survey can export associated token data with each response. Select any additional fields you would like to export.
nl: Je vragenlijst kan de gegevens van de tokengegevens bij elke respons exporteren. Selecteer eventueel extra velden die u wenst te exporteren.

en: Your survey responses have been recorded.
nl: Je antwoorden zijn bewaard.

en: Your survey responses have been saved successfully.  You will be sent a confirmation e-mail. Please make sure to save your password, since we will not be able to retrieve it for you.
nl: Je antwoorden zijn opgeslagen. Je ontvangt een bevestiging per e-mail. Bewaar je wachtwoord. Je wachtwoord wordt niet opgeslagen. Als je het wachtwoord verliest, dan kunnen wij het niet terugvinden.

en: Your survey responses have not been recorded. This survey is not yet active.
nl: Je antwoorden zijn niet bewaard. Deze vragenlijst is nog niet actief.

en: Your survey was successfully saved.
nl: Je vragenlijst is opgeslagen.

en: Your survey will be saved using that name and password, and can be completed later by logging in with the same name and password.
nl: Je vragenlijst zal worden opgeslagen met deze naam en dit wachtwoord en kan later worden afgerond door hiermee in te loggen.

en: Your time to answer this question has expired
nl: Je tijd om deze vraag te beantwoorden is verlopen

en: Your time to answer this question has nearly expired. You have {TIME} remaining.
nl: Je tijd om deze vraag te beantwoorden is bijna verlopen. Je hebt {TIME} over.

en: Your token was already used or can only be used during a certain time period.
nl: De toegangscode is al gebruikt of is verlopen.

en: Your update key is invalid and was removed.
nl: Je wijzigingssleutel is ongeldig en is verwijderd.

en: Your user data for accessing %s
nl: Je gegevens voor toegang tot %s

en: Zoom level
nl: Inzoomniveau

en: addslashes
nl: voeg slash toe

en: and
nl: en

en: at question
nl: bij vraag

en: begins with
nl: begint met

en: checked
nl: aangevinkt

en: contains
nl: bevat

en: copy_of_
nl: kopie_van_

en: d-m-yyyy
nl: d-m-jjjj

en: d/m/yyyy
nl: d/m/jjjj

en: digit:       source("filename", encoding = "UTF-8")        on the R command window, replace filename with the actual filename
nl: cijfer:       source("bestandsnaam", encoding = "UTF-8")        op het R commando venster vervang bestandsnaam met de werkelijke bestandsnaam

en: directory
nl: map

en: does not begin with
nl: begint niet met

en: does not contain
nl: bevat niet

en: does not end with
nl: eindigt niet op

en: ends with
nl: eindigt op

en: equal
nl: gelijk

en: equals
nl: gelijk aan

en: greater
nl: groter

en: greater or equal
nl: groter of gelijk

en: having a token
nl: hebben een toegangscode

en: having a valid email address
nl: hebben een geldig e-mailadres

en: having already completed the survey
nl: Je hebt deze vragenlijst al ingevuld.

en: hh:mm
nl: uu:mm

en: hours
nl: uren

en: is NOT
nl: ONGELIJK

en: is greater than
nl: is groter dan

en: is greater than or equal to
nl: is groter dan of gelijk aan

en: is less than
nl: is kleiner dan

en: is less than or equal to
nl: is kleiner dan of gelijk aan

en: is matched (regexp)
nl: is overeenkomend (regexp)

en: is not in
nl: is niet in

en: less
nl: minder

en: less or equal
nl: minder dan of gelijk aan

en: minitab method
nl: minitab methode

en: mins
nl: min

en: mm-dd-yyyy
nl: mm-dd-jjjj

en: none
nl: geen

en: not checked
nl: niet aangevinkt

en: not equal
nl: niet gelijk

en: not having been sent an invitation already
nl: nog geen uitnodiging verstuurd is

en: or
nl: of

en: page
nl: pagina

en: queXML format (*.xml)
nl: queXML vragenlijst XML formaat (*.xml)

en: quota language settings
nl: Quota taalinstellingen

en: quota members
nl: Quota onderdelen

en: seconds
nl: seconden

en: selected
nl: gekozen

en: table
nl: tabel

en: this is an automated email to notify that a user has been created for you on the site '%s'.
nl: dit is een automatische e-mail om te melden dat er een gebruiker is aangemaakt voor u op de site '%s'.

en: timings
nl: timinginstellingen

en: to
nl: tot

en: until
nl: tot

en: visit http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php for more information
nl: ga naar http://be.php.net/manual/nl/ref.image.php voor meer informatie

en: yyyy/mm/dd
nl: jjjj/mm/dd

en: zip library not supported by PHP, Import ZIP Disabled
nl: zip-library wordt niet ondersteund door PHP, ZIP-import uitgeschakeld
