LimeSurvey 2.x - en to lv translation catalogue (3055 entries)

en: %s cannot be left empty
lv: %s nevar tikt atstāts tukšs

en: %s duplicate records removed
lv: %s dublikāti ieraksti izdzēsti

en: %s entries were not copied because they already existed
lv: %s ieraksti netika nokopēti, jo tie jau pastāvēja

en: %s field(s) were successfully added.
lv: %s lauciņš(i) tika veiksmīgi pievienoti.

en: %s lines had a mismatching number of fields.
lv: %s rindās nesakrīt lauku skaits.

en: %s new participants were created
lv: Tika izveidoti %s jauni dalībnieki

en: %s of %s columns selected
lv: %s no %s kolonnām izvēlētas

en: %s old response(s) and according timings were successfully imported.
lv: %s vecās atbildes un to laiki tika sekmīgi importēti.

en: %s participant(s) are to be copied
lv: %s dalībnieki tiks kopēti

en: %s participants have been copied to the central participants table
lv: %s dalībnieki pārkopēti uz centrālo dalībnieku tabulu

en: %s participants have been copied to the survey token table
lv: %s dalībnieki pārkopēti uz pētījuma pieejas atslēgu tabulu

en: %s participants have been shared
lv: Koplietoti %s dalībnieki

en: %s question contains errors that need to be corrected | %s questions contain errors that need to be corrected
lv[0]: Šajā jautājumā ir %s kļūda, kuru nepieciešams izlabot
lv[1]: Šajā jautājumā ir %s kļūdas, kuras nepieciešams izlabot
lv[2]: Šajā jautājumā ir %s kļūda, kuru nepieciešams izlabot

en: %s records found in CSV file
lv: CSV failā atrasti %s ieraksti

en: %s records have empty mandatory fields
lv: %s ierakstiem ir tukši obligātie lauki

en: %s records have incomplete or wrong attribute values
lv: %s ieraksti satur nepabeigtas vai nepareizas atribūtu vērtības

en: %s records imported
lv: %s ieraksti importēti

en: %s records in CSV
lv: %s ieraksti CSV failā

en: %s records met minimum requirements
lv: %s ieraksti atbilda minimālajiem kritērijiem

en: %s records were duplicate but had attributes updated
lv: %s ieraksti bija dublikāti, taču to atribūti tika atjaunināti

en: %s records where the number of fields does not match
lv: %s ieraksti, kuriem lauku skaits nesakrīt

en: %s records with invalid email address removed
lv: %s ieraksti ar nepareizu e-pasta adresi izdzēsti

en: %s response lines in your file.
lv: Jūsu failā ir % atbilžu rindas.

en: %s response was successfully deleted. | %s responses were successfully deleted.
lv[0]: %s atbilde veiksmīgi izdzēsta.
lv[1]: %s atbildes veiksmīgi izdzēstas.
lv[2]: %s atbildes veiksmīgi izdzēsta (Neviena atbilde nav izdzēsta).

en: %s responses already exist.
lv: %s atbildes jau pastāv.

en: %s responses cannot be inserted or updated.
lv: %s atbildes nevar tikt pievienotas vai atjaunotas.

en: %s responses were inserted.
lv: %s atbildes ievietotas.

en: %s responses were updated.
lv: %s atbildes tika atjaunotas.

en: %s token has been created. | %s tokens have been created.
lv[0]: Izveidota %s pieejas atslēga.
lv[1]: Izveidota %s pieejas atslēgas.
lv[2]: Izveidota %s pieejas atslēga (Nav izveidota neviena pieejas atslēga).

en: %s were found to be duplicate entries and did not need a new participant to be created.
lv: %s tika konstatēts kā dublikāts ieraksts un jaunu dalībnieku nav nepieciešams izveidot.

en: %s%% completed
lv: %s%% pabeigts

en: 'Other:' comment mandatory
lv: 'Cits:' komentārs ir obligāts

en: (Autodetect)
lv: (noteikt automātiski)

en: (Label sets were not imported since you do not have the permission to create new label sets.)
lv: (Apzīmējumu kopas netika importētas, jo Jums nav tiesību izveidot jaunas apzīmējumu kopas.)

en: (No target question)
lv: (Bez mērķa jautājuma)

en: (None)
lv: (Nekas)

en: (Reason: Admin email address empty)
lv: (Iemesls: Nav norādīta Admin e-pasta adrese)

en: (Select multiple label sets by using the Ctrl key)
lv: (Izvēlieties vairākas apzīmējumu kopas piespiežot Ctrl taustiņu)

en: (Sub-)question width
lv: Apakšjautājuma platums

en: (none)
lv: (neviens)

en: (stable)
lv: (stabila)

en: (unstable)
lv: (nestabila)

en: *This setting cannot be changed later!
lv: *Šo iestatījumu vēlāk mainīt nav iespējams!

en: ...or import a question
lv: ...vai importēt jautājumu

en: 16 or up
lv: 16 vai vairāk

en: 1st quartile (Q1)
lv: 1. kvartile (Q1)

en: 1st time limit warning CSS style
lv: 1. laika limita paziņojuma CSS stils

en: 1st time limit warning message
lv: 1. laika limita paziņojums

en: 1st time limit warning message display time
lv: 1. laika limita paziņojuma atspoguļošanas laiks

en: 1st time limit warning message timer
lv: 1. laika limita paziņojuma taimeris

en: 2nd quartile (Median)
lv: 2. kvartile (Mediāna)

en: 2nd time limit warning CSS style
lv: 2. laika limita brīdinājums CSS stilā

en: 2nd time limit warning message
lv: 2. laika limita brīdinājuma ziņa

en: 2nd time limit warning message display time
lv: 2. laika limita paziņojuma atspoguļošanas laiks

en: 2nd time limit warning message timer
lv: 2. laika limita paziņojuma taimeris

en: 3rd quartile (Q3)
lv: 3. kvartile (Q3)

en: 5 Point Choice
lv: 5 punktu izvēle

en: <No default value>
lv: <Nav pēc noklusējuma vērtības>

en: <no data>
lv: <nav datu>

en: A Note On Privacy
lv: Privātuma paziņojums

en: A backup of this table has been made and can be accessed by your system administrator.
lv: Šīs tabulas kopija ir izveidota un to var aplūkot Jūsu sistēmas administrators.

en: A backup of this table will be made if you proceed. Your system administrator will be able to access this table.
lv: Ja Jūs turpināsiet, šai tabulai tiks izveidota rezerves kopija. Jūsu sistēmas administrators varēs piekļūt šai tabulai.

en: A database named "%s" already exists.
lv: Datubāze ar nosaukumu "%s" jau eksistē.

en: A deactivated survey is not accessible to participants (only a message appears that they are not permitted to see this survey).
lv: Deaktivizēta aptauja nav pieejama dalībniekiem (tikai ziņa, par to ka tiem ir liegta iespēja skatīt šo aptauju).

en: A full question index will be shown; participants will be able to jump between relevant questions.
lv: Tiks parādīts visu jautājumu «indekss»; dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja «lēkāt» pa jautājumiem

en: A group in the CSV/SQL file is not part of the same survey. The import of the survey was stopped.
lv: Grupa CSV/SQL failā nav daļa no tās pašas aptaujas. Aptaujas importēšana tika apstādināta.

en: A question index will be shown; participants will be able to jump between viewed questions.
lv: Jautājumu indekss tiks parādīts, dalībniekiem būs iespējams pārlēkt starp skatītajiem jautājumiem.

en: A template with that name already exists.
lv: Šablons ar šādu vārdu jau pastāv.

en: A token entry for the saved survey has been created too.
lv: Pieejas atslēgas ieraksts saglabātajam pētījuma arī tika izveidots.

en: A token table has been created for this survey and the old tokens were imported.
lv: Šai aptaujai tika izveidota pieejas atslēgu tabula un vecās pieejas atslēgas tika importētas.

en: A token table has been created for this survey.
lv: Šim pētījumam izveidota pieejas atslēgu tabula.

en: A username was not supplied or the username is invalid.
lv: Lietotāja vārds nav norādīts, vai arī lietotāja vārds ir nepareizs.

en: AND/OR Date is
lv: UN/VAI Datums ir

en: ARMSCII-8 Armenian
lv: ARMSCII-8 Armēņu

en: Abbreviated question text
lv: Saīsināts jautājuma teksts

en: Ability to change of questions, groups and parameters is still limited.
lv: Iespēja mainīt jautājumus, grupas un parametrus vēl jo projām ir ierobežota.

en: Absolute value
lv: Absolūtā vērtība

en: Access
lv: Pieeja

en: Access denied
lv: Piekļuve liegta

en: Access denied!
lv: Pieeja liegta!

en: Action
lv: Darbība

en: Action to perform when time limit is up
lv: Veikt darbību kad laika limits ir beidzies

en: Actions
lv: Darbības

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Activate Survey
lv: Aktivizēt pētījumu

en: Activate this Survey
lv: Aktivizēt šo pētījumu

en: Activate this to show a map above the input field where the user can select a location
lv: Aktivizējiet šo, lai parādītu plānu virs ievades loga, kur lietotājs var izvēlēties vietu

en: Active
lv: Aktīvs

en: Active surveys
lv: Aktīvās aptaujas

en: Active token tables
lv: Aktīvas pieejas atslēgu tabulas

en: Add
lv: Pievienot

en: Add New Quota
lv: Pievienot jaunu kvotu

en: Add URL parameter
lv: Pievienot adreses parametru

en: Add a button to reset the slider. If you choose an start value, it reset at start value, else empty the answer.
lv: Pievienot podziņu, lai noņemtu slīdņa vērtību. Ja Jūs izvēlējāties sākuma vērtību, tas slīdni iestatīs uz sākuma vērtību, citā gadījumā būs tukša atbilde.

en: Add a language:
lv: Pievienot valodu:

en: Add a new question
lv: Pievienot jautājumu

en: Add a prefix to the answer field
lv: Pievienot priedēkli atbilžu lauciņam

en: Add a suffix to the answer field
lv: Pievienot priedēkli atbilžu lauciņam

en: Add all %s participants in your current list to a survey.
lv: Pievienot visus %s šajā sarakstā iekļautos dalībniekus pētījumam.

en: Add all participants in your current list to a survey.
lv: Pievienot visus šī saraksta dalībniekus pētījumam.

en: Add and edit conditions
lv: Pievienot un rediģēt nosacījumus

en: Add another record
lv: Pievienot jaunu ierakstu

en: Add another search criteria
lv: Pievienot papildus meklēšanas kritērijus

en: Add another token entry
lv: Pievienot vēl vienu pieejas atslēgu ierakstu

en: Add answer
lv: Pievienot atbildi

en: Add attribute
lv: Pievienot atribūtu

en: Add condition
lv: Pievienot nosacījumu

en: Add dummy tokens
lv: Pievienot pagaidu piekļuves kodus

en: Add fields
lv: Pievienot lauciņus

en: Add file
lv: Pievienot failu

en: Add group
lv: Pievienot grupu

en: Add language
lv: Pievienot valodu

en: Add new group to survey
lv: Pievienot aptaujai jaunu grupu

en: Add new question to group
lv: Pievienot jaunu jautājumu grupai

en: Add new token entry
lv: Pievienot jaunu pieejas atslēgu

en: Add new user group
lv: Pievienot jaunu lietotāju grupu

en: Add or delete groups
lv: Pievienot vai izdzēst grupas

en: Add or delete questions
lv: Pievienot vai izdzēst jautājumus

en: Add or delete subquestions or change their codes
lv: Pievienot vai dzēs apakšjautājumus vai mainīt to kodus

en: Add or delete token attributes
lv: Pievienot vai izdzēst piekļuves kodu atribūtus

en: Add participant
lv: Pievienot dalībnieku

en: Add participant to survey
lv: Pievienot pētījumam dalībnieku

en: Add participants to a survey
lv: Pievienot pētījuma dalībniekus

en: Add participants to central database
lv: Pievienot dalībniekus centrālajai datubāzei

en: Add participants to survey
lv: Pievienot pētījuma dalībniekus

en: Add question
lv: Pievienot jautājumu

en: Add question group
lv: Pievienot jautājumu grupu

en: Add scenario
lv: Pievienot scenāriju

en: Add search condition
lv: Pievienot meklēšanas nosacījumu

en: Add survey
lv: Pievienot aptauju

en: Add the %s selected participants to a survey.
lv: Pievienot %s izvēlētos dalībniekus pētījumam.

en: Add the selected participants to a survey.
lv: Pievienot pētījumam izvēlētos dalībniekus.

en: Add token entry
lv: Pievienot pieejas atslēgas ierakstu

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Add user group
lv: Pievienot lietotāju grupu

en: Add user:
lv: Pievienot lietotāju:

en: Add value
lv: Pievienot vērtību

en: Additional Languages
lv: Papildus valodas

en: Additional languages:
lv: Papildus valodas:

en: Admin email:
lv: Administratora e-pasts:

en: Admin login name
lv: Administratora pieslēgšanās vārds

en: Admin login password
lv: Administratora parole

en: Administration
lv: Administrācija

en: Administration template:
lv: Administratora šablons

en: Administrator credentials
lv: Administratora pilnvaras

en: Administrator email
lv: Administratora epasts

en: Administrator name
lv: Administratora vārds

en: Administrator name:
lv: Administratora vārds:

en: Administrator:
lv: Administrators:

en: Afrikaans
lv: Afrikāņu

en: After
lv: Pēc

en: After answers, a cell give some information.
lv: Pēc atbildes, šūna sniegs kādu informāciju.

en: After having clicked the save button you can either close this browser window or continue filling out the survey.
lv: Pēc saglabāšanas, varat vai nu aizvērt šo pārlūka logu, vai turpināt aizpildīt aptauju.

en: After you are done please click the bottom 'Save' button to save your changes.
lv: Lai saglabātu Jūsu veiktās izmaiņas, lūdzu, nospiediet apakšējo pogu 'Saglabāt'.

en: All
lv: Visi

en: All %s user templates updated.
lv: Visi %s lietotāja šabloni atjaunināti.

en: All answers are already selected in this quota.
lv: Šajā kvotā visas atbildes ir izvēlētas.

en: All answers meet consistency standards.
lv: Visas atbildes atbilst konsekvences standartiem.

en: All assessments meet consistency standards.
lv: Visi novērtējumi atbilst konsekvences standartiem.

en: All conditions in this survey have been deleted.
lv: Visi šī pētījum anosacījumi ir izdzēsti.

en: All conditions meet consistency standards.
lv: Visi apstākļi atbilst konsekvences standartiem.

en: All conditions scenarios were renumbered.
lv: Visi nosacījumu scenāriji tika pārnumurēti.

en: All default values meet consistency standards.
lv: Visas sākuma vērtības atbilst konsekvences standartiem.

en: All groups meet consistency standards.
lv: Visas grupas atbilst konsekvences standartiem.

en: All in one
lv: Viss vienā lapā

en: All of the user's surveys were transferred to %s.
lv: Visas lietotāja aptaujas tika pārsūtītas uz %s.

en: All old survey tables meet consistency standards.
lv: Visas vecās aptaujas tabulas atbilst konsekvences standartiem.

en: All old token tables meet consistency standards.
lv: Visas vecās pieejas atslēgu tabulas atbilst konsekvences standartiem.

en: All participant information is lost.
lv: Zaudēta visa dalībnieku informācija.

en: All question attributes meet consistency standards.
lv: Visas jautājuma īpašības atbilst konsekvences standartiem.

en: All questions meet consistency standards.
lv: Visi jautājumi atbilst konsekvences standartiem.

en: All questions, answers, etc for removed languages will be lost. Are you sure?
lv: Noņemtajām valodām visi jautājumi, atbildes, u.c. tiks pazaudētas.  Vai Jūs tiešām esat pārliecināts?

en: All questions, groups and parameters are editable again.
lv: Visus jautājumus, grupas un parametrus atkal ir iespējams rediģēt.

en: All quota language settings meet consistency standards.
lv: Visi kvotas valodas iestatījumi atbilst konsekvences standartiem.

en: All quota quota members meet consistency standards.
lv: Visi kvotas dalībnieki atbilst konsekvences standartiem.

en: All quotas meet consistency standards.
lv: Visas kvotas atbilst konsekvences standartiem.

en: All responses
lv: Visas atbildes

en: All responses are not accessible anymore with LimeSurvey.
lv: Visas atbildes ar LimeSurvey vairs nav pieejamas.

en: All survey language settings meet consistency standards.
lv: Visi aptaujas valodas iestatījumi atbilst konsekvences standartiem.

en: All surveys meet consistency standards.
lv: Visas aptaujas atbilst konsekvences standartiem.

en: All the attributes are automatically mapped
lv: Visi atribūti tika automātiski piesaistīti

en: All tokens
lv: Visas pieejas atslēgas

en: All your answers must be different.
lv: Visām Jūsu atbildēm jābūt atšķirīgām.

en: Allow multiple responses or update responses with one token?
lv: Atļaut ar vienu piekļuves kodu vairākas atbildes vai koriģēt tās?

en: Allow only numerical input
lv: Atļaut tikai skaitliskus ievaddatus

en: Allow only numerical input for 'Other' text
lv: Atļaut tikai skaitļu ievadi 'Cits' lauciņā

en: Allow participant to unblacklist himself/herself:
lv: Atļaut dalībniekam izņemt sevi no melnā saraksta:

en: Allow public registration?
lv: Atļaut publisku reģistrēšanos?

en: Allow reset the slider
lv: Atļaut slīdņa atiestatīšanu

en: Allow this user to edit these participants
lv: Ļaut šim lietotājam izmainīt šos dalībniekus

en: Allowed
lv: Atļauts

en: Allowed file types
lv: Atļautie failu veidi

en: Allowed file types in comma separated format. e.g. pdf,doc,odt
lv: Atļauto failu veidi, atdalīti ar komatu, piemēram pdf,doc,odt

en: Also this problem can occur when you are working/editing in LimeSurvey in several browser windows/tabs at the same time.
lv: Šī problēma var arī notikt, kad jūs strādājiet/rediģējiet LimeSurvey vairākās pārlūka logos/cilnēs vienlaicīgi.

en: Always
lv: Vienmēr

en: Always hide this question
lv: Vienmēr paslēpt šo jautājumu

en: Amharic
lv: Amhāru

en: An array of sub-question on each cell. The sub-question text are in the table header and concerns line header.
lv: Tabulas veida jautājums ar apakšjautājumiem katrā šūnā. Apakšjautājuma teksts atrodas tabulas augšpusē un attiecas uz rindas nosaukumu.

en: An array with sub-question on each column. The sub-question are on table header, the answers are in each line header.
lv: Tabulas veida jautājums ar apakšjautājumiem katrā kolonnā. Apakšjautājumi ir ievietoti tabulas augšpusē, atbildes ir ievietotas rindas nosaukumā.

en: An array with sub-question on each line, with 2 answers to provide on each line. The answers are contained in the table header.
lv: Tabulas veida jautājums ar apakšjautājumu katrā rindā, ar 2 atbildēm katrā rindā. Atbilžu varianti ievietoti tabulas augšpusē.

en: An array with sub-question on each line, with 2 answers to provide on each line. You have to select the answer.
lv: Tabulas veida jautājums ar apakšjautājumu katrā rindā, ar 2 atbildēm katrā rindā. Jums jāizvēlās viena atbilde.

en: An array with sub-question on each line. The answers are contained in the table header.
lv: Tabulas veida jautājums ar apakšjautājumiem katrā rindā. Atbilžu varianti ievietoti tabulas augšpusē.

en: An array with sub-question on each line. The answers are increase, same, decrease and are contained in the table header.
lv: Tabulas veida jautājums ar apakšjautājumiem katrā rindā. Atbilžu varianti ir pieaug, tāds pats, samazinās un tie ir apvienoti ar tabulas augšpusi.

en: An array with sub-question on each line. The answers are value from 1 to 10 and are contained in the table header.
lv: Tabulas veida jautājums ar apakšjautājumu katrā rindā. Atbildes ir vērtības no 1 līdz 10, un ir ievietoti šajā tabulas augšpusē.

en: An array with sub-question on each line. The answers are value from 1 to 5 and are contained in the table header.
lv: Tabulas veida jautājums ar apakšjautājumu katrā rindā. Atbildes ir vērtības no 1 līdz 5, un ir ievietoti šajā tabulas augšpusē.

en: An array with sub-question on each line. The answers are yes, no, uncertain and are in the table header.
lv: Tabulas veida jautājums ar apakšjautājumiem katrā rindā. Atbilžu varianti ir jā, nē, grūti pateikt un tie ir ievietoti tabulas augšpusē.

en: An array with sub-question on each line. You have to select your answer.
lv: Tabulas veida jautājums ar apakšjautājumiem katrā rindā. Jums ir jāizvēlas atbilde.

en: An email has been sent to the address you provided with access details for this survey. Please follow the link in that email to proceed.
lv: E-pasts tika izsūtīts uz adresi, kuru jūs norādījāt ar pieejas datiem šai aptaujai. Lūdzu sekojiet linkam jūsu e-pastā lai turpinātu.

en: An email has been sent with details about your saved survey
lv: E-pasts ar saglabātās aptaujas detaļām tika izsūtīts

en: An email with a generated password was sent to the user.
lv: E-pasta vēstule ar paroli nosūtīta lietotājam.

en: An email with your login data was sent to you.
lv: E-pasta vēstule ar pieslēgšanās informāciju Jums nosūtīta.

en: An error occurred saving a response to survey id
lv: Notika kļūda saglabājot atbildi uz aptaujas id

en: An error occurred uploading your file. This may be caused by incorrect permissions in your %s folder.
lv: Augšupielādējot failu notika kļūda. Tas varēja notikt dēļ kļūdainajām atļaujām %s mapē.

en: An expired survey is not accessible to participants (they only see a message that the survey has expired).
lv: Beigusies aptauja nav pieejama dalībniekiem (tie redz tikai vēsti, ka aptauja ir beigusies).

en: An non-recoverable error happened during the update. Error details:
lv: Atjaunošanas laikā notika kļūda. Kļūdas apraksts:

en: An unexpected error has occurred and your responses cannot be saved.
lv: Notikusi negaidīta kļūme un jūsu atbildes netika saglabātas.

en: Anonymized responses
lv: Anonīmas atbildes

en: Anonymized responses?
lv: Anonīmas atbildes?

en: Answer
lv: Atbilde

en: Answer codes
lv: Atbilžu kodi

en: Answer from previous questions
lv: Atbilde no iepriekšējiem jautājumiem

en: Answer matched (regexp)
lv: Atbilde sakrīt (regexp)

en: Answer must be %s
lv: Atbildei jābūt %s

en: Answer must be between %s and %s
lv: Atbildei jābūt no %s līdz %s

en: Answer must be greater or equal to %s
lv: Atbildei jābūt lielākai vai vienādai ar %s

en: Answer must be less or equal to %s
lv: Atbildei jābūt mazākai vai vienādai ar %s

en: Answer option
lv: Atbildes iespēja

en: Answer options
lv: Atbilžu iespējas

en: Answer options were successfully saved.
lv: Atbildes iestatījumi tika veiksmīgi saglabāti.

en: Answer prefix
lv: Atbildes prefikss

en: Answer scale %s
lv: Atbilžu skala %s

en: Answer suffix
lv: Atbildes sufikss

en: Answer was
lv: Atbilde bija

en: Answer was NOT
lv: Atbilde NEBIJA

en: Answer was greater than
lv: Atbilde bija lielāka par

en: Answer was greater than or equal to
lv: Atbilde bija lielāka par vai vienāda ar

en: Answer was less than
lv: Atbilde bija mazāka nekā

en: Answer was less than or equal to
lv: Atbilde bija mazāka par vai vienāda ar

en: Answer:
lv: Atbilde:

en: Answers
lv: Atbildes

en: Answers and tokens have been re-opened.
lv: Atbildes un piekļuves kodi tika atkal atvērti.

en: Answers cleared
lv: Atbildes notīrītas

en: Answers from this response
lv: Šī ieraksta atbildes

en: Answers with a code of 0 (zero) or blank code are not allowed, and will not be saved
lv: Atbildes ar kodu 0 (nulle) vai tukšs kods nav atļautas un netiks saglabātas

en: Answer|Left-slider-text|Right-slider-text separator character
lv: Atbilde|Kreisā_slīdņa_teksts|Labējā_slīdņa_teksts atdalošais simbols

en: Any
lv: Jebkurš

en: Apr
lv: Aprīlis

en: April
lv: Aprīlis

en: Arabic
lv: Arābu

en: Arc cosine
lv: Arkkosīnuss

en: Arc sine
lv: Loka sīnuss

en: Arc tangent
lv: Arktangenss

en: Arc tangent of two variables
lv: Loka divu mainīgo tangenss

en: Are you really sure you want to *delete* some incomplete answers and reset the completed state of both answers and tokens?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties *izdzēst" nepilnīgās atbildes un nomainīt atbildes un piekļuves kodu statusu uz "pabeigts"?

en: Are you sure you want to clear all your responses?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izdzēst savas atbildes?

en: Are you sure you want to delete all conditions set in this scenario?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izdzēst visus šī scenārija nosacījumus?

en: Are you sure you want to delete all conditions set to the questions you have selected?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties dzēst visus izvēlētos jautājuma apstākļus?

en: Are you sure you want to delete the selected entries?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties dzēst izvēlētos ierakstus?

en: Are you sure you want to delete these surveys?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties dzēst šīs aptaujas?

en: Are you sure you want to delete this URL parameter?
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst adreses parametrus?

en: Are you sure you want to delete this condition?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izdzēst šo nosacījumu?

en: Are you sure you want to delete this entry?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izdzēst šo ierakstu?

en: Are you sure you want to delete this file?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izdzēst šo failu?

en: Are you sure you want to delete this template?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izdzēst šo šablonu?

en: Are you sure you want to expire these surveys?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties beigt šo aptauju darbības laiku?

en: Are you sure you want to un-share the selected participants?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties neļaut koplietot izvēlētos dalībniekus?

en: Arithmetic mean
lv: Vidējais aritmētiskais

en: Armenian
lv: Armēņu

en: Array
lv: Tabulas veida

en: Array (10 Point Choice)
lv: Tabulas veida (10 punktu izvēle)

en: Array (5 Point Choice)
lv: Tabulas veida (5 punktu izvēle)

en: Array (Increase/Same/Decrease)
lv: Tabulas veida (palielināts/tāds pats/samazināts)

en: Array (Numbers)
lv: Tabulas veida (Skaitlisks)

en: Array (Texts)
lv: Tabulas veida (Tekstuāls)

en: Array (Yes/No/Uncertain)
lv: Tabulas veida (Jā/Nē/Nenoteikts)

en: Array by column
lv: Tabulas veida pa kolonnām

en: Array dual scale
lv: Tabulas veida duālajā skalā

en: Array filter
lv: Array filtrs

en: Array filter exclusion
lv: Array filtra izslēgšana

en: Array filter style
lv: Array filtra stils

en: Arrays
lv: Tabulas veida

en: As a last step you should clear your browser cache now.
lv: Kā pēdējo soli Jums vajadzētu notīrīt Jūsu interneta pārlūka kešatmiņu.

en: Assessment details
lv: Vērtējuma detaļas

en: Assessment group score
lv: Vērtējuma grupas rezultāts

en: Assessment heading
lv: Vērtējuma virsraksts

en: Assessment rules
lv: Novērtējuma nosacījumi

en: Assessment value
lv: Vērtējuma vērtība

en: Assessment:
lv: Novērtējums:

en: Assessments
lv: Vērtējumi

en: Assessments mode not activated
lv: Novērtējumu izmantošana nav ieslēgta

en: At beginning
lv: Sākumā

en: At end
lv: Beigās

en: At least one installed
lv: Vismaz viens ir ieinstalēts

en: Attention: Several question codes were updated. Please check these carefully as the update  may not be perfect with customized expressions.
lv: Uzmanību: Vairāki jautājumu kodi tika atjaunināti. Lūdzu, pārbaudiet tos uzmanīgi, jo atjaunināšana varēja neatbilst Jūsu pielāgotajām izteiksmēm.

en: Attribute %s (%s)
lv: Atribūts %s (%s)

en: Attribute %s was deleted.
lv: Atribūts %s izdzēsts.

en: Attribute ID
lv: ID atribūts

en: Attribute display setting updated
lv: Atribūtu atspoguļošanas iestatījumi atjaunināti

en: Attribute field
lv: Atribūtu lauks

en: Attribute management
lv: Atribūtu pārvaldība

en: Attribute name
lv: Atribūta nosaukums

en: Attribute name:
lv: Atribūta nosaukums:

en: Attribute settings
lv: Atribūtu iestatījumi

en: Attribute type
lv: Atribūta tips

en: Attribute type:
lv: Atribūta tips:

en: Attribute value
lv: Atribūta vērtība

en: Attribute values for existing participants have been updated from the participants records
lv: Esošo dalībnieku atribūtu vērtības atjauninātas no dalībnieku ierakstiem

en: Attribute values for existing participants have been updated from the token records
lv: Esošo dalībnieku atribūtu vērtības atjauninātas no piekļuves kodu ierakstiem

en: Attribute visible:
lv: Atribūts redzams:

en: Attributes to be created
lv: Atribūti, kas jāizveido

en: Attributes to export:
lv: Eksportējamie atribūti:

en: Attributes values from the participant's token
lv: Atribūtu vērtības no dalībnieka pieejas atslēgas

en: Aug
lv: Augusts

en: August
lv: Augusts

en: Authentication method
lv: Autentifikācijas metode

en: Auto
lv: Automātiski

en: Auto Translate
lv: Tulkot automātiski

en: Auto-check exclusive option if all others are checked
lv: Automātiski pārbaudīt izslēgšanas iespēju, ja visas pārējās ir pārbaudītas

en: Autoload URL
lv: Ielādēt adresi automātiski

en: Autoload URL:
lv: Automātiski atvērt URL:

en: Automatic
lv: Automātisks

en: Automatic (UTF-8)
lv: Automātiskā (UTF-8)

en: Automatically check for updates:
lv: Automātiski pārbaudīt atjauninājumus:

en: Automatically load URL when survey complete?
lv: Automātiski ielādēt URL, kad pētījums pabeigts?

en: Available label sets:
lv: Pieejamās apzīmējumu kopas

en: Available languages:
lv: Iespējamās valodas

en: Average
lv: Vidēji

en: Average file size
lv: Vidējais faila izmērs

en: Average interview time:
lv: Vidējais intervijas ilgums:

en: Average no. of files per respondent
lv: Failu skaits, vidēji, uz respondentu.

en: Average size per respondent
lv: Vidējais izmērs katram respondentam

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Back to Response Import
lv: Atgriezties uz atbilžu importēšanu

en: Back to attribute field management.
lv: Atpakaļ uz atribūtu lauku pārvaldīšanu.

en: Back to global settings
lv: Atgriezties pie globālajiem iestatījumiem

en: Back to main menu
lv: Atpakaļ uz galveno izvēlni

en: Backup Entire Database
lv: Izveidot visas datubāzes kopiju

en: Bar chart
lv: Stabiņu grafiks

en: Base language
lv: Pamatvaloda

en: Base language:
lv: Pamatvaloda:

en: Basic admin notification
lv: Vienkāršs administratora paziņojums

en: Basic admin notification email body:
lv: Vienkārša paziņojuma administratoram teksts:

en: Basic admin notification subject:
lv: Vienkārša paziņojuma administratoram temats:

en: Basic email notification
lv: Vienkāršs e-pasta paziņojums

en: Basic email notification is sent to:
lv: Vienkāršs e-pasta paziņojums tiek nosūtīts:

en: Basic notification attachments:
lv: Vienkārša paziņojuma administratoram pielikumi:

en: Before
lv: Pirms

en: Begins with
lv: Sākas ar

en: Belarusian
lv: Baltkrievu

en: Big5 Traditional Chinese
lv: Big5 Tradicionālais ķīniešu

en: Blacklist control
lv: Melnā saraksta kontrole

en: Blacklist settings
lv: Melnā saraksta iestatījumi

en: Blacklisted
lv: Pievienots melnajam sarakstam

en: Blacklisted participants
lv: Melnā saraksta dalībnieki

en: Both rows and columns
lv: Gan rindas, gan kolonas

en: Bounce Email:
lv: E-pasts kļūdaino e-pastu saņemšanai:

en: Bounce email:
lv: E-pasts kļūdaino e-pastu saņemšanai:

en: Bounce settings
lv: Neeksistējošo e-pastu iestatījumi

en: Bounce settings have been saved.
lv: Neeksistējošo e-pastu iestatījumi tika saglabāti.

en: Browse
lv: Skatīties

en: Browse Uploaded Resources
lv: Meklēt augšuplādētos resursus

en: Browse responses
lv: Skatīties ierakstus

en: Browse saved responses
lv: Skatīties saglabātos ierakstus

en: Browse uploaded resources
lv: Skatīties augšupielādētos resursus

en: Buildnumber was successfully updated to %s.
lv: Versijas numurs tika veiksmīgi atjaunots uz %s.

en: But this one isn't.
lv: Bet šis nav

en: By group
lv: Pēc grupas

en: By question group
lv: Pēc jautājumu grupas

en: Bypass token with failing email addresses
lv: Izlaist pieejas atslēgas ar nepareizām e-pasta adresēm

en: CPDB CSV summary
lv: CPDB CSV kopsavilkums

en: CSS & Javascript files:
lv: CSS & Javascript faili:

en: CSS Style for the message that displays in the countdown timer during the countdown
lv: CSS stils ziņai, kas parādās laika atskaites taimerī, laika atskaites brīdī

en: CSS style for the 'time limit expiry message'
lv: CSS stils 'laika limita beigšanās ziņai'

en: CSS style used when the 'time limit warning' message is displayed
lv: CSS stils lietots, kad 'laika limita brīdinājuma' ziņa tiek rādīta

en: CSS style used when the 2nd 'time limit warning' message is displayed
lv: CSS stils, kas tiek izmantots 2. laika limita paziņojumam

en: CSV field names
lv: CSV lauku saraksts

en: CSV input format
lv: CSV ievades formāts

en: Calculate the Sample Standard Deviation for the list of numbers
lv: Izrēķināt parauga standartnovirzi skaitļu sarakstam

en: Calculate the sum of values in an array
lv: Izrēķināt summu vērtības pēc kārtības

en: Calculates the exponent of e
lv: Izrēķina e eksponentu

en: Calculation
lv: Aprēķins

en: Can edit?
lv: Var rediģēt?

en: Can't bind to the LDAP directory
lv: Nevar piesaistīties LDAP direktorijai

en: Can't connect to the LDAP directory
lv: Nevar savienoties ar LDAP direktoriju

en: Can't update labels because you are using duplicated codes
lv: Nevar atjaunināt apzīmējumus, jo jūs izmantojat duplicētus kodus

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancel editing
lv: Atcelt rediģēšanu

en: Cannot be changed
lv: Nav iespējams izmainīt

en: Cannot be changed (survey is active)
lv: Nav iespējams veikt izmaiņas (aptauja ir aktīva)

en: Cannot import the VVExport file.
lv: Nevar pievienot VV Eksporta failu.

en: Catalan (Valencian)
lv: Kataloniešu (valenciešu)

en: Category separator
lv: Kategoriju atdalītājs

en: Caution: JavaScript execution is disabled in your browser. You may not be able to answer all questions in this survey. Please, verify your browser parameters.
lv: Brīdinājums: JavaScript palaišana jūsu pārlūkā ir atspējota. Jūs, iespējams, nevarēsiet atbildēt uz visiem šīs aptaujas jautājumiem. Lūdzu pārbaudied jūsu pārlūka parametrus.

en: Central participant database/panel
lv: Centrālā dalībnieku datubāze/panelis

en: Central participants database summary
lv: Centrālās dalībnieku datubāzes kopsavilkums

en: Change the display style of the month when using select boxes
lv: Mainīt mēneša attēlošanas stilu, lietojot izvēles logus

en: Change the language
lv: Nomainīt valodu

en: Changes cannot be saved to a standard template.
lv: Noklusētajā šablonā izmaiņas nevar tikt saglabātas.

en: Character set of file:
lv: Faila character set:

en: Character set of the file:
lv: Lauciņa rakstzīmju kopa:

en: Chart type
lv: Grafika tips

en: Check Data Integrity
lv: Pārbaudīt datu integritāti

en: Check again
lv: Pārbaudīt vēlreiz

en: Check all
lv: Atzīmēt visus

en: Check any that apply
lv: Izvēlieties visas atbilstošās

en: Check data
lv: Pārbaudīt datus

en: Check database again?
lv: Vēlreiz pārbaudīt datubāzi?

en: Check now
lv: Pārbaudīt tagad

en: Check or uncheck all items
lv: saranžēt visus priekšmetus

en: Check or uncheck the answer for each subquestion.
lv: Ielieciet vai noņemiet ķeksīti katrai apakšjautājuma atbildei.

en: Check survey logic for current question
lv: Pārbaudīt šī jautājuma pētījuma loģiku

en: Check survey logic for current question group
lv: Pārbaudīt šīs jautājumu grupas pētījuma loģiku

en: Checkbox is checked
lv: Izvēles rūtiņa ir atzīmēta

en: Checkbox is unchecked
lv: Izvēles rūtiņa nav atzīmēta

en: Checkbox layout
lv: Izvēles rūtiņas izkārtojums

en: Checked
lv: Pārbaudīts

en: Checking basic requirements...
lv: Pārbauda pamata prasības...

en: Checking existing LimeSurvey files...
lv: Pārbauda esošos LimeSurvey failus...

en: Choice header
lv: Izvēlnes virsraksts

en: Choice of rank %s
lv: Ranžējuma izvēle %s

en: Choose 'Run/All' from the menu to run the import
lv: Izvēlieties 'Palaist/Visi' no izvēlnes, lai palaistu importu

en: Choose another language
lv: Izvēlēties citu valodu

en: Choose columns
lv: Izvēlieties kolonnas

en: Choose one of the following answers
lv: Izvēlieties tikai vienu atbildi

en: Choose the CSV file to upload:
lv: Izvēlieties CSV failu, kuru augšupielādēt:

en: Choose the file to upload:
lv: Izvēlēties failu, kuru augšupielādēt:

en: Choose token fields
lv: Izvēlēties pieejas atslēgu lauciņus

en: Choose when user can add a comment
lv: Izvēlēties kad lietotājam atłauts pievienot komentāru

en: Choose your language
lv: Izvēlēties valodu

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Clear All Page
lv: Notīrīt visu lapu

en: Clear Responses
lv: Notīrīt atbildes

en: Click here to continue
lv: Nospiediet šeit lai turpinātu

en: Click here to log in.
lv: Spiest šeit, lai pieslēgtos.

en: Click here to start the survey.
lv: Klikšķiniet šeit, lai sāktu aptauju.

en: Click on 'Submit' now to complete the process and save your answers.
lv: Nospiediet uz 'Nosūtīt', lai pabeigtu procesu un saglabātu atbildes.

en: Click on the following button if you want to
lv: Klikšķiniet uz pogas, ja Jūs vēlaties

en: Clicking 'Yes' will generate tokens for all those in this token list that have not been issued one. Continue?
lv: Nospiežot 'Jā' tiks ģenerētas pieejas atslēgas visiem, kam iepriekš pieejas atslēgas nebija. Turpināt?

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close Window
lv: Aizvērt logu

en: Close editor
lv: Aizvērt redaktoru

en: Close this group
lv: Aizvērt šo grupu

en: Close this question
lv: Aizvērt šo jautājumu

en: Close this survey
lv: Aizvērt aptauju

en: Close this window
lv: Aizvērt šo logu

en: Closed
lv: Slēgts

en: Code
lv: Kods

en: Code filter
lv: Koda filtrs

en: Code:
lv: Kods:

en: Column control
lv: Kolonnu kontrole

en: Columns
lv: Kolonnas

en: ComfortUpdate step %s
lv: ComfortUpdate solis %s

en: Comma
lv: Komats

en: Comma (,)
lv: Komats (,)

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment only when
lv: Komentēt tikai, ja

en: Comment only when you choose an answer.
lv: Komentēt tikai tad, ja ir izvēlēta atbilde.

en: Comment only when you don't choose an answer.
lv: Komentēt tikai tad, ja nav izvēlēta atbilde.

en: Comment your answers.
lv: Komentēt atbildes.

en: Comments
lv: Komentāri

en: Compare a string to a regular expression pattern
lv: Salīdzināt rindu ar regulāru izteiksmes modeli

en: Comparison operator
lv: Salīdzinājuma operators

en: Compatible
lv: Savietojams

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Completed Page
lv: Pabeigta Lapa

en: Completed responses only
lv: Tikai pabeigtas atbildes

en: Completed?
lv: Pabeigts?

en: Completion state
lv: Pabeigšanas daudzums

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Condition successfully copied
lv: Nosacījums veiksmīgi nokopēts

en: Condition successfully copied (some were skipped because they were duplicates)
lv: Nosacījums veiksmīgi nokopēts (daži netika iekļauti, jo tie dublējās)

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Conditions designer
lv: Nosacījumu redaktors

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Configuration directory is not writable
lv: Konfigurācijas direktorijā nav atļauts rakstīt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Confirm Password:
lv: Apstiprināt paroli:

en: Confirm your admin password
lv: Apstipriniet Jūsu administratora paroli

en: Confirmation
lv: Apstiprināšana

en: Confirmation attachments:
lv: Apstiprinājuma epasta pielikumi:

en: Confirmation email
lv: Apstiprināšanas e-pasts:

en: Confirmation email body:
lv: Apstiprinājuma epasta teksts:

en: Confirmation email subject
lv: Apstiprinājuma e-pasta temats

en: Confirmation email subject:
lv: Apstiprināšanas e-pasta temats:

en: Confirmation of your participation in our survey
lv: Apstirpinājums par Jūsu piedalīšanos aptaujā

en: Connection with database failed. Please check database location, user name and password and try again.
lv: Savienojums ar datubāzi neizdevās. Lūdzu pārbaudiet datubāzes vietu, lietotāja vārdu un paroli un mēģiniet vēlreiz.

en: Constant
lv: Konstante

en: Constant value
lv: Konstantes vērtība

en: Contains
lv: Satur

en: Continue
lv: Turpināt

en: Continue?
lv: Turpināt?

en: Convert N to
lv: Pārvērst N par

en: Convert Y to
lv: Pārvērst Y par

en: Convert a 8 bit string to a quoted-printable string
lv: Pārveidot 8 bitu rindu par citēto-printējamo rindu

en: Convert a date/time string to unix timestamp
lv: Konvertēt datuma/laika teksta mainīgo kā unix timestamp mainīgo

en: Convert a quoted-printable string to an 8 bit string
lv: Pārveidot citēto-printējamo rindu par 8 bitu rindu

en: Convert all HTML entities to their applicable characters (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
lv: Pārveidot visus HTML ierakstus uz tiem piemērotajām rakstuzīmēm (vienmēr lieto ENT_QUOTES un UTF-8)

en: Convert all applicable characters to HTML entities (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
lv: Pārveidot visas piemērotās rakstuzīmes par HTML ierakstiem (vienmēr lieto ENT_QUOTES un UTF-8)

en: Convert resource links?
lv: Konvertēt resursu adreses?

en: Convert resources links?
lv: Konvertēt resursu adreses?

en: Convert special HTML entities back to characters (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
lv: Pārveidot speciālos HTML ierakstus atpakaļ uz rakstuzīmēm (vienmēr lieto ENT_QUOTES un UTF-8)

en: Convert special characters to HTML entities (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
lv: Pārveidot speciālās rakstuzīmes par HTML ierakstiem (vienmēr lieto ENT_QUOTES un UTF-8)

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy Current Question
lv: Kopēt šo jautājumu

en: Copy Template
lv: Šamblona kopēšana

en: Copy advanced settings?
lv: Kopēt papildus iestatījumus?

en: Copy answer options?
lv: Kopēt atbilžu opcijas?

en: Copy conditions
lv: Kopēt nosacījumus

en: Copy failed
lv: Kopēšana nav izdevusies

en: Copy of survey is completed.
lv: Aptuajas kopēšana pabeigta

en: Copy question
lv: Kopēt jautājumu

en: Copy subquestions?
lv: Kopēt apakšjautājumus?

en: Copy survey
lv: Kopēt aptauju

en: Copy template
lv: kopēt šablonu

en: Copy the selected conditions to
lv: Kopēt izvēlētos nosacījumus uz

en: Core plugin can not be disabled.
lv: Serdes spraudni nevar atspējot.

en: Corrected time:
lv: Labots laiks:

en: Cosine
lv: Kosinuss

en: Could not connect to LDAP server.
lv: Nevarēja pievienoties LDAP serverim.

en: Could not delete user group.
lv: Nav iespējams izdzēst lietotāju grupu.

en: Could not delete user group. No group selected.
lv: Nav iespējams izdzēst lietotāju grupu.  Nav atlasīta grupa.

en: Could not delete user. User was not supplied.
lv: Lietotāju nav izdevies izdzēst.  Lietotāja vārds nav norādīts.

en: Could not insert answer
lv: Nevarēja ievietot atbildi

en: Could not insert question
lv: Nevarēja ievietot jautājumu

en: Could not insert subquestion
lv: Nevarēja pievienot apakšjautājumu

en: Could not modify user data.
lv: Lietotāja datus nav iespējams modificēt.

en: Couldn't delete
lv: Nevarēja izdzēst

en: Count
lv: Skaits

en: Count stats for each question based only on the total number of responses for which the question was displayed
lv: Izveidot statistiku katram jautājumam, balstoties uz kopējā atbilžu skaita, kuras tika izveidotas uz

en: Count the number of answered questions in the list
lv: Saskaitīt sarakstā atbildēto jautājumu skaitu

en: Count the number of answered questions in the list equal the first argument
lv: Saskaitīt atbildēto jautājumu skaitu, kurš būs vienāds ar pirmo argumentu

en: Count the number of answered questions in the list which pass the critiera (arg op value)
lv: Saskaitīt atbildēto jautājumu skaitu, kuri atbilst kritērijam (arg op vērtība)

en: Create
lv: Izveidot

en: Create a new question group inside your survey.
lv: Izveidot jaunu jautājumu grupu šajā aptaujā.

en: Create a new survey clicking on the %s icon in the upper right.
lv: Izveidojet jaunu aptauju nospiežot uz %s  ikonas augšā pa labi.

en: Create dummy tokens
lv: Izveidot pagaidu piekļuves atslēgas

en: Create new label set
lv: Izveidot jaunu atbilžu variantu kopu

en: Create new participant
lv: Izveidot jaunu dalībnieku

en: Create new template
lv: IZveidot jaunu šablonu

en: Create new template called:
lv: Izveidot jaunu šablonu ar nosaukumu:

en: Create one or more questions inside the new question group.
lv: Izveidot vienu vai vairākus jautājumus jaunā jautājumu grupā.

en: Create or import new label set(s)
lv: Izveidot vai importēt jaunu apzīmējumu kopu(as)

en: Create tokens
lv: Izveidot pieejas atslēgas

en: Create, import, or copy a survey
lv: Izveidot, importēt vai kopēt aptauju

en: Create, import, or copy survey
lv: Izveidot, importēt vai kopēt aptauju

en: Create/edit user groups
lv: Izveidot/rediģēt lietotāju grupas

en: Created by
lv: Izveidojis

en: Creating DB & file backup
lv: Izveidoju DB un faila dublējumu

en: Creating database backup...
lv: Veido datubāzes rezerves kopiju...

en: Creating file backup...
lv: Veido faila rezerves kopiju...

en: Current
lv: Pašreizējais

en: Currently there are no additional languages configured for this survey.
lv: Papildus valodas šim pētījumam nav nokonfigurētas/pievienotas.

en: Currently there are no conditions configured for this survey.
lv: Pašreiz šajā pētījumā nav norādīti nosacījumi.

en: Currently we detect and handle the following changes:
lv: Pašlaik mēs nosakām un apstrādājam šādas izmaiņas:

en: Czech (informal)
lv: Čehu (neformālā)

en: DATA TO BE ENTERED
lv: DATI, KAS TIKS IEVADĪTI

en: DB backup created: %s
lv: Datubāzes rezerves kopija izveidota: %s

en: DEC West European
lv: DEC Rietumeiropiešu

en: Data consistency check
lv: Datu atbilstības pārbaude

en: Data entry
lv: Datu ievadīšana

en: Data entry screen
lv: Datu ievades iespēja

en: Data redundancy check
lv: Datu liekvārdības pārbaude.

en: Data selection
lv: Datu izvēle

en: Data selection:
lv: Datu atlase:

en: Data view control
lv: Datu apskates kontrole

en: Database
lv: Datubāze

en: Database %s has been successfully populated.
lv: Datubāze %s tika veiksmīgi aizpildīta.

en: Database backup functionality is currently not available for your database type. Before proceeding please backup your database using a backup tool!
lv: Datubāzes rezerves kopiju izveidošanas funkcionalitāte šobrīd nav pieejama šim datubāzes veidam. Pirms turpināt, lūdzu, izveidojiet datubāzes rezerves kopiju, izmantojot rezerves kopijas veidošanas rīku!

en: Database configuration
lv: Datubāzes konfigurācija

en: Database creation
lv: Datubāzes izveidošana

en: Database doesn't exist!
lv: Datubāze neeksistē!

en: Database error!!
lv: Datubāzes kļūda!!

en: Database has been created.
lv: Datubāze izveidota.

en: Database has been successfully upgraded to version %s
lv: Datubāze tika veiksmīgi atjaunināta uz versiju %s

en: Database location
lv: Datubāzes atrašanās vieta

en: Database name
lv: Datubāzes vārds

en: Database password
lv: Datubāzes parole

en: Database settings
lv: Datubāzes iestatījumi

en: Database type
lv: Datubāzes tips

en: Database update finished (%s)
lv: Datubāzes atjaunināšana pabeigta (%s)

en: Database upgrade
lv: Datubāzes uzlabojums

en: Database user
lv: Datubāzes lietotājs

en: Database was populated but there were errors:
lv: Datubāze tika apdzīvota, bet bija kļūdas:

en: Dataentry Screen for Survey
lv: Pētījuma datu ievades iespēja

en: Date
lv: Datums

en: Date (YYYY-MM-DD) equals
lv: Datums (GGGG-MM-DD) vienāds ar

en: Date Saved
lv: Saglabāšanas datums

en: Date Stamp?
lv: Saglabāt datumu?

en: Date added
lv: Datums pievienots

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Date entered is invalid!
lv: Ievadītais datums nav pareizs!

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Date format:
lv: Datuma formāts:

en: Date in the format : %s
lv: Datuma formāts: %s

en: Date is
lv: Datums

en: Date last action
lv: Pēdējās darbības datums

en: Date picker
lv: Datuma izvēlne

en: Date stamp?
lv: Datuma zīmogs?

en: Date started
lv: Sākuma datums

en: Date submitted
lv: Nosūtīšanas datums

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: Date/Time format
lv: Datuma/Laika formāts

en: Datestamp
lv: Datuma zīmogs

en: Day
lv: Diena

en: Deactivate
lv: Deaktivizēt

en: Deactivate Survey
lv: Deaktivizēt aptauju

en: Deactivate survey
lv: Deaktivizēt aptauju

en: Deactivated result tables
lv: Deaktivizētās rezultātu tabulas

en: Deactivated token tables
lv: Neaktīvas piekļuves atslēgu tabulas

en: Deactivation
lv: Deaktivizācija

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    Recently we invited you to participate in a survey.
    
    We note that you have not yet completed the survey, and wish to remind you that the survey is still available should you wish to take part.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
lv: Ļ. cien. / A. god. {FIRSTNAME},
    
    Nesen mēs uzaicinājām Jūs piedalīties pētījumā.
    
    Mēs esam ievērojuši, ka Jūs vēl neesat pabeidzis aizpildīt anketu un vēlamies atgādināt, ka šis pētījums ir vēl pieejams, ja Jūs vēlaties tajā piedalīties.
    
    Pētījuma nosaukums:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    Lai piedalīties šajā pētījumā, lūdzu, izmantojiet zemāk norādīto saiti.
    
    Ar cieņu,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Klikšķiniet šeit, lai piedalītos:
    {SURVEYURL}

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    this email is to confirm that you have completed the survey titled {SURVEYNAME} and your response has been saved. Thank you for participating.
    
    If you have any further questions about this email, please contact {ADMINNAME} on {ADMINEMAIL}.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME}
lv: Ļ.cien./A.god. {FIRSTNAME},
    
    šī ir apstiprinājuma e-pasta vēstule, ka Jūs esat pabeidzis pētījumu {SURVEYNAME} un Jūsu atbildes tika saglabātas. Paldies par piedalīšanos.
    
    Ja Jums radās papildus jautājumi par šo e-pastu, lūdzu, sazinieties ar {ADMINNAME} pa {ADMINEMAIL}.
    
    Ar cieņu,
    
    {ADMINNAME}

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    you have been invited to participate in a survey.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
lv: Cien. {FIRSTNAME},
    
    Mēs Jūs aicinām piedalīties aptaujā.
    
    Aptaujas nosaukums:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    Lai piedalītos, lūdzu, klikšķiniet uz zemāk norādītās saites.
    
    Ar cieņu,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Lūdzu klikšķiniet šeit:
    {SURVEYURL}

en: Dec
lv: Decembris

en: December
lv: Decembris

en: Decimal mark:
lv: Decimālzīme:

en: Decrease
lv: Samazinājums

en: Default
lv: Noklusētais

en: Default Google Analytics
lv: Pēc noklusējuma Google Analytics

en: Default HTML editor mode:
lv: HTML teksta redaktora režīms pēc noklsējuma:

en: Default administration page
lv: Administrācijas lapa pēc noklusējuma

en: Default answer for scale %s:
lv: Pēc noklusējuma atbilžu skala %s:

en: Default answer value:
lv: Atbildes vērtība pēc noklusējuma:

en: Default answers
lv: Noklusējuma atbildes

en: Default attribute name:
lv: Pēc noklusējuma atribūta nosaukums:

en: Default coordinates of the map when the page first loads. Format: latitude [space] longtitude
lv: Sākotnējās plāna koordinātas, kad lapa pirmoreiz ielādējas. Formāts: platums [atstarpe] garums

en: Default language
lv: Valoda pēc noklusējuma

en: Default position
lv: Vieta pēc noklusējuma

en: Default scenario
lv: Noklusējuma scenārijs

en: Default site admin email:
lv: Saita admina noklusējuma e-pasts:

en: Default site bounce email:
lv: Web lapas e-pasts kļūdaino e-pastu saņemšanai:

en: Default site language:
lv: Lapas valoda pēc noklusējuma:

en: Default template:
lv: Šablons pēc noklusējuma:

en: Default value for option 'Other':
lv: Sākotnējā vērtība iespējai 'Other':

en: Default value settings were successfully saved.
lv: Sākuma vērtību iestatījumi tika veiksmīgi saglabāti.

en: Default value:
lv: Noklusējuma vērtība:

en: Default:
lv: Pēc noklusējuma:

en: Delete
lv: Izdzēst

en: Delete Tokens
lv: Dzēst pieejas atslēgas

en: Delete Tokens Table
lv: Izdzēst Pieejas atslēgu tabulu

en: Delete User
lv: Izdzēst lietotāju

en: Delete all conditions
lv: Izdzēst visus nosacījumus

en: Delete all incomplete answers that correspond to a token for which a completed answers is already recorded
lv: Izdzēst visas piekļuves koda nepilnīgās atbildes, kurām ir pilnīga atbilde

en: Delete attribute
lv: Izdzēst atribūtu

en: Delete checked items!
lv: Izdzēst pārbaudītos locekļus!

en: Delete current question
lv: Dzēst konkrēto jautājumu

en: Delete current question group
lv: Izdzēst konkrēto jautājumu grupu

en: Delete current user group
lv: Izdzēst šo lietotāju grupu

en: Delete entry
lv: Dzēst ierakstu

en: Delete exported tokens
lv: Izdzēst eksportētas pieejas atslēgas

en: Delete globally blacklisted participant from the database:
lv: Izdzēst globālā melnā saraksta dalībniekus no datubāzes:

en: Delete label set
lv: Izdzēst apzīmējumu kopu

en: Delete marked responses
lv: Dzēst atzīmētās atbildes

en: Delete participant(s) from central panel and tokens tables
lv: Izdzēst dalībnieku(-us) no centrālā paneļa un pieejas atslēgu tabulas

en: Delete participant(s) from central panel, tokens tables and all associated responses
lv: Izdzēst dalībnieku(-s) no centrālā paneļa, pieejas atslēgu tabulas un visas saistītās atbildes

en: Delete participant(s) from central participants panel only
lv: Izdzēst dalībnieku(s) tikai no centrālā  dalībnieku paneļa

en: Delete selected attribute(s) and associated data?
lv: Izdzēst izvēlēto(-os) atribūtu(-us) un saistītos datus?

en: Delete selected participant(s) from this survey
lv: Dzēst izvēlēto (-os) dalībnieku (-us) no šīs aptaujas

en: Delete selected participants
lv: Dzēst atlasītos dalībniekus

en: Delete selected survey(s)
lv: Izdzēst izvēlēto(-s) pētījumu(-us)

en: Delete survey
lv: Dzēst aptauju

en: Delete the selected entries
lv: Izdzēst izvēlētos ierakstus

en: Delete this answer option
lv: Izdzēst šo atbildes variantu

en: Delete this attribute:
lv: Izdzēst šo atribūtu:

en: Delete this condition
lv: Izdzēst šo nosacījumu

en: Delete this entry
lv: Izdzēst šo ierakstu

en: Delete this label
lv: Izdzēst šo apzīmējumu

en: Delete this response
lv: Dzēst šo atbildi

en: Delete this scenario
lv: Izdzēst šo scenāriju

en: Delete this subquestion
lv: Izdzēst šo apakšjautājumu

en: Delete this template
lv: Dzēst šablonu

en: Delete this user
lv: Dzēst lietotāju

en: Delete this user from group
lv: Izdzēst šo lietotāju no grupas

en: Delete token attribute %s
lv: Izdzēst piekļuves koda atribūtu %s

en: Delete token entry
lv: Dzēst pieejas atslēgas ierakstu

en: Delete tokens table
lv: Izdzēst pieejas atslēgu tabulu

en: Delete user
lv: Dzēst lietotāju

en: Delete value
lv: Izdzēst vērtību

en: Deleting User
lv: Izdzēš lietotāju

en: Deleting answers: %u answers deleted
lv: Dzēš atbildes: %u atbildes izdzēstas

en: Deleting assessments: %u assessment entries deleted
lv: Izdzēš novērtējumus: %u novērtējumu ieraksti izdzēsti

en: Deleting conditions: %u conditions deleted
lv: Dzēš nosacījumus: %u nosacījumi izdzēsti

en: Deleting groups: %u groups deleted
lv: Dzēš grupas: %u grupas idzēstas

en: Deleting orphaned default values.
lv: Dzēš nevajadzīgās dotās vērtības

en: Deleting orphaned quota members.
lv: Dzēš nevajadzīgos kvotas biedrus.

en: Deleting orphaned quotas.
lv: Dzēš nevajadzīgās kvotas.

en: Deleting question attributes: %u attributes deleted
lv: Dzēsš jautājumu atribūtus: %u atribūti izdzēsti

en: Deleting questions: %u questions deleted
lv: Dzēš jautājumus: %u jautājumi izdzēsti

en: Deleting survey languagesettings: %u survey languagesettings deleted
lv: Izdzēš pētījuma valodas iestatījumus: %u pētījuma valodas iestatījumi izdzēsti

en: Deleting survey table: %s
lv: Izdzēš pētījuma tabulu: %s

en: Deleting surveys: %u surveys deleted
lv: Dzēš aptaujas: %u aptaujas idzēstas

en: Deleting this group will also delete any questions and answers it contains. Are you sure you want to continue?
lv: Izdzēšot šo grupu tiks izdzēstas arī tās atbildes.  Vai Jūs tiešām vēlaties tuprināt?

en: Deleting this question will also delete any answer options and subquestions it includes. Are you sure you want to continue?
lv: Izdzēšot šo jautājumu tiks izdzēstas visi tā apakšjautājumi un tajā iekļautās atbilžu opcijas. Vai Jūs vēlaties turpināt?

en: Deleting token table: %s
lv: Izdzēš pieejas atslēgu tabulu: %s

en: Demo mode only: Uploading files is disabled in this system.
lv: Tikai Demo režīmā: Failu augšupielādēšana ir atspējota šajā sistēmā.

en: Demo mode: Uploading template files is disabled.
lv: Demonstrācijas režīms: šablona failu augšupielāde ir atslēgta.

en: Demo mode: Uploading templates is disabled.
lv: Demo režīms: Veidņu augšupielāde ir atspējota.

en: Description
lv: Apraksts

en: Description of the survey
lv: Pētījuma apraksts

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Detailed Error
lv: Detalizēta kļūda

en: Detailed admin notification
lv: Detalizēts administratora paziņojums

en: Detailed admin notification email body:
lv: Detalizēta paziņojuma administratoram teksts:

en: Detailed admin notification subject:
lv: Detalizēts administratora paziņojuma temats:

en: Detailed email notification with response data is sent to:
lv: Detalizēts e-pasta paziņojums ar atbildēm ir nosūtīts:

en: Detailed email notification with result codes
lv: Detalizēts e-pasta paziņojums ar atbilžu kodiem

en: Detailed list of surveys
lv: Detalizēts saraksts ar aptaujām

en: Detailed notification attachments:
lv: Detalizēta paziņojuma administratoram pielikumi:

en: Determine whether a variable is considered to be empty
lv: Noteikt vai mainīgais tiek uzskatīts kā tukšs

en: Did Not Save
lv: Nav saglabāts

en: Directory with the name `%s` already exists - choose another name
lv: Direktorija ar nosaukumu `%s` jau eksistē - izvēlaties citu nosaukumu

en: Disable chart
lv: Atslēgt grafiku

en: Disable map display
lv: Atslēgt kartes atspoguļošanu

en: Disable only
lv: Atslēgt tikkai

en: Disable the next button until time limit expires
lv: Nerādīt pogu «Nākamais» līdz laika limits ir beidzies

en: Disable the prev button until the time limit expires
lv: Nerādīt pogu "Atpakaļ" līdz laika limits ir beidzies

en: Disabled
lv: Atslēgts

en: Disabled - Delete current question
lv: Atslēgts - Dzēst konkrēto jautājumu

en: Display
lv: Parādīt

en: Display / Export
lv: Parādīt/Eksportēt

en: Display Last 50 Responses
lv: Pārādīt pēdējās 50 atbildes

en: Display Responses
lv: Parādīt atbildes

en: Display a 'time limit warning' when there are this many seconds remaining in the countdown (warning will not display if left blank)
lv: Parādīt 'laika limita beigšanās brīdinājumu', kad ir atlikušas tik sekundes laika atskaitē (brīdinājums netiks rādīts, ja atstāts neaizpildīts)

en: Display a chart in the statistics?
lv: Vai statistikā parādīt grafiku?

en: Display as bar chart
lv: Parādīt kā stabiņu grafiku

en: Display as pie chart
lv: Atspoguļot kā apļa grafiku

en: Display chart
lv: Parādīt grafiku

en: Display columns
lv: Parādīt kolonnas

en: Display dropdown boxes
lv: Parādīt kā nolaižamās izvēlnes lauku

en: Display map
lv: Rādīt karti

en: Display min and max value under the slider
lv: Zem slīdņa rādīt mazāko un lielāko pieļaujamo vērtību

en: Display numbers with comma as decimal separator, if needed
lv: Nepieciešamības gadījumā rādīt skaitļus ar komatu kā decimāldaļu atdalītāju

en: Display participants
lv: Parādīt dalībniekus

en: Display rows
lv: Parādīt rindas

en: Display slider min and max value
lv: Rādīt slīdņa mazāko un lielāko pieļaujamo vērtību

en: Display survey tokens after adding?
lv: Parādīt pētījuma pieejas atslēgas pēc pievienošanas?

en: Display the 'time limit expiry message' for this many seconds before performing the 'time limit action' (defaults to 1 second if left blank)
lv: Parādīt 'laika limita beigšanās ziņu' uz tik daudz sekundēm, pirms 'laika limita darbības' veikšanas (1 sekunde pēc noklusējuma, ja atstāts neaizpildīts)

en: Display the 2nd 'time limit warning' when there are this many seconds remaining in the countdown (warning will not display if left blank)
lv: Parādīt otro  'laika limita beigšanās brīdinājumu', kad ir atlikušas tik sekundes laika atskaitē (brīdinājums netiks rādīts, ja atstāts neaizpildīts)

en: Display tokens
lv: Parādīt pieejas atslēgas

en: Display:
lv: Parādīt:

en: Do not use Google Analytics
lv: Neizmantot Google Analytics

en: Do survey
lv: Veikt aptauju

en: Do you really want to delete all marked responses?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izdzēst visas atzīmētās atbildes?

en: Do you really want to delete this label set?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izdzēst šo apzīmējumu kopu?

en: Do you really want to delete this response?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izdzēst šo atbildi?

en: Do you want to create a token table for this survey?
lv: Vai Jūs vēlaties izveidot pieejas atslēgu tabulu šai aptaujai?

en: Do you want to populate that database now by creating the necessary tables?
lv: Vai jūs vēleties apdzīvot šo datubāzi tagad, izveidojot nepieciešamās tabulas?

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Don't allow blacklisted participants to be added to new survey:
lv: Neatļaut jaunā pētījumā pievienot melnajā sarakstā iekļautos dalībniekus:

en: Don't force on or off
lv: Nepiespiest ieslēgts vai izslēgts

en: Don't import if label set already exists:
lv: Neimportēt, ja apzīmējumu kopa jau eksistē:

en: Don't show blacklisted participants:
lv: Nerādīt melnā saraksta dalībniekus:

en: Done. Test your survey using the %s icon.
lv: Pabeigts. Testējiet jūsu aptauju izmantojot %s ikonu.

en: Dot (.)
lv: Punkts (.)

en: Double-click or drag-and-drop items in the left list to move them to the right - your highest ranking item should be on the top right, moving through to your lowest ranking item.
lv: Klikšķinot ar dubultklikšķi vai pārvelkot ierakstus no kreisās puses uz labo saranžējiet ierakstus – sākot ar visaugstāk novērtēto līdz viszemāk novērtēto.

en: Download
lv: Lejupielādēt

en: Download all files in this response as a zip file
lv: Lejupielādēt visus atbildes failus kā zip failu

en: Download files for this entry
lv: Lejupielādēt failus šim ierakstam

en: Download marked files
lv: Lejupielādēt atzīmētos failus

en: Download the data and the syntax file
lv: Lejupielādēt datus un sintakses failu

en: Download the data and the syntax file.
lv: Lejupielādēt datus un sintakses failu.

en: Drag and drop the pin to the desired location. You may also right click on the map to move the pin.
lv: Novelciet un nolieciet piespraudi vēlamajā vietā. Jūs varat arī uzklikšķināt ar labo peles taustiņu uz kartes lai pārvietotu piespraudi.

en: Drag this attribute to another column to map it to the central participants database
lv: Pārvelciet šo atribūtu uz citu kolonnu, lai to piesaistītu centrālajai dalībnieku datubāzei

en: Drop-down list
lv: Nolaižamais saraksts

en: Dropdown prefix/suffix
lv: Nolaižamās izvēlnes prefikss/sufikss

en: Duplicate codes found, these entries won't be updated
lv: Duplicēti kodi tika atrasti, šie ieraksti netiks atjaunināti

en: Duplicate label set name
lv: Apzīmējumu kopas nosaukums atkārtojas

en: Duplicate records removed
lv: Dubulti ieraksti izdzēsti

en: Duplicates are determined by:
lv: Dublikātus nosaka:

en: Duplicates will be detected by a combination of firstname, lastname and email addresses.
lv: Dublikāti tiks identificēti pārbaudot laukus: firstname, lastname un email address.

en: Duplicates will be detected using the participant_id field in this CSV file.
lv: Dublikāti tiks identificēti izmantojot CSV failā norādīto participant_id lauku.

en: Dutch (informal)
lv: Holandiešu (neformālā)

en: ERROR MESSAGE
lv: KĻŪDAS PAZIŅOJUMS

en: EUC-KR Korean
lv: EUC-KR Korejiešu

en: Each answer must be %s
lv: Katrai atbildei jābūt %s

en: Each answer must be at least %s
lv: Katrai atbildei jābūt vismaz %s

en: Each answer must be at most %s
lv: Jebkura atbilde nedrīkst pārsniegt %s

en: Each answer must be between %s and %s
lv: Katrai atbildei jābūt starp %s un %s

en: Each answers are a number.
lv: Katra atbilde ir skaitliska.

en: Each answers are number.
lv: Katra atbilde ir skaitliska.

en: Earlier than:
lv: Jaunāks par:

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit Current Question
lv: Rediģēt šo jautājumu

en: Edit Group
lv: Rediģēt grupu

en: Edit URL parameter
lv: Rediģēt adreses parametru

en: Edit answer options
lv: Rediģēt atbildes iespējas

en: Edit answer options for this question
lv: Rediģēt atbildžu iespējas šim jautājumam

en: Edit attribute
lv: Rediģēt atribūtu

en: Edit attribute value
lv: Rediģēt atribūta vērtību

en: Edit condition
lv: Labot nosacījumu

en: Edit current question group
lv: Rediģēt konkrēto jautājumu grupu

en: Edit current user group
lv: Rediģēt šo lietotāju grupu

en: Edit default answer values
lv: Rediģēt atbilžu vērtības pēc noklusējuma

en: Edit default answers for this question
lv: Rediģēt noklusējuma atbildes šim jautājumam

en: Edit email templates
lv: Rediģēt e-pasta šablonus

en: Edit entry
lv: Labot ierakstu

en: Edit label set
lv: Rediģēt apzīmējumu kopu

en: Edit label sets
lv: Labot etiķetes komplektus

en: Edit permissions
lv: Rediģēt atļaujas

en: Edit question
lv: Rediģēt jautājumu

en: Edit quota
lv: Labot kvotu

en: Edit response URL
lv: Rediģē atbildes adresi

en: Edit scenario
lv: Rediģēt scenāriju

en: Edit subquestions
lv: Rediģēt apakšjautājumu

en: Edit subquestions for this question
lv: Rediģēt apakšjautājumu šim jautājumam

en: Edit survey permissions
lv: Rediģēt aptaujas atļaujas

en: Edit survey permissions for group %s
lv: Rediģēt grupas %s pētījuma piekļuves tiesības

en: Edit survey permissions for user %s
lv: Rediģēt pētījuma tiesības lietotājam %s

en: Edit survey settings
lv: Rediģēt aptaujas uzstādījumus

en: Edit survey text elements
lv: Rediģēt aptaujas teksta elementus

en: Edit template permissions
lv: Mainīt šablona atļaujas

en: Edit text elements
lv: Rediģēt teksta elementus

en: Edit the 4th line and complete the filename with a full path to the downloaded data file
lv: Rediģēt 4. rindu un pabeigt faila nosaukumu ar pilnu lejupielādēto failu atrašanās vietu

en: Edit this condition
lv: Rediģēt šo nosacījumu

en: Edit this entry
lv: Rediģēt šo ierakstu

en: Edit this response
lv: Rediģēt šo atbildi

en: Edit this token
lv: Labot šo pieejas atslēgu

en: Edit this user
lv: Rediģēt šo lietotāju

en: Edit token entry
lv: Labot pieejas atslēgas ierakstu

en: Edit user permissions for user %s
lv: Rediģēt lietotāja piekļuves tiesības lietotājam %s

en: Edit value
lv: Rediģēt vērtību

en: Edit your personal preferences
lv: Rediģēt personiskos uzstādījumus

en: Editing
lv: Rediģē

en: Editing %s
lv: Rediģēju %s

en: Editing response (ID %s)
lv: Rediģēju atbildi (ID %s)

en: Editing template '%s' - File '%s'
lv: Rediģēt šablonu '%s' - File '%s'

en: Editing user
lv: Tiek labots lietotājs

en: Editing user group (Owner: %s)
lv: Rediģē lietotāju grupu (Īpašnieks: %s)

en: Either you have been inactive for too long, you have cookies disabled for your browser, or there were problems with your connection.
lv: Vai nu jūs esat bijis neaktīvs pārāk ilgi, vai jūsu pārlūkprogrammas sīkfaili ir atspējoti, vai arī bija problēmas ar jūsu savienojumu.

en: Email
lv: E-pasts

en: Email Status
lv: E-pasta statuss

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Email address is not valid.
lv: E-pasta adrese nav derīga.

en: Email address of the survey administrator
lv: Pētījuma administratora e-pasta adrese

en: Email batch size:
lv: Epasta batch izmērs

en: Email from the token
lv: e-pasts no pieejas atslēgas

en: Email method:
lv: Epasta metode:

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Email status
lv: E-pasta statuss

en: Email templates
lv: E-pasta šabloni

en: Email templates successfully saved.
lv: Lietotāja epasta šablonu atjaunināšana veiksmīga.

en: Email to %s failed. Error Message:
lv: E-pasta nosūtīšana %s nav izdevusies. Kļūdas paziņojums:

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) delayed: Token is not yet valid.
lv: E-pasta nosūtīšana {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) atlikta: Pieejas atslēga vēl nav derīga.

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) failed. Error Message:
lv: E-pasta nosūtīšana {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) nav izdevusies. Kļūdas paziņojums:

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) skipped: Token is not valid anymore.
lv: E-pasta nosūtīšana {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) izlaista: Pieejas atslēga vairs nav derīga.

en: Email to {NAME} ({EMAIL}) failed.
lv: E-pasta nosūtīšana {NAME} ({EMAIL}) nav izdevusies.

en: Email was not sent because demo-mode is activated.
lv: E-pasts netika izsūtīts, jo demo-režīms ir aktivizēts.

en: Email:
lv: E-pasts:

en: Email: %s
lv: E-pasts: %s

en: Enable assessment mode?
lv: Vai ieslēgt novērtējuma režīmu?

en: Enable chart
lv: Parādīt grafiku

en: Enable map display
lv: Ieslēgt kartes atspoguļošanu

en: Enable token-based response persistence?
lv: Ieslēgt iespēju atbildēt uz pieejas atslēgas pamatā?

en: Encryption type:
lv: Kodējuma tips:

en: End URL
lv: Beigu adrese

en: End URL:
lv: Beigu adrese:

en: End message:
lv: Beigu ziņa:

en: Ensure a minimum number of possible answers (0=No limit)
lv: Nodrošināt minimālo iespējamo atbilžu skaitu (0=Bez ierobežojumiem)

en: Enter a header text for the first scale
lv: Ievadiet virsraksta tekstu pirmajam mērogam

en: Enter a header text for the second scale
lv: Ievadiet otrā mēroga virsrakstu

en: Enter a name and password for this survey and click save below.
lv: Ievadiet lietotāja vārdu un paroli šim pētījumam un nospiediet saglabāt zemāk.

en: Enter one subquestion per line. You can provide a code by separating code and subquestion text with a semikolon or tab. For multilingual surveys you add the translation(s) on the same line separated with a semikolon or tab.
lv: Ievadiet vienu apakšjautājumu rindiņā. Jūs variet norādīt apakšjautājuma kodu, to no apakšjautājuma teksta atdalot ar semikolu vai tabulatoru. Vairāku valodu pētījumiem Jūs variet pievienot tulkojumus tajā pašā rindiņā, atdalot ar semikolu vai tabulatoru.

en: Enter question ID to get subquestion order from a previous question
lv: Ievadiet jautājuma ID, lai iegūtu apakšjautājumu kārtību no iepriekšējā jautājuma

en: Enter the code(s) of Multiple choice question(s) (separated by semicolons) to exclude the matching answer options in this question.
lv: Ievadiet Vairāku atbilžu jautājuma/-u kodu/-us, kuri ir atdalīti ar semikolu, lai NEatspoguļotu šajā jautājumā sakrītošos atbilžu variantus.

en: Enter the code(s) of Multiple choice question(s) (separated by semicolons) to only show the matching answer options in this question.
lv: Ievadiet Vairāku atbilžu jautājuma/-u kodu/-us, kuri ir atdalīti ar semikolu, lai atspoguļotu šajā jautājumā sakrītošos atbilžu variantus.

en: Enter your answers:
lv: Ievadiet atbildes

en: Enter your details below, and an email containing the link to participate in this survey will be sent immediately.
lv: Lūdzu, ierakstiet informāciju par sevi un Jums tiks nosūtīts e-pasts ar aptaujas dalībnieka piekļuves kodu.

en: Enter your hostname and port, e.g.: imap.gmail.com:995
lv: Ievadiet lapas nosaukumu un portu, piem.: imap.gmail.com:955

en: Enter your hostname and port, e.g.: my.smtp.com:25
lv: Ievadiet lapas nosaukumu un portu, piem.: my.smtp.com:25

en: Enter your labels:
lv: Ievadiet jūsu apzīmējumus:

en: Enter your subquestions:
lv: Ievadiet apakšjautājumus:

en: Equals
lv: Vienāds ar

en: Equals sum value
lv: Vienāds ar summu

en: Equals:
lv: Ir vienāds:

en: Equation
lv: Vienādojums

en: Error
lv: Kļūda

en: Error Files List
lv: Kļūdaino failu saraksts

en: Error files list
lv: Kļūdaino failu saraksts

en: Error in SQL update
lv: Kļūda atjauninot SQL

en: Error on %s for subquestion %s: %s
lv: Kļūda %s apakšjautājumam %s: %s

en: Error on file backup: %s
lv: Faila rezerves kopijas kļūda: %s

en: Error saving results
lv: Kļūda saglabājot rezultātus

en: Error when checking for new version: %s
lv: Kłūda pārbaudot jaunu versiju: %s

en: Error while updating usertemplates.
lv: Kļūda atjauninot lietotāja veidnes.

en: Error:
lv: Kļūda:

en: Error: 'other' is a reserved keyword.
lv: Kļūda: 'other' ir rezervēts atslēgvārds.

en: Error: Response table does not exist. Survey cannot be deactivated.
lv: Kļūda: Atbilžu tabula nepastāv. Pētījumu nav iespējams deaktivizēt.

en: Error: There are no answer options for this question and/or they don't exist in this language.
lv: Kļūda: ŠIm jautājumam nav atbilžu opcijas un/vai tās nepastāv šajā valodā.

en: Error: There are no answers defined for this question.
lv: Kļūda: šim jautājumam nav definētas atbildes.

en: Error: This question has no answers.
lv: Kļūda: šim jautājumam nav atbilžu.

en: Error: You are trying to use duplicate answer codes.
lv: Kļūda: Jūs meģināt izmantot dublicējošus atbilžu kodus.

en: Error: You are trying to use duplicate label codes.
lv: Kļūda: Jūs mēģiniet izmantot dublicējošus atbilžu kodus.

en: Error: You are trying to use duplicate subquestion codes.
lv: Kļūda: Jūs meģināt izmantot atbilžu kodu dublikātus.

en: Error: You have to enter a group title for each language.
lv: Kļūda: Jānorāda grupas nosaukums katrai valodai.

en: Error: You have to enter a name for this label set.
lv: Kļūda: Apzīmējumu kopai jāizveido nosaukums.

en: Error: You have to enter a title for this survey.
lv: Kļūda:  Jānorāda pētījuma nosaukums.

en: Error: Your uploaded file is missing one or more of the mandatory columns (%s)
lv: Kļūda: Jūsu augšupielādētajā failā trūkst kāda no obligātajām kolonnām (%s)

en: Every 2 weeks
lv: Katras 2 nedēļas

en: Every day
lv: Katru dienu

en: Every month
lv: Katru mēnesi

en: Every week
lv: Katru nedēļu

en: Everything looks alright. Please proceed to the next step.
lv: Viss izskatās kārtībā. Lūdzu turpiniet tālāk ar nākamo soli.

en: Example data
lv: Piemēra dati

en: Exclude answers?
lv: Izslēgt atbildes?

en: Exclude quotas?
lv: Izņemot kvotas?

en: Exclude record IDs?
lv: Izlaist rakstu ID?

en: Exclude survey permissions?
lv: Neņemt vērā pētījuma piekļuves tiesības?

en: Excludes all other options if a certain answer is selected - just enter the answer code(s) separated with a semikolon.
lv: Izslēdz visas citas iespējas, ja tiek izvēlēta konkrēta atbilde - vienkārši ievadiet atbildes kodu/-us, atdalītus ar semikolu.

en: Exclusive option
lv: Ekskluzīva iespēja

en: Execute this survey
lv: Palaist šo pētījumu

en: Existing LID: %s
lv: Eksistējošs LID: %s

en: Existing attribute
lv: Esošs atribūts

en: Existing participant attributes
lv: Esošie dalībnieku atribūti

en: Existing token attributes
lv: Esošie piekļuves kodu atribūti

en: Exit and clear survey
lv: Pārtraukt nesaglabājot

en: Expected left parentheses after function name
lv: Pēc funkcijas nosaukuma tiek sagaidītas kreisās iekavas

en: Expected right parentheses
lv: Tiek sagaidītas labās iekavas

en: Expiration
lv: Beigas

en: Expire survey
lv: Beigusies aptauja

en: Expired
lv: Beidzies

en: Expiry date/time:
lv: Beigu datums/laiks:

en: Exponential expression
lv: Eksponenciāla izteiksme

en: Export
lv: Eksportēt

en: Export %s participant to CSV | Export %s participants to CSV
lv[0]: Eksportēt %s dalībnieku uz CSV failu
lv[1]: Eksportēt %s dalībniekus uz CSV failu
lv[2]: Eksportēt %s dalībniekus uz CSV failu

en: Export (filtered) participants to CSV
lv: Eksportēt (atlasītos) dalībniekus uz CSV failu

en: Export CSV
lv: Eksportēt CSV

en: Export Resources As ZIP Archive
lv: Eksportēt resursus kā  ZIP arhīvu

en: Export Template
lv: Šablona eksportēšana

en: Export VV file
lv: Eksportēt VV failu

en: Export a VV survey file
lv: Eksportēt VV aptaujas failu

en: Export data
lv: Datu eksports

en: Export multiple label sets
lv: Eksportēt vairākas apzīmējumu kopas

en: Export resources as ZIP archive
lv: Eksportēt resursus kā ZIP arhīvu

en: Export result data to SPSS
lv: Eksportēt rezultātu datus uz SPSS

en: Export results
lv: Eksportēt rezultātus

en: Export results to a R data file
lv: Eksportēt rezultātus uz R datu failu

en: Export results to a SPSS/PASW command file
lv: Eksportet rezultātus uz SPSS/PASW

en: Export results to application
lv: Eksportēt rezultātus

en: Export selected label sets
lv: Eksportēt izvēlētās apzīmējumu kopas

en: Export survey
lv: Eksportēt pētījumu

en: Export survey results
lv: Eksportēt pētījuma rezultātus

en: Export syntax
lv: Eksportēt sintaksi

en: Export template
lv: eksportēt šablonu

en: Export this Response
lv: Eksportēt šo ierakstu

en: Export this label set
lv: Eksportēt šo apzīmējumu kopu

en: Export this question
lv: Eksportēt šo jautājumu

en: Export this question group
lv: Eksportēt konkrēto jautājumu grupu

en: Export to CSV file
lv: Eksports uz CSV failu

en: Export tokens
lv: Eksportēt pieejas atslēgas

en: Export tokens to CSV file
lv: Eksportēt pieejas atslēgas CSV failā

en: Export...
lv: Eksportēt...

en: Expression Manager
lv: Izteiksmju Pārvaldnieks

en: Expression manager
lv: Izteiksmju pārvaldnieks

en: Extra comma found in function
lv: Funkcijā atrasts lieks komats

en: Extra right parentheses detected
lv: Atrastas liekas labās iekavas

en: Extra token found after expressions
lv: Pēc vienādojuma atrasta papildus piekļuves atslēga

en: Extra tokens found
lv: Atrasti papildus piekļuves kodi

en: Failed
lv: Nav izdevies

en: Failed to activate the plugin.
lv: Spraudni neizdevās ieslēgt.

en: Failed to add group! Group Name was not supplied.
lv: Neizdevās pievienot grupu! Nebija norādīts Grupas Nosaukums.

en: Failed to add group! Group already exists.
lv: Neizdevās pievienot grupu! Grupa jau pastāv.

en: Failed to add group! Group name length more than 20 characters.
lv: Neizdevās pievienot grupu! Grupas nosaukuma garums pārsniedz 20 simbolus.

en: Failed to add user
lv: Nav izdevies pievienot lietotāju.

en: Failed to add user group.
lv: Neizdevās pievienot lietotāju grupu.

en: Failed to add user.
lv: Neizdevās pievienot lietotāju.

en: Failed to create token entries
lv: Neizdevās izveidot pieejas atslēgu ierakstus

en: Failed to deactivate the plugin.
lv: Spraudni neizdevās atslēgt.

en: Failed to delete answer
lv: Nav izdevies izdzēst atbildi

en: Failed to edit user group!
lv: Neizdevās rediģēt lietotāju grupu!

en: Failed to insert default value
lv: Neizdevās ievietot noklusēto vērtību

en: Failed to insert group
lv: Neizdevās ievietot grupu

en: Failed to insert question attribute
lv: Neizdevās ievietot jautājuma atribūtu

en: Failed to insert survey language
lv: Neizdevās ievietot pētījuma valodu

en: Failed to open the uploaded file!
lv: Augšupielādēto failu neizdevās atvērt!

en: Failed to remove user.
lv: Neizdevās izdzēst lietotāju.

en: Failed to update answers
lv: Atbldes nav izdevies atjaunināt

en: Failed to update survey permissions!
lv: Nav izdevies precizēt aptaujas tiesības!

en: Failed.
lv: Neizdevās.

en: Faulty line in import - fields and data don't match
lv: Kļūdains rindas imports - lauki un dati nesakrīt

en: Fax to:
lv: Nosūtīt faksu:

en: Feb
lv: Februāris

en: February
lv: Februāris

en: Female
lv: Sieviete

en: Field description
lv: Lauka nosaukums

en: Field summary for %s
lv: Jautājuma %s lauka kopsavilkums

en: File
lv: Fails

en: File %s
lv: Fails %s

en: File %s couldn't be deleted. Please check the permissions on the /upload/template folder
lv: Failu %s nevarēja izdzēst. Lūdzu, pārbaudiet piekļuves tiesības /upload/template

en: File %s deleted
lv: Fails %s izdzēsts

en: File %s uploaded
lv: Fails %s augšuplādēts

en: File backup created: %s
lv: Faila rezerves kopija izveidota: %s

en: File count
lv: Failu skaits

en: File does not contain LimeSurvey data in the correct format.
lv: Failā nav LimeSurvey dati korektā formātā.

en: File extension
lv: Faila paplašinājums

en: File metadata
lv: Faila metadati

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: File seems empty or has only one line
lv: Šķiet fails ir tukšs vai tajā ir tikai viena rinda

en: File should be a standard CSV (comma delimited) file with optional double quotes around values (default for OpenOffice and Excel). The first line must contain the field names. The fields can be in any order.
lv: Failam ir jābūt standarta CSV (nodalītam ar komatiem) failam, kura vērtības nepieciešamības gadījumā atdalītas pēdiņām (") (OpenOffice un Excel pamatiestatījums). Pirmajā rindā jābūt lauku nosaukumiem. Lauki var būt jebkādā secībā.

en: File size
lv: Faila izmērs

en: File upload
lv: Faila augšupielāde

en: File upload succeeded.
lv: Faila augšupielāde pabeigta.

en: File:
lv: Fails:

en: Files
lv: Faili

en: Filter
lv: Filtrs

en: Filter HTML for XSS:
lv: Filtrēt HTML prēkš XSS

en: Filter blank email addresses:
lv: Filtrēt tukšās e-pasta adreses:

en: Filter by
lv: Filtrēt pēc

en: Filter by email address
lv: Filtrēt pēc epasta adreses

en: Filter by language
lv: Filtrēt pēc valodas

en: Filter duplicate records:
lv: Filtrēt dublējošos ierakstus:

en: Filter surveys
lv: Filtrēt pētījumus

en: Filter the available answers by this value
lv: Filtrēt pieejamās atbildes pēc šīs vērtības

en: Filter...
lv: Filtrs...

en: Filtered from statistics script
lv: Filtrēts no statistikas skripta

en: Finalize response submission
lv: Pabeigt atbilžu nosūtīšanu

en: Find
lv: Meklēt

en: Find first occurrence of a string
lv: Atrast virknes pirmo parādīšanos

en: Find highest value
lv: Atrast augstāko vērtību

en: Find lowest value
lv: Atrast zemāko vērtību

en: Find position of first occurrence of a case-insensitive string
lv: Atrast pirmo pozīciju pirmajam gadījumam case-insensitive string

en: Find position of first occurrence of a string
lv: Atrast pirmās parādīšanās pozīciju teksta laukā

en: Find whether the type of a variable is integer
lv: Noskaidrot vai mainīgā skaitļa tips ir vesels skaitlis

en: Find whether the type of a variable is string
lv: Noskaidrot vai mainīga skaitļa tips ir virkne

en: Finds whether a value is not a number
lv: Noskaidro vai vērtība nav skaitlis

en: Finds whether a variable is NULL
lv: Noskaido vai vērtība ir NULLE

en: Finds whether a variable is a number or a numeric string
lv: Noskaidro vai mainīgais ir skaitlis, vai skaitļu virkne

en: Finds whether the type of a variable is float
lv: Meklē vai mainīgā tips ir float

en: First choice
lv: Pirmā izvēle

en: First line contains the code of questions:
lv: Pirmajā rindiņā ir jautājuma kods:

en: First name
lv: Vārds

en: First name from token
lv: Vārds no pieejas atslēgas

en: Folder
lv: Mape

en: Follow the following link to update it
lv: Sekojiet sekojošajai saitei lai to atjauninātu

en: Following survey(s) are not yet active but you can register for them.
lv: Sekojošās aptaujas vēl nav aktīvas, bet jūs varat tām reģistrēties.

en: For easy opening in MS Excel, change the extension to 'tab' or 'txt'
lv: Lai viegli atvērtu programmā MS Excel, mainiet faila paplašinājumu uz 'tab'' vai 'txt'

en: For further information please contact %s
lv: Papildus informācijai lūdzu sazināties ar %s

en: For stable and unstable versions
lv: Stabilām un nestabilām versijām

en: For stable versions
lv: Stabilām versijām

en: Forbidden Extension
lv: Aizliegts faila paplašinājums

en: Force HTTPS:
lv: Piespiedu HTTPS:

en: Force each choice to have the same height
lv: Piespiedu kārtā katrai izvēlei jābūt vienādā augstumā

en: Force import:
lv: Piespiedu importēšana:

en: Force the choice list and the rank list to have the same height
lv: Piespiedu kārtā veidot izvēļu un ranžējuma saraksta ierakstiet vienādu augstumu

en: Forgot your password?
lv: Aizmirsāt paroli?

en: Format
lv: Formatēt

en: Format a GMT date/time
lv: GMT datuma/laika formāts

en: Format a local date/time
lv: Formatēt vietējo datumu/laiku

en: Format a local time/date as integer
lv: Formatēt lokālo laiku/datumu kā mainīgo

en: Format a number with grouped thousands
lv: Formatēt skaitli ar grupētiem tūkstošiem

en: Format:
lv: Formatēt:

en: Format: %s
lv: Formāts: %s

en: Found
lv: Atrasts

en: Found & writable
lv: Atrasts un aprakstāms

en: From
lv: No

en: From token table
lv: No pieejas atslēgu tabulas

en: Fula
lv: Fulu

en: Full
lv: Aizpildītas anketas

en: Full answers
lv: Pilnīgas atbildes

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Full names
lv: Pilni vārdi

en: Full question text
lv: Pilns jautājuma teksts

en: Full responses
lv: Pilnas atbildes

en: Full search
lv: Pilna meklēšana

en: Full template editor
lv: Šablonu redaktors

en: Full template editor (default)
lv: Pilns šablonu redaktors (pēc noklusējuma)

en: Function does not support %s arguments
lv: Funkcija neatbalsta %s argumentus

en: Function must have at least %s argument | Function must have at least %s arguments
lv[0]: Funkcijai jābūt vismaz %s argumentam
lv[1]: Funkcijai jābūt vismaz %s argumentiem
lv[2]: Funkcijai jābūt vismaz %s argumentam

en: GEOSTD8 Georgian
lv: GEOSTD8 Gruzīnu

en: GNU General Public License:
lv: GNU vispārīgā publiskā licenze:

en: Gender
lv: Dzimums

en: General
lv: Vispārēji

en: General filters
lv: Vispārējie filtri

en: General settings
lv: Galvenie iestatījumi

en: Generate a random integer
lv: Ģenerēt nejaušu mainīgo skaitli

en: Generate tokens
lv: Izveidot pieejas atslēgas

en: Generating summaries ...
lv: Izveido kopsavilkumus ...

en: Georgian
lv: Gruzīnu

en: German (informal)
lv: Vācu (neformālā)

en: Get UNIX timestamp for a date (each of the 6 arguments are optional)
lv: Iegūt UNIX laika zīmogu datumam (katrs no 6 argumentiem ir pēc izvēles)

en: Get order from previous question
lv: Iegūt secību no iepriekšējā jautājuma

en: Get statistics from these responses
lv: Skatīties statistiku no atbildēm

en: Get string length
lv: Iegūt teksta lauka garumu

en: Get the default location using the user's IP address?
lv: Atrast noklusējuma atrašanās vietu izmantojot lietotāja IP adresi?

en: Get the integer value of a variable
lv: Iegūt vesela skaitļa vērtību no mainīgā

en: Get time statistics from these responses
lv: Skatīties laika statistiku no aptaujas atbildēm

en: Get value of pi
lv: Saņemt pi vērtību

en: Getting questions and answers ...
lv: Ievāc jautājumus un atbildes ...

en: Give focus to the HTML editor popup window
lv: Pārslēgt fokusu uz HTML redaktora izlecošo logu

en: Global participant settings
lv: Globālie dalībnieku iestatījumi

en: Global settings
lv: Galvenie iestatījumi

en: Global settings were saved.
lv: Globālie iestatījumi tika saglabāti.

en: Go back
lv: Atgriezties

en: Go to question
lv: Uz jautājumu

en: Go to question group
lv: Doties uz jautājumu grupu

en: Go to survey
lv: Iet uz aptauju

en: Go to this group
lv: Pāriet uz šo grupu

en: Go to this question
lv: Pariet uz šo jautājumu

en: Google Analytics API key for this survey?
lv: Google Analytics API atslēga šai aptaujai?

en: Google Analytics API key:
lv: Google Analytics API atslēga:

en: Google Analytics style for this survey?
lv: Google Analytics stils šai aptaujai?

en: Google Maps
lv: Google kartes

en: Google Maps API key:
lv: Google Maps API atslēga:

en: Google Translate API key:
lv: Google Translate API atslēga:

en: Greater than
lv: Lielāks par

en: Greater than (Strings)
lv: Lielāks par (teksts)

en: Greater than or equal to
lv: Lielāks par vai vienāds

en: Greater than or equal to (Strings)
lv: Lielāks par vai arī vienāds (teksts)

en: Greater than:
lv: Vairāk par:

en: Group
lv: Grupa

en: Group 1: The first lot of questions
lv: 1. grupa: pirmais jautājumu kopums

en: Group by Group
lv: Katra grupa savā lapā

en: Group could not be deleted
lv: Grupu nav izdevies izdzēst

en: Group description
lv: Grupas apraksts:

en: Group member can only see own group:
lv: Grupas biedrs var tikai redzēt tam piederošu grupu

en: Group members
lv: Grupas locekļi

en: Group not found.
lv: Grupa nav atrasta

en: Group of checkboxes
lv: Izvēles rūtiņu grupa

en: Group time
lv: Grupas laiks

en: Gujarati
lv: Gudžaratu

en: HP West European
lv: HP Rietumeiropiešu

en: HTML editor
lv: HTML redaktors

en: HTML editor mode
lv: HTML redaktora režīms

en: Header for first scale
lv: Pirmā mēroga virsraksts

en: Header for second scale
lv: Otrā mēroga virsraksts

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Headings
lv: Virsraksti

en: Height of the map in pixel
lv: Kartes augstums pikseļos

en: Hello %s,
lv: Sveicināti %s,

en: Hello,
    
    A new response was submitted for your survey '{SURVEYNAME}'.
    
    Click the following link to reload the survey:
    {RELOADURL}
    
    Click the following link to see the individual response:
    {VIEWRESPONSEURL}
    
    Click the following link to edit the individual response:
    {EDITRESPONSEURL}
    
    View statistics by clicking here:
    {STATISTICSURL}
lv: Sveicināti, Jūsu pētījumam '{SURVEYNAME}' tika pievienota jauna atbilde. Klikšķiniet šeit, lai ielādētu pētījumu: {RELOADURL} Klikšķiniet šeit, lai aplūkotu attiecīgo atbildi: {VIEWRESPONSEURL} Klikšķiniet šeit, lai rediģētu attiecīgo atbildi: {EDITRESPONSEURL} Klikšķiniet šeit, lai aplūkotu statistiku: {STATISTICSURL}

en: Hello,
    
    A new response was submitted for your survey '{SURVEYNAME}'.
    
    Click the following link to reload the survey:
    {RELOADURL}
    
    Click the following link to see the individual response:
    {VIEWRESPONSEURL}
    
    Click the following link to edit the individual response:
    {EDITRESPONSEURL}
    
    View statistics by clicking here:
    {STATISTICSURL}
    
    
    The following answers were given by the participant:
    {ANSWERTABLE}
lv: Sveicināti,
    
    Jūsu pētījumam '{SURVEYNAME}' tika pievienota jauna atbilde.
    
    Klikšķiniet šeit, lai ielādētu pētījumu:
    {RELOADURL}
    
    Klikšķiniet šeit, lai aplūkotu attiecīgo atbildi:
    {VIEWRESPONSEURL}
    
    Klikšķiniet šeit, lai rediģētu attiecīgo atbildi:
    {EDITRESPONSEURL}
    
    Klikšķiniet šeit, lai aplūkotu statistiku:
    {STATISTICSURL}
    
    
    Konkrētais dalībnieks sniedza sekojošas atbildes:
    {ANSWERTABLE}

en: Help
lv: Palīdzība

en: Help about this question
lv: Palīdzība par šo jautājumu

en: Help:
lv: Palīdzība:

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Hide advanced settings
lv: Paslēpt iestatījumus

en: Hide both
lv: Paslēpt abus

en: Hide both (Forced by the system administrator)
lv: Paslēpt abus (Sistēmas administratora piespiedu rīkojumā)

en: Hide details of this Survey
lv: Paslēpt aptaujas detaļas

en: Hide details of this group
lv: Noslēpt šīs grupas detaļas

en: Hide details of this question
lv: Noslēpt šī jautājuma detaļas

en: Hide the tip that is normally shown with a question
lv: Noslēpt padomu, kas parasti rādās kopā ar jautājumu

en: Hide this question at any time. This is useful for including data using answer prefilling.
lv: Paslēpt šo jautājumu jebkurā laikā. Tas var palīdzēt iestarpinot datus, izmantojot iepriekšējo atbilžu aizpildīšanu.

en: Hide tip
lv: Noslēpt padomu

en: Hindi
lv: Hindu

en: Hints
lv: Padomi

en: Hour
lv: Stunda

en: How many roads must a man walk down?
lv: Pa cik ceļiem cilvēkam jāiet?

en: How many rows to display
lv: Cik rindas parādīt

en: Huge Free Text
lv: Milzīgs brīvais teksts

en: I accept
lv: Es apstiprinu

en: IP Addresses will be logged
lv: IP adreses tiks reģistrētas

en: IP Info DB API Key:
lv: IP Info DB API atslēga:

en: IP address
lv: IP adrese

en: IP as default location
lv: IP kā atrašanās vieta pēc noklusējuma

en: ISO 8859-7 Greek
lv: ISO 8859-7 Grieķu

en: ISO 8859-8 Hebrew
lv: ISO 8859-8 Ebreju

en: Icelandic
lv: Īslandiešu

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Identifier:
lv: Identifikators:

en: If errors are showing up you might have to execute this script repeatedly.
lv: Ja uzrādās kļūdas, iespējams jums vajag atkārtoti palaist šo skriptu.

en: If necessary the database will be updated.
lv: Ja nepieciešams, datubāze tiks atjaunināta.

en: If the database does not yet exist it will be created (make sure your database user has the necessary permissions). In contrast, if there are existing LimeSurvey tables in that database they will be upgraded automatically after installation.
lv: Ja datubāze jau nepastāv, tā tiks izveidota (pārliecinieties, ka Jūsu datubāzes lietotājam ir vajadzīgās tiesības). Ja šajā datubāzē tiks atrastas jau esošas LimeSurvey tabulas, pabeidzot instalēšanu, tās tiks automātiski atjauninātas.

en: If the link does not work and you turn on HTTPS, LimeSurvey will break and you won't be able to access it.
lv: Ja šī adrese nestrādā un tu to ieslēdz, LimeSurvey salūzīs un Jūsto vairs nevarēsiet izmantot.

en: If tokens are used, the public may register for this survey
lv: Ja tiek izmantotas pieejas atslēgas, respondenti var reģistrēties dalībai šajā aptaujā.

en: If you are using token functions or notifications emails you need to set an administrator email address.
lv: Ja Jūs izmantojiet piekļuves koda funkcijas vai paziņojumus uz e-pastu Jums jānorāda administratora e-pasta adrese.

en: If you choose '%s' please also specify your choice in the accompanying text field.
lv: Ja Jūs izvēlaties '%s' lūdzu, uzrakstiet to blakus teksta laukā.

en: If you delete this table tokens will no longer be required to access this survey.
lv: Ja jūs izdzēsīsiet šo tabulu, šim pētījumam vairs nevajadzēs izmantot pieejas atslēgas.

en: If you do not want to participate in this survey and don't want to receive any more invitations please click the following link:
    {OPTOUTURL}
lv: Ja Jūs nevēlaties piedalīties šajā pētījumā un nevēlaties saņemt uzaicinājumus, lūdzu, izmantojiet šo saiti:
    {OPTOUTURL}

en: If you give an email address, an email containing the details will be sent to you.
lv: Ja Jūs norādīsiet derīgu e-pasta adresi, Jums tiks nosūtīts e-pasts ar papildus informāciju.

en: If you have any questions regarding this mail please do not hesitate to contact the site administrator at %s. Thank you!
lv: Ja jums ir kādi jautājumi saistībā ar šo e-pastu, lūdzu nevilcinieties sazināties ar saites administrātoru caur %s. Paldies!

en: If you have been issued a token, please enter it in the box below and click continue.
lv: Ja jums ir izsniegta pieejas atslēga, lūdzu ievadiet to lodziņā zemāk un noklikšķiniet turpināt.

en: If you initialise tokens for this survey then this survey will only be accessible to users who provide a token either manually or by URL.
lv: Ja Jūs šim pētījumam inicializēsiet piekļuves kodus, tad tas būs pieejams tikai lietotājiem, kuri varēs uzrādīt piekļuves kodu manuāli vai URL veidā.

en: If you remove this attribute, you will lose all information.
lv: Ja Jūs noņemsiet šo atribūtu, Jūs pazaudēsiet visu informāciju.

en: If you switch email mode, you'll have to review your email templates to fit the new format
lv: Ja pārmainīsiet uz e-pasta režīmu, jums vajadzēs pārskatīt e-pasta veidnes, lai atbilstu jaunajam formātam

en: If you want to check any of the answers you have made, and/or change them, you can do that now by clicking on the [<< prev] button and browsing through your responses.
lv: Ja vēlaties pārbaudīt kādu no atbildēm, ko esat veicis un/vai izmanīt tās, jūs to varat izdarīt tagad, noklikšķinot uz [<<prev] pogas, un meklējot caur jūsu atbildēm.

en: If you want to edit it %s please copy it first%s.
lv: Ja tu vēlies to labot, %s lūdzu vispirms to nokopē%s.

en: If you want to import survey on old installation or if your survey have problem: use old version (automatically selected if some code are duplicated).
lv: Ja Jūs vēlaties importēt aptauju vecā instalācijā vai ja aptaujai ir problēma: izmantojiet veco versiju (automātiski izvēlēts, ja daži kodi tiek dublēti).

en: If you wish, you may upload %s more file(s); else you may return back to survey.
lv: Ja jūs vēlaties, jūs drīkstat augšupielādēt %s vairāk failus; vai arī jūs drīkstat atgriezties atpakaļ uz aptauju.

en: If your database is shared, recommended prefix is "lime_" else you can leave this setting blank.
lv: Ja jūsu datubāze tiek dalīta, rekomendētais prefikss ir "lime_", vai arī varat šo iestatījumu atstāt tukšu.

en: Images
lv: Bildes

en: Import
lv: Importēt

en: Import CSV
lv: Importēt CSV

en: Import Label Set
lv: Apzīmējumu kopas importēšana

en: Import Question
lv: Importēt jautājumu

en: Import Resources ZIP Archive
lv: Importēt resursus kā ZIP arhīvu

en: Import VV file
lv: Importēt VV failu

en: Import a VV response data file
lv: Importēt VV atbildes datu failu

en: Import a VV survey file
lv: Importēt VV aptaujas failu

en: Import again
lv: Importēt vēlreiz

en: Import as not finalized answers?
lv: Imporēt kā nepabeigtas atbildes?

en: Import failed. You specified an invalid file type '%s'.
lv: Importēšana neizdevās. Jūs norādījāt nepareizu faila veidu '%s'.

en: Import failed: Forced import was requested but the input file doesn't contain enough columns to fill the survey.
lv: Importēšana neizdevās: Piespiedu importēšana tika pieprasīta, taču izejas fails nesatur pietiekami daudz kolonnu, lai piepildītu aptauju.

en: Import failed: No answers could be mapped.
lv: Importēšana neizdevās: Nevienu atbildi neizdevās sasaistīt.

en: Import from CSV file
lv: Importēt no CSV faila

en: Import label set resources
lv: Importēt apzīmējumu kopas resursus

en: Import label set(s)
lv: Importēt apzīmējumu kopu(as)

en: Import of label set(s) is completed.
lv: Apzīmējumu kopas(u) importēšana pabeigta.

en: Import of survey is completed.
lv: Aptaujas importēšana pabeigta.

en: Import of this survey file failed
lv: Pētījuma faila importēšana nav izdevusies

en: Import old tokens
lv: Importēt vecas pieejas atslēgas

en: Import question group
lv: Importēt jautājumu grupu

en: Import resources ZIP archive
lv: Importēt ZIP arhīvu ar resursiem

en: Import responses
lv: Importēt atbildes

en: Import responses from a deactivated survey table
lv: Importēt atbildes no deaktivizēts aptaujas tabulas

en: Import survey
lv: Importēt aptauju

en: Import survey data
lv: Importēt aptaujas datus

en: Import survey resources
lv: Importēt aptaujas resursus

en: Import template
lv: importēt šablonu

en: Import template ZIP archive
lv: Importēt šablona ZIP arhīvu

en: Import timings (if exist)
lv: Importēt aizpildīšanas laikus (ja tādi ir)

en: Import tokens from CSV file
lv: Pievienot pieejas atslēgas no CSV faila

en: Import tokens from LDAP query
lv: Importēt pieejas atslēgas no LDAP vaicājuma

en: Important instructions
lv: Svarīga informācija

en: Imported Files List
lv: Importēto failu saraksts

en: Imported Resources for
lv: Importētie resursi

en: Imported files list
lv: Importēto failu saraksts

en: Imported resources for
lv: Importētie resursi

en: Imported template files for
lv: Importētie šablonu faili

en: Impossible to delete this group because there is at least one question having a condition on its content
lv: Nav iespējams izdzēst šo grupu, jo ir vismaz viens saistītais jautājums

en: In the printable version replace the relevance equation with this explanation text.
lv: Drukas versijā aizstāt atbilstības vienādojumu ar šo skaidrojošo tekstu.

en: Inactive
lv: Neaktīvs

en: Include:
lv: Iekļaut:

en: Incomplete responses
lv: Nepilnas atbildes

en: Incomplete responses only
lv: Tikai nepabeigtas atbildes

en: Incorrect permissions in your %s folder.
lv: Kļūdainas atļaujas jūsu %s mapē.

en: Incorrect username and/or password!
lv: Nepareiz lietotāja vārds un/vai parole!

en: Increase
lv: Pieaugums

en: Incremental
lv: Pieaugošss

en: Inexistant token table
lv: Neeksistējoša pieejas atslēgu tabula

en: Information
lv: Informācija

en: Initial Superadmin cannot be deleted!
lv: Sākotnējais Superadministrators nav izdzēšams!

en: Initial Superadmin permissions cannot be updated!
lv: Sākotnējā Superadmin piekłuves tiesības nevar mainīt!

en: Initialise tokens
lv: Inicializēt pieejas atslēgas

en: Inline HTML editor
lv: Iebūvētais HTML redaktors

en: Inline HTML editor (default)
lv: Iebūvētais HTML redaktors (pēc noklusējuma)

en: Input
lv: Ievade

en: Input box width
lv: Ievadīt rāmja platumu

en: Insert a new answer option after this one
lv: Pievienot jaunu atbildes iespēju aiz šīs atbildes

en: Insert a new label after this one
lv: Ievietot jaunu apzīmējumu pēc šī

en: Insert a new subquestion after this one
lv: Ievietot jaunu apakšjautājumu pēc šī

en: Insert a page break before this question in printable view by setting this to Yes.
lv: Ievietot lapaspuses atstarpi pirms šī jautājuma printēšanas skatījumā, iestatot šo uz Jā.

en: Insert page break in printable view
lv: Ievietot lapas atstarpi printēšanas skatījumā

en: Insert/edit LimeSurvey replacement field
lv: Ievietot/rediģēt LimeSurvey aizvietošanas lauku

en: Inserting the label set failed.
lv: Apzīmējumu kopas pievienošanas neizdevās.

en: Inserts HTML line breaks before all newlines in a string
lv: Ievieto HTML rindas atstarpi pirms visām jaunajām rindām virknē

en: Instructions for the impatient
lv: Instrukcijas nepacietīgajiem

en: Integer only
lv: Tikai mainīgais

en: Interface language
lv: Interfeisa valoda

en: Interfaces
lv: Interfeisi

en: Interview time
lv: Intervijas laiks

en: Invalid group number for this survey:
lv: Neatbilstošs šī pētījuma grupas numurs:

en: Invalid question - probably missing sub-questions or language-specific settings for language %s
lv: Nederīgs jautājums – iespējams tam nav apakšjautājumu vai valodas specifiski iestatījumi %s valodai

en: Invalid survey ID
lv: Nepareizs aptaujas ID

en: Invitation
lv: Uzaicinājums

en: Invitation attachments:
lv: Uzaicinājuma epasta pielikumi:

en: Invitation email
lv: Ielūguma e-pasts

en: Invitation email body:
lv: Uzaicinājuma epasta teksts:

en: Invitation email subject
lv: Aicinājuma e-pasta temats

en: Invitation email subject:
lv: Uzaicinājuma e-pasta temats:

en: Invitation email:
lv: Uzaicinājuma e-pasts:

en: Invitation sent date
lv: Uzaicinājuma nosūtīšanas datums

en: Invitation sent to:
lv: Uzaicinājums nosūtīts:

en: Invitation sent?
lv: Ielūgums nosūtīts?

en: Invitation status:
lv: Uzaicinājums statuss:

en: Invitation to participate in a survey
lv: Ielūgums piedalīties aptaujā

en: Invited
lv: Ielūgtie

en: Irish
lv: Īru

en: Is the participant required to give a comment to the uploaded file?
lv: Vai dalībniekam nepieciešams dot augšupielādētā faila komentāru?

en: Is the participant required to give a title to the uploaded file?
lv: Vai dalībniekam nepieciešams norādīt augšupielādētā faila virsrakstu?

en: It is presented group by group.
lv: Tas tiek atspoguļots grupu secībā.

en: It is presented on one single page.
lv: Tas tiek atspoguļots vienā lapā.

en: It is presented question by question.
lv: Tas tiek atspoguļots jautājumu secībā.

en: It uses cookies for access control.
lv: Tas lieto sīkfailus pieejas kontrolei.

en: It will also delete any resources/files that have been uploaded for this survey.
lv: Tas dzēsīs arī resursus/failues, kas tika augšupielādēti šai aptaujai.

en: It's still possible to perform statistics on responses using LimeSurvey.
lv: Vēl jo projām ir iespējams veikt statistikas iegūšanu no atbildēm izmantojot LimeSurvey.

en: Italian (informal)
lv: Itāļu (neformāla)

en: Iterate survey
lv: Atkārtot aptauju

en: Jan
lv: Janvāris

en: January
lv: Janvāris

en: Join array elements with a string
lv: Apvienot array elementus ar tekstu

en: Jul
lv: Jūlijs

en: July
lv: Jūlijs

en: Jun
lv: Jūnijs

en: June
lv: Jūnijs

en: KOI8-U Ukrainian
lv: KOI8-U Ukraiņu

en: Keyboard-less operation
lv: Operācija bez tastatūras

en: Kinyarwanda
lv: Kiņaruandas

en: Kurdish (Sorani)
lv: Kurdu (Sorani)

en: LDAP is disabled or no LDAP query defined.
lv: LDAP nav iespējots vai neviens LDAP vaicājums nav definēts.

en: LDAP queries are defined by the administrator in the configuration file /application/config/ldap.php .
lv: LDAP vaicājumus administrators definējis konfigurācijas failā /application/config/ldap.php .

en: Label
lv: Etiķete

en: Label %s
lv: Etiķete %s

en: Label Set
lv: Apzīmējumu kopa

en: Label for 'Other:' option
lv: 'Other:'  iepējas veidne

en: Label set administration
lv: Apzīmējumu kopas administrēšana

en: Label set browser
lv: Apzīmējumu kopu pārlūks

en: Label set import summary
lv: Apzīmējumu kopas importēšnas kopsavilkums.

en: Label set name
lv: Apzīmējumu kopas nosaukums

en: Label set properties sucessfully updated.
lv: Atbilžu variantu iestatījumi sekmīgi atjaunināti.

en: Label set sucessfully deleted.
lv: Atbilžu variantu kopa sekmīgi izdzēsta.

en: Label set was not imported because the same label set already exists.
lv: Apzīmējumu kopums netika importēts, jo tāds pats apzīmējumu kopums jau eksistē.

en: Label sets
lv: Apzīmējumu kopas

en: Label sets:
lv: Apzīmējumu kopas:

en: Label:
lv: Apzīmējums

en: Labels
lv: Apzīmējumi

en: Labels sucessfully updated
lv: Etiķete veiksmīgi saglabāta

en: Language
lv: Valoda

en: Language Switch
lv: Valodas nomaiņa

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Language selection
lv: Valodas izvēle

en: Languages
lv: Valodas

en: Languages:
lv: Valodas:

en: Last VV version
lv: Pēdējā VV versija

en: Last check: %s
lv: Pēdējā pārbaude: %s

en: Last invited
lv: Pēdējais uzaicinātais

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Last name from token
lv: Uzvārds no pieejas atslēgas

en: Last page
lv: Pēdēja lapa

en: Last reminder sent date
lv: Pēdējā atgādinājuma izsūtīšanas datums

en: Later than:
lv: Senāks par:

en: Latvian
lv: Latviešu

en: Less than
lv: Mazāk par

en: Less than (Strings)
lv: Mazāks par (teksts)

en: Less than or equal to
lv: Mazāk par vai vienāds

en: Less than or equal to (Strings)
lv: Mazāks par vai vienāds (teksts)

en: Less than:
lv: Mazāk par:

en: License
lv: Licenze

en: LimeSurvey can attempt to create this database for you.
lv: LimeSurvey var mēģināt izvedot šo datubāzi.

en: LimeSurvey database is up to date. No action needed
lv: LimeSurvey datubāze ir kārtībā. Nekāda rīcība nav nepieciešama.

en: LimeSurvey has been installed successfully.
lv: LimeSurvey tika uzinstalēts veiksmīgi!

en: LimeSurvey installer
lv: LimeSurvey instalētājs

en: LimeSurvey online manual
lv: LimeSurvey tiešsaites rokasgrāmata

en: LimeSurvey replacement field properties
lv: LimeSurvey aizvietošanas lauka īpašības

en: Limit
lv: Limits

en: Limit the number of possible answers
lv: Ierobežot iespējamo atbilžu skaitu

en: Limit time to answer question (in seconds)
lv: Ierobežot  jautājuma atbildes laiku (sekundēs)

en: Limit:
lv: Ierobežojums:

en: Line %s: Fields found: %s Expected: %s
lv: Rinda %s: Atrastie lauki: %s Tika sagaidīts: %s

en: List
lv: Saraksts

en: List (Dropdown)
lv: Saraksts (nolaižams)

en: List (Radio)
lv: Saraksts (pogas)

en: List survey publicly:
lv: Parādīt pētījumu publiski:

en: List with comment
lv: Saraksts ar komentāriem

en: Load Page
lv: Ielādēt lapu

en: Load a previously saved survey
lv: Atvērt iepriekš saglabātu atbildi

en: Load now
lv: Ielādēt tagad

en: Load unfinished survey
lv: Ielādēt nepabeigtu pētījumu

en: Loading translations
lv: Ielādē tulkojumus

en: Loading...
lv: Ielādē...

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Logged in
lv: Pieslēdzies

en: Logged in as:
lv: Pieslēdzies kā:

en: Logic
lv: Loģika

en: Logic File for Survey #
lv: Loģikas fails pētījumam #

en: Logout
lv: Atslēgties

en: Logout successful.
lv: Atslēgšanās izdevusies.

en: Long Free Text
lv: Garš brīvais teksts

en: Look at survey logic files
lv: Skatīties aptaujas loģiku

en: Mail to all Members
lv: Nosūtīt visiem biedriem

en: Main Admin Screen
lv: Galvenais administratora panelis

en: Main admin screen
lv: Galvenais administrēšanas ekrāns

en: Make a comment on your choice here:
lv: Lūdzu komentējiet savu atbildi šeit:

en: Make a string lowercase
lv: Pārveidot virkni ar mazajiem burtiem

en: Make a string uppercase
lv: Pārveidot virkni ar lielajiem burtiem

en: Make the 'Other:' comment field mandatory when the 'Other:' option is active
lv: Izveidot 'Other:' komentāru lauciņu obligātu, kad 'Other': iespēja ir aktīva

en: Make these mappings automatic in future
lv: Veikt šīs sasaistes automātiski nākotnē

en: Malay
lv: Malajiešu

en: Male
lv: Vīrietis

en: Maltese
lv: Maltiešu

en: Manage additional attribute fields
lv: Pārvaldīt papildus atribūtu laukus

en: Manage survey administrators
lv: Pārvaldīt pētījuma administratorus

en: Manage token attribute fields
lv: Pārvaldīt pieejas atslēgu atribūtu lauciņus

en: Mandatory Question
lv: Obligātais jautājums

en: Mandatory fields:
lv: Obligātie lauki:

en: Mandatory:
lv: Obligāts:

en: Mandatory?
lv: Obligāts?

en: Map height
lv: Kartes augstums

en: Map width
lv: Kartes platums

en: Map your participant attributes to an existing token attribute or create a new one
lv: Piesaistīt dalībnieka atribūtus esošam piekļuves koda atribūtam vai izveidot jaunu

en: Map your token attributes to an existing participant attribute or create a new one
lv: Piesaistīt piekļuves koda atribūtus esoša dalībnieka atribūtam vai izveidot jaunu

en: Map zoom level
lv: Kartes pietuvināšanas līmenis

en: Mar
lv: Marts

en: Marathi
lv: Marati

en: March
lv: Marts

en: Mask questions
lv: Standartizēti jautājumi

en: Max number of files
lv: Maksimālais failu skaits

en: Max reminders
lv: Maksimālais atgādinājumu skaits

en: Maximize
lv: Palielināt (Maximize)

en: Maximum
lv: Lielākais

en: Maximum answers
lv: Maksimālais atbilžu skaits

en: Maximum characters
lv: Maksimālais simbolu skaits

en: Maximum characters allowed
lv: Maksimālais atļautais rakstzīmju skaits

en: Maximum date
lv: Lielākais datums

en: Maximum date selectable in calendar (YYYY-MM-DD). Only the year is used if dropdown boxes are selected.
lv: Lielākais no kalendāra izvēlamais datums (YYYY-MM-DD). Ja datuma noteikšanai ir izvēlētas nolaižamās izvēlnes, var izvēlēties tikai gadu.

en: Maximum file size allowed (in KB)
lv: Maksimālais atļautais faila izmērs (kilobaitos)

en: Maximum number of files that the participant can upload for this question
lv: Maksimālais failu skaits, ko dalībnieks var augšuplādēt šim jautājumam

en: Maximum sum value
lv: Maksimālā summas vērtība

en: Maximum sum value of multiple numeric input
lv: Maksimālā vairāku ciparu summas vērtība

en: Maximum value
lv: Maksimālā iespējamā vērtība

en: Maximum value for array(mult-flexible) question type
lv: Maksimālā vērtība array(multi-flexible) jautājuma tipam

en: Maximum value of the numeric input
lv: Maksimālā ciparu vērtība

en: May
lv: Maijs

en: Maybe you don't have permission.
lv: Varbūt Jums nav tiesību to darīt.

en: Median:
lv: Mediāna:

en: Message
lv: Paziņojums

en: Message:
lv: Ziņa:

en: Min days between reminders
lv: Mazākais dienu skaits starp atgādinājumiem

en: Min number of files
lv: Minimālais failu skaits

en: Minimize
lv: Samazināt

en: Minimum
lv: Mazākais

en: Minimum answers
lv: Minimālais atbilžu skaits

en: Minimum date
lv: Mazākais datums

en: Minimum date selectable in calendar (YYYY-MM-DD). Only the year is used if dropdown boxes are selected.
lv: Mazākais no kalendāra izvēlamais datums (YYYY-MM-DD). Ja datuma noteikšanai ir izvēlētas nolaižamās izvēlnes, var izvēlēties tikai gadu.

en: Minimum memory available
lv: Minimālā pieejamā atmiņa

en: Minimum number of files that the participant must upload for this question
lv: Minimālais failu skaits, ko dalībnieks var augšuplādēt šim jautājumam

en: Minimum requirements
lv: Minimālās prasības

en: Minimum sum value
lv: Minimālā summas vērtība

en: Minimum value
lv: Minimālā iespējamā vērtība

en: Minimum value for array(multi-flexible) question type
lv: Minimālā vērtība array(multi-flexible) jautājuma tipam

en: Minimum value of the numeric input
lv: Minimālā ciparu vērtība

en: Minute
lv: Minūte

en: Minute step interval
lv: Minūtes soļa intervāls

en: Minute step interval when using select boxes
lv: Minūtes soļa intervāls, kad lieto izvēles logus

en: Missing %s closing right parentheses
lv: Trūkst %s aizverošās labās iekavas

en: Mongolian
lv: Mongoļu

en: Month
lv: Mēnesis

en: Month display style
lv: Mēneša atspoguļošanas veids

en: Move on without warning
lv: Turpināt bez brīdinājuma

en: Moving user templates to new location at %s...
lv: Pārvieto lietotāja sagataves uz jaunu atrašanās vietu %s...

en: Multiple Numerical Input
lv: Vairāku skaitļu ievade

en: Multiple Short Text
lv: Vairākas īsa teksta atbildes

en: Multiple choice
lv: Vairākas izvēles

en: Multiple choice questions
lv: Vairāku izvēļu jautājumi

en: Multiple choice with comments
lv: Vairākas izvēles ar komentāriem

en: Multiple numeric inputs sum must equal this value
lv: Vairāku ievadīto skaitļu summai jāatbilst šai vērtībai

en: Name
lv: Vārds

en: Name of the survey
lv: Pētījuma nosaukums

en: Name of the survey administrator
lv: Pētījuma administratora vārds

en: Name:
lv: Vārds:

en: Navigation delay (seconds):
lv: Navigācijas aizkave (sekundes):

en: Need %s token. | Need %s tokens.
lv[0]: Nepieciešama %s pieejas atslēga.
lv[1]: Nepieciešamas %s pieejas atslēgas.
lv[2]: Nepieciešama %s pieejas atslēgas (Nav nepieciešama neviena pieejas atslēga).

en: Never
lv: Nekad

en: New answer for quota '%s'
lv: Jauna atbilde kvotai '%s'

en: New answer option
lv: Jaunas atbildes iespēja

en: New dummy tokens were added.
lv: Tika pievienoti jauni pagaidu piekļuves kodi.

en: New files were successfully installed.
lv: Jaunie faili tika veiksmīgi ieinstalēti.

en: New files will be downloaded and installed.
lv: Jaunie faili tiks lejupielādēti un uzinstalēti.

en: New label set
lv: Jauna apzīmējumu kopa

en: New password: %s
lv: Jaunā parole: %s

en: New question group was saved.
lv: Jauna jautājumu grupa tika saglabāta.

en: New quota
lv: Jauna kvota

en: New scenario number:
lv: Jauna scenārija numurs:

en: New subquestion
lv: Jauns apakšjautājums

en: New survey title:
lv: Jauns aptaujas nosaukums:

en: New token was added.
lv: Tika pievienota jauna pieejas atslēga.

en: NewTemplate
lv: Jauns šablons

en: Next
lv: Nākamais

en: Next choice
lv: Nākamā izvēle

en: Next question
lv: Nākamais jautājums

en: Next question group
lv: Nākamā jautājumu grupa

en: No
lv: Nē

en: No (Forced by the system administrator)
lv: Nē (Sistēmas administratora piespiedu rīkojumā)

en: No CFIELDNAME field set!
lv: CFIELDNAME lauciņš nav aizpildīts!

en: No GID (Group) has been provided. Cannot import question
lv: GID (grupa) netika nodrošināta. Nevar importēt jautājumu

en: No HTML editor
lv: Bez HTML redaktora

en: No SID (Survey) has been provided. Cannot import question.
lv: SID (aptauja) netika nodrošināta. Nevar importēt jautājumu.

en: No SID Provided
lv: Nav norādīts SID (aptaujas ID)

en: No Username selected.
lv: Nav izvēlēts lietotājs.

en: No answer
lv: Nav atbildes

en: No attributes to view
lv: Nav atribūtu

en: No conditions could be copied (due to duplicates)
lv: Nosacījumi netika kopēti (dēļ dublikātiem)

en: No control on checkbox
lv: Nepārbaudīt izvēles rūtiņu

en: No database action required!
lv: Datubāzes darbība nav nepieciešama.

en: No email notification
lv: Bez paziņošanas pa e-pastu

en: No invitation code is needed to complete the survey.
lv: Uzaicinājuma kods nav vajadzīgs, lai pabeigtu aptauju.

en: No matching CQID
lv: Nav atbilstoša CQID

en: No matching group
lv: Nav atbilstošas grupas

en: No matching question
lv: Nav atbilstoša jautājuma

en: No matching survey
lv: Nav atbilstošas aptaujas

en: No new participants were created
lv: Neviens jauns dalībnieks netika izveidots

en: No next question
lv: Nav nākamā jautājuma

en: No next question group
lv: Nav nākamās jautājumu grupas

en: No of surveys
lv: Ne no aptaujām

en: No old responses found.
lv: Neviena vecā atbilde nav atrasta.

en: No old survey or token table selected.
lv: Nav izvēlēts iepriekš izveidots pētījums vai piekļuves kodu tabula.

en: No other user in the system
lv: Sistēmā nav citu lietotāju

en: No parameters defined
lv: Nav definēti parametri

en: No participant information lost.
lv: Dalībnieku informācija nav zaudēta.

en: No participants to view
lv: Nav dalībnieku

en: No previous question
lv: Nav iepriekšējā jautājuma

en: No previous question group
lv: Nav iepriekšējās jautājumu grupas

en: No question group found.
lv: Jautājumu grupa nav atrasta.

en: No question index will be shown with this format.
lv: Neviens jautājuma indekss netiks parādīts ar šo formātu

en: No questions selected
lv: Nav izvēlēts jautājums

en: No quotas have been set for this survey
lv: Šim pētījumam nav noteiktas kvotas

en: No reminder(s) sent
lv: Atgādinājums(-i) netika nosūtīts(-i):

en: No replacement variable available for this field
lv: Nav pieejama aizvietojama mainīgā šim lauciņam

en: No response lines in your file.
lv: Jūsu failā nav atbilžu rindu.

en: No responses are lost.
lv: Neviena atbilde netika pazaudēta.

en: No survey ID has been provided. Cannot copy survey
lv: Aptaujas ID netika nodrošināts. Nav iespējams pārkopēt aptauju

en: No survey participants matching the search criteria
lv: Nav aptaujas dalībnieku, kuri atbilst meklēšanas kritērijiem

en: No surveys are available. Either you don't have permissions to any surveys or none of your surveys have a token table
lv: Nav pieejams neviens pētījums. Vai nu Jums nav atbilstošas piekļuves tiesības vai arī nevienam no Jūsu pētījumiem nav pieejas atslēgu tabulas

en: No surveys available.
lv: Nav pieejamo aptauju.

en: No syntax errors detected in this survey
lv: Šajā pētījumā netika atrasta neviena sintakses kļūda

en: No token table.
lv: Nav žetonu tabulas.

en: No, thanks.
lv: Nē, paldies.

en: Nominal
lv: Nomināls

en: None
lv: Nekas

en: None found
lv: Nekas nav atrats

en: None selected
lv: Nekas nav izvēlēts

en: Not Active
lv: Nav aktīvs

en: Not Selected
lv: Nav izvēlēts

en: Not a valid expression
lv: Nederīga izteiksme

en: Not all answer options were saved. This usually happens due to server limitations ( PHP setting max_input_vars) - please contact your system administrator.
lv: Ne visas atbildes tika saglabātas. Tas parasti notiek dēļ servera ierobežojumiem (PHP setting max_input_vars) - lūdzu, vērsties pie sistēmas administratora.

en: Not all labels were updated successfully.
lv: Ne visi apzīmējumi tika atjaunoti.

en: Not all subquestions were saved. This usually happens due to server limitations ( PHP setting max_input_vars) - please contact your system administrator.
lv: Ne visi apakšjautājumi tika saglabāti. Tas parasti notiek dēļ servera ierobežojumiem (PHP setting max_input_vars) - lūdzu, vērsties pie sistēmas administratora.

en: Not completed or Not displayed
lv: Nav pabeigts vai nav attēlots

en: Not contains
lv: Nesatur

en: Not displayed
lv: Nav attēlots

en: Not enough values for calculation
lv: Nav pietiekami daudz vērtību, lai veikt aprēķinus

en: Not equal
lv: Nav vienāds

en: Not equal to
lv: Nav vienāds

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Not imported label sets
lv: Neimportētās apzīmējumu kopas

en: Not invited
lv: Neielūgtie

en: Not started
lv: Neiesākts

en: Note
lv: Piezīme

en: Note that you cannot undo a delete if you proceed. The data will be gone.
lv: Ievērojiet, jūs nevarat atsaukt dzēšanu, ja esat to veicis. Dati būs izdēsti.

en: Note: All fields marked with (*) are required.
lv: Ievērībai: Visi  laukumi atzīmēti ar (*) ir nepieciešami.

en: Note: Demo mode is activated. Marked (*) settings can't be changed.
lv: Piezīme: Demo režīms ir aktivizēts. Lauciņi, kas ir atzīmēti ar zvaigznīti, nevar tikt mainīti.

en: Note: Standard token fields cannot be automatically mapped
lv: Paziņojums: Standarta piekļuves kodu laukus nevar automātiski piesaistīt

en: Note: This is a standard template.
lv: Piezīme: Šis ir standarta šablons.

en: Note: You MUST enter a new question code!
lv: Atgādinājums: Jānorāda jauns jautājums kods!

en: Note: You can only give limited permissions to other users because your own permissions are limited, too.
lv: Paziņojums: Jums ierobežotas iespējas iestatīt citu lietotāju piekļuves tiesības, jo arī Jūsu tiesības ir ierobežotas.

en: Note: You can't edit the relevance equation because there are currently conditions set for this question.
lv: Piezīme: Jūs nevarat rediģēt atbilstības vienādojumu, jo šim jautājumam ir izveidoti/pastāv noteiktie nosacījumi.

en: Nothing to translate on this page
lv: Šajā lapā nav nekā tulkojama

en: Notification & data management
lv: Paziņošana un datu pārvalde

en: Nov
lv: Novembris

en: November
lv: Novembris

en: Null values are ignored in calculations
lv: Nulles vērtības aprēķinos tiek ignorētas

en: Number greater than
lv: Skaitlis lielāks par

en: Number less than
lv: Skaitlis mazāks par

en: Number of attribute fields to add:
lv: Pievienojamo atribūtu lauku skaits:

en: Number of cases
lv: Gadījumu skaits

en: Number of files greater than
lv: Failu skaits lielāks par

en: Number of files less than
lv: Failu skaits mazāks par

en: Number of questions/groups
lv: Jautājumu/grupu skaits

en: Number of records in this query:
lv: Ierakstu skaits šajā vaicājumā:

en: Number of tokens
lv: Piekļuves atslēgu skaits

en: Numbers
lv: Skaitļi

en: Numbers only
lv: Tikai cipari

en: Numbers only for 'Other'
lv: Pieļaut tikai ciparus atbildei "Cits"

en: Numerical Input
lv: Skaitliski ievaddati

en: OK
lv: Labi

en: OR
lv: vai

en: Occitan
lv: Oksitāņu

en: Oct
lv: Oktobris

en: October
lv: Oktobris

en: Off
lv: Izslēgts

en: Off (Forced by the system administrator)
lv: Izslēgts (Sistēmas administratora piespiedu rīkojumā)

en: Ok
lv: Labi

en: Old VV version
lv: Vecā VV versija

en: On
lv: Ieslēgts

en: On (Forced by the system administrator)
lv: Ieslēgts (Sistēmas administratora piespiedu rīkojumā)

en: On errors
lv: Uz kļūdām

en: On requesting the update information from limesurvey.org there has been an error:
lv: Pieprasot atjauninājuma informācija no limesurvey.org notika kļūda:

en: Once a survey is activated you can no longer:
lv: Līdz ko pētījums ir aktivizēts Jūs nevarat:

en: One
lv: Viens

en: One or more file have either exceeded the filesize/are not in the right format or the minimum number of required files have not been uploaded. You cannot proceed until these have been completed
lv: Viens vai vairāki faili vai nu pārsniedza atļauto failu izmēru/nav pareizajā formātā, vai arī minimālais failu skaits netika augšupielādēts. Jūs nevarat turpināt, kamēr šie nav pabeigti.

en: One or more mandatory questions have not been answered. You cannot proceed until these have been completed.
lv: Jautājums (-i) ir obligāts (-i), lūdzu, atbildiet uz jautājumu (-iem). Jūs nevarat turpināt pirms jautājumā nav atzīmēta atbilde.

en: One or more questions have not been answered in a valid manner. You cannot proceed until these answers are valid.
lv: Uz vienu vai vairākiem jautājumiem Jūs nesniedzāt derīgu atbildi. Jūs nevarat turpināt pirms šīs atbildes ir korektas.

en: One or more uploaded files are not in proper format/size. You cannot proceed until these files are valid.
lv: Viens vai vairāki augšupielādēties faili nav pienācīgajā formātā/izmērā. Jūs nevarat turpināt kamēr šie faili nav derīgi.

en: Online Manual
lv: Tiešsaistes rokasgrāmata

en: Online manual
lv: Online rokasgrāmata

en: Only %s new dummy tokens were added after %s trials.
lv: Tikai %s jauni piekļuves kodi pēc %s mēģinājumiem tika pievienoti.

en: Only %s token has been created. | Only %s tokens have been created.
lv[0]: Tika izveidota tikai %s pieejas atslēga.
lv[1]: Tika izveidota tikai %s pieejas atslēgas.
lv[2]: Tika izveidota %s pieejas atslēgas (Netika izveidota neviena pieejas atslēga).

en: Only Previous pages answers are available
lv: Pieejamas tikai iepriekšējas lapas atbildes

en: Only answer the following question if:
lv: Atbildēt šo jautājumu, ja:

en: Only answer this if the following conditions are met:
lv: Atbildēt tikai gadījumos, ja atbilst sekojoši nosacījumi:

en: Only answer this question for the items you did not select in question %s ('%s')
lv: Šajā jautājumā atbildēt tikai tos variantus, kurus neizvēlējāties jautājumā %s (''%s')

en: Only answer this question for the items you selected in question %s ('%s')
lv: Šajā jautājumā atbildēt tikai tos variantus, kurus izvēlējāties jautājumā %s (''%s')

en: Only answer this question if the following conditions are met:
lv: Uz šo jautājumu atbildēt tikai, ja sekojošie nosacījumi sakrīt:

en: Only integer value may be entered in this field.
lv: Šajā lauka var ievadīt tikai naturālos skaitłus.

en: Only integer value may be entered in this fields.
lv: Šajos  laukos var ievadīt tikai naturālos skaitłus.

en: Only numbers may be entered in '%s' accompanying text field.
lv: Sekojošā '%s' teksta laukā var ievadīt tikai skaitļus.

en: Only numbers may be entered in these fields.
lv: Šajos laukos var ievadīt tikai skaitļus.

en: Only numbers may be entered in this field.
lv: Šajā laukā var ievadīt tikai ciparus.

en: Only one CSV attribute is mapped with central attribute.
lv: Tikai viens CSV atribūts sasaistīts ar centrālo atribūtu.

en: Only one central attribute is mapped with token attribute
lv: Tikai viens centrālais atribūts var tikt sasaistīts ar piekļuves koda atribūtu

en: Only show question %s IF
lv: Parādīt jautājumu %s IF

en: Only variables can be assigned values
lv: Vērtības vai pievienot tikai mainīgajiem

en: Oops, There was an error deleting the file
lv: Vai vai vai! Dzēšot failu radās kļūda

en: Open
lv: Atvērts

en: Open imported template
lv: Atvērt importēto veidni

en: Open the syntax file in SPSS in Unicode mode
lv: Atvērt sintakses failu SPSS Unicode režīmā

en: Open-access mode
lv: Atvērta pieeja

en: Option 'Other':
lv: Cits variants:

en: Optional
lv: Nav obligāts

en: Optional Question
lv: Papildus jautājums

en: Optional fields:
lv: Papildus lauki:

en: Optional modules
lv: Papildus moduļi

en: Optional settings
lv: Neobligātie iestatījumi

en: Optional settings to give you a head start
lv: Izvēles iestatījumi, lai dotu jums atspērienu

en: Options
lv: Opcijas

en: Order - like 3)
lv: Secība - piemēram 3)

en: Ordinal
lv: Kārtas skaitlis

en: Organize question groups/questions
lv: Organizēt jautājumu grupas/jautājumus

en: Other
lv: Cita atbilde

en: Other answer
lv: Cita atbilde

en: Other comment
lv: Citi komentāri

en: Other files:
lv: Citi faili:

en: Other:
lv: Cita atbilde:

en: Outdated
lv: Novecojis

en: Output options
lv: Atspoguļošanas iespējas

en: Overall assessment score
lv: Kopējais novērtējuma punktu skaits

en: Overview & update
lv: Pārskats un autjauninājums

en: Overwrite existing attribute values if a participant already exists?
lv: Pārrakstīt esošo piekļuves kodu atribūtu, ja dalībnieks jau pastāv?

en: Overwrite existing auto mapped attribute values if a participant already exists?
lv: Pārrakstīt esošā automātiski piesaistītā atribūta vērtības, ja dalībnieks jau eksistē?

en: Overwrite existing standard field values if a participant already exists?
lv: Vai pārrakstīt visu standarta lauku vērtības, ja dalībnieks jau pastāv?

en: Overwrite existing token attribute values if a duplicate participant is found?
lv: Vai pārrakstīt pieejas atslēgas atribūtu vērtības, ja tiek atrasts dalībnieka dublikāts?

en: Overwrite existing token attribute values if a participant already exists?
lv: Pārrakstīt esošo piekļuves kodu atribūtu, ja dalībnieks jau pastāv?

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Owner ID
lv: Īpašnieka ID

en: Owner name
lv: Īpašnieka vārds

en: PDF export
lv: PDF eksports

en: PHP (default)
lv: PHP (pēc noklusējuma)

en: PHP PDO driver library
lv: PHP PDO draivera bibliotēka

en: PHP mbstring library
lv: PHP mbstring bibliotēka

en: PHP version
lv: PHP versija

en: PHP/PECL JSON library
lv: PHP/PECL JSON bibliotēka

en: Pad a string to a certain length with another string
lv: Izstiept rindu līdz noteiktam citas rindas garumam

en: Page {0} of {1}
lv: Lapa {0} no {1}

en: Panel integration
lv: Paneļu intergrēšana

en: Parameter
lv: Parametrs

en: Parameter name:
lv: Parametra nosaukums:

en: Partial
lv: Daļēji aizpildītas

en: Partial (saved) responses
lv: Daļējas atbildes (saglabātās atbildes)

en: Participant ID
lv: Dalībnieka ID

en: Participant attributes to create
lv: Izveidojamie dalībnieku atribūti

en: Participant may save and resume later?
lv: Dalībnieks drīkst saglabāt un turpināt vēlāk?

en: Participant panel
lv: Dalībnieka panelis

en: Participant table is empty.
lv: Dalībnieku tabula ir tukša.

en: Participant's attribute information
lv: Dalībnieka atribūtu informācija

en: Participant's survey information
lv: Dalībnieka aptaujas informācija

en: Participants
lv: Dalībnieki

en: Participants can save partially finished surveys
lv: Dalībieki var saglabāt daļēji pabeigtus pētījumus

en: Participants may print answers?
lv: Vai dalībnieki drīkst drukāt atbildes?

en: Participants owned by you
lv: Jums piederošie dalībnieki

en: Participants shared with you
lv: Dalībnieki, kuri ir ar Jums koplietoti

en: Participants you have shared
lv: Dalībnieki, kurus Jūs esat atļāvis koplietot

en: Pashto
lv: Puštu

en: Password
lv: Parole

en: Password:
lv: Parole:

en: Passwords do not match!
lv: Ievadītās paroles nesakrīt!

en: Passwords don't match.
lv: Ievadītās paroles nesakrīt.

en: Percentage
lv: Procenti

en: Percentage of total:
lv: Procenti no kopējā:

en: Permission
lv: Autļauja

en: Permission to activate/deactivate a survey
lv: Atļauja akrivizēt/deaktivizēt aptauju

en: Permission to create surveys (for which all permissions are automatically given) and view, update and delete surveys from other users
lv: Tiesības izveidot aptaujas (tiem, kam visas tiesības tika iedotas automātiski) un aplūkot, izmainīt un izdzēst citu lietotāju aptaujas

en: Permission to create your own participants in the central participants database (for which all permissions are automatically given) and view, update and delete participants from other users
lv: Tiesības izveidot savu dalībnieku centrālajā dalībnieku datu bāzē (kam visas tiesības automātiski tika piešķirtas) un aplūkot, atjaunināt un izdzēst citu lietotāju izveidotos dalībniekus

en: Permission to create(data entry)/view/update/delete/import/export responses
lv: Atļauja izveidot(datu ierakstu)/skatīt/atjaunināt/dzēst/importēt/eksportēt atbildes

en: Permission to create, view, update and delete user groups
lv: Tiesības izveidot, aplūkot, atjaunināt un izdzēst lietotāju grupas

en: Permission to create, view, update and delete users
lv: Tiesības izveidot, aplūkot, atjaunināt un izdzēst lietotājus

en: Permission to create, view, update, delete, export and import label sets/labels
lv: Tiesības izveidot, aplūkot, atjaunināt, izdzēst, eksportēt un importēt apzīmējumu kopas/apzīmējumus

en: Permission to create, view, update, delete, export and import templates
lv: Tiesības izveidot, aplūkot, atjaunināt, izdzēst, eksportēt un importēt šablonus

en: Permission to create/update/delete/import/export token entries
lv: Atļauja izveidot/atjaunināt/dzēst/importēt/eksportēt pieejas atslēgu ierakstus

en: Permission to create/view/update/delete assessments rules for a survey
lv: Atļauja izveidot/modificēt/izdzēst pētījumam novērtēšanas nosacījumus

en: Permission to create/view/update/delete quota rules for a survey
lv: Atļauja pētījumā izveidot/aplūkot/atjaunot/izdzēst kvotas

en: Permission to create/view/update/delete/import/export the questions, groups, answers & conditions of a survey
lv: Atļauja izveidot/skatīt/atjaunināt/dzēst/importēt/eksportēt aptaujas jautājumus, grupas, atbildes un nosacījumus

en: Permission to delete a survey
lv: Tiesības, lai dzēstu aptauju

en: Permission to modify survey security settings
lv: Atļaujas mainīt aptaujas drošības iestatījumus

en: Permission to view & update the translations using the quick-translation feature
lv: Atļauja skatīt un atjaunināt tulkojumus izmantojot ātrās tulkošanas iespēju

en: Permission to view and update global settings & plugins and to delete and import plugins
lv: Tiesības aplūkot un atjaunināt galvenos iestatījumus & spraudņus un izdzēst un importēt spraudņus

en: Permission to view statistics
lv: Atļauja aplūkot statistiku

en: Permission to view/update the survey locale settings
lv: Atļauja aplūkot/atjaunināt pētījuma lokalizācijas iestatījumus

en: Permission to view/update the survey settings including token table creation
lv: Atļauja izveidot/skatīt/atjaunināt aptaujas iestatījumus, ieskaitot pieejas atslēgu tabulas izveidošanu

en: Permissions were successfully updated.
lv: Pieejas tiesības tika veiksmīgi atjaunotas.

en: Persian
lv: Persiešu

en: Pie chart
lv: Apļa grafiks

en: Placeholder {TEMPLATEJS} added to your startpage.pstpl.
lv: Elements {TEMPLATEJS} pievienots failam startpage.pstpl.

en: Please <a href="%s">log in</a>.
lv: Lūdzu <a href="%s">ieejiet</a>.

en: Please be patient and try again in about 10 minutes.
lv: Lūdzu esiet pacietīgs un mēģiniet vēlreiz pēc apmēram 10 minūtēm.

en: Please be patient...
lv: Lūdzu uzgaidīt ...

en: Please change the directory permissions of the folder %s in order to enable this option
lv: Lai aktivizētu šo iespēju, lūdzu mainiet direktīvas atļaujas mapei %s

en: Please change the directory permissions of the folder %s in order to preview templates.
lv: Lai parādītu šablonus, nepieciešam nomainīt direktoriju atļaujas mapei %s

en: Please change the directory permissions of the folders /tmp and /upload/templates in order to enable this option.
lv: Lai ieslēgtu šo opciju, lūdzu nomaini direktoriju atļaujas mapēm /tmp un /upload/templates.

en: Please check any problems above and then proceed to the final step.
lv: Lūdzu, pārbaudiet augstāk minētās problēmas un turpiniet ar pēdējo posmu.

en: Please check any problems above and then proceed to the next step.
lv: Novērsiet augstāk minētās problēmas un turpiniet ar nākamo soli.

en: Please check at least one box per row
lv: Lūdzu, izvēlieties vismaz vienu atbildi katrā rindiņā

en: Please check at least one item.
lv: Lūdzu atzīmējiet vismaz vienu atbildi.

en: Please check the directory permissions.
lv: Lūdzu pārbaudiet direktorijas atļaujas.

en: Please check the format of your answer.
lv: Lūdzu, pārbaudiet savas atbildes formātu.

en: Please check these settings now, then click the button below.
lv: Lūdzu pārbaudiet šos iestatījumus tagad, tad klikšķiniet uz pogas zemāk.

en: Please check your settings
lv: Lūdzu pārbaudiet Jūsu iestatījumus

en: Please choose
lv: Lūdzu izvēlēties

en: Please choose *all* that apply:
lv: Lūdzu atzīmēt visus atbilstošos variantus:

en: Please choose *only one* of the following:
lv: Lūdzu, izvēlieties *tikai vienu* no sekojošiem:

en: Please choose all that apply and provide a comment:
lv: Lūdzu atzīmēt visus atbilstošos variantus un sniedziet komentāru:

en: Please choose at least %s items.
lv: Lūdzu, izvēlieties vismaz %s ierakstus.

en: Please choose either of the options
lv: Lūdzu izvēlēties vienu no šīm iespējām

en: Please choose no more than %s items.
lv: Lūdzu izvēlēties ne vairāk kā %s vienības.

en: Please choose the appropriate response for each item:
lv: Lūdzu izvēlieties atbilstošu atbildi katram punktam:

en: Please choose the label sets you want to export:
lv: Izvēlēties apzīmējumu kopas, kuras Jūs vēlaties eksportēt.

en: Please choose...
lv: Lūdzu izvēlēties...

en: Please click and drag the slider handles to enter your answer.
lv: Lai ievadītu savu atbildi, lūdzu, noklikšķiniet un pavelciet slīdņa rokturi.

en: Please complete all parts
lv: Lūdzu aizpildiet visas sadaļas

en: Please complete all parts of the date!
lv: Lūdzu, aizpildiet visus datuma laukus!

en: Please confirm access to survey by answering the security question below and click continue.
lv: Lūdzu apstipriniet pieeju aptaujai atbildot uz drošības jautājumu zemāk un noklikšķiniet turpināt

en: Please confirm the token by answering the security question below and click continue.
lv: Lūdzu, apstipriniet pieejas atslēgu atbildot uz drošības jautājumu un noklikšķiniet turpināt.

en: Please contact %s ( %s ) for further assistance.
lv: Lūdzu kontaktēties ar %s ( %s ) .

en: Please contact your LimeSurvey administrator for your password.
lv: Lūdzu sazinieties ar Jūsu LimeSurvey administratoru paroles sakarā.

en: Please continue with populating the database.
lv: Lūdzu turpiniet aizpildot datubāzi

en: Please enter a date:
lv: Lūdzu norādīt datumu:

en: Please enter the database settings you want to use for LimeSurvey:
lv: Lūdzu ievadiet datubāzes iestatījumus, kādus jūs vēlesieties LimeSurvey lietošanā:

en: Please enter the name for the copied template:
lv: Lūdzu norādiet kopētās sagataves vārdu:

en: Please enter your comment here
lv: Lūdzu ierakstiet komentāru šeit

en: Please explain something in detail:
lv: Lūdzu izskaidrojiet kaut ko detaļās:

en: Please fax your completed survey to:
lv: Lūdzu nosūtīt aizpildīto pētījumu pa faksu:

en: Please fill in %s answers
lv: Lūdzu, atzīmējiet %s atbildes

en: Please fill in at least %s answers
lv: Lūdzu, atzīmējiet vismaz %s atbildes

en: Please fill in at least one answer
lv: Lūdzu, atzīmējiet vismaz vienu atbildi

en: Please fill in at most %s answers
lv: Lūdzu, atzīmējiet ne vairāk kā %s atbildes

en: Please fill in at most one answer
lv: Lūdzu, atzīmējiet ne vairāk kā vienu atbildi

en: Please fill in between %s and %s answers
lv: Lūdzu, atzīmējiet %s līdz %s atbildes

en: Please fix this error in your database and try again
lv: Lūdzu, izlabojiet šo kļūdu savā datubāzē un mēģiniet vēlreiz

en: Please log in first.
lv: Lūdzu, vispirms ielogojieties.

en: Please note that once responses have collected with this survey and you want to add or remove groups/questions or change one of the settings above, you will need to deactivate this survey, which will move all data that has already been entered into a separate archived table.
lv: Ievērojiet, ka līdz ko šajā pētījumā tiks iegūtas atbildes un Jūs vēlēsieties pievienot vai izdzēst grupas vai jautājumus vai mainīt kādus no iestatījumiem, Jums būs nepieciešams deaktivizēt pētījumu. Šādā gadījumā visi iegūtie dati tiks saglabāti atsevišķā arhīva tabulā.

en: Please note: The export to Excel is currently limited to loading no more than 255 columns.
lv: Ņemiet vērā: eksportējot uz Excel netiks izmantotas vairāk kā 255 kolonnas.

en: Please number each box in order of preference from 1 to
lv: Lūdzu nummurējiet katru logu, izvēles kārtībā no 1 līdz

en: Please rank all items
lv: Lūdzu saranžēt visus

en: Please select %s answers
lv: Lūdzu izvēlieties %s atbildes

en: Please select a condition
lv: Lūdzu izvēlaties nosacījumu

en: Please select a condition.
lv: Lūdzu izvēlieties nosacījumu.

en: Please select a field
lv: Lūdzu izvēlieties kādu lauciņu

en: Please select a field.
lv: Lūdzu, izvēlieties lauku.

en: Please select a file to import!
lv: Lūdzu izvēlēties failu, kuru importēt!

en: Please select a language:
lv: Lūdzu izvēlieties valodu:

en: Please select a user first
lv: Lūdzu vispirms izvēlaties lietotāju

en: Please select a user group first
lv: Lūdzu vispirms izvēlaties lietotāju grupu

en: Please select at least %s answers
lv: Lūdzu, izvēlieties vismaz %s atbilžu variantus

en: Please select at least one answer
lv: Lūdzu izvēlieties vismaz vienu atbildi

en: Please select at least one file for deletion
lv: Lūdzu atzīmēt dzēšanai vismaz vienu failu

en: Please select at least one file for download
lv: Lūdzu atzīmēt lejupielādei vismaz vienu failu

en: Please select at least one participant
lv: Lūdzu atzīmēt vismaz vienu dalībnieku

en: Please select at least one participant.
lv: Lūdzu, izvēlieties vismaz vienu dalībnieku.

en: Please select at most %s answers
lv: Lūdzu, izvēlieties ne vairāk kā %s atbildes

en: Please select at most one answer
lv: Lūdzu, izvēlieties ne vairāk kā vienu atbildi

en: Please select between %s and %s answers
lv: Lūdzu, izvēlieties no %s līdz %s atbildēm

en: Please select the attributes that are to be added to the central database
lv: Lūdzu izvēlieties atribūtus, kurus pievienot centrālajai datubāzei

en: Please select your preferred language:
lv: Lūdzu, izvēlieties valodu:

en: Please submit by %s
lv: Lūdzu iesniegt līdz %s

en: Please try again.
lv: Mēģiniet vēlreiz.

en: Please upload %s files
lv: Lūdzu augšupielādējiet %s failus

en: Please upload %s more file(s).
lv: Lūdzu augšupielādēt %s vairāk failu(s).

en: Please upload at least %s files
lv: Lūdzu augšupielādējiet vismaz %s failus

en: Please upload at least one file
lv: Lūdzu augšupielādēt vismaz vienu failu

en: Please upload at most %s files
lv: Lūdzu augšupielādēt ne vairāk kā %s failus

en: Please upload at most one file
lv: Lūdzu augšupielādēt ne vairāk kā vienu failu

en: Please upload between %s and %s files
lv: Lūdzu augšupielādējiet no %s līdz %s failiem

en: Please upload one file
lv: Lūdzu augšupielādēt vienu failu

en: Please use the LimeSurvey navigation buttons or index.  It appears you attempted to use the browser back button to re-submit a page.
lv: Lūdzu, izmantojiet LimeSurvey navigācijas pogas vai saturu. Šķiet, ka Jūs mēģinājāt izmantot pārlūka "atpakaļ" pogu, lai no jauna ielādētu lapu.

en: Please verify the following information before continuing with the database upgrade:
lv: Lūdzu apstipriniet sekojošo informāciju pirms datubāzes atjaunināšanas sākšanas:

en: Please wait ...
lv: Lūdzu uzgaidīt ...

en: Please write your answer here:
lv: Lūdzu ierakstiet savu atbildi šeit:

en: Please write your answer(s) here:
lv: Lūdzu ierakstiet savu(-as) atbildi(-es) šeit:

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Plugin '%s' was missing and is removed from the database.
lv: Spraudnis '%s' trūkst un tas ir izdzēsts no datubāzes.

en: Plugin manager
lv: Spraudņu pārvaldnieks

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Populate database
lv: Piepildīt datubāzi

en: Popup HTML editor
lv: Izlecošais HTML redaktors

en: Position:
lv: Vieta:

en: Possible attribute values
lv: Iespējamās atribūtu vērtības

en: Pre-installation check
lv: Pirms-instalācijas pārbaude

en: Pre-installation check for LimeSurvey
lv: LimeSurvey pirms-instalācijas pārbaude

en: Pre-mapped attributes
lv: Iepriekš piesaistītie atribūti

en: Predefined
lv: Iepriekš definēts

en: Predefined answer options for this question
lv: Iepriekš definētas šī jautājuma atbilžu iespējas

en: Predefined label sets...
lv: Iepriekš izveidotas apzīmējumu kopas

en: Prefix for list items
lv: Prefikss saraksta vienībām

en: Present answer options in reverse order
lv: Attēlot atbilžu iespējas apgrieztā secībā

en: Present as text input boxes instead of dropdown lists
lv: Attēlot kā teksta ievada logus, izvēlnes saraksta vietā

en: Present dropdown control(s) instead of list of radio buttons
lv: Attēlot izvēlnes loga vadību izvēlnes - vietā

en: Present subquestions/answer options in random order
lv: Atspogułot apakšjautājumus/atbilžu variantus nejaušā secībā

en: Presentation
lv: Prezentācija

en: Presentation & navigation
lv: Prezentācija un navigācija

en: Preview current question group
lv: Parādīt konkrēto jautājumu grupu

en: Preview this group
lv: Priekšskatīt šo grupu

en: Preview this question
lv: Aplūkot šo jautājumu

en: Preview this question group in:
lv: Aplūkot šo jautājumu grupu:

en: Preview this question in:
lv: Aplūkot šo jautājumu iekš:

en: Preview:
lv: Priekšskats

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Previous answer fields
lv: Iepriekšējie atbilžu lauki

en: Previous question
lv: Iepriekšējais jautājums

en: Previous question group
lv: Iepriekšēja jautājumu grupa

en: Previous questions
lv: Iepriekšējie jautājumi

en: Previous session is set to be finished.
lv: Iepriekšējā sesija ir apzīmēta kā pabeigta.

en: Print answers page
lv: Atbilžu drukāšanas lapa

en: Print your answers.
lv: Izprintēt atbildes.

en: Printable survey page
lv: Aptaujas izdrukas lapa

en: Printable version
lv: Aptaujas izdrukas versija

en: Prior to 16
lv: Pirms 16

en: Proceed to step %s
lv: Turpināt uz soli %s

en: Processing...
lv: Apstrādā...

en: Public statistics?
lv: Publiska parādāma statistika?

en: Publication & access control
lv: Publiskošana un pieejas kontrole

en: Q1 and Q3 calculated using %s
lv: Q1 un Q3 tika izrēķināti izmantojot %s

en: QueXML export
lv: Eksportēt QueXML

en: Question
lv: Jautājums

en: Question Page
lv: Jautājumu lapa

en: Question Selection
lv: Jautājuma izvēle

en: Question Type:
lv: Jautājuma tips:

en: Question attribute
lv: Jautājuma atribūts

en: Question attributes
lv: Jautājumu atribūti

en: Question attributes:
lv: Jautājuma atribūti:

en: Question by Question
lv: Katrs jautājums savā lapā

en: Question code
lv: Jautājuma kods

en: Question code / ID
lv: Jautājuma kods / ID

en: Question code:
lv: Jautājuma kods:

en: Question codes must be unique.
lv: Jautājumu kodiem jābūt unikāliem.

en: Question codes must start with a letter and may only contain alphanumeric characters.
lv: Jautājumu kodiem jāsākas ar burtu, un var saturēt tikai burtus un ciparus.

en: Question codes were successfully regenerated.
lv: Jautājumu kodi veiksmīgi izveidoti.

en: Question could not be created with error on %s: %s
lv: Jautājumu neizdevās izveidot. Kļūda %s: %s

en: Question could not be created.
lv: Juatājumu nav izdevies izveidot.

en: Question could not be deleted. There are conditions for other questions that rely on this question. You cannot delete this question until those conditions are removed.
lv: Jautājumu nevarēja izdzēst. Citos jautājumos pastāv nosacījumi, kas balstās uz šo jautājumu. Jūs nevarēsiet izdzēst šo jautājumu līdz brīdim, kamēr šie nosacījumi tiks izdzēsti.

en: Question could not be updated
lv: Jautājumu nav izdevies atjaunināt

en: Question could not be updated with error on %s: %s
lv: Jautājumu nevar atjaunināt. Kļūda %s: %s

en: Question could not be updated.
lv: Jautājumu nevar atjaunot.

en: Question could not be updated. There are conditions for other questions that rely on the answers to this question and changing the type will cause problems. You must delete these conditions  before you can change the type of this question.
lv: Jautājumu nevar atjaunināt. Ir nosacījumi citiem jautājumiem, kas balstās uz atbildēm uz šo jautājumu, un mainot veidu, tāpēc izmaiņas radīs problēmas. Pirms mainīt jautājuma veidu, Jums ir jāizdzēš šie nosacījumi.

en: Question could not be updated. There are conditions for other questions that rely on the answers to this question and changing the type will cause problems. You must delete these conditions before you can change the type of this question.
lv: Grupu nav izdevies atjaunināt.  Citos jautājumos ir nosacījumi, kuri ir saistīti ar šī jautājuma atbildēm, un izmaiņas jautājuma tipā var radīt problēmas.  Vispirms Jums jāizdzēs šie nosacījumu un tad iespējams izmainīt jautājuma tipu.

en: Question group
lv: Jautājumu grupa

en: Question group import is complete.
lv: Jautājumu grupas importēšana ir pabeigta.

en: Question group import summary
lv: Jautājumu grupas importa kopsavilkums

en: Question group successfully saved.
lv: Jautājumu grupa tika veiksmīgi saglabāta.

en: Question group/question organizer disabled
lv: Jautājumu grupa/jautājumu organizētājs izslēgts

en: Question group:
lv: Jautājumu grupa:

en: Question groups
lv: Jautājumu grupas

en: Question groups:
lv: Jautājumu grupas:

en: Question help
lv: Jautājuma palīdzība

en: Question import is complete.
lv: Jautājuma importēšana pabeigta.

en: Question import summary
lv: Jautājuma importēšanas kopsavilkums

en: Question in language %s could not be created with error on %s: %s
lv: Jautājumu %s valodā neizdevās izveidot. Kļūda %s: %s

en: Question in language %s could not be created.
lv: Jautājumu %s valodā nevarēja izveidot.

en: Question index
lv: Jautājuma indekss

en: Question is moved to another group (result is imported correctly).
lv: Jautājums tiek pārcelts uz citu grupu (rezultāts tiek importēts pareizi).

en: Question time
lv: Jautājuma laiks

en: Question type selector
lv: Jautājuma veida izvēle

en: Question type selector:
lv: Jautājuma veida izvēle:

en: Question validation equation
lv: Jautājuma validēšanas vienādojums

en: Question validation tip
lv: Jautājuma validēšanas padoms

en: Question was successfully added.
lv: Jautājums tika veiksmīgi pievienots.

en: Question was successfully deleted.
lv: Jautājums veiksmīgi dzēsts.

en: Question was successfully saved.
lv: Jautājums tika veiksmīgi saglabāts.

en: Question:
lv: Jautājums:

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Questions with conditions to this group
lv: Jautājumi ar nosacījumiem šai grupai

en: Questions:
lv: Jautājumi:

en: Quick CSV report
lv: Ātrs CSV pārskats

en: Quick add...
lv: Pievienot...

en: Quick statistics
lv: Ātra statistika

en: Quick translation
lv: Ātrā tulkošana

en: Quick-add answers
lv: Ātri pievienot atbildes

en: Quick-add subquestion or answer items
lv: Ātrā apakšjautājumu vai atbilžu pievienošana

en: Quick-add subquestions
lv: Ātri pievienot apakšjautājumus

en: Quick-translation
lv: Ātrais tulkojums.

en: Quota action
lv: Kvotas darbība

en: Quota action:
lv: Kvotas darbība:

en: Quota could not be added.
lv: Kvotu neizdevās pievienot.

en: Quota limit
lv: Kvotas limits

en: Quota limit:
lv: Kvotas ierobežojums:

en: Quota message
lv: Kvotas ziņa

en: Quota name
lv: Kvotas nosaukums

en: Quota name:
lv: Kvotas nosaukums:

en: Quotas
lv: Kvotas

en: R (data file)
lv: R (datu fails)

en: R (syntax file)
lv: R (sintakses fails)

en: READ THIS CAREFULLY BEFORE PROCEEDING
lv: UZMANĪGI IZLASIET PIRMS TURPINĀT

en: Random order
lv: Nejauša kārtība

en: Randomization group name
lv: Randomizācijas grupas nosaukums

en: Randomization group:
lv: Randomizācijas grupa:

en: Randomize on each page load
lv: Randomizēt pārlādējot lapu ikreizi

en: Range:
lv: Diapozons:

en: Rank %s
lv: Rangs %s

en: Rank header
lv: Ranžējuma virsraksts

en: Ranking
lv: Ranžēšana

en: Reading file..
lv: Nolasu failu...

en: Reading file...
lv: Ielasu failu...

en: Reason:
lv: Iemesls:

en: Recommended
lv: Ieteicams

en: Record Deleted
lv: Ieraksts izdzēsts

en: Record has been updated.
lv: Ieraksts ir atjaunināts.

en: Records displayed:
lv: Parādīti ieraksti:

en: Records imported
lv: Ieraksti importēti

en: Recover your password
lv: Atgūt paroli

en: Referrer URL
lv: Ieteicēja adrese

en: Referrer URL will be saved.
lv: Tiks saglabāts nosūtītāja URL.

en: Refresh list
lv: Atjaunināt sarakstu

en: RegExp
lv: Regulārās izteiksmes (RegExp)

en: Regenerate question codes
lv: No jauna izveidot jautājumu kodus

en: Register Page
lv: Reģistrēšanās lapa

en: Registration
lv: Reģistrācija

en: Registration attachments:
lv: Reģistrācijas epasta pielikumi:

en: Registration email
lv: Reģistrācijas epasts

en: Registration email body:
lv: Reģistrācijas epasta teksts:

en: Registration email subject
lv: Reģistrācijas e-pasta temats

en: Registration email subject:
lv: Reģistrācijas epasta temats:

en: Regular expression
lv: Parastās izteiksmes

en: Relevance
lv: Atbilstība

en: Relevance [Validation] (Default value)
lv: Atbilstība [Validēšana] (Noklusējuma vērtība)

en: Relevance equation:
lv: Atbilstības vienādojums:

en: Relevance help for printable survey
lv: Atbilstības palīdzība aptaujas drukas versijai

en: Reload URL
lv: Pārlādēt adresi

en: Reload participant list
lv: Pārlādēt dalībnieku sarakstu

en: Reload survey list
lv: Atjaunot pētījumu sarakstu

en: Reload your survey by clicking on the following link (or pasting it into your browser):
lv: Pārlādējiet aptauju klikšķinot uz sekojošās saites (vai iekopējot to jūsu pārlūkā)

en: Reloading screen. Please wait.
lv: Pārlādē ekrānu. Lūdzu, gaidiet.

en: Remaining
lv: Atlicis

en: Remaining:
lv: Atlicis:

en: Reminder
lv: Atgādinājums

en: Reminder Email:
lv: Atgādinājuma e-pasts:

en: Reminder attachments:
lv: Atgādinājuma epasta pielikumi:

en: Reminder count
lv: Nosūtīto atgādinājumu skaits

en: Reminder count:
lv: Atgādinājums skaits:

en: Reminder email
lv: Atgādinājuma e-pasts

en: Reminder email body:
lv: Atgādinājuma epasta teksts:

en: Reminder email subject
lv: Atgādinājuma e-pasta temats

en: Reminder email subject:
lv: Atgādinājuma e-pasta temats:

en: Reminder sent to:
lv: Atgādinājums nosūtīts:

en: Reminder sent?
lv: Atgādinājums nosūtīts?

en: Reminder status:
lv: Atgādinājuma statuss:

en: Reminder to participate in a survey
lv: Atgādinājums piedalīties aptaujā

en: Reminder(s) sent
lv: Atgādinājums(-i) nosūtīts(-i):

en: Remove
lv: Noņemt

en: Remove condition
lv: Noņemt nosacījumu

en: Remove search condition
lv: Noņemt meklēšanas nosacījumu

en: Remove text or uncheck checkbox automatically
lv: Izdzēsiet tekstu vai noņemiet ķeksīti automātiski

en: Rename this template
lv: Pārdēvēt šo šablonu

en: Rename this template to:
lv: Pārdēvēt šo šablonu kā:

en: Renumber scenario automatically
lv: Pārnumurēt scenāriju automātiski

en: Renumber the new record.
lv: Pārnumurēt jauno ierakstu.

en: Reorder question groups / questions
lv: Ierakstīt jautājumu grupas / jautājumus

en: Repeat a string
lv: Atkārtot tekstu

en: Repeat headers
lv: Atkārtot virsrakstus

en: Repeat headings every X subquestions (Set to 0 to deactivate heading repeat, deactivate minimum repeat headings from config).
lv: Atkārtot virsrakstus pēc X apakšjautājumiem (Iestatiet 0, lai deaktivizētu virsrakstu atkārtošanu)

en: Repeat password
lv: Atkārtot paroli

en: Repeating headings in array questions every X subquestions:
lv: Atkārtot virsrakstu tabulas veida jautājumos pēc katriem X apakšjautājumiem:

en: Replace
lv: Aizstāt

en: Replace all occurrences of the search string with the replacement string
lv: Aizstāt visus meklējamās rindas gadījumus ar aizstājējrindu

en: Replace answers in file in the existing record.
lv: Aizstāt atbildes failā esošajam ierakstam.

en: Replace choice header (default: "%s")
lv: Pārveidot izvēles nosaukumu (pēc noklusējums: "%s")

en: Replace existing label set
lv: Pārrakstīt esošu apzīmējumu kopu

en: Replace label set?
lv: Pārrakstīt apzīmējumu kopu?

en: Replace rank header (default: "%s")
lv: Pārveidot ranžējuma nosaukumu (pēc noklusējums: "%s")

en: Replace the existing record.
lv: Aizstāt eksistējošo ierakstu.

en: Replaces the label of the 'Other:' answer option with a custom text
lv: Aizstāj 'Other:' veidnes iespēju ar maināmu tekstu

en: Report and skip the new record.
lv: Izlaist un paziņot par jauno ierakstu

en: Required
lv: Nepieciešams

en: Reset Survey Logic
lv: Atiestatīt pētījuma loģiku

en: Reset all your tokens to the 'not used' state
lv: Nomainīt visu piekļuves atslēgu statusu uz 'nav izmantota'

en: Reset conditions
lv: Atiestatīt nosacījumus

en: Reset start/end date/time?
lv: No jauna iestatīt sākuma/beigu datumu/laiku?

en: Resources
lv: Resursi

en: Resources Import Summary
lv: Importēto resursu kopsavilkums

en: Resources import summary
lv: Importēto resursu kopsavilkums

en: Response
lv: Atbilde

en: Response ID
lv: Atbildes ID

en: Response ID %s was successfully deleted.
lv: Atbilde ID %s veiksmīgi izdzēsta.

en: Response filters
lv: Atbilžu filtri

en: Response import summary
lv: Atbildes importēšanas kopsavilkums

en: Response rate
lv: Atbildējušo daļa

en: Response submission for survey {SURVEYNAME}
lv: Atbilde aptaujai {SURVEYNAME}

en: Response submission for survey {SURVEYNAME} with results
lv: Pētījuma {SURVEYNAME} atbilžu ar rezultātiem nosūtīšana

en: Response summary
lv: Atbilžu kopsavilkums

en: Responses
lv: Atbildes

en: Responses & statistics
lv: Atbildes un statistika

en: Responses containing
lv: Atbildes satur

en: Responses to this survey are NOT anonymized.
lv: Šī pētījuma atbildes NAV anonīmas.

en: Responses to this survey are anonymized.
lv: Šī pētījuma atbildes ir anonīmas.

en: Responses will be date stamped.
lv: Atbildēm tiks pievienots datums.

en: Responses will have the IP address logged
lv: Atbildēm tiks reģistrēta IP adrese

en: Responses will have their referring URL logged.
lv: Ierakstiem tiks fiksēts to nosūtītāja URL.

en: Responses will not be date stamped.
lv: Atbildes netiks apzīmogotas ar datuma zīmogu.

en: Responses will not have the IP address logged.
lv: Atbildēm netiks reģistrēta IP adrese.

en: Responses will not have their referring URL logged.
lv: Ierakstiem netiks fiksēts to nosūtītāja URL.

en: Restart this Survey
lv: Restartēt šo aptauju

en: Restore
lv: Atjaunot

en: Restore options
lv: Atjaunot opcijas

en: Restrict input to integer values
lv: Neatļaut mainīgo vērtību ievadi

en: Result
lv: Rezultāts

en: Results
lv: Rezultāti

en: Results from LDAP Query.
lv: LDAP vaicājuma rezultāti.

en: Resume later
lv: Aizpildīt vēlāk

en: Return a formatted string
lv: Atgriezt formatētu virkni

en: Return comma-separated list of values
lv: Atgriezt ar komatu atdalīto vērtību sarakstu

en: Return current UNIX timestamp
lv: Atgriezt tagadējo UNIX laika zīmogu

en: Return part of a string
lv: Atgriezt daļu no rindas

en: Return to label set administration
lv: Atgriezties uz pētījuma kopas administrēšanu

en: Return to survey
lv: Atgriezties pie aptaujas

en: Return to survey administration
lv: Atgriezties uz aptaujas administrēšanu

en: Returns true if all non-empty responses are unique
lv: Gūst apstiprinājumu, ja ne tukšās atbildes ir unikālas

en: Returns true(1) if it is a valid date in gregorian calendar
lv: Atgriež true(1), ja tas ir derīgs datums Gregora kalendārā

en: Reverse a string
lv: Apgriezt virkni

en: Reverse answer order
lv: Apgriezt atbilžu secību

en: Root URL
lv: Saknes URL

en: Round fractions down
lv: Daļas noapaļot uz leju

en: Round fractions up
lv: Daļas noapaļot uz augšu

en: Rounds a number to an optional precision
lv: Noapaļo skaitli līdz optimālai precizitātei

en: Rows
lv: Rindas

en: Russian
lv: Krievu

en: SMTP debug output:
lv: SMTP atkļūdošanas iznākums:

en: SMTP host:
lv: SMTP hosts:

en: SMTP password:
lv: SMTP parole:

en: SMTP username:
lv: SMTP lietotājvārds:

en: SPSS export scale type
lv: Skalas veids eksportējot uz SPSS

en: SPSS version:
lv: SPSS versija:

en: SQL CODE THAT FAILED
lv: SQL KODS, KAS IZGĀZĀS

en: SQL command failed: %s
lv: SQL komanda neizdevās: %s

en: STATA (.xml)
lv: Stata (.xml)

en: Same
lv: Tas pats

en: Same height for all choice
lv: Vienāds augstums visām izvēlēm

en: Same height for lists
lv: Vienāds augstums sarakstā

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save & Load
lv: Saglabāt un ielādēt

en: Save & edit survey text elements
lv: Saglabāt un izmainīt aptaujas teksta elementus

en: Save / Activate survey
lv: Saglabāt / Aktivizēt aptauju

en: Save IP Address?
lv: Saglabāt IP adresi?

en: Save IP address?
lv: Saglabāt IP adresi?

en: Save Now
lv: Saglabāt

en: Save Page
lv: Saglabāt lapu

en: Save and close
lv: Saglabāt un aizvērt

en: Save as label set
lv: Saglabāt kā apzīmējumu kopu

en: Save both of them on the R working directory (use getwd() and setwd() on the R command window to get and set it)
lv: Saglabājiet abus R darba direktorijā (izmantojot getwd() un setwd() R komandlogā, lai to iegūtu un iestatītu)

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Save city
lv: Saglabāt pilsētu

en: Save country
lv: Saglabāt valsti

en: Save for further completion by survey user
lv: Saglabāt aizpildīšanai vēlāk

en: Save plugin settings
lv: Saglabāt spraudņa iestatījumus

en: Save postal code
lv: Saglabāt pasta kodu

en: Save question group
lv: Saglabāt jautājumu grupu

en: Save quota
lv: Saglabāt kvotu

en: Save referrer URL?
lv: Saglabāt piedāvāto URL?

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Save state
lv: Saglabāt štatu

en: Save this, then create another:
lv: Šo saglabāt, pēctam izveidot nākamo:

en: Save timings?
lv: Saglabāt laiku?

en: Save your responses so far
lv: Saglabāt Jūsu atbildes

en: Save your unfinished survey
lv: Saglabāt Jūsu nepabeigto aptauju

en: Saved Responses
lv: Saglabātās atbildes

en: Saved Responses:
lv: Saglabātās atbildes:

en: Saved Survey Details
lv: Saglabātā Pētījuma Detaļas

en: Saved name
lv: Vārds

en: Scale
lv: Skala

en: Scale 1
lv: Skala 1

en: Scale 2
lv: Skala 2

en: Scenario
lv: Scenārijs

en: Scope
lv: Pietuvināt

en: Screen:
lv: Ekrāns:

en: Search
lv: Meklēt

en: Search attributes
lv: Meklēt atribūtu

en: Search shared participants
lv: Meklēt kopīgi lietoto dalībnieku vidū

en: Search...
lv: Meklēt...

en: Second choice
lv: Otrā izvēle

en: Section
lv: Sadaļa

en: Security
lv: Drošība

en: Security Question
lv: Drošības jautājums

en: Security alert
lv: Drošības paziņojums

en: Security question
lv: Drošības jautājums

en: Security question:
lv: Drošības jautājums:

en: Select Answer
lv: Izvēlēties atbildi

en: Select LimeSurvey question file (*.lsq/*.csv)
lv: Izvēlaties LimeSurvey jautājuma failu (*.lsq/*.csv)

en: Select ZIP File:
lv: Izvēlēties ZIP failu:

en: Select ZIP file:
lv: Izvēlieties ZIP failu:

en: Select all
lv: Izvēlēties visus

en: Select at least one attribute.
lv: Izvēlieties vismaz vienu atribūtu.

en: Select at least one survey.
lv: Izvēlieties vismaz vienu pētījumu.

en: Select columns
lv: Izvēlieties kolonnas

en: Select file
lv: Izvēlēties failu

en: Select label set file (*.lsl,*.csv):
lv: Izvēlieties apzīmējumu kopas failu (*.lsl, *.csv):

en: Select one of the three options
lv: Izvēlēties vienu no trīs variantiem

en: Select output format
lv: Izvēlēties formātu

en: Select question
lv: Izvēlēties jautājumu

en: Select question group file (*.lsg/*.csv):
lv: Izvēlieties jautājuma grupas failu (*.lsg/*.csv):

en: Select survey structure file (*.lss, *.csv, *.txt) or survey archive (*.lsa):
lv: Izvēlieties pētījuma struktūras failu (*.lss, *.csv, *.txt) vai pētījuma arhīvu (*.lsa):

en: Select survey to copy:
lv: Norādīt aptauju, lai kopētu:

en: Select template ZIP file:
lv: Izvēlēties veidnes ZIP failu:

en: Select the LDAP query you want to run:
lv: Izvēlieties LDAP vaicājumu:

en: Select the answer for each subquestion.
lv: Izvēlēties atbildi katram apakšjautājumam.

en: Select the type of chart to be displayed
lv: Izvēlēties atspoguļojamā grafika veidu

en: Select which fields to import as attributes with your participant. | Select which fields to import as attributes with your %s participants.
lv[0]: Izvēlieties kurus laukus importēt kā %s dalībnieka atribūtus.
lv[1]: Izvēlieties kurus laukus importēt kā %s dalībnieku atribūtus.
lv[2]: Izvēlieties kurus laukus importēt kā %s dalībnieku atribūtus.

en: Select...
lv: Izvēlieties...

en: Semicolon
lv: Semikols

en: Send
lv: Sūtīt

en: Send Invitations
lv: Nosūtīt ielūgumus

en: Send Reminders
lv: Sūtīt atgādinājumus

en: Send a reminder email to the selected entries (if they have already received the invitation email)
lv: Nosūtīt atgādinājumus izvēlētajiem respondentiem (ja viņi ir jau saņēmuši ielūgumus)

en: Send an invitation email to the selected entries (if they have not yet been sent an invitation email)
lv: Nosūtīt ielūgumus izvēlētajiem respondentiem (ja uzaicinājuma e-pasts vēl nav ticis nosūtīts)

en: Send basic admin notification email to:
lv: Sūtīt vienkāršu administratora e-pasta paziņojumu uz:

en: Send confirmation emails?
lv: Sūtīt apstiprinājuma e-pastus?

en: Send detailed admin notification email to:
lv: Sūtīt detalizētu e-pasta paziņojumu uz:

en: Send email invitation
lv: Nosūtīt ielūgumus pa e-pastu

en: Send email invitations
lv: Nosūtīt ielūgumus uz epastu

en: Send email reminder
lv: Nosūtīt atgādinājuma e-pastu

en: Send invitation email to this person (if they have not yet been sent an invitation email)
lv: Sūtīt šai personai uzaicinājuma e-pastu (ja viņam/-ai iepriekš nav sūtīts uzaicinājuma epasts)

en: Send me a copy:
lv: Nosūtīt man kopiju:

en: Send reminder email to this person (if they have already received the invitation email)
lv: Sūtīt šai personai atgādinājuma e-pastu (ja viņam iepriekš ir sūtīts uzaicinājuma epasts)

en: Send reminder to token ID(s):
lv: Sūtīt atgādinājumu pieejas atslēgas ID(s):

en: Sending invitations...
lv: Sūta uzaicinājumus...

en: Sending reminders...
lv: Sūtām atgādinājumus...

en: Sending to Token IDs
lv: Sūta dalībniekiem ar piekļuves atslēgas ID

en: Sendmail
lv: Sūtīt pastu

en: Sep
lv: Septembris

en: Separator used:
lv: Izmantotais nodalītājs (atdalītājs):

en: September
lv: Septembris

en: Serbian (Cyrillic)
lv: Serbu (Cyrillic)

en: Serbian (Latin)
lv: Serbu (Latin)

en: Server name & port:
lv: Servera nosaukums un ports:

en: Server time:
lv: Servera laiks:

en: Server type:
lv: Servera tips:

en: Session lifetime for surveys (seconds):
lv: Aptauju sesijas laiks (sekundēs):

en: Session writable
lv: Sesija ir rakstāma

en: Set Survey Rights
lv: Noteikt pētījuma tiesības

en: Set a specific SPSS export scale type for this question
lv: Šim jautājumam noteikt īpašu SPSS eksportēšanas skalas tipu

en: Set conditions for this question
lv: Iestatīt nosacījumus šim jautājumam

en: Set cookie to prevent repeated participation?
lv: Uzstādīt sīkfailu lai nepieļautu atkārtotu dalību?

en: Set global permissions for this user
lv: Uzstādīt globālas atļaujas šim lietotājam

en: Set name:
lv: Noteikt vārdu:

en: Set survey permissions
lv: Noteikt aptaujas atļaujas

en: Set template permissions
lv: Noteikt veidņu tiesības

en: Set template permissions for this user
lv: Uzstādīt šablona atļaujas šim lietotājam

en: Set templates that this user may access
lv: Nosaukiet šablonus kuriem šis lietotājs var piekļūt

en: Set the percentage width of the (sub-)question column (1-100)
lv: Nosakiet apakšjautājuma kolonnas platumu procentuāli (1-100)

en: Set this to the IP/net location of your database server. In most cases "localhost" will work. You can force Unix socket with complete socket path.
lv: Norādiet datubāzes servera IP/net location. Lielākoties norādot "localhost" darbosies. You can force Unix socket with complete socket path.

en: Set token length to:
lv: Iestatīt pieejas atslēgu garumu uz:

en: Set user permissions
lv: Iestatīt lietotāju atļaujas

en: Settings & Plugins
lv: Iestatījumi & Spraudņi

en: Settings for plugin %s
lv: Spraudņa %s iestatījumi

en: Share
lv: Dalīties

en: Share panel
lv: Dalīšanās panelis

en: Share participants with other users
lv: Koplietot dalībniekus ar citiem lietotājiem

en: Share the selected participants
lv: Koplietot izvēlētos dalībniekus

en: Shared user id
lv: Koplietotā lietotāja id

en: Shared with
lv: Koplietots ar

en: Sharing participants...
lv: Koplieto dalībniekus...

en: Short Free Text
lv: Īss brīvais teksts

en: Short names
lv: Īsie nosaukumi

en: Should never  get to this line?
lv: Līdz šai rindiņai nevajadzēja nokļūt?

en: Should we proceed with the delete?
lv: Vai turpināt izdzēšanas darbību?

en: Show
lv: Parādīt

en: Show "No answer"
lv: Rādīt "Nav atbildes"

en: Show "There are X questions in this survey"
lv: Parādīt "Šajā pētījumā ir X jautājumi"

en: Show 'no answer' option for non-mandatory questions:
lv: Parādīt 'bez atbildes' pie atbilžu variantiem lauciņos, kuri nav obligāti jāaizpilda

en: Show Details of this Question
lv: Parādīt šī jautājuma detaļas

en: Show PHPInfo
lv: Parādīt PHP informāciju

en: Show [<< Prev] button
lv: Parādīt [<< Prev] pogu

en: Show a map in the statistics?
lv: Vai statistikā atspoguļot karti?

en: Show advanced settings
lv: Parādīt iestatījumus

en: Show an alert if answers exceeds the number of max answers
lv: Parādīt brīdinājumu, ja atbildes pārsniedz maksimālo pieļaujamo atbilžu skaitu

en: Show both
lv: Rādīt abus

en: Show both (Forced by the system administrator)
lv: Rādīt abus (Sistēmas administratora piespiedu rīkojumā)

en: Show comment
lv: Parādīt komentāru

en: Show conditions for this question
lv: Parādīt šī jautājuma nosacījumus

en: Show details of this group
lv: Parādīt šīs grupas detaļas

en: Show details of this question
lv: Parādīt šī jautājuma detaļas

en: Show details of this survey
lv: Parādīt aptaujas detaļas

en: Show during registration?
lv: Parādīt reģistrēšanās laikā?

en: Show grand total
lv: Parādīt kopsummu

en: Show grand total for either columns or rows
lv: Parādīt kopsummu gan kolonām, gan rindām

en: Show graphs
lv: Parādīt grafikus:

en: Show graphs in public statistics?
lv: Vai rādīt grafikus publiski pieejamā statistikā?

en: Show group description only
lv: Rādīt tikai grupas aprakstu

en: Show group description only (Forced by the system administrator)
lv: Parādīt tikai grupas aprakstu (Noteicis sistēmas administrators)

en: Show group name and/or group description
lv: Parādīt grupas nosaukumu un/vai grupas aprakstu

en: Show group name only
lv: Rādīt tikai grupas nosaukumu

en: Show group name only (Forced by the system administrator)
lv: Atspoguļot tikai grupas nosaukumu (Sistēmas administratora iestatījums)

en: Show help
lv: Parādīt palīdzību

en: Show in public statistics
lv: Rādīt publiskajā statistikā

en: Show javascript alert
lv: Parādīt javascript brīdinājumu

en: Show last..
lv: Parādīt pēdējo..

en: Show last...
lv: Parādīt pēdējo...

en: Show next..
lv: Parādīt nākamo..

en: Show next...
lv: Parādīt nākamo...

en: Show previous..
lv: Parādīt iepriekšējo..

en: Show previous...
lv: Parādīt iepriekšējo...

en: Show progress bar
lv: Rādīt progresa logu

en: Show question code only
lv: Rādīt tikai jautājuma kodu

en: Show question code only (Forced by the system administrator)
lv: Parādīt tikai jautājuma kodu (Sistēmas administratora piespiedu rīkojumā)

en: Show question group name and/or description
lv: Rādīt jautājuma grupas nosaukumu un/vai aprakstu

en: Show question index / allow jumping
lv: Rādīt jautājuma indeksu / atļaut pārlēkšanu

en: Show question number and/or code
lv: Parādīt jautājuma numuru un/vai kodu

en: Show question number and/or question code
lv: Rādīt jautājuma nummuru un/vai jautājuma kodu

en: Show question number only
lv: Rādīt tikai jautājuma numuru

en: Show question number only (Forced by the system administrator)
lv: Atspoguļot tikai jautājuma numuru (Sistēmas administratora iestatījums)

en: Show start...
lv: Parādīt sākumu...

en: Show statistics of this question in the public statistics page
lv: Rādīt šī jautājuma statistiku publiskajā statistikas lapā

en: Show summary information
lv: Parādīt kopsavilkuma informāciju

en: Show text responses inline:
lv: Rādīt teksta atbildes:

en: Show this token entry
lv: Rādīt šīs pieejas atslēgas ierakstu

en: Show title
lv: Parādīt virsrakstu

en: Show token summary
lv: Parādīt pieejas atslēgu kopsavilkumu

en: Show totals for
lv: Parādīt iznākumu (par)

en: Show totals for either rows, columns or both rows and columns
lv: Parādīt kopsummas rindām, kolonnām vai gan rindām, gan kolonnām

en: Show update notifications:
lv: Rādīt paziņojumus par atjauninājumiem:

en: Show welcome screen?
lv: Rādīt sasveicināšanās ekrānu?

en: Showing Filtered Results
lv: Rāda filtrētos ierakstus

en: Simple selector
lv: Vienkāršs atlasītājs

en: Simple template editor
lv: Vienkāršots Šablonu redaktors

en: Sine
lv: Sinuss

en: Single checkbox
lv: Viena izvēles rūtiņa

en: Single choice questions
lv: Vienas izvēles jautājumi

en: Single response: ID %s
lv: Viena atbilde: ID %s

en: Site name
lv: Vietnes vārds

en: Site name:
lv: Lapas vārds:

en: Size
lv: Izmērs

en: Skipped tokens entry:
lv: Izlaisto piekļuves kodu ieraksti:

en: Slider
lv: Slīdnis

en: Slider accuracy
lv: Slīdņa precizitāte

en: Slider initial value
lv: Slīdņa sākotnējā vērtība

en: Slider left/right text separator
lv: Slīdņa kreisās un labās puses teksta atdalītājs

en: Slider maximum value
lv: Slīdņa  maksimālā vērtība

en: Slider minimum value
lv: Slīdņa minimālā vērtība

en: Slider start as this value (this will set the initial value).
lv: Slīdņa sākuma vērtība (šis noteiks tā sākotnējo vērtību).

en: Slider starts at the middle position
lv: Slīdnis sākas skalas vidus pozīcijā

en: Some Question have been disabled
lv: Daži jautājumi ir tikuši atspējoti

en: Some URL description
lv: Neliels URL apraksts

en: Some example answer option
lv: Kāda piemēra atbildes variants

en: Some example subquestion
lv: Parauga apakšjautājums

en: Some piece-of-cake steps to create your very own first survey:
lv: Daži viegli soļi, lai izveidotu jūsu pašu pirmo aptauju:

en: Some text in this answer
lv: Šīs atbildes teksts

en: Some user templates can not be updated, please add the placeholder {TEMPLATEJS} in your startpage.pstpl manually.
lv: Dažus lietotāja šablonus nevarēja atjaunināt. Lūdzu, pievienojiet {TEMPLATEJS} startpage.pstpl failā manuāli.

en: Sorry there are no supported question types in this survey.
lv: Šajā pētījumā nav atbilstošu jautājuma tipu.

en: Sorry your responses have exceeded a quota on this survey.
lv: Diemžēl jūsu atbildes pārsniedza kvotu šajā aptaujā.

en: Sorry, but the LDAP module is missing in your PHP configuration.
lv: Atvainojiet, taču Jūsu PHP konfigurācijā nav LDAP moduļa.

en: Sorry, but this question has no responses yet so a graph cannot be shown.
lv: Atvainojiet, bet šim jautājumam vēl nav atbildes, tāpēc nevar parādīt grafiku.

en: Sorry, but this question has too many answer options to be shown properly in a graph.
lv: Piedodiet, bet šajā jautājumā ir pārāk daudz atbilžu, lai to pareizi attēlotu grafikā.

en: Sorry, no more files can be uploaded!
lv: Atvainojiet, vairāk failu nav iespējams augšupielādēt!

en: Sorry, only %s extensions are allowed!
lv: Atvainojiet, tikai %s paplašinājumi ir atļauti!

en: Sorry, only %s files can be uploaded for this question!
lv: Atvainojiet, tikai %s fail var tikt augšupielādēti šim jautājumam

en: Sorry, the name you entered for the label set is already in the database. Please select a different name.
lv: Atvainojiet, bet šāds apzīmējumu kopas nosaukums jau ir datubāzē. Lūdzu, izvēlieties citu nosaukumu.

en: Sorry, the request failed!
lv: Atvainojiet, pieprasījums neizdevās!

en: Sorry, the uploaded file (%s) is larger than the allowed filesize of %s KB.
lv: Atvainojiet, augšupielēdētais fails (%s) ir lielāks par atļauto faila izmēru %s KB.

en: Sorry, there was an error uploading your file
lv: Atvainojiet, augšuplādējot jūsu failu notika kļūda

en: Sorry, this file extension (%s) is not allowed!
lv: Atvainojiet, šis faila paplašinājums (%s) nav atļauts!

en: Sorry, this file is too large. Only files up to %s KB are allowed.
lv: Atvainojiet, šis fails ir par lielu. Tikai faili līdz %s KB ir atļauti.

en: Sorry, this file is too large. Only files upto %s KB are allowed.
lv: Atvainojiet, šis fails ir pārāk liels. Tikai faili līdz %s KB ir atļauti.

en: Sorry. There is no matching survey.
lv: Nav atbilstošas aptaujas.

en: Sort answers alphabetically
lv: Kārtot atbildes alfabētiski

en: Sort the answer options alphabetically
lv: Kārtot atbildes variantus pēc alfabēta

en: Spanish (Argentina)
lv: Spāņu (Argentīna)

en: Spanish (Argentina) (Informal)
lv: Spāņu (Argentīna) (neformāls)

en: Spanish (Chile)
lv: Spāņu (Čīle)

en: Specify how array-filtered sub-questions should be displayed
lv: Paskaidrot kā array-filtered apakšjautājumi ir jāatspoguļo

en: Square root
lv: Kvadrātsakne

en: Standard Fields
lv: Standarta lauki

en: Standard deviation
lv: Standartnovirze

en: Standard files:
lv: Standarta faili:

en: Standard token fields
lv: Standarta pieejas atslēgu lauki

en: Start HTML editor in a popup window
lv: Sākt HTML redaktoru jaunā (izlēcošā) logā

en: Start date/time:
lv: Sākt datums/laiks:

en: Start installation
lv: Sākt instalāciju

en: Start language
lv: Sākuma valoda

en: Start language:
lv: Sākuma valoda:

en: Started but not yet completed
lv: Iesākts, bet nepabeigts

en: Starting from:
lv: Sākot no:

en: Starting in 2.05, variable names should only contain letters and numbers; and may not start with a number. This variable name is deprecated.
lv: Sākot ar 2.0.5 versiju mainīgā nosaukumā drīkst iekłaut tikai burtus un ciparus un tas nedrīkst sākties ar ciparu. Šāds mainīgā nosaukums nav derīgs.

en: Statistics
lv: Statistika

en: Statistics URL
lv: Adreses statistika

en: Statistics report language
lv: Statistikas ziņojuma valoda

en: Statistics survey %s
lv: Pētījuma %s statistika

en: Status
lv: Statuss

en: Step 1:
lv: Pirmais solis:

en: Step 2:
lv: Otrais solis:

en: Step value
lv: Soļa vērtība

en: Stop this survey
lv: Pārtraukt aptauju

en: Store the city?
lv: Saglabāt pilsētu?

en: Store the country?
lv: Saglabāt valsti?

en: Store the postal code?
lv: Saglabāt pasta indeksu?

en: Store the state?
lv: Saglabāt štatu?

en: Straight
lv: Taisns

en: Strip HTML and PHP tags from a string
lv: Izsvītrot HTML un PHP atslēgavārdus no rindas

en: Strip whitespace (or other characters) from the beginning and end of a string
lv: Noņemt tukšumu (vai citus simbolus) teksta sākumā un beigās

en: Strip whitespace (or other characters) from the beginning of a string
lv: Notīrīt tukšumu (vai citus simbolus) no teksta lauka sākuma

en: Strip whitespace (or other characters) from the end of a string
lv: Notīrīt tukšumu (vai citus simbolus) no teksta lauka beigām

en: Sub-question validation equation
lv: Apakšjautājuma validēšanas vienādojums

en: Sub-question validation tip
lv: Apakšjautājuma validēšanas padoms

en: Subject
lv: Subjekts

en: Subject:
lv: Subjekts:

en: Submission date
lv: Iesūtīšanas datums

en: Submit
lv: Nosūtīt

en: Submit Your Survey.
lv: Nosūtīt pētījumu.

en: Submit your answers
lv: Iesūtīt atbildes

en: Submit your survey.
lv: Nosūtīt aptauju.

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Subquestion
lv: Apakšjautājums

en: Subquestion codes may only contain alphanumeric characters.
lv: Apakšjautājumu kodi var saturēt tikai burtus un ciparus.

en: Subquestion codes must be unique.
lv: Apakšjautājumu kodiem jābūt unikāliem.

en: Subquestion:
lv: Apakšjautājums:

en: Subquestions
lv: Apakšjautājumi

en: Subquestions %s could not be updated.
lv: Apakšjautājumus %s neizdevās atsvaidzināt.

en: Subquestions were successfully saved.
lv: Apakšjautājumi tika veiksmīgi saglabāti.

en: Subtotals based on displayed questions
lv: Atspoguļoto jautājumu kopsummas

en: Success
lv: Veiksmīgi

en: Success!
lv: Izdevies!

en: Successfully created CPDB entries
lv: Veiksmīgi izveidoti CPDB ieraksti

en: Successfully created token entries
lv: Veiksmīgi izveidoti pieejas atslēgu ieraksti

en: Sum
lv: Summa

en: Sum the values of answered questions in the list which pass the critiera (arg op value)
lv: Summēt atbildētos jautājumus, kuri atbilst kritērijam (arg op vērtība)

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Superadministrator
lv: Superadministrators

en: Support this project - Donate to
lv: Atbalsti šo projektu - ziedo

en: Survey
lv: Pētījums

en: Survey %s
lv: Pētījums %s

en: Survey Access
lv: Piekļuve aptaujai

en: Survey Format is %s:
lv: Aptaujas formāts ir %s:

en: Survey Has Been Deactivated
lv: Pētījums deaktivizēts

en: Survey ID
lv: Pētījuma ID

en: Survey ID %d saved at %s containing %d record(s)
lv: Survey ID %d tika saglabāts pie %s, kas satur %d ierakstu(s)

en: Survey ID %d saved at %s containing %d record(s) (%s)
lv: Survey ID %d tika saglabāts pie %s, kas satur %d ierakstu(s) (%s)

en: Survey List Page
lv: Pētījumu saraksts

en: Survey URL
lv: Pētījuma URL

en: Survey activation
lv: Aptaujas aktivizācija

en: Survey admin can choose
lv: Aptaujas administrators var izvēlēties

en: Survey administrator
lv: Pētījuma administrators

en: Survey archive (.lsa)
lv: Pētījuma arhīvs (.lsa)

en: Survey bounce email:
lv: E-pasts kļūdaino e-pastu saņemšanai:

en: Survey cannot be activated yet.
lv: Pētījumu vēl nav iespējams aktivizēt

en: Survey cannot be activated. Either you have no permission or there are no questions.
lv: Pētījumu nav iespējams aktivizēt.  Vai nu Jums nav tiesību to darīt, vai arī nav tam nav pievienoti jautājumi.

en: Survey content
lv: Aptaujas saturs

en: Survey copy summary
lv: Aptaujas kopēšanas kopsavilkums

en: Survey could not be created because it did not have a title
lv: Aptauja netika izveidota, jo tai nebija virsraksta

en: Survey could not be updated
lv: Aptauja nevarēja tikt atjaunināta

en: Survey could not be updated.
lv: Pētījumu neizdevās atjaunināt.

en: Survey currently active
lv: Pētījums ir aktīvs

en: Survey deleted.
lv: Pētījums izdzēsts.

en: Survey deletion
lv: Aptaujas izdzēšana

en: Survey does not pass consistency check
lv: Aptauja neiziet konsekvences pārbaudi

en: Survey expiration date
lv: Aptaujas beigu datums

en: Survey has been activated. Results table has been successfully created.
lv: Pētījums ir aktivizēts.  Rezultātu tabula izveidota veiksmīgi.

en: Survey import summary
lv: Aptaujas importa kopsavilkums

en: Survey links
lv: Pētījuma saites

en: Survey locale settings
lv: Aptaujas iestatījumi

en: Survey logic file
lv: Pētījuma loģikas fails

en: Survey mode is set to %s:
lv: Aptaujas režīms ir iestatīts uz %s:

en: Survey name
lv: Pētījuma nosaukums

en: Survey name (ID)
lv: Aptaujas nosaukums (ID)

en: Survey name (ID):
lv: Aptaujas nosaukums (ID):

en: Survey name-[SID]/Group name
lv: Pētījuma nosaukums-[SID]/Grupas nosaukums

en: Survey participants
lv: Pētījuma dalībnieki

en: Survey permissions
lv: Aptaujas atļaujas

en: Survey permissions for all users in this group were successfully updated.
lv: Aptaujas atļaujas visiem šīs grupas lietotājiem tika veiksmīgi atjauninātas.

en: Survey permissions were successfully updated.
lv: Pētījuma piekļuves tiesības veiksmīgi atjauninātas.

en: Survey preview only for administration users
lv: Aptaujas var redzēt tikai lietotāji administratori

en: Survey properties
lv: Aptaujas rekvizīti

en: Survey quota
lv: Pētījuma kvota

en: Survey quotas
lv: Aptaujas kvotas

en: Survey registration confirmation
lv: Aptaujas reģistrācijas apstiprinājums

en: Survey response
lv: Aptaujas atbilde

en: Survey response %d
lv: Aptaujas atbilde %d

en: Survey security
lv: Aptaujas drošība

en: Survey settings
lv: Aptaujas iestatījumi

en: Survey settings were successfully saved.
lv: Pētījuma iestatījumi tika sekmīgi saglabāti.

en: Survey structure (.lss)
lv: Pētījuma struktūra (.lss)

en: Survey structure import summary
lv: Pētījuma struktūras importēšanas kopsavilkums

en: Survey table could not be created.
lv: Pētījuma tabulu nevarēja izveidot.

en: Survey table name
lv: Pētījuma tabulas nosaukums

en: Survey text elements successfully saved.
lv: Aptaujas teksta elementi veiksmīgi saglabāti.

en: Survey title
lv: Aptaujas nosaukums

en: Survey title and description
lv: Mainīt aptaujas nosaukumu vai aprakstu

en: Survey was successfully added.
lv: Aptauja tika veiksmīgi pievienota.

en: Surveys
lv: Pētījumi

en: Surveys:
lv: Aptaujas:

en: Swahili
lv: Svahili

en: Switch to closed-access mode
lv: Pārslēgt uz slēgtu pieeju

en: System overview
lv: Sistēmas pārskatīšana

en: Tab-separated-values format (*.txt)
lv: Tab-separated-values formāts (*.txt)

en: Table column usage
lv: Tabulas kolonas lietojums

en: Table prefix
lv: Tabulas prefikss

en: Table size usage
lv: Tabulas izmēra lietojums

en: Take ownership
lv: Pārņemt īpašnieka tiesības

en: Tamil
lv: Tamilu

en: Tangent
lv: Tangente

en: Target (sub-)question:
lv: Mērķa jautājums:

en: Target question
lv: Mērķa jautājums

en: Tempdir %s is not writable
lv: Tempdir %s nav pārrakstāms

en: Template %s not found, please review when activating.
lv: Veidne %s netika atrasta, lūdzu pārskatiet kad aktivējiet.

en: Template '%s' does already exist.
lv: Veidne '%s' jau pastāv.

en: Template '%s' was successfully deleted.
lv: Šablons '%s' veiksmīgi izdzēsts.

en: Template Editor
lv: Šablonu redaktors

en: Template Preview:
lv: Šablona priekšskatījums:

en: Template Sample
lv: Šablona paraugs

en: Template could not be renamed to `%s`.
lv: Veidne nevarēja tikt pārdēvēta par `%s`.

en: Template editor
lv: Sagatavju redaktors

en: Template editor mode
lv: Šablonu redaktora režīms

en: Template editor:
lv: Šablonu redaktors:

en: Template name
lv: Šablona nosaukums

en: Template permissions were updated successfully.
lv: Lietotāja veidņu atjaunināšana veiksmīga.

en: Template preview image
lv: Šablona priekšskatījuma bilde

en: Template upgrade summary
lv: Šablona atjaunošanas kopsavilkums

en: Template(s) to be verified :
lv: Pārbaudāmie šabloni:

en: Template:
lv: Šablons:

en: Templates
lv: Šabloni

en: Terminate survey
lv: Pārtraukt aptauju

en: Terminate survey with warning
lv: Pārtraukt aptauju ar brīdinājumu

en: Test if your server has SSL enabled by clicking on this link.
lv: Pārbaudiet vai jūsu serverim ir iespējots SSL, nospiežot uz šīs saites.

en: Test survey
lv: Pārbaudīt aptauju

en: Test this survey
lv: Pārbaudīt šo pētījumu

en: Text [Help] (Tip)
lv: Teksts [Palīdzība] (Padoms)

en: Text box
lv: Tekstlodziņs

en: Text display
lv: Teksta parādīšana

en: Text file row number
lv: Teksta faila rindas numurs

en: Text inputs
lv: Teksta ievade

en: Text questions
lv: Tekstuāli jautājumi

en: Thank you for completing this survey.
lv: Paldies par piedalīšanos aptaujā.

en: Thank you for registering to participate in this survey.
lv: Paldies par reģistrēšanos, lai piedalītos šajā aptaujā.

en: Thank you for saving your survey in progress.  The following details can be used to return to this survey and continue where you left off.  Please keep this e-mail for your reference - we cannot retrieve the password for you.
lv: Paldies, ka saglabājāt iesākto pētījumu. Lūdzu, izmantojiet šo informāciju, lai atgrieztos pie aptaujas atbilžu aizpildīšanas tajā vietā, kur to pārtraucāt. Noteikti saglabājiet šo e-pastu, jo mēs nevarēsim atgūt Jūsu norādīto paroli!

en: Thank you!
lv: Paldies!

en: The 'time limit warning' will stay visible for this many seconds (will not turn off if this setting is left blank)
lv:  'Laika limita beigšanās brīdinājums' paliks redzams tik sekundes (netiks izslēgts, ja tiks atstāts neaizpildīts)

en: The 2nd 'time limit warning' will stay visible for this many seconds (will not turn off if this setting is left blank)
lv: Otrais  'laika limita beigšanās brīdinājums' paliks redzams tik sekundes (netiks izslēgts, ja tiks atstāts neaizpildīts)

en: The 2nd message to display as a 'time limit warning' (a default warning will display if this is left blank)
lv: Otrā ziņa, ko rādīt kā 'laika limita brīdinājumu' (tiks rādīts noklusējuma brīdinājums, ja tiks atstāts neaizpildīts)

en: The LimeSurvey ComfortUpdate is an easy procedure to quickly update to the latest version of LimeSurvey.
lv: LimeSurvey ComfortUpdate ir viegla procedūra lai ātri atjauninātu LimeSurvey uz jaunāko versiju.

en: The LimeSurvey database is being upgraded
lv: LimeSurvey datubāze pašlaik tiek uzlabota

en: The answer options will be distributed across the number of columns set here
lv: Atbilžu varianti tiks atspoguļoti šeit norādītajā kolonnu skaitā

en: The answer to the security question is incorrect.
lv: Atbilde uz drošības jautājumu nav pareiza.

en: The answer(s) must meet these array_filter criteria:
lv: Atbildēm jāatbilst sekojošiem array_filter kritērijiem:

en: The answer(s) must meet these validation criteria:
lv: Atbildei (atbildēm) jāatbilst sekojošiem validēšanas kritērijiem:

en: The database does exists and contains LimeSurvey tables. You'll be redirected to the database update or (if your database is already up to date) to the administration login in 5 seconds. If not, please click <a href="%s">here</a>.
lv: Datubāze pastāv un tajā ir LimeSurvey tabulas. Pēc 5 sekundēm Jūs tiksiet novirzīts uz datubāzes atjaunināšanu vai (gadījumā, ja Jūsu datubāze jau ir atjaunināta) uz administratora pieslēgšanos. Ja netiks, lūdzu, noklikšķiniet <a href="%s">šeit</a>

en: The database export is only available for MySQL databases. For other database types please use the according backup mechanism to create a database dump.
lv: Datubāzes eksporta funkcija ir pieejama tikai MySQL datubāzēm. Cita veida datubāzēm izmantojiet atbilstošos rezerves kopijas veidošanas mehānismus.

en: The database you specified does already exist.
lv: Jūsu norādītā datubāze neeksistē.

en: The database you specified does not exist:
lv: Jūsu norādītā datubāze neeksistē:

en: The email address is not valid.
lv: E-pasta adrese nav derīga.

en: The email you used has already been registered.
lv: Šāda e-pasta adrese jau ir reģistrēta.

en: The email you used is not valid. Please try again.
lv: Nav norādīta pareiza e-pasta adrese.  Mēģiniet vēlreiz.

en: The entry was assigned the following record id:
lv: Ieraksts tika piešķirts sekojošajam ieraksta id:

en: The file %s was deleted.
lv: Fails %s tika izdzēsts.

en: The file has been successfuly uploaded.
lv: Fails tika veiksmīgi augšupielādēts!

en: The following LimeSurvey updates are available:
lv: Sekojoši LimeSurvey atjauninājumi ir pieejami:

en: The following additional fields were found in your CSV file.
lv: Sekojoši papildus lauki tika atrasti Jūsu CSV failā.

en: The following answers should be deleted:
lv: Sekojošās atbildes nepieciešams izdzēst:

en: The following assessments should be deleted:
lv: Sekojošas novērtēšanas nevajadzētu izdzēst:

en: The following conditions should be deleted:
lv: Sekojošos nosacījumus nepieciešams izdzēst:

en: The following files will be modified or deleted but were already modified by someone else.
lv: Sekojošie faili tiks pārveidoti vai izdzēsti, bet tos kāds jau bija pārveidojis.

en: The following files would be added by the update but already exist. This is very unusual and may be co-incidental.
lv: Sekojošie faili tiktu pievienoti ar atjauninājumu, bet tie jau eksistē. Tas ir ļoti neparasti, un var būt nejauši.

en: The following groups should be deleted:
lv: Sekojošās grupas nepieciešams izdzēst:

en: The following old survey response tables exist and may be deleted if no longer required:
lv: Sekojošās veco aptauju atbildes tabulas eksistē, un var tik dzēstas, ja tās vairāk nav nepieciešamas:

en: The following old survey tables should be deleted because they contain no records or their parent survey no longer exists:
lv: Sekojošajām vecajām aptauju tabulām vajadzētu tikt izdzēstām, jo tās nesatur nekādus ierakstus  vai to mātes aptauja vairs neeksistē.

en: The following old token list tables exist and may be deleted if no longer required:
lv: Pastāv sekojošas vecas piekļuves kodu tabulas un, ja pēc tām nav vajadzības, tās iespējams izdzēst:

en: The following old token tables could be restored:
lv: Sekojošas vecās pieejas atslēgu tabulas nevarēja atjaunot:

en: The following problems have been found:
lv: Atrastas sekojošas problēmas:

en: The following questions should be deleted:
lv: Sekojošos jautājumus nepieciešams izdzēst:

en: The following settings cannot be changed when the survey is active.
lv: Šo s iestatījumus nevar mainīt, kamēr ir aktīva aptauja.

en: The following steps will be done by this update:
lv: Sekojošie soļi tiks veikti ar šo atjauninājumu:

en: The following survey language settings should be deleted:
lv: Sekojošās aptauju valodas nepieciešams izdzēst:

en: The following surveys are available:
lv: Sekojoši pētījumi ir pieejami:

en: The following surveys should be deleted:
lv: Sekojošos šablonus nepieciešams izdzēst:

en: The fonts file %s was not found in <limesurvey root folder>/fonts directory. Please, see the txt file for your language in fonts directory to generate the charts.
lv: Fontu fails %s <limesurvey root folder>/fonts mapē netika atrasts. Lūdzu, apskatiet Jūsu valodas txt failu fonts mapē, lai ģenerētu attēlus.

en: The handle is displayed at the middle of the slider except if Slider initial value is set (this will not set the initial value).
lv: Slīdņa rokturis ir novietots skalas vidū, izņemot gadījumus, ja slīdņa sākotnējā vērtība ir noteikta kā cita (šis iestatījums nenoteiks tā sākotnējo vērtību).

en: The imap PHP library is not installed. Please contact your system administrator.
lv: imap PHP bibliotēka nav ieinstalēta. Lūdzu, sazinieties ar Jūsu sistēmas administratoru.

en: The languages of the imported group file must at least include the base language of this survey.
lv: Importētās grupas faila valodās jāiekļauj vismaz aptaujas pamata valoda.

en: The languages of the imported question file must at least include the base language of this survey.
lv: Importētā jautājuma faila valodās jāiekļauj vismaz aptaujas pamata valoda.

en: The last cell are for no answer.
lv: Pēdējā šūna ir paredzēta variantam NAV ATBILDES.

en: The last cell give some information.
lv: Pēdējā aile parāda kādu informāciju.

en: The last column show the total for the row.
lv: Pēdējā kolonna atspoguļo rindas summu.

en: The last row show the total for the column and the last column show the total for the row.
lv: Pēdējā rinda atspoguļo kolonnas summu un pēdēja kolonna atspoguļo rindas summu.

en: The last row show the total for the column.
lv: Pēdējā rinda atspoguļo kolonnas summu.

en: The maximum number of files has been uploaded. You may return back to survey.
lv: Maksimālais failu skaits ir augšupielādēts. Jūs drīkstat atgriezties atpakaļ aptaujā.

en: The message to display as a 'time limit warning' (a default warning will display if this is left blank)
lv: Ziņa, ko rādīt kā 'laika limita brīdinājumu' (tiks rādīts noklusējuma brīdinājums, ja tiks atstāts neaizpildīts)

en: The message to display when the time limit has expired (a default message will display if this setting is left blank)
lv: Ziņa, ko rādīt, kad laika limits ir beidzies (tiks rādīta noklusējuma ziņa, ja šis iestatījums tiks atstāts tukšs)

en: The minimum number of files has not been uploaded.
lv: Minimālais failu skaits netika augšupielēdēts.

en: The new question group/question order was successfully saved.
lv: Jaunā jautājumu grupas/jautājuma kārtība tika veiksmīgi saglabāta.

en: The number of selected columns was reduced automatically.
lv: Izvēlēto kolonnu skaits tika automātiski samazināts.

en: The participant cannot upload a single file larger than this size
lv: Dalībnieks nevar augšupielādēt atsevišķu failu, lielāku par šo izmēru

en: The question could not be added. You must enter at least a question code.
lv: Jautājumu nevarēja pievienot. Jums jāieraksta vismaz jautājuma kods.

en: The question could not be added. You must enter at least enter a question code.
lv: Jautājums nevarēja tikt pievienots. Jums jāievada vismaz jautājuma kods.

en: The question group was deleted.
lv: Jautājumu grupa tika izdzēsta.

en: The record of your survey responses does not contain any identifying information about you, unless a specific survey question explicitly asked for it.
lv: Jūsu aptaujas atbilžu ieraksts nesatur nekādu Jūs identificējošu informāciju, ja vien šajā aptaujā Jums netika uzdots specifisks jautājums ar mērķi Jūs identificēt.

en: The records have been saved successfully!
lv: Ieraksti veiksmīgi saglabāti!

en: The related survey is missing.
lv: Trūkst saistītā (atbilstošā) pētījuma.

en: The required directory for saving the uploaded files couldn't be created. Please check file premissions on the /upload/surveys directory.
lv: Nevarēja izveidot nepieciešamā direktorija augšupielādes failiem. Lūdzu, pārbaudiet /upload/surveys piekļuves tiesības.

en: The response timings table has been renamed to:
lv: Atbilžu laika tabula tika pārdēvēta par:

en: The responses table has been renamed to:
lv: Atbilžu tabula pārdēvēta par:

en: The responses to this survey are no longer available using LimeSurvey.
lv: Šīs aptaujas atbildes vairs nav pieejamas, lietojot LimeSurvey.

en: The selected attribute was invalid.
lv: Izvēlētais atribūts bija nederīgs.

en: The sum must be at least %s
lv: Summai jābūt vismaz %s

en: The sum must be at most %s
lv: Summa nedrīkst būt lielāka par %s

en: The sum must be between %s and %s
lv: Summai jābūt starp %s un %s

en: The sum must equal %s
lv: Summai jābūt vienādai ar %s

en: The sum must equal %s.
lv: Summai jābūt vienādai ar %s.

en: The sum of the multiple numeric inputs must be greater than this value
lv: Maksimālā vairāku ciparu summas vērtībai jābūt lielākai par šo vērtību

en: The survey cannot be activated until these problems have been resolved.
lv: Pētījumu nav iespējams aktivizēt, kamēr šīs problēmas nav atrisinātas.

en: The survey was successfully expired by setting an expiration date in the survey settings.
lv: Aptauja veiksmīgi beidzās uzstādot beigu datumu aptaujas iestatījumos.

en: The survey you selected does not exist
lv: Izvēlētais pētījums neeksistē

en: The text message that displays in the countdown timer during the countdown
lv: Ziņa, kas parādās laika atskaites taimerī, laika atskaites brīdī

en: The token entry was successfully updated.
lv: Pieejas atslēgas ieraksts sekmīgi atjaunināts.

en: The token you have provided is either not valid, or has already been used.
lv: Jūsu pieejas atslēga ir vai nu nederīga, vai jau ir izlietota.

en: The token you have provided is not valid or has already been used.
lv: Jūsu norādītā pieejas atslēga nav derīga vai ir jau izmantota.

en: The token you provided doesn't match the one in your session.
lv: Pieejas atslēga, ko Jūs nosūtījāt, nesakrīt ar atslēgu, kas bija Jūsu sesijā.

en: The tokens table associated with this survey has been renamed to:
lv: Ar šo pētījumu saistītā pieejas atslēgu tabula tika pārdēvēta par:

en: The tokens table has now been removed and tokens are no longer required to access this survey.
lv: Pieejas atslēgu tabula tika noņemta un lai piekļūtu šai aptaujai vairs nav nepieciešamas pieejas atslēgas.

en: The type of your database management system
lv: Datubāzes vadības sistēmas tips

en: The update is now complete!
lv: Atjaunināšana ir pabeigta!

en: The update server is currently busy. This usually happens when the update files for a new version are being prepared.
lv: Atjauninājumu serveris pašlaik ir aizņemts. Tas parasti notiek, kad jauni failu atjauninājumi tiek gatavoti.

en: The user name already exists.
lv: Lietotāja vārds jau pastāv.

en: The username already exists.
lv: Šāds lietotāja vārds jau pastāv.

en: The value of this variable can not be changed
lv: Šī mainīgā vērtību nevar izmainīt

en: There are %s user attribute fields in this token table
lv: Šajā pieejas atslēgu sarakstā ir %s lietotāja atribūtu lauki

en: There are currently no surveys.
lv: Nav neviena pētījuma.

en: There are more emails pending than can be sent in one batch. Continue sending emails by clicking below.
lv: Vēl ir vairāki neizsūtīti e-pasti, kurus nevar izsūtīt vienā piegājienā. Turpināt sūtīt e-pastus noklikšķinot zemāk.

en: There are no groups available.
lv: Nav pieejamu grupu.

en: There are no label sets which match the survey default language
lv: Nav apzīmējumu kopu, kuras atbilstu pētījuma pamata valodai

en: There are no more questions. Please press the <Submit> button to finish this survey.
lv: Šie bija pēdējie jautājumi. Lai pabeigtu šo pētījumu, lūdzu, nospiediet <Submit> pogu.

en: There are no participants to be exported.
lv: Nav dalībnieku, ko eksportēt.

en: There are no questions in this survey
lv: Šajā pētījumā nav jautājumu

en: There are no unmapped attributes
lv: Nepiesaistītu atribūtu nav

en: There are two ways to stop a survey. Please read carefully about the two options below and choose the right one for you.
lv: Ir divi veidi, kā pārtraukt šo aptauju. Lūdzu, rūpīgi izlasiet par šādiem diviem variantiem un izvēlēties Jums atbilstošu metodi.

en: There are {EMAILCOUNT} emails still to be sent.
lv: Vēl ir jāizsūta {EMAILCOUNT} e-pasti.

en: There are {NUMBEROFQUESTIONS} questions in this survey
lv: Šajā aptaujā ir {NUMBEROFQUESTIONS} jautājumi.

en: There are {NUMBEROFQUESTIONS} questions in this survey.
lv: Šajā pētījumā ir {NUMBEROFQUESTIONS} jautājumi.

en: There is 1 question in this survey
lv: Šajā pētījumā ir 1 jautājums

en: There is already a recorded answer for this token
lv: Ar šo pieejas atslēgu jau ir fiksēta atbilde

en: There is currently no newer LimeSurvey version available.
lv: Jaunāka LimeSurvey versija nav pieejama.

en: There is no matching saved survey
lv: Nav atbilstoša saglabāta pētījuma

en: There is no matching survey.
lv: Nav atbilstoša pētījuma.

en: There was a problem deleting the template '%s'. Please check your directory/file permissions.
lv: Radās problēma, dzēšot veidni '%s'. Lūdzu pārbaudiet direktorijas/faila atļaujas.

en: There was a problem downloading the update file. Please try to restart the update process.
lv: Radās problēma lejupielādējot atjauninājuma failu. Lūdzu mēģiniet pārstartēt atjaunināšanas procesu.

en: There was a problem downloading the updater file. Please try to restart the update process.
lv: Radās problēma lejupielādējot atjauninātāja failu. Lūdzu mēģiniet pārstartēt atjaunināšanas procesu.

en: There was a problem updating the user permissions.
lv: Radās kļūda veicot izmaiņas lietotāja tiesībās.

en: There was an error on update check (%s)
lv: Atjaunošanas pārbaudes kļūda (%s)

en: There was an error using the Google API.
lv: Izmantojot Google API radās kļūda.

en: There were no eligible emails to send. This will be because none satisfied the criteria of:
lv: Nebija derīgu e-pastu, ko aizsūtīt. Tas notika, jo neviens neatbilda šādiem kritērijiem:

en: They were found to be duplicate using a combination of firstname, lastname and email fields
lv: Šie tika identificēti kā dublikāti firstname, lastname un email laukos

en: They were found to be duplicate using the participant id field
lv: Tika secināts, ka tie ir dublikāti ieraksti, balstoties ir participant id lauku

en: Third choice
lv: Trešā izvēle

en: This ZIP archive contains no valid Resources files. Import failed.
lv: Šis ZIP fails nesatur darīgus resursu failus.  Importēšana nav izdevusies.

en: This ZIP archive contains no valid template files. Import failed.
lv: Šis ZIP fails nesatur derīgus resursu failus.  Importēšana nav izdevusies.

en: This action need confirmation.
lv: Šai darbībai ir nepieciešams apstiprinājums.

en: This archive contains a PDF file of the survey, the queXML file of the survey and a queXF banding XML file which can be used with queXF: http://quexf.sourceforge.net/ for processing scanned surveys.
lv: Šajā arhīvā ir pētījuma PDF fails, queXML fails un queXF banding XML fails, kuru izmantots ar queXF: http://quexf.sourceforge.net/ lai apstrādātu skenētus pētījumus.

en: This attribute is automatically mapped
lv: Šis atribūts ir automātiski piesaistīts

en: This feature is only available for MySQL databases.
lv: Šī funkcija ir pieejama tikai MySQL datubāzēm.

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: This file is not a LimeSurvey label set file. Import failed.
lv: Šis fails nav LimeSurvey apzīmējumu kopas fails.  Importēšana nav izdevusies.

en: This file is not a LimeSurvey question file. Import failed.
lv: Šis fails nav LimeSurvey jautājumu fails.  Importēšana nav izdevusies.

en: This file is not a LimeSurvey survey file. Import failed.
lv: Šis nav LimeSurvey aptauju fails. Importēšana nav izdevusies.

en: This file is not a valid ZIP file archive. Import failed.
lv: Šis fails nav derīgs ZIP arhīvs.  Importēšana nav izdevusies.

en: This file is too old. Only files from LimeSurvey version 1.50 (DBVersion 112) and newer are supported.
lv: Šis fails ir par vecu. Tikai faili no LimeSurvey versijas 1.50 (DBVersion 112) un jaunākas ir atbalstītas.

en: This file type is not allowed to be uploaded.
lv: Nav atļauts aukšupielādēt šāda veida failu.

en: This filename is not allowed to be uploaded.
lv: Šāds faila nosaukums nevar tikt augšupielādēts.

en: This function creates a ZIP archive of several survey archives and can take some time - please be patient! Do you want to continue?
lv: Šī funkcija izveidos arhīvu no vairākiem pētījumu arhīviem un var aizņemt kādu laiku – esiet pacietīgs! Vai Jūs vēlaties turpināt?

en: This group contains no questions.  You must add questions to this group before you can preview it
lv: Šajā grupā nav neviena jautājuma. Pirms aplūkot šo grupu, Jums tai ir jāpievieno jautājumi

en: This group description is fairly vacuous, but quite important.
lv: Šis grupas apraksts ir gandrīz tukš, bet diezgan svarīgs.

en: This group does not contain any question(s).
lv: Šī grupa nesatur nevienu jautājumu.

en: This group, by itself, does not contain any syntax errors
lv: Šajā grupā nav nevienas sintakses kļūdas

en: This is a closed-access survey, so you must supply a valid token.  Please contact the administrator for assistance.
lv: Šī ir slēgtas pieejas aptauja, Jums nepieciešama derīga pieejas atslēga. Lūdzu, kontaktējieties ar pētījuma administratoru pēc palīdzības.

en: This is a controlled survey. You need a valid token to participate.
lv: Šī aptauja nav pieejama visiem. Jums ir vajadzīga derīga pieejas atslēga lai piedalītos aptaujā.

en: This is a hint text that will be shown to the participant describing the question validation equation.
lv: Šis ir padoma teksts, kurš tiks parādīts dalībniekam un tajā būs aprakstīts jautājuma validēšanas vienādojums.

en: This is a sample question text. The user was asked to enter a date.
lv: Šis ir jautājuma teksta paraugs. Lietotājam tika lūgts ievadīt datumu.

en: This is a sample question text. The user was asked to pick an entry.
lv: Šis ir jautājuma teksta paraugs. Lietotājam tika lūgts izvēlēties kādu ierakstu.

en: This is a sample survey description. It could be quite long.
lv: Šis ir aptaujas parauga apraksts. Tas varētu būt diezgan garš.

en: This is a shared participant and you are not authorised to edit it
lv: Šis ir koplietots dalībnieks un Jums nav tiesību to rediģēt

en: This is an unstable version and cannot be updated using ComfortUpdate. Please check %sour website%s regularly for a newer version.
lv: Šī ir unstable versija un uz to nav iespējams atjauninēt izmantojot ComfortUpdate. Lūdzu pārbaudiet jaunās versijas %sour website%s regulāri.

en: This is another sample question text - asking for number.
lv: Šis ir vēl viens jautājuma teksta paraugs - tiek lūgts ievadīt skaitli.

en: This is not a .csv file.
lv: Tas nav .csv fails.

en: This is not a valid LimeSurvey survey structure XML file.
lv: Šis nav derīgs Limesurvey pētījuma struktūras XML fails.

en: This is not a valid response data XML file.
lv: Šis nav derīgs atbilžu XML fails.

en: This is not a valid timings data XML file.
lv: Šis nav derīgs taimingu XML fails.

en: This is not a valid token data XML file.
lv: Šis nav derīgs XML pieejas atslēgu fails.

en: This is one last sample question text - asking for some free text.
lv: Šis ir pēdējais jautājuma parauga teksts - tiek lūgts ierakstīt tekstu brīvā formā.

en: This is some help text for this question.
lv: Šis ir šī jautājuma palīdzības teksts.

en: This is some help text.
lv: Šis ir neliels palīdzības teksts.

en: This is the base language of your survey and it can't be changed later. You can add more languages after you have created the survey.
lv: Šī ir aptaujas pamatvaload, un tā nevar tikt mainīta vēlāk. Jūs varat pievienot vairāk valodas, pēc tam kad aptauja ir izveidota.

en: This is the default email address of the site administrator and used for system messages, contact options and default bounce email.
lv: Šī ir lapas administratora e-pasta adrese un tā tiek izmantota sistēmas paziņojumiem, kontaktu iespējām.

en: This is the default name of the site administrator and used for system messages and contact options.
lv: Šis ir noklusējuma nosaukums administratora saitei, un tiek lietots prēkš sistēmas ziņām un kontaktu opcijām.

en: This is the survey end message.
lv: Šī ir aptaujas beigu ziņa.

en: This list cannot accept token attributes.
lv: Šis saraksts nevar pieņemt piekļuves kodu atribūtus.

en: This name has already been used for this survey. You must use a unique save name.
lv: Šis vārds šajā pētījumā jau ir izmantots.  Jums jāizvēlas cits (unikāls) vārds.

en: This name is reserved for standard template.
lv: Šis nosaukums ir rezervēts standarta šablonam.

en: This name will appear in the survey list overview and in the administration header.
lv: Šis nosaukums parādīsies aptauju saraksta pārskatā un administrācijas virsrakstā.

en: This option can't be set if the `Anonymized responses` option is active.
lv: Ja opcija "Anonīmas atbildes" ir aktivizēta, šo opciju nevar izvēlēties.

en: This process will delete this survey, and all related groups, questions answers and conditions.
lv: Šī darbība izdzēsīs šo pētījumu un ar to saistītās grupas, jautājumus, atbildes un nosacījumus.

en: This question does not have a question 'type' set.
lv: Šim jautājumam nav iestatīts jautājuma veids.

en: This question has a condition set, however the condition is based on a question that appears after it.
lv: Šim jautājuma ir nosacījums, taču tas ir kādā no nākamajiem jautājumiem.

en: This question has at least %s error. | This question has at least %s errors.
lv[0]: Šajā jautājumā ir vismaz %s kļūda.
lv[1]: Šajā jautājumā ir vismaz %s kļūdas.
lv[2]: Šajā jautājumā ir %s kļūdas.

en: This question has no answers.
lv: Šim jautājumam nav atbilžu.

en: This question has no subquestions.
lv: Šim jautājumam nav apakšjautājumu.

en: This question is always shown.
lv: Šis jautājums vienmēr tiks parādīts.

en: This question is mandatory
lv: Atbilde uz šo jautājumu ir obligāta

en: This question requires a second answer set but none is set.
lv: Šim jautājuma nepieciešams otrais atbilžu kopums, taču nav neviena.

en: This question requires answers, but none are set.
lv: Šis ir vairāku atbilžu jautājums, taču nav norādīta neviena atbilde.

en: This question's SGQA code
lv: Šī jautājuma SGQA kods

en: This question's group ID number
lv: Šo jautājumu grupas ID numurs

en: This question's question ID number
lv: Šī jautājuma ID numurs

en: This question's survey ID number
lv: Šī jautājuma pētījuma ID numurs

en: This question, by itself, does not contain any syntax errors
lv: Šajā jautājumā nav nevienas sintakses kļūdas

en: This response ID is invalid.
lv: Šis ieraksta ID ir nepareizs.

en: This survey allows public registration. A token table must also be created.
lv: Šī aptauja pieļauj publisku reģistrāciju. Jāizveido arī pieejas atslēgu tabula.

en: This survey does not seem to exist.
lv: Šī aptauja nepastāv.

en: This survey does not yet have any questions and cannot be tested or completed.
lv: Šim pētījuma vēl nav jautājumu un to nav iespējams pārbaudīt vai aizpildīt.

en: This survey has an associated tokens table. If you delete this survey this tokens table will be deleted. We recommend that you export or backup these tokens before deleting this survey.
lv: Šim pētījumam ir piekļuves kodu tabula. Ja Jūs izdzēsīsiet šo pētījumu, tiks izdzēsta arī piekļuves kodu tabula. Mēs rekomendējam, ka pirms pētījuma izdzēšanas piekļuves kodi būtu jāeksportē vai jāizveido to rezerves kopija.

en: This survey has not been activated. There are no results to browse.
lv: Šis pētījums nav aktivizēts.  Nav pārlūkojamu rezultātu.

en: This survey is active - click here to stop this survey.
lv: Šī aptauja pašlaik ir aktīva - spiest šeit, lai to pārtrauktu.

en: This survey is active and a responses table exists. If you delete this survey, these responses (and files) will be deleted. We recommend that you export the responses before deleting this survey.
lv: Šis pētījums ir aktīvs un tam ir piesaistīta atbilžu tabula.  Ja Jūs izdzēsīsiet šo pētījumu, tiks izdzēstas arī tā atbildes (un faili).  Pirms pētījuma izdzēšanas Ir ieteicams eksportēt atbildes.

en: This survey is active but expired.
lv: Šis aptauja ir aktīva, taču jau beigusies.

en: This survey is active but has a start date.
lv: Šis aptauja ir aktīva un tai ir sākuma datums.

en: This survey is anonymous.
lv: Šis pētījums ir anonīms.

en: This survey is currently active.
lv: Šī aptauja pašlaik ir aktīva.

en: This survey is currently not active
lv: Šī aptauja pašreiz ir neaktīva

en: This survey is currently not active - click here to activate this survey.
lv: Šī aptauja pašlaik nav aktīva - spiest šeit, lai to aktivizētu.

en: This survey is currently not active.
lv: Šī aptauja pašlaik ir aktīva.

en: This survey is currently not active. You will not be able to save your responses.
lv: Šī aptauja pašlaik nav aktīva. Jūs nevarēsiet saglabāt atbildes.

en: This survey is no longer available.
lv: Pētījums vairs nav pieejams.

en: This survey is not active - no responses are available
lv: Šī aptauja nav aktīva - nav pieejam atbildes

en: This survey is not active - no responses are available.
lv: Šī aptauja nav aktīva - nav pieejam atbildes.

en: This survey is not active, data entry is not allowed
lv: Šis pētījums nav aktīvs, datu ievadīšana nav iespējama

en: This survey is not active. You must activate the survey before attempting to import a VVexport file.
lv: Šis pētījums nav aktīvs. Pirms mēģināt VVexport faila importēšanu, Jums tas ir jāaktivizē.

en: This survey is not yet activated and so your participants won't be able to fill out the survey.
lv: Šis pētījums pašlaik nav aktīvs un tādēļ jūsu dalībnieki nevarēs aizpildīt aptauju.

en: This survey is not yet active. Your response cannot be saved
lv: Šis pētījums vēl nav aktīvs.  Jūs atbildi nevar saglabāt

en: This survey is not yet started.
lv: Šī aptauja vēl nav sākusies.

en: This survey is now active, and responses can be recorded.
lv: Šis pētījums ir aktīvs un tā atbildes var tikt fiksētas.

en: This survey setting has not been imported: %s => %s
lv: Šis pētījuma iestatījums netika importēts: %s => %s

en: This surveys uses anonymized responses, so you can't update your response.
lv: Tā kā šajā pētījumā tiek izmantotas anonimizētas atbildes, Jūs nevarat papildināt savu atbildi!

en: This variable name has already been used.
lv: Šis mainīgā nosaukums jau tiek izmantots.

en: This will be the password of admin user.
lv: Šī būs parole administrātora lietotājam.

en: This will be your default language.
lv: Šī būs Jūsu valoda pēc noklusējuma.

en: This will replace the existing text. Continue?
lv: Esošais teksts tiks pārrakstīts.  Turpināt?

en: Three
lv: Trīs

en: Time difference (in hours):
lv: Laika atšķirība (stundās)

en: Time limit
lv: Laika limits

en: Time limit action
lv: Laika limita rīcība

en: Time limit countdown message
lv: Laika limita atskaites ziņa

en: Time limit disable next
lv: Izslēgt pāreju uz priekšu līdz laika limits ir beidzies

en: Time limit disable prev
lv: Izslēgt pāreju atpakaļ līdz laika limits ir beidzies

en: Time limit expiry message
lv: Laika limita izbeigšanās paziņojums

en: Time limit expiry message display time
lv: Laika limita ziņojuma parādīšanas laiks

en: Time limit message CSS style
lv: Laika limita ziņa CSS stilā

en: Time limit timer CSS style
lv: Laika limita taimeris CSS stilā

en: Time remaining
lv: Laiks atlicis

en: Time statistics
lv: Laika statistika

en: Timer
lv: Taimeris

en: Timings table could not be created.
lv: Neizdevās izveidot laika tabulu.

en: Timings will be saved.
lv: Laiki tiks saglabāti.

en: Timings will not be saved.
lv: Laiki netiks saglabāti.

en: Tip:
lv: Padoms:

en: Title
lv: Nosaukums

en: Title of subquestion %s was updated to %s.
lv: Šī apakšjautājuma %s virsraksts nomainīts uz %s.

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: To be able to upload images or other content you have to save your survey once first.
lv: Lai augšupielādētu bildes vai citu saturu, Jums vispirms ir jāsaglabā pētījums.

en: To receive a new password by email you have to enter your user name and original email address.
lv: Lai pa e-pastu saņemtu jauno paroli Jums jānorāda lietotāja vārds un oriģinālā e-pasta adrese.

en: To remain anonymous please use a pseudonym as your username, also an email address is not required.
lv: Lai paliktu anonīms, lūdzu izmantojiet pseidonīmu kā lietotājvārdu, kā arī, nav obligāti jānorāda e-pasta adrese.

en: To reorder questions/questiongroups just drag the question/group with your mouse to the desired position.
lv: Lai pārkārtotu jautājumus/jautājumu grupas, vienkārši aizvelciet jautājumu/grupu ar peli uz vēlamo pozīciju.

en: Token
lv: Piekļuves kods

en: Token ID
lv: Pieejas atslēgas ID

en: Token attribute descriptions were successfully updated.
lv: Piekļuves kodu atribūtu apraksti veiksmīgi atjaunināti.

en: Token attribute: %s
lv: Pieejas atslēgas atribūts: %s

en: Token attributes to create
lv: Izveidojamie pieejas atslēgu atribūti

en: Token code for this participant
lv: Šī dalībnieka pieejas atslēgas kods

en: Token control
lv: Pieejas atslēgu kontrole

en: Token export options
lv: Pieejas atslēgu eksportēšanas iespējas

en: Token fields
lv: Pieejas atslēgu lauki

en: Token length
lv: Piekļuves atslēgas garums

en: Token management
lv: Pieejas atslēgu pārvaldīšana

en: Token mismatch
lv: Piekļuves koda neatbilstība

en: Token status:
lv: Pieejas atslēgas statuss:

en: Token summary
lv: Pieejas atslēgu kopsavilkums

en: Token:
lv: Pieejas atslēga:

en: Tokens
lv: Pieejas atslēgas

en: Tokens already exist for this survey.
lv: Šim pētījumam jau pastāv pieejas atslēgas.

en: Tokens available
lv: Pieejas atslēgu skaits

en: Tokens have not been initialised for this survey.
lv: Šim pētījumam nav inicializētas pieejas atslēgas.

en: Too low
lv: Par mazu

en: Tools
lv: Rīki

en: Total
lv: Kopā

en: Total Errors
lv: Kļūdas kopā

en: Total Imported files
lv: Kopā importēti faili

en: Total attributes in the central table
lv: Kopā atibūti centrālajā  tabulā

en: Total errors
lv: Kļūdas kopā

en: Total files imported
lv: Importēto failu skaits

en: Total imported files
lv: Kopējais importēto failu skaits

en: Total invitations sent
lv: Ielūgumi nosūtīti (kopā)

en: Total number of files
lv: Kopā importēto failu skaits

en: Total numbers of sent reminders
lv: Izsūtīto atgādinājumu skaits

en: Total opted out
lv: Kopā atteikušies

en: Total participants in central table
lv: Kopā dalībnieki centrālajā tabulā

en: Total records in survey
lv: Ieraksti kopā

en: Total records in survey:
lv: Kopējais atbilžu skaits aptaujā:

en: Total records in this token table
lv: Ierakstu skaits šajā pieejas atslēgu tabulā

en: Total responses
lv: Atbildes kopā

en: Total size of files
lv: Kopā importēto failu izmērs

en: Total surveys completed
lv: Atbildējušie kopā

en: Total time
lv: Laiks kopā

en: Total with no unique Token
lv: Kopā bez atšķirīgo pieejas atslēgu

en: Total:
lv: Kopā:

en: Transfer the surveys of this user to:
lv: Pārnest šī lietotāja pētījumus uz:

en: Translate survey
lv: Tulkot aptauju

en: Translate to
lv: Tulkot uz

en: Try again
lv: Mēģināt vēlreiz

en: Try again! Connection with database failed.
lv: Mēģiniet atkārtoti! Savienojums ar datubāzi pārtrūka.

en: Try again! Connection with database failed. Reason:
lv: Mēģiniet vēlreiz! Savienojums ar datubāzi neizdevās. Iemesls:

en: Try to import even if question codes don't match
lv: Mēģināt importēt pat tādā gadījumā, ja jautājumu kodi nesakrīt

en: Try to submit again
lv: Mēģiniet nosūtīt vēlreiz

en: Try with a bigger token length.
lv: Izmēģiniet lielāku pieejas atslēgas garumu.

en: Two
lv: Divi

en: Type in the 'name' you used to save the survey, and the password.
lv: Norādiet vārdu un paroli, kurus izmantojāt saglabājot pētījumu

en: Type:
lv: Tips:

en: UJIS for Windows Japanese
lv: UJIS priekš Japāņu Windows

en: URL description
lv: Adreses apraksts:

en: URL description:
lv: Adreses apraksts:

en: URL for a respondent to opt-in to this survey
lv: URL saite respondentam, ja viņš piekrīt piedalīties šajā aptaujā

en: URL for a respondent to opt-out of this survey
lv: URL saite respondentam, ja viņš atsakās piedalīties šajā aptaujā

en: URL of the survey
lv: Pētījuma URL

en: URL parameters
lv: Adreses parametri

en: Un-share selected participants
lv: Atiestatīt izvēlēto dalībnieku koplietošanu

en: Unable to add {TEMPLATEJS} placeholder, please check your startpage.pstpl.
lv: Neizdevās pievienot elementu {TEMPLATEJS}, lūdzu, pārbaudiet startpage.pstpl.

en: Unable to backup your database for unknow reason. Before proceeding please backup your database using a backup tool!
lv: Jūsu datubāzes rezerves kopiju nav iespējams izveidot nezināma iemesla dēļ. Pirms turpināt, lūdzu, izveidojiet datubāzes rezerves kopiju, izmantojot rezerves kopijas veidošanas rīku!

en: Unable to create directory `%s`.
lv: Direktoriju `%s` nebija iespējams izveidot.

en: Unable to find startpage.pstpl to add {TEMPLATEJS} placeholder, please check your template.
lv: Neizdevās atrast failu startpage.pstpl, lai pievienotu elementu {TEMPLATEJS}. Lūdzu, pārbaudiet savu šablonu.

en: Unable to insert record into survey table
lv: Pētījuma tabulā nevarēja izveidot ierakstu

en: Uncertain
lv: Nav skaidrs

en: Unchanged
lv: Bez izmaiņām

en: Uncheck all
lv: Atķeksēt visus

en: Undefined function
lv: Nedefinēta funkcija

en: Undefined variable
lv: Nedefinēts mainīgais

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Unknown file extension
lv: Neatpazīts faila paplašinājums

en: Unlimited
lv: Bez ierobežojuma

en: Unlimited administration permissions
lv: Neierobežotas administratora tiesības

en: Unmapped participant attributes
lv: Nepiesaistītie dalībnieku atribūti

en: Unmapped token attributes
lv: Nepiesaistītie piekļuves kodu atribūti

en: Unsupported number of arguments: %s
lv: Neatbalstīts argumentu skaits: %s

en: Unsupported syntax
lv: Neatbalstīta sintakse

en: Unwritable
lv: Nerakstāms

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Update available: %s | Updates available: %s
lv[0]: Atjaunināt pieejamos: %s

en: Update condition
lv: Saglabāt nosacījumu

en: Update scenario
lv: Atjaunināt scenāriju

en: Update server busy
lv: Atjauninājumu serveris ir aizņemts

en: Update token entry
lv: Atjaunināt pieejas atslēgas ierakstu

en: Update user group
lv: Atjaunināt lietotāju grupu

en: Updater file is not writable (%s). Please set according file permissions.
lv: Atjauninātāja fails nav pārrakstāms (%s). Lūdzu uzstādiet atbilstošās atļaujas.

en: Updates
lv: Atjauninājumi

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Upload a file:
lv: Augšupielādēt failu

en: Upload files
lv: Augšupielādēt failus

en: Upload summary
lv: Augšupielādes apkopojums

en: Upload your files
lv: Augšupielādēt savus failus

en: Uploaded CSV file successfully
lv: CSV faila augšupielāde bija veiksmīga

en: Uploaded label set file needs to have an .lsl extension.
lv: Augšupielādēto veidņu kopnes failam nepieciešams .lsl paplašinājums.

en: Uploaded resources management
lv: Augšupielādēto resursu pārvaldība

en: Uploaded template file
lv: Augšupielādētā šablona fails

en: Uploading
lv: Augšupielādē

en: Uploading LDAP Query
lv: Augšupielādēju LDAP vaicājumu

en: Uppercase the first character of each word in a string
lv: Pirmo burtu virknē rakstīt ar lielo burtu

en: Use CAPTCHA for
lv: Izmantot CAPTCHA priekš

en: Use ComfortUpdate
lv: Izmantot ComfortUpdate

en: Use HTML format for token emails?
lv: Vai lietot HTML formātu pieejas atslēgu e-pastiem?

en: Use checkbox layout
lv: Izmantot izvēles rūtiņu izkārtojumu

en: Use dropdown presentation
lv: Lietot izvēlnes loga prezentāciju

en: Use global settings
lv: Izmantot globālos uzstādījumus

en: Use javascript function to remove text and uncheck checkbox (or use Expression Manager only).
lv: Izmantojiet javascript funkciju, lai izdzēst tekstu un noņemtu ķeksīti (vai izmantojiet tikai Izteiksmju pārvaldnieku).

en: Use mapping service
lv: Lietot plānošanas pakalpojumu

en: Use same default value across languages:
lv: Izmantot to pašu sākotnējo vērtību starp valodām:

en: Use settings below
lv: Izmantot apakšā minētos uzstādījumus

en: Use slider layout
lv: Izmantot slīdni

en: Used/free space for file uploads
lv: Izmantotā/brīvā vieta failu augšupielādei

en: User
lv: Lietotājs

en: User '%s' was successfully deleted.
lv: Lietotājs '%s' tika veiksmīgi izdzēsts.

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: User ID editable:
lv: Redigējamas lietotāja ID (User ID)

en: User added.
lv: Lietotājs pievienots.

en: User already exists in the group.
lv: Lietotājs grupā jau pastāv.

en: User control
lv: Lietotāja kontrole

en: User data
lv: Lietotāja dati

en: User does not exist in the group.
lv: Lietotājs nav šajā grupā.

en: User group
lv: Lietotāju grupa

en: User group added.
lv: Lietotāju grupa pievienota.

en: User group successfully added!
lv: Lietotāju grupa veiksmīgi pievienota!

en: User group successfully saved!
lv: Lietotāju grupa veiksmīgi saglabāta!

en: User groups
lv: Lieotāju grupas

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: User name and/or email not found!
lv: Lietotāja vārds un/via parole nav atrasta!

en: User name:
lv: Lietotājvārds:

en: User not found.
lv: Lietotājs nav atrasts.

en: User registration at '%s'
lv: Lietotāja reģistrācija '%s'

en: User removed.
lv: Lietotājs izdzēsts.

en: User with whom the participants are to be shared
lv: Lietotājs ar kuru koplietojami dalībnieki

en: Username
lv: Lietotāja vārds

en: Username already exists.
lv: Lietotāja vārds jau pastāv.

en: Username: %s
lv: Lietotājvārds: %s

en: Users
lv: Lietotāji

en: Uses left
lv: Izmantojamās iespējas vēl palikušas

en: Uses left:
lv: Atlikušās izmantošanas iespējas:

en: Using type coercion may break your data; use with care or not at all if possible.
lv: Tipa piespiešanas izmantošana var sabojāt Jūsu datus; izmantojiet uzmanīgi vai neizmantojiet vispār, ja ir iespējams.

en: VV export version
lv: VV eksporta versija

en: Valid from
lv: Derīgs kopš

en: Valid until
lv: Derīgs līdz

en: Validation:
lv: Apstiprināsana:

en: Value
lv: Vērtība

en: Value range allows missing
lv: Vērtības var iekļaut arī nederīgās vērtības

en: Values:
lv: Vērtības:

en: Variable not declared until a later page
lv: Mainīgais nav definēts līdz kādai no turpmākajām lapām

en: Version
lv: Versija

en: Version file is not writable (%s). Please set according file permissions.
lv: Faila versija nav pārakstāma (%s). Lūdzu uzstādiet saskaņā ar faila atļaujām.

en: View Saved but not submitted Responses
lv: Aplūkot saglabātās, bet vēl nenosūtītās atbildes

en: View This Record
lv: Aplūkot šo ierakstu

en: View participants of this survey in the central participant database panel
lv: Aplūkot šī pētījuma dalībniekus centrālās dalībnieku datubāzes panelī

en: View response
lv: Aplūkot ierakstu

en: View response ID %d
lv: Apskatīt atbildes ID %d

en: View response URL
lv: Apskatīt atbildes adresi

en: View response details
lv: Parādīt detalizētu ierakstu

en: View statistics
lv: Aplūkot statistiku

en: View summary of all available fields
lv: Pārlūkot visu pieejamo jautājumu kopsavilkumu

en: View the statistics for this survey.
lv: Apskatīt šī pētījuma statistiku.

en: View this person in the central participants database
lv: Aplūkot šo personu centrālajā dalībnieku datubāzē

en: View this record
lv: Aplūkot šo ierakstu

en: View {0} - {1} of {2}
lv: Skatīties {0} - {1} no {2}

en: View/read
lv: Parādīt/lasīt

en: Viewing response (ID %s)
lv: Apskatām atbildi (ID %s)

en: Visible in participants panel
lv: Redzams dalībnieku panelī

en: Visit our website!
lv: Apmeklējiet mūsu mājaslapu!

en: Warn and move on
lv: Brīdināt un turpināt

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Warning!
lv: Brīdinājums!

en: Warning! Admin bounce email was not saved because it was not valid.
lv: Uzmanību! Administratora e-pasts kļūdaino e-pastu saņemšanai netika saglabāts, jo tas nav derīgs.

en: Warning! Admin email was not saved because it was not valid.
lv: Uzmanību! Administratora e-pasts netika saglabāts, jo tas nav derīgs/iespējams.

en: Warning! Bounce email was not updated because it was not valid.
lv: Uzmanību! E-pasts kļūdaino e-pastu saņemšanai netika atjaunots, jo tas nav derīgs.

en: Warning! Notification email was not updated because it was not valid.
lv: Brīdinājums! Paziņojuma epasts netika izmainīts, jo tas nav derīgs.

en: Warning: Before turning on HTTPS,%s check if this link works.%s
lv: Uzmanību: Pirms HTTPS aktivizēšanas, %s pārbaudiet, vai šī saite darbojas.%s

en: Warning: The following files/directories need to be updated but their permissions are set to read-only.
lv: Brīdinājums: Šos failus/direktorijas nepieciešams atjaunināt, taču to piekļuves tiesības ir noteiktas kā "tikai lasīt".

en: Warning: You are still using the default password ('password'). Please change your password and re-login again.
lv: Brīdinājums: Jūs vēl jo projām izmantojiet sākuma paroli ('password'). Lūdzu nomainiet savu paroli un pieslēdzieties vēlreiz.

en: Warnings
lv: Brīdinājumi

en: We are sorry but there was a system error and your file was not saved. An email has been dispatched to notify the survey administrator.
lv: Mēs atvainojamies, bet notika sistēmas kļūda un jūsu fails netika saglabāts. Tika nosūtīts paziņojuma e-pasts aptaujas administratoram.

en: We are sorry but you are not allowed to enter this survey.
lv: Diemžēl, bet Jums nav tiesības, lai piedalītos šajā pētījumā.

en: We are sorry but you don't have permissions to do this.
lv: Jums nav tiesību veikt šo darbību.

en: We are sorry but your session has expired.
lv: Jūsu sesija ir beigusies.

en: We recommend that before you delete this survey you export the entire survey from the main administration screen.
lv: Pirms šī pētījuma izdzēšanas ir ieteicams eksportēt visu pētījumu no galvenā adminsitrēšanas ekrāna.

en: We recommend that before you proceed, you export the entire survey from the main administration screen.
lv: Pirms turpināt, ir ieteicams eksportēt visu pētījumu no galvenā administrēšanas ekrāna.

en: We recommend that these files should be replaced by the update procedure.
lv: Mēs rekomendējam to, ka šie faili tiktu aizvietoti ar atjaunināšanas procedūru.

en: Welcome
lv: Sveiks

en: Welcome %s!
lv: Labdien, %s!

en: Welcome Page
lv: Sākuma lapa

en: Welcome and end text
lv: Sveiciena un atvadīšanās teksts

en: Welcome message:
lv: Sasveicināšanās ziņa:

en: Welcome to %s!
lv: Esi sveicināts %s!

en: Welcome to the ComfortUpdate
lv: Sveicināti ComfortUpdate

en: Welcome to the LimeSurvey installation wizard. This wizard will guide you through the installation, database setup and initial configuration of LimeSurvey.
lv: Sveicināti LimeSurvey instalācijas palīgā. Šis palīgs jums palīdzēs instalācijas procesā, datubāzes uzstādīšanā un sākotnējā LimeSurvey konfigurēšanā.

en: Welcome to this sample survey
lv: Sveicināti šajā parauga aptaujā

en: Welcome:
lv: Aptaujas sasveicināšanās teksts:

en: When an imported record matches an existing record ID:
lv: Kad svarīgs ieraksts sakrīt ar jau eksistējoša ieraksta ID:

en: When checking your file permissions we found one or more problems. Please check for any error messages above and fix these before you can proceed.
lv: Pārbaudot faila atļaujas, mēs atradām vienu vai vairākas problēmas. Lūdzu pārbaudiet kļūdu ziņojumus augstāk un novērsiet tās, lai turpinātu.

en: When checking your installation we found one or more problems. Please check for any error messages above and fix these before you can proceed.
lv: Pārbaudot Jūsu instalāciju, tika konstatēta viena vai vairākas problēmas. Lūdzu, pārbaudiet visus minētos kļūdu paziņojumus un tos izlabojiet pirms turpināt.

en: Width of text input box
lv: Teksta ievades lauciņa platums

en: Width of the map in pixel
lv: Kartes platums pikseļos

en: With not anonymous survey: user can update his answer after completion, else user can add new answers without restriction.
lv: Darbojas ne-anonīmā pētījumā: lietotājs var koriģēt savu atbildi pēc pabeigšanas vai lietotājs var pievienot jaunas atbildes bez ierobežojumiem.

en: With real vv file : questions code are in second line
lv: Ierastam vv failam: jautājumu kodi ir otrajā rindā

en: Writable
lv: Rakstāms

en: X-Scale
lv: X-ass

en: Y-Scale
lv: Y-ass

en: Year
lv: Gads

en: Yes
lv: Jā

en: Yes (Forced by the system administrator)
lv: Jā (Sistēmas administratora piespiedu rīkojumā)

en: Yes - Delete Them!
lv: Jā - izdzēst!

en: Yes - slider with emoticon
lv: Jā - slīdnis ar emocijzīmi

en: Yes - stars
lv: Jā - zvaigznes

en: Yes/No
lv: Jā/Nē

en: You are about to delete all conditions on this survey's questions
lv: Tūlīt Jūs izdzēsīsiet visu šī pētījuma jautājumu nosacījumus

en: You are about to delete this survey
lv: Jūs tūlīt izdzēsīsiet šo pētījumu

en: You are about to replace a given label set with the current answer options. Continue?
lv: Jūs pārrakstīsiet šo apzīmējumu kopu ar šiem atbilžu variantiem. Vai turpināt?

en: You are about to replace a given label set with the labels of this subquestions. Continue?
lv: Jūs pārrakstīsiet esošu apzīmējumu kopu ar šīs apakšjautājuma apzīmējumiem. Vai turpināt?

en: You are already a part of this survey.
lv: Jūs jau esat daļa no šī pētījuma.

en: You are not a participant in this survey.
lv: Jūs neesat šīs aptaujas dalībnieks.

en: You are not allowed dump the database!
lv: Jums nav atļaujas iznīcināt datubāzi!

en: You are not allowed export a label set!
lv: Jums nav tiesību eksportēt apzīmējumu kopu!

en: You are not allowed to activate this survey!
lv: Jums nav tiesību aktivizēt šo pētījumu!

en: You are not allowed to add a group to this survey!
lv: Jums nav tiesību pivienot grupu šim pētījumam!

en: You are not allowed to add new questions for this survey!
lv: Jums nav tiesību pievienot jaunus jautājumus šim pētījumam!

en: You are not allowed to browse responses!
lv: Jums nav tiesību skatīties atbildes!

en: You are not allowed to change user data!
lv: Jums nav tiesību mainīt lietotāju datus!

en: You are not allowed to create new surveys!
lv: Jums nav tiesību izveidot jaunus pētījumus!

en: You are not allowed to delete this group!
lv: Jums nav tiesību izdzēst šo grupu!

en: You are not allowed to delete this survey!
lv: Jums nav tiesību izdzēst šo pētījumu!

en: You are not allowed to edit groups in this survey!
lv: Jums nav tiesību rediģēt šī pētījuma grupas!

en: You are not allowed to edit this survey!
lv: Jums nav tiesību rediģēt šo pētījumu!

en: You are not allowed to edit your own user permissions.
lv: Jums nav atlłauts redigēt savas piekłuves tiesības.

en: You are not allowed to import a group!
lv: Jums nav tiesību importēt grupu!

en: You are not allowed to import a survey!
lv: Jums nav tiesību importēt pētījumu!

en: You are not allowed to order groups in this survey!
lv: Jums nav tiesību mainīt šī pētījuma grupu secību!

en: You are not allowed to perform this operation!
lv: Jums nav tiesību veikt šo darbību!

en: You are not allowed to set assessment rules!
lv: Jums nav tiesību iestatīt novērtējumu nosacījumus!

en: You are not allowed to stop this survey!
lv: Jums nav tiesību apturēt šo aptauju!

en: You are not allowed to to import a question!
lv: Jums nav tiesību importēt jautājumu!

en: You are not authorized to delete questions.
lv: Jums nav tiesību dzēst jautājumus.

en: You can %s download and update manually %s or use the %s.
lv: Jūs variet %s lejuplādēt un atjaunot manuāli %s vai izmantot %s.

en: You can import all old responses that are compatible with your current survey. Compatibility is determined by comparing column types and names, the ID field is always ignored.
lv: Jūs varat importēt visas vecās atbildes, kuras ir saderīgas ar Jūsu pašreizējo aptauju. Saderība tiek noteikta, salīdzinot kolonnu tipus un nosaukumus. ID lauks vienmēr tiek ignorēts.

en: You can leave these settings blank and change them later
lv: Jūs varat atstāt šos iestatījumus tukšus un izmainīt tos vēlāk

en: You can leave this blank, and automatically generate tokens using 'Generate Tokens'
lv: Jūs varat atstāt šo neaizpildītu, un automātiski ģenerēt pieejas atslēgu izmantojot opciju 'Ģenerēt pieejas atslēgas'

en: You can load a survey that you have previously saved from this screen.
lv: Jūs varat ielādēt pētījumu, kuru esat saglabājis.

en: You can not add or remove the group owner from the group.
lv: Jūs nevarat pievienot vai atslēgt grupas īpašnieku no pašas grupas.

en: You can only archive active surveys.
lv: Jūs varat arhivēt tikai aktīvas aptaujas.

en: You can only choose 255 colums at a maximum for Excel export.
lv: Jūs variet izvēlēties ne vairāk kā 255 kolonnas eksportam uz Excel.

en: You can see and edit settings for shared participants in share panel.
lv: Jūs variet aplūkot un rediģēt koplietoto dalībnieku iestatījumus koplietošanas panelī.

en: You can switch to the closed-access mode by initialising a token table with the button below.
lv: Inicializējot pieejas atslēgu tabulu, uzklikšķinot uz podziņas zemāk, Jūs variet pārslēgties uz slēgtu piekļuvi šim pētījumam.

en: You can upload %s under %s KB each.
lv: Jūs varat augšupielādēt %s, zem %s KB katru.

en: You can use now the following credentials to log into the site:
lv: Jūs tagad varat izmantot sekojošos rekvizītus lai ierakstītos saitē:

en: You can't copy a question if the survey is active.
lv: Nevar kopēt jautājumu, kamēr aptauja ir aktīva.

en: You can't delete this question because the survey is currently active.
lv: Jūs nevarat izdzēst šo jautājumu, jo pētījums šobrīd ir aktīvs.

en: You can't import a group which doesn't support at least the survey base language.
lv: Jūs nevarat importēt grupu, kas neatbalsta vismaz aptaujas pamata valodu.

en: You can't import a question which doesn't support at least the survey base language.
lv: Jūs nevarat importēt jautājumu, kas neatbalsta vismaz aptaujas pamata valodu.

en: You can't import answers which doesn't support at least the survey base language.
lv: Jūs nevarat importēt atbildes, kas neatbalsta vismaz aptaujas pamata valodu.

en: You can't import label sets which don't support the current survey's base language
lv: Jūs nevarat importēt apzīmējumu kopumus, kas neatbalsta vismaz aptaujas pamata valodu.

en: You can't save changes because the template directory is not writable.
lv: Rādīt sasveicināšanās logu?

en: You can't use Anonymized responses when Token-based answers persistence is enabled.
lv: Jūs nevarat izmantot Anonīmas atbildes, ja Token-based answers persistence ir ieslēgta.

en: You cannot add/remove subquestions or edit their codes because the survey is active.
lv: Jūs nevarat pievienot/noņem apakšjautājumus, vai rediģēt to kodus, jo aptauja ir aktīva.

en: You cannot delete the last answer option.
lv: Jūs nevarat izdzēst pēdējo atbildes iespēju.

en: You cannot delete the last subquestion.
lv: Jūs nevarat dzēst pēdējo apakšjautājumu.

en: You cannot proceed until you enter some text for one or more questions.
lv: Jūs nevarat turpināt pirms neesat atbildējes uz vienu vai vairākiem jautājumiem.

en: You cannot remove this item since you need at least one language in a labelset.
lv: Nav iespējams noņemt šo punktu, jo nepieciešama vismaz viena valoda veidņu kopumā.

en: You did not answer to the security question.
lv: Jūs neatbildējāt uz drošības jautājumu.

en: You did not provide a name
lv: Jūs nenorādījāt vārdu

en: You did not provide a password
lv: Jūs nenorādījāt paroli

en: You do not have sufficient rights to access this page.
lv: Jums nav tiesību piekļūt šai lapai.

en: You do not have the Freetype Library installed. Showing charts requires the Freetype library to function properly.
lv: Jums nav uzinstalēts Freetype Library.  Lai parādītu diagrammas, nepieciešams lai Freetype Library funkcionētu pareizi.

en: You do not have the GD Library installed. Showing charts requires the GD library to function properly.
lv: Jums nav uzinstalēts GD Library. Lai parādītu diagrammas, nepieciešams lai GD Library funkcionētu pareizi.

en: You don't have permission to delete this entry.
lv: Jums nav tiesību izdzēst šo ierakstu.

en: You don't have sufficient permissions.
lv: Jums nav atbilstošu piekļuves tiesību.

en: You don't have the permission to activate tokens.
lv: Jums nav tiesību aktivizēt pieejas atslēgas.

en: You have already been removed from the central participants list for this site
lv: Jūs jau esat izdzēsts no šīs vietnes centrālā dalībnieku saraksta

en: You have already completed this survey.
lv: Jūs jau esat pabeidzis šos pētījumu.

en: You have been already removed from this survey.
lv: Jūs tikāt izslēgts no šīs aptaujas.

en: You have been removed from the central participants list for this site
lv: Jūs tikāt izdzēsts no šīs vietnes centrālā dalībnieku saraksta

en: You have been successfully added back to this survey.
lv: Jūs tikāt veiksmīgi atkal pievienots šim pētījumam.

en: You have been successfully removed from this survey.
lv: Jūs tikāt veiksmīgi izdzēst no šīs aptaujas.

en: You have completed %s%% of this survey
lv: No šī pētījuma Jūs esat pabeidzis %s%%

en: You have completed answering the questions in this survey.
lv: Jūs esat pabeidzis atbildēt uz aptaujas jautājumiem.

en: You have exceeded the number of maximum login attempts. Please wait %d minutes before trying again.
lv: Jūs esat pārsniedzis atļauto ielogošanās mēģinājumu skaitu. Lūdzu, uzgaidiet %d minūtes pirms mēģiniet vēlreiz.

en: You have no row selected
lv: Jūs neesat izvēlējies nevienu rindu

en: You have not provided a survey identification number
lv: Jūs neesat norādījis pētījuma identifikācijas numuru

en: You have not selected a question
lv: Jūs neesat izvēlējies jautājumu.

en: You have not selected a survey
lv: Jūs neesat izvēlējies pētījumu

en: You have not selected a survey to delete
lv: Jūs neesat izvēlējies, kuru pētījumu izdzēst

en: You have to enter a valid parameter name.
lv: Jums jānorāda derīgs parametra nosaukums.

en: You have to pair it with one attribute of the token table
lv: Jums šis ir jāsasaista ar vienu no piekļuves kodu tabulas atribūtiem

en: You have to pair this field with an existing attribute.
lv: Šis lauks ir jāsasaista ar jau esošu atribūtu.

en: You have to select a file.
lv: Jums jāizvēlas fails.

en: You have to select at least one label set.
lv: Jums jāizvēlas vismaz viena apzīmējumu kopa.

en: You may register for this survey if you wish to take part.
lv: Ja Jūs vēlaties piedalīties šajā pētījumā, Jums ir nepieciešams reģistrēties.

en: You must be registered to complete this survey
lv: Lai piedalītos šajā pētījumā ir nepieciešams reģistrēties

en: You must select a survey from the list
lv: No saraksta Jums ir jāizvēlas pētījums

en: You must set according write permissions on these filese before you can proceed. If you are unsure what to do please contact your system administrator for advice.
lv: Pirms turpināt šiem failiem jānosaka rakstīšanas tiesības. Ja Jums nav skaidrs kā rīkoties, lūdziet padomu sistēmas administratoram.

en: You must set at last one available language.
lv: Jums jāizvēlas vismaz viena pieejamā valoda.

en: You must supply a name for this saved session.
lv: Jums nepieciešams uzrādīt nosaukumu šai saglabātajai sesijai.

en: You must supply a password for this saved session.
lv: Jums nepieciešams uzrādīt paroli šai saglabātajai sesijai.

en: You need to add answer options to this question
lv: Jums jāpievieno atbildes šim jautājumam

en: You need to add question groups
lv: Jums nepieciešams pievienot jautājumu grupas

en: You need to add questions
lv: Nepieciešams pievienot jautājumus

en: You need to add subquestions to this question
lv: Šim jautājumam nepieciešams pievienot apakšjautājumu.

en: You need to upload %s more files for this question.
    Are you sure you want to exit?
lv: Jums nepieciešams augšupielādēt %s failus šim jautājumam.Vai jūs esat pārliecināts, ka vēlaties iziet?

en: You should export your responses before deactivating.
lv: Jums vajadzētu eksportēt ierakstus pirms deaktivizēšanas.

en: You should have a great time doing this
lv: Darot šo jums vajadzētu pavadīt lielisku laiku

en: You should note the name(s) of the table(s) in case you need to access this information later.
lv: Jums būtu jāpiefiksē tabulas(-u) nosaukums(-i) gadījumā, ja Jums nepieciešams piekļūt šai informācijai vēlāk.

en: You should only activate a survey when you are absolutely certain that your survey setup is finished and will not need changing.
lv: Pētījumu vēlams aktivizēt tikai tad, kad Jūs esat pilnīgi drošs, ka visi sagatavošanas darbi ir pabeigti un nebūs nepieciešams veikt kādas izmaiņas.

en: You will be redirected in about 5 secs. If not, click <a href="%s">here</a>.
lv: Jūs tiksiet pāradresēts pēc 5 sekundēm. Ja nē, noklikšķiniet <a href="%s">šeit</a>.

en: Your Choices
lv: Jūsu izvēles

en: Your DB and any changed files will be backed up.
lv: Jūsu DB un mainītajiem failiem tiks izveidota rezerves kopija.

en: Your LimeSurvey installation is checked if the update can be run successfully.
lv: Jūsu LimeSurvey instalācija pārbaudīs vai atjauninājums var tikt veikts veiksmīgi.

en: Your Ranking
lv: Tavs "tops"

en: Your answer
lv: Jūsu atbilde

en: Your assessment
lv: Jūsu novērtējums

en: Your browser reports that it was used previously to answer this survey. We are resetting the session so that you can start from the beginning.
lv: Jūsu pārlūks ziņo to, ka tas iepriekš tika izmantos lai atbildētu uz az šīs aptaujas jautājumu. Mēs atiestatīsim sesiju, lai jūs varat sākt no sākuma.

en: Your condition could not be added! It did not include the question and/or answer upon which the condition was based. Please ensure you have selected a question and an answer.
lv: Jūsu nosacījums nevarēja tikt pievienots! Tas nesaturēja jautājumu un/vai atbildi pēc kura tika veidots nosacījums. Lūdzu pārliecinieties, ka esat izvēlējies jautājumu un atbildi.

en: Your data should be imported now
lv: Jūsu datiem tagad vajadzētu tikt importētiem

en: Your data should be imported now, the data.frame is named "data", the variable.labels are attributes of data ("attributes(data)$variable.labels"), like for foreign:read.spss.
lv: Jūsu dati tika importēti. Šobrīd data.frame ir nodēvēts par "data", variable.labels ir data atribūti  ("attributes(data)$variable.labels"), piemēram foreign:read.spss.

en: Your database server password.
lv: Jūsu datubāzes servera parole

en: Your database server user name. In most cases "root" will work.
lv: Jūsu datubāzes servera lietotāja vārds. Pārsvarā gadījumu derēs "root"

en: Your email address
lv: Jūsu e-pasta adrese

en: Your passwords do not match.
lv: Ievadītās paroles nesakrīt.

en: Your personal settings
lv: Personīgie uzstādījumi

en: Your personal settings were successfully saved.
lv: Jūsu personīgie iestatījumi tika veiksmīgi saglabāti.

en: Your preferred language will be used through out the installation process.
lv: Jūsu izvēlētā valoda tiks lietota instalēšanas procesa laikā.

en: Your response table will be renamed to:
lv: Atbilžu tabula tiks pārdēvēta kā:

en: Your responses have not been lost and have been emailed to the survey administrator and will be entered into our database at a later point.
lv: Jūsu atbildes nav pazaudētas un ir nosūtītas pētījuma administratoram, un tās tiks pievienotas datubāzei vēlāk.

en: Your responses were successfully saved.
lv: Jūsu atbildes ir veiksmīgi saglabātas

en: Your search returned no results
lv: Jūsu meklējumam nav rezultātu

en: Your survey can export associated token data with each response. Select any additional fields you would like to export.
lv: Jūsu pētījumam katrai atbildei var eksportēt piekļuves kodu datus. Izvēlieties papildus laukus, kurus Jūs vēlētos eksportēt.

en: Your survey responses have been recorded.
lv: Jūsu atbildes uz aptaujas jautājumiem ir saglabātas.

en: Your survey responses have been saved successfully.  You will be sent a confirmation e-mail. Please make sure to save your password, since we will not be able to retrieve it for you.
lv: Pētījuma atbildes tika saglabātas veiksmīgi. Jums tiks nosūtīts apstiprinājuma e-pasts. Lūdzu saglabājiet paroli, jo mēs nespēsim to jums atgūt.

en: Your survey responses have not been recorded. This survey is not yet active.
lv: Jūsu atbildes uz pētījumu nav saglabātas.  Šis pētījums vēl nav aktivizēts.

en: Your survey was successfully saved.
lv: Jūsu aptauja tika saglabāta veiksmīgi.

en: Your survey will be saved using that name and password, and can be completed later by logging in with the same name and password.
lv: Pētījums tiks saglabāts ar norādīto vārdu un paroli un Jūs to varēsiet turpināt vēlāk tos norādot.

en: Your time to answer this question has expired
lv: Jūsu laiks, lai atbildētu uz šo jautājumu, ir beidzies

en: Your time to answer this question has nearly expired. You have {TIME} remaining.
lv: Jūsu laiks šī jautājuma atbildēšanai ir gandrīz beidzies. Jums ir atlicis {TIME}.

en: Your token is invalid, was already used or can only be used during a certain time period.
lv: Piekļuves kods nederīgs, ir ticis jau izmantots vai to var izmantot tikai noteiktu laika periodu.

en: Your update key is invalid and was removed.
lv: Jūsu atjaunināšanas atslēga ir nederīga un tika noņemta.

en: Your user data for accessing %s
lv: Jūsu lietotāja dati lai piekļūtu %s

en: Zoom level
lv: Pietuvināšanas līmenis

en: and
lv: un

en: at question
lv: jautājumā

en: begins with
lv: sākas ar

en: checked
lv: pārbaudīts

en: contains
lv: satur

en: copy_of_
lv: kopija_

en: d-m-yyyy
lv: d-m-gggg

en: d.m.yyyy
lv: d.m.gggg

en: dd.mm.yyyy
lv: dd.mm.gggg

en: dd/mm/yyyy
lv: dd/mm/gggg

en: digit:       source("filename", encoding = "UTF-8")        on the R command window, replace filename with the actual filename
lv: cipars: avots ("faila nosaukums", kodu tabula = "UTF-8") R komandas logā, nomainiet faila nosaukumu uz aktuālu

en: directory
lv: direktīva

en: does not begin with
lv: nesākas ar

en: does not contain
lv: nesatur

en: does not end with
lv: nebeidzas ar

en: ends with
lv: beidzās ar

en: equal
lv: vienāds

en: equals
lv: Vienāds

en: greater
lv: lielāks par

en: greater or equal
lv: lielāks vai vienāds ar

en: having a token
lv: ar pieejas atslēgu

en: having a valid email address
lv: ar derīgu e-pasta adresi

en: having already completed the survey
lv: jau pabeiguši pētījumu

en: hours
lv: stundas

en: is
lv: ir

en: is NOT
lv: NAV

en: is greater than
lv: ir lielāks nekā

en: is greater than or equal to
lv: ir lielāks nekā vai vienāds ar

en: is in
lv: ir

en: is less than
lv: ir mazāks nekā

en: is less than or equal to
lv: ir mazāks nekā vai vienāds ar

en: is not in
lv: nav iekļauts

en: is not null
lv: nav nulle

en: is null
lv: ir nulle

en: less
lv: mazāks par

en: less or equal
lv: mazāks vai vienāds ar

en: minitab method
lv: minitab metode

en: mins
lv: minūtes

en: mm/dd/yyyy
lv: mm/dd/gggg

en: none
lv: neviens

en: not checked
lv: nav izvēlēts

en: not equal
lv: nav vienāds

en: not having been sent an invitation already
lv: bez jau izsūtīta uzaicinājuma

en: or
lv: vai

en: page
lv: lapa

en: queXML format (*.xml)
lv: queXML formāts (*.xml)

en: quota language settings
lv: Kvotas valodas iestatījumi

en: quota members
lv: kvotas locekļi

en: responses
lv: atbildes

en: seconds
lv: sekundes

en: selected
lv: izvēlētais

en: table
lv: Tabula

en: this is an automated email to notify that a user has been created for you on the site '%s'.
lv: šis ir automatizēts e-pasts, lai informētu par to, ka jūsu lietotājs ir ticis izveidots uz saites '%s'.

en: timings
lv: taimingi

en: to
lv: uz

en: until
lv: līdz

en: visit http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php for more information
lv: apmeklējiet http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php lai skatītu vairāk informācijas

en: yyyy-mm-dd
lv: gggg-mm-dd

en: yyyy.mm.dd
lv: gggg.mm.dd

en: yyyy/mm/dd
lv: gggg/mm/dd

en: zip library not supported by PHP, Import ZIP Disabled
lv: ZIP glabātuve netiek atbalstīta ar PHP, ZIP imports atspējots
